W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-21, 16:52   #3121
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Wymagaj± czip, aktualne szczepienie na w¶ciekliznê i oczywi¶cie paszport. Nie wiem czy lot zmieni³ co¶ , ale ja musia³am zadzwoniæ wcze¶niej i poinformowaæ ,¿e biorê zwierzê. Bilet kupi³am na lotnisku, a w air berlin kupi³am od razu przy rezerwacji biletu dla nas ( jest opcja "zwierzêta")i nie musia³am potem dzwoniæ. Przy check in pokazujê ,¿e mam dokumenty kota ( do tej pory nikt ich nie sprawdza³ , no ale trzeba mieæ) , ale za to zawsze wa¿yli ca³o¶æ. Potem przy kontroli niestety zwierza musisz wyj±æ z pud³a i przej¶æ z nim na rêku. Mam zawsze smyczkê wiêc gdyby siê wystraszy³a nie ma mo¿liwo¶ci ucieczki. Potem tylko do samolotu i lecicie razem Pierwszy raz strasznie panikowa³am,¿e Kiara nie da razy, ale ona dzielnie to znios³a. Co prawda przez ca³± podró¿ nie je i nie pije,ale jak ju¿ dojedziemy na miejsce to nadrabia zaleg³o¶ci ( lepiej nie dawaæ te¿ je¶æ wcze¶niej, bo wiadomo kuweta jest daleko ). Pamiêtaj te¿ by transporter by³ odpowiednich wymiarów, bo potem bêdzie ciê¿ko w³o¿yæ go pod nogi na czas startu i l±dowania, a wiadomo w tym czasie na kolanach nic nie mo¿na mieæ..
Eh ja sie tego najbardziej boje ,Manu to straszny tchorz ,on ze strachu moze dotkliwie podrapac,albo zaczac uciekac nie wiem jak ja to przezyje chyba gorzej od niego ,tym bardziej,ze bede sama leciala


-----

Kupilam sobie granatowe kozaki i torebke

haha ! przymierzam te kozaki ,wszystko super ,ale zdjac nie moglam,pol sklepu sie zbieglo,zeby mi je sciagac,a oni ani rusz ! babki ciagna mnie za nogi ,ja rozkraczona,z daleka pewnie to wygladalo,jakby porod w obowniczym odbieraly,ale sie usmialam

lakiery fioletowy i granatowy,patrzylam na jakies nowosci z Essence,ale nic nie bylo ciekawego same "starocie" ,pozatym bardzo duzo rzeczy jest przecenionych na 0,99 centow lub ,a 1,99 no a Romanaccia oczywiscie ... eh ,moj biedny portfel...boli

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:05   #3122
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

maleSloneczko wyslalam Ci zaproszenie na fb, mam kawalera dla Arianny

evelinarav
ja mysle, ze z ta wilgocia w mieszkaniach tutaj to jest tak, bo bloki/domy sa budowane z lokalnych kamieni, a w Pl zazwyczaj z cegly, pozatym bloki tutaj i dachy nie maja izolacje, my mieszkamy na ostatnim pietrze i tez mamy problem z wilgocia, a grzejemy, maz mowi ze powinnismy zrobic izolacje dachu, moze kiedys...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:33   #3123
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno lataja starociami ( oczywiscie maja tez kilka nowszych modeli) , czesto sie spozniaja i nie za czysto tam jest ale nie wiem jak to jest, bo sama nie latalam aitalia. Ceny pewnie wysokie, ale taki znajomy meza powiedzial, ze jezeli sie zamowi wczesniej to sie nie placi za duzo.
Tescie w te wkacje lecieli z Rzymu do Bari Aitalia i zaplacili ok 80€,dodam jeszcze fakt, ze lot mial 2 godziny opoznienia
Nieciekawa opnie ma tez nasz drogi Lot
Ja kiedys zaplacilam mniej lecac lotem Krakow-Rzym niz tanimi liniami.
W Locie taniej bywa tez jak sa np 3, 4 ostatnie miejsca.
Poza tym nie narzekam na nich - lecialam nowym, malym samolocikiem - embrayerem - takim jak dla vipow


Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
Az sobie sprawdzilam na stronie aitalia i lufthansa ile kosztuja bilety na marzec 2012
i aitalia - 407 € ( 2 + neonato)
lufthansa ok 486 (2 + neonato)
mysle, ze to cena koncowa? jesli tak to zaczynam sie zastanawiac na powaznie czy juz nie zamawiac biletow
O kurcze pieczone!

Nie bede juz narzekac na moje ceny biletow. Przyzekam!

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Ten sklep gdzie kupilam sweterki dla Tz-ta to ten:
http://www.sonnybono.it/
A ja myslalam ze to od nazwiska meza Cher - Sonego Bono.
Bo ja jak widac nieobeznana w swiecie wielkiej mody.

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3064065 7]tesciom nic bym nie zostawila, a juz napewno nie psa mniejsza z Egiptem, wole mojego psa przy sobie
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
oj tak na skladniki trzeba wydac kupe kasy, ale do robienia ciast czesto kupuje czekolady nieznanych marek do jedzenia biore tylko najlepsze swoja droga nie chce nawet myslec ile on ma kalorii...

U mnie na szczescie jeszcze piekna pogoda, wiec pranie wieszam na dworze i mi szybko wysycha. Az sie boje co to bedzie jak zacznie padac przez 3 dni z rzedu..

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

sprawidzialm lot lufthansy na marzec i do Krk kosztuje 2 razy wiecej niz do Warszawy :/ Taniej bedzie jak zatrzymam sie w stolicy a potem dojade sobie pociagiem
Ja tez do muffinek najtansze skladniki kupuje.
Wczoraj zrobilam z resztki kakao a dzisiaj zapomnialam go kupic.
Starosc nie radosc - skleroza atakuje.

Patrzylam na probnoze - wlasnie ma padac z tydzien bez przerwy. U mnie od jutra.

Tak - mozna leciec do Warszawy - tyle ze droga z naszej stolicy samochodem trwa dluzej niz lot i dojazd do Latiny - maz kiedys lecial z Okecia - on byl w domu a my ciagle w drodze.

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Eh ja sie tego najbardziej boje ,Manu to straszny tchorz ,on ze strachu moze dotkliwie podrapac,albo zaczac uciekac nie wiem jak ja to przezyje chyba gorzej od niego ,tym bardziej,ze bede sama leciala


-----

Kupilam sobie granatowe kozaki i torebke

haha ! przymierzam te kozaki ,wszystko super ,ale zdjac nie moglam,pol sklepu sie zbieglo,zeby mi je sciagac,a oni ani rusz ! babki ciagna mnie za nogi ,ja rozkraczona,z daleka pewnie to wygladalo,jakby porod w obowniczym odbieraly,ale sie usmialam

lakiery fioletowy i granatowy,patrzylam na jakies nowosci z Essence,ale nic nie bylo ciekawego same "starocie" ,pozatym bardzo duzo rzeczy jest przecenionych na 0,99 centow lub ,a 1,99 no a Romanaccia oczywiscie ... eh ,moj biedny portfel...boli
A moze pojdziesz po prostu do weterynarza i przepisze jakies uspokajajace lekarstwo dla twojego tygrysa.

Te babki w obuwniczym nie pomyslaly ze to twoj sposob na kradziez tych butow - Dlatego tak sie do zdejmowania przykladaly?

Przypomnialas mi - bylam w Oviesie i widzialam fajne dekoracje swiateczne, zawieszki na choinke i duzo rzeczy na prezenty.
Tylko ja chcialam sobie te paletki Essence zobaczyc - i byly tylko zestawiki 3 cieni. To chyba nie to co mowilyscie dziewczyny?
I jakie cienie polecacie? Pojedyncze, zestaw?
Moze bym sobie cos kupila - juz dluzszy czas zadnego sobie nie kupowalam.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:47   #3124
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
A moze pojdziesz po prostu do weterynarza i przepisze jakies uspokajajace lekarstwo dla twojego tygrysa.
Czarna Pantera,Czarna Pantera !

wiesz,nie chcialabym go niczym faszerowac biedulka ,eh...sama nie wiem



Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Te babki w obuwniczym nie pomyslaly ze to twoj sposob na kradziez tych butow - Dlatego tak sie do zdejmowania przykladaly?
Nie sadze,pozatym kupowalam jeszcze torebke ,zreszta raczej nie mialabym tam zadnej drogi ucieczki ,ale sytuacja byla komiczna haha juz sobie wyobrazam jak to z boku wygladalo

ostatnio ciagle mnie na ulicy zaczepiaja jakies zboczki ,dzisiaj 3 razy ,ja nie mam slow na niektorych facetow naprawde ,ze tez takie prymitywy jakas sobie zyja i maja sie dobrze

a w Salerno mnie za hiszpanke ciagle biora ,nie mam pojecia dlaczego,ale tylko dopoki sie nie odezwe.... juzmnie ciekawosc zzera dlaczego musze sie kiedys kogos zapytac,czy ja naprawde na hiszpanke wygladam ....

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Przypomnialas mi - bylam w Oviesie i widzialam fajne dekoracje swiateczne, zawieszki na choinke i duzo rzeczy na prezenty.
Tylko ja chcialam sobie te paletki Essence zobaczyc - i byly tylko zestawiki 3 cieni. To chyba nie to co mowilyscie dziewczyny?
I jakie cienie polecacie? Pojedyncze, zestaw?
Moze bym sobie cos kupila - juz dluzszy czas zadnego sobie nie kupowalam.
Z Essence sa bardzo ladne poczworne cienie ,mi sie podobaja i jestem z nich zadowolona,sa jeszcze takie rozswietlajace pojedyncze tez bardzo fajne ,ale polecam te poczworne

a ja dopiero niedawno zauwalyzam,ze te kosmetyki Essence sa produkowane w Polsce

za to nie polecam ich tuszy do rzes,ale akurat pod tym wzgledem nikt mi nie dogodzi,bo jestem alergiczka i wszystko mnie uczula,ale te co mam,to szybko zasychaja i sie krusza,nie lubie ich
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:52   #3125
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Male sloneczko - czyzbys byla Klaudia? Bo i ja mam FB

Romanaccia - przepraszam - czarna pantera. Zapomnialam.
Wiem ze lepiej nie faszerowac lekami ale gdyby mial byc bardzo wystraszony to chyba lepiej jak nie bedzie do konca kontaktowal.

Chcialam tylko cien - bo oczy maluje - zreszta kredka najczesciej. A maja fajne kredki?
A tusz mam z Kiko. Bardzo fajny.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:00   #3126
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Eh kiedy ja sie ostatnio malowalam, jak pomaluje rzesy to juz jest cos mam ochote na kino na ostatnia czesc Wampirow dobra juz nie narzekam, synek wlasnie robi sobie drezmke, ja posprzatalam kuchnie, zaladowalam znowu pralke, wlasnie ma padac ponoc 5 dni non stop?

maleSloneczko
a ja patrzylam na 15 marca bilety i wychodzi jakies 130e od osoby Lufthansa, jakos duzo Ci wyszlo??
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:11   #3127
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
a Ty kupilas psa tutaj we Wloszech?
nie, kupilam go w Pl i go tutaj przywiezlismy. To obywatel Unii, ma paszport

evelina a moze tescie by ci potrzymali pieska, moi na przyklad uwielbiaja sie nim zajmowac jak my wyjezdzamy i jak wracam to mam "cane viziato"
jak pies jest towarzyski to nie bedzie tesknil, wazne zeby mu odpowiednia ilosc czasu poswiecili na spacery i zabawy. No fakt, troche jest jak z dzieckiem.

Cytat:
A ja myslalam ze to od nazwiska meza Cher - Sonego Bono.
Bo ja jak widac nieobeznana w swiecie wielkiej mody.
haha a ja nie wiedzialam ze Cher ma takiego meza.
U mnie sklep jest w C.C Bennet.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-11-21 o 18:14
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 18:18   #3128
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Wlasnie sprawdzilam pogode i teraz pokazuja jakies 4 dni deszczu.
Co chwile zmieniaja. Wczoraj czy przedwczoraj bylo wiecej deszczu.
Ale tym akurat sie nie martwie.

Cuciola - to jej pierwszy maz - zaczynali razem kariere jako Sony i Cher. http://pl.wikipedia.org/wiki/Cher
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2011-11-21 o 18:21
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:22   #3129
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieci zazwyczaj ok 6 miesiaca zaczynaja powtarzac slowka typu mama, baba, papa, tata .

Moja tez bardzo dobrze znosila podroze, teraz zreszta tez, ale sie meczy np. siedzeniem w jednym miejscu dluzej niz godzine
Ja bym Alitalia nie latala, z tego co slysze od znajmomych, z internetu itp nie ma ciekawych opinii.. Pozatym czesto uzywaja starych samolotow z lat 80-tych ( MD80) No chyba, ze ty masz inne doswiadczenia Ja bym leciala Lufthansa- jedna z najlepszych kompanii lotniczych.

Ja bym sie bala sama latac, na pewno pogubilabym bagaze

no to tym nie dobilas :O szkoda, ze wczesniej pomyslala o tym, ze nie ma warunkow na trzymanie kota w domu.. Wogole czemu zwierzakowi nie kupila po prostu jakies legowisko, bo zamykanie go w lazience chyba nie bylo ciekawym pomyslem ( higiena itp.)
A z tym balkonem to masakra


widze ze swietnie to sobie obmyslias ale pamietaj, ze zawsze sa autobusy ..
heh tz sie smieje, ze tesciowa taksowka zacznie jezdzic....
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Eh kiedy ja sie ostatnio malowalam, jak pomaluje rzesy to juz jest cos mam ochote na kino na ostatnia czesc Wampirow dobra juz nie narzekam, synek wlasnie robi sobie drezmke, ja posprzatalam kuchnie, zaladowalam znowu pralke, wlasnie ma padac ponoc 5 dni non stop?

maleSloneczko
a ja patrzylam na 15 marca bilety i wychodzi jakies 130e od osoby Lufthansa, jakos duzo Ci wyszlo??
tez chcialam isc na wampiry, ale dzis ostatni dzien a nie mam czasu...
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:08   #3130
ma³eS³oneczko
Zadomowienie
 
Avatar ma³eS³oneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomo¶ci: 1 199
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
maleSloneczko wyslalam Ci zaproszenie na fb, mam kawalera dla Arianny

evelinarav
ja mysle, ze z ta wilgocia w mieszkaniach tutaj to jest tak, bo bloki/domy sa budowane z lokalnych kamieni, a w Pl zazwyczaj z cegly, pozatym bloki tutaj i dachy nie maja izolacje, my mieszkamy na ostatnim pietrze i tez mamy problem z wilgocia, a grzejemy, maz mowi ze powinnismy zrobic izolacje dachu, moze kiedys...
jaki slodziutki ten kawaler ale musze cie zmartwic, bo podobno moja ma juz narzeczonego o przeuroczym imieniu GianDito
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kiedys zaplacilam mniej lecac lotem Krakow-Rzym niz tanimi liniami.
W Locie taniej bywa tez jak sa np 3, 4 ostatnie miejsca.
Poza tym nie narzekam na nich - lecialam nowym, malym samolocikiem - embrayerem - takim jak dla vipow




O kurcze pieczone!

Nie bede juz narzekac na moje ceny biletow. Przyzekam!






moja przyjaciolka jak leciala Lotem nie wiem czy z Krk do Berlina albo Z Berlina do Nowego Yorku nie pamietam opowiadala mi, ze podobno wszystkie kibelki pozamarzaly

co do lotow dla mnie 400 € nie jest wysoka suma, bo po pierwsze musisz wziasc pod uwage, ze Lufthansa jest jedna z najlepszych kompani lotniczych, po drugie lecac z bari do milano i z milano do krakowa prwdopodobnie musialabym wydac mniej wiecej taka kwote sama walizka kosztuje ok 35€ + ubezpieczenie daje kwote 400€ albo i wyzsza jak lecialam Wizzair to za bilet zaplacilismy prawie 400€ a dolecielismy tylko do Pragi

sjoanna wyslalam Ci zaproszenie na fb
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Eh kiedy ja sie ostatnio malowalam, jak pomaluje rzesy to juz jest cos mam ochote na kino na ostatnia czesc Wampirow dobra juz nie narzekam, synek wlasnie robi sobie drezmke, ja posprzatalam kuchnie, zaladowalam znowu pralke, wlasnie ma padac ponoc 5 dni non stop?

maleSloneczko
a ja patrzylam na 15 marca bilety i wychodzi jakies 130e od osoby Lufthansa, jakos duzo Ci wyszlo??
ja Ci "zaprogramowalam " caly lot data odlotu 5 marca powrot 19 marca , 2 osoby dorosle + neonato
Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
heh tz sie smieje, ze tesciowa taksowka zacznie jezdzic....

tez chcialam isc na wampiry, ale dzis ostatni dzien a nie mam czasu...
no kto ja tam wiem, mozliwe, ze Twoj TZ ma racje
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


ma³eS³oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:25   #3131
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
oo jak mnie szybciutko znalazlas oj duza duza , dzieci bardzo szybko rosna
ooo z ciekwego miasta pochodzisz
juz Cie kiedys widzialam na fb, ale pozniej zniknelas z watku i zapomnialam zaprosic. widze ze masz zdjecie w tym samym miejscu co ja, w Polignano ludzie tam napewno nie doceniaja piekna tego miasta. niektorzy to tak mieszkaja, ze by sie mogli rzucac z okien prosto do morza
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
maleSloneczko wyslalam Ci zaproszenie na fb, mam kawalera dla Arianny

evelinarav ja mysle, ze z ta wilgocia w mieszkaniach tutaj to jest tak, bo bloki/domy sa budowane z lokalnych kamieni, a w Pl zazwyczaj z cegly, pozatym bloki tutaj i dachy nie maja izolacje, my mieszkamy na ostatnim pietrze i tez mamy problem z wilgocia, a grzejemy, maz mowi ze powinnismy zrobic izolacje dachu, moze kiedys...
oni tu buduja tanim kosztem a chca sprzedac drogo. w ogole to wstyd za takie budownictwo przy takiej wilgoci
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Czarna Pantera,Czarna Pantera !

wiesz,nie chcialabym go niczym faszerowac biedulka ,eh...sama nie wiem





Nie sadze,pozatym kupowalam jeszcze torebke ,zreszta raczej nie mialabym tam zadnej drogi ucieczki ,ale sytuacja byla komiczna haha juz sobie wyobrazam jak to z boku wygladalo

ostatnio ciagle mnie na ulicy zaczepiaja jakies zboczki ,dzisiaj 3 razy ,ja nie mam slow na niektorych facetow naprawde ,ze tez takie prymitywy jakas sobie zyja i maja sie dobrze

a w Salerno mnie za hiszpanke ciagle biora ,nie mam pojecia dlaczego,ale tylko dopoki sie nie odezwe.... juzmnie ciekawosc zzera dlaczego musze sie kiedys kogos zapytac,czy ja naprawde na hiszpanke wygladam ....


ja bym Ci radzila nie dawac niczego Manuelkowi. raz kupilismy dla psa takie krople na podroz, to tak biedaczek strasznie wygladal... jakbym mu jakis narkotyk dala, oczka zaplakane, trzasl sie i nie mogl ustac na nozkach a mi chodzilo tylko o jakis lek, po ktorym by chetnie spal
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
nie, kupilam go w Pl i go tutaj przywiezlismy. To obywatel Unii, ma paszport

evelina a moze tescie by ci potrzymali pieska, moi na przyklad uwielbiaja sie nim zajmowac jak my wyjezdzamy i jak wracam to mam "cane viziato"
jak pies jest towarzyski to nie bedzie tesknil, wazne zeby mu odpowiednia ilosc czasu poswiecili na spacery i zabawy. No fakt, troche jest jak z dzieckiem.


haha a ja nie wiedzialam ze Cher ma takiego meza.
U mnie sklep jest w C.C Bennet.
moj tez ma paszport. fakt, w Polsce lepiej kupic psa, bo tanio kosztuje. w moich stronach za ok 600zl mozna kupic labradora.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:29   #3132
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - przepraszam - czarna pantera. Zapomnialam.
Wiem ze lepiej nie faszerowac lekami ale gdyby mial byc bardzo wystraszony to chyba lepiej jak nie bedzie do konca kontaktowal.

Chcialam tylko cien - bo oczy maluje - zreszta kredka najczesciej. A maja fajne kredki?
A tusz mam z Kiko. Bardzo fajny.
No wlasnie sama nie wiem co mam z tym moim Manuelem zrobic

wlasnie mi lapke do kupka wklada

A co do kredek to nie wiem,wlasnie dzis kupilam,czarna z polyskiem ,ma takie mikroskopijne blyszczace drobinki,nie brokad,ale jeszcze nie probowalam,chociaz wydaje sie niezla,jest miekka i mozna nia latwo kreske zrobic,niektore sa tak twarde,ze mozna sobie oko wykuc

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3064641 5]ja bym Ci radzila nie dawac niczego Manuelkowi. raz kupilismy dla psa takie krople na podroz, to tak biedaczek strasznie wygladal... jakbym mu jakis narkotyk dala, oczka zaplakane, trzasl sie i nie mogl ustac na nozkach a mi chodzilo tylko o jakis lek, po ktorym by chetnie spal.[/QUOTE]

Biedny piesio ,ja sie wlasnie takich rzeczy obawiam,pozatym nigdy nie wiadomo,moze za silne byc i serduszko stanie,ale sie zle poczuje,wole juz zeby mnie podrapal
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:13   #3133
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
jaki slodziutki ten kawaler ale musze cie zmartwic, bo podobno moja ma juz narzeczonego o przeuroczym imieniu GianDito


ja Ci "zaprogramowalam " caly lot data odlotu 5 marca powrot 19 marca , 2 osoby dorosle + neonato
o mamuniu to istnieje takie imie GianDito? biedne dziecko

a kiedy ostatnio bylas w Pl, bo ja to dawno nie bylam, w styczniu bedzie 2 lata!
w weekend jedziemy na fiere del bambino w Bari, mozecie pojechac z Arianna,ile ona ma latek? wysoka jest

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3064641 5]juz Cie kiedys widzialam na fb, ale pozniej zniknelas z watku i zapomnialam zaprosic. widze ze masz zdjecie w tym samym miejscu co ja, w Polignano ludzie tam napewno nie doceniaja piekna tego miasta. niektorzy to tak mieszkaja, ze by sie mogli rzucac z okien prosto do morza

oni tu buduja tanim kosztem a chca sprzedac drogo. w ogole to wstyd za takie budownictwo przy takiej wilgoci

ja bym Ci radzila nie dawac niczego Manuelkowi. raz kupilismy dla psa takie krople na podroz, to tak biedaczek strasznie wygladal... jakbym mu jakis narkotyk dala, oczka zaplakane, trzasl sie i nie mogl ustac na nozkach a mi chodzilo tylko o jakis lek, po ktorym by chetnie spal

moj tez ma paszport. fakt, w Polsce lepiej kupic psa, bo tanio kosztuje. w moich stronach za ok 600zl mozna kupic labradora.[/QUOTE]
oj to taniutko, moj brat za labradora z rodowodem zaplacil ponad 2 tys zl...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:19   #3134
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Sloneczko strasznie drogi mi sie wydaje ten twoj bilet. Mi z Bergamo di Katowic udaje sie leciec Wizzairem za okolo 100 euro juz z walizka. Jak kosztuje wiecej to jade w innym terminie Na razie oszczedzam jesli sie da, kiedys pewnie bede miala mniej wolnego to trzeba bedzie leciec i drozej.

evelinarav ja przywiozlam Jogusia z Pl bo akurat dowiedzialam sie ze kolezanka, ktora ma hodowle bedzie miala ciekawy miot, mi zalezalo zeby to byl pies od razu zyjacy w rodzinie, nie w hodowli z klatkami no i jak go zobaczylismy to od razu sie zdecydowalismy. Taki fart! A we Wloszech hodowlach za laba trzeba zaplacic ponad 1000 euro, z ogloszen czasem jest taniej.
A najlepsze ta sa kundelki i tak marzy mi sie piesek ze schroniska, tylko jest bidulek..codziennie na psim forum rozklejam ogloszenia...masakra! co za ludzie!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:33   #3135
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

cuciola ale maleSloneczko podala cene 2 biletow dla doroslych plus dziecko...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:08   #3136
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

aha to przepraszam, pospieszylam sie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:05   #3137
ma³eS³oneczko
Zadomowienie
 
Avatar ma³eS³oneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomo¶ci: 1 199
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3064641 5]juz Cie kiedys widzialam na fb, ale pozniej zniknelas z watku i zapomnialam zaprosic. widze ze masz zdjecie w tym samym miejscu co ja, w Polignano ludzie tam napewno nie doceniaja piekna tego miasta. niektorzy to tak mieszkaja, ze by sie mogli rzucac z okien prosto do morza

oni tu buduja tanim kosztem a chca sprzedac drogo. w ogole to wstyd za takie budownictwo przy takiej wilgoci

ja bym Ci radzila nie dawac niczego Manuelkowi. raz kupilismy dla psa takie krople na podroz, to tak biedaczek strasznie wygladal... jakbym mu jakis narkotyk dala, oczka zaplakane, trzasl sie i nie mogl ustac na nozkach a mi chodzilo tylko o jakis lek, po ktorym by chetnie spal

moj tez ma paszport. fakt, w Polsce lepiej kupic psa, bo tanio kosztuje. w moich stronach za ok 600zl mozna kupic labradora.[/QUOTE]

hihi wszyscy robia zdjecia w tym samym miejscu ja za kazdym razem jak patrze na te mieszkania nad przepascia to mnie przeraza... ja do polignano jezdze tylko w zime, bo w lato jest masakrycznie
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
o mamuniu to istnieje takie imie GianDito? biedne dziecko

a kiedy ostatnio bylas w Pl, bo ja to dawno nie bylam, w styczniu bedzie 2 lata!
w weekend jedziemy na fiere del bambino w Bari, mozecie pojechac z Arianna,ile ona ma latek? wysoka jest


oj to taniutko, moj brat za labradora z rodowodem zaplacil ponad 2 tys zl...
tak naprawde nazywa sie GianVito, ale moja corcia nie wim czemu sobie umyslila tego "Dita"
w Pl bylam rok temu ale Twoje 2 lata to naprawde dlugo, pewnie twojej rodzinie sie strasznie teskini i przedewszystkim chca zobaczyc Flavcia w sumie im sie nie dziwie, pewnie pierwszy wnuczek
pewnie nie damy rady pojechac, bo w tym tygodniu przyjedza z Anglii bardzo dobry znajomy mojego meza i weekend praktycznie juz mamy zajety a ta fiera ma os wspolnego z 6 grudnia?

no wlasnie ja tez slyszalam,ze labrador i golden cos kolo 2 tys kosztuja, ale w sumie po znajomosci mozna dostac za o wiele mniej

wogole to juz macie jakies pomysly na prezenty mikolajkowe?? ja mojej malej pewnie kupie jakas ☠☠☠☠☠☠☠e za 10€ po tym jak 3 tyg temu kupilam jej Manny Tuttofare za ponad 50 € , bo bardzo mnie o to prosila i teraz Manny i jego narzedzia leza w koncie od 2 tyg
a mojemu mezusiowi kupie jakis dobry trunek , bo sam mnie o to poprosil

...

Arianna w pazdzierniku skonczyla 3 lata niektore zdj sa sprzed roku :P
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Sloneczko strasznie drogi mi sie wydaje ten twoj bilet. Mi z Bergamo di Katowic udaje sie leciec Wizzairem za okolo 100 euro juz z walizka. Jak kosztuje wiecej to jade w innym terminie Na razie oszczedzam jesli sie da, kiedys pewnie bede miala mniej wolnego to trzeba bedzie leciec i drozej.

evelinarav ja przywiozlam Jogusia z Pl bo akurat dowiedzialam sie ze kolezanka, ktora ma hodowle bedzie miala ciekawy miot, mi zalezalo zeby to byl pies od razu zyjacy w rodzinie, nie w hodowli z klatkami no i jak go zobaczylismy to od razu sie zdecydowalismy. Taki fart! A we Wloszech hodowlach za laba trzeba zaplacic ponad 1000 euro, z ogloszen czasem jest taniej.
A najlepsze ta sa kundelki i tak marzy mi sie piesek ze schroniska, tylko jest bidulek..codziennie na psim forum rozklejam ogloszenia...masakra! co za ludzie!

hej dziewczyny po tym jak powiedzialyscie,ze 400€ to duzo, zajrzalam specjalnie na strone Rynair i:
bilet na date 5 marca kosztuje z Bari do Rzymu 131 € ( z walizka) potem musialabym sie pewnie zatrzymac w Rzymie przynajmniej dwa dni i leciec 7 marca, koszt biletu ok 98 € ( z walizka)
za lot w jedna strone wychodzi ponad 200€ wystarczy doliczyc koszt hotelu, obiadu, taksowki i wydzie calkiem ciekawa suma a pamietajcie, ze obliczylamy tylko koszt podrozy w jedna strona.. Moze wam sie wydawac, ze Rynairem albo Wizzairem leci sie naprawde tanio.. Tak koszt lotu jest tani ale tylko jak leci sie z Rzymu, Milano itp. i bez dziecka
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien



Edytowane przez ma³eS³oneczko
Czas edycji: 2011-11-22 o 10:26
ma³eS³oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:49   #3138
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Co do kosztow biletow masz racje.
I dodaj jak jest komu nas zawiezc na i z lotniska.

Tak - tego nie wliczamy w cene a to przeciez dodatkowe koszty jesli ktos mieszka dalej od lotniska.

Mam gaz w kuchence - przyszedl znajomy tescia i podlaczyl.
Probowal cos zaradzic z antena ale niestety nie dziala.

No i wiecie co sie okazalo - szufladki w kuchni przymocowali ne jedna srubeczka - takze te duze i ciezkie same z siebie. A przeciez one sa na produkty, na garnki a nie na same lekkie rzeczy.
No i jak zdejmowal jedna z szuflad coby sie do gazu dostac to sie orwal jeden zaczep - a wlasciwie oberwala sie czesc szafki kolo tej srubeczki.
Tesc dzwonil do faceta z Mondo ktory nam to montowal ale tamten nie mogl rozmawiac.
Musi przyjechac i to poprawic - przynajmniej na 2,3 srubki zamontowac a nie na jedna.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:52   #3139
ma³eS³oneczko
Zadomowienie
 
Avatar ma³eS³oneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomo¶ci: 1 199
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kosztow biletow masz racje.
I dodaj jak jest komu nas zawiezc na i z lotniska.

Tak - tego nie wliczamy w cene a to przeciez dodatkowe koszty jesli ktos mieszka dalej od lotniska.

Mam gaz w kuchence - przyszedl znajomy tescia i podlaczyl.
Probowal cos zaradzic z antena ale niestety nie dziala.

No i wiecie co sie okazalo - szufladki w kuchni przymocowali ne jedna srubeczka - takze te duze i ciezkie same z siebie. A przeciez one sa na produkty, na garnki a nie na same lekkie rzeczy.
No i jak zdejmowal jedna z szuflad coby sie do gazu dostac to sie orwal jeden zaczep - a wlasciwie oberwala sie czesc szafki kolo tej srubeczki.
Tesc dzwonil do faceta z Mondo ktory nam to montowal ale tamten nie mogl rozmawiac.
Musi przyjechac i to poprawic - przynajmniej na 2,3 srubki zamontowac a nie na jedna.
nom dobrze, ze teraz sie zorientowaliscie, ze na jedna srubke wam szuflady zamontowali a nie kiedy by wam sie pobrywaly wszystkie

ja czekam no moja ciocie, bo ma isc do ginekologa i mam jej dotrzymywac kompanii
dobrze, ze przestalo padac wczoraj wykrakalam i dzisiaj od rana padalo a pranie akurat zrobilam i jak na razie kisi sie w pracle jak wroce to rozwiesze

dziewczyny, ale duzo zdjec macie na fb! ja mam kilka i na dodatek wszystkie stare
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


ma³eS³oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 13:58   #3140
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Sloneczko - ja nie mam zdjec bo maz nie pozwala mi pokazywac twarzy w fb.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:07   #3141
ma³eS³oneczko
Zadomowienie
 
Avatar ma³eS³oneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomo¶ci: 1 199
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Sloneczko - ja nie mam zdjec bo maz nie pozwala mi pokazywac twarzy w fb.
o_O no jak to? wlasnie zauwazylam, ze nie masz
wiesz tak sobie mysle, ze Twoj maz ma troche racji fb jest niebezpieczny
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


ma³eS³oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:16   #3142
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna w³a¶nie jem kanapkê z sa³at± importowan± z It, dok³adnie z Borgo Vodice (LT)

Znacie jakie¶ strony z których mo¿na ¶ci±gn±æ foto, by móc pó¼niej z nich zrobiæ obraz na ¶cianê? Mog± byæ te¿ p³atne. Patrzy³am na strone empik foto, ale nic siê mi nie spodoba³o. Obesz³am wszystkie sklepy w okolicy.Zosta³y mi tylko galerie, ale siê obawiam ,ze za obraz 40/50x70 bêdê musia³a zap³aciæ > 150 euro, a ja my¶la³am o czym¶ max. 50.
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:24   #3143
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

My chcemy wlasnie wydrukowac sobie cos i oprawic jako dekoracje.
maz zciagnal jakies galerie z netu. Nie wiem skad - spytam sie go dzisiaj wieczorem.
Jak nie zapomne.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:32   #3144
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej ale szaro buro dzisiaj, nie wyszlam dzis nawet na spacer, ale za to wsadzilam synka do krzeselka i patrzyl jak mamusia sprzata, ogarnelam kurze, podlogi, zostala lazienka, no i sama musze sie jeszcze do porzadku doprowadzic

maleSloneczko a co to ten robot tutto fare? mam nadzieje, ze moj synek nie bedzie chcial zabaweczke po 50 euro skoro po 2 tyg w kacie laduja?
a ta fiera to w calych Wloszech w najwiekszych miastach sie odbywa, tutaj masz stronke:
http://quimamme.leiweb.it/bimbinfiera/

co do Mikolajek to mezowi jakas drobnostke, synek jest jeszcze malutki, wiec nie rozumie a na Gwiazdke robimy sobie jakies wieksze prezenty, no trzeba sie zaczac rozgladac, bo w tym roku przyjezdzaja nipoti mojego meza

moja rodzinka (ciocia i brat) byla u nas w lipcu, takze Flavcia juz widzieli, wiesz ja rzadko jeszcze do Pl bo praktycznie nikogo nie mam, tylko brata, wiec tak naprawde nie ma do kogo jak mamy ferie/urlop to i tak rzadku sie do Pl wybieramy, teraz bede jezdzic dla synka zeby polskiego podlapal troche

sjoanna wystarczy w ustawieniach kliknac, ze tylko Twoi znajomi moga wchodzic na Twoj profil na fb i nie jest taki niebezpieczny, trzeba jednak wiedziec jak uzywac
no te loty laczone niestety sa duzo drozsze niz taki bezposredni z Rzymu czy Mediolanu
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:39   #3145
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Princi - ja to wiem - wytlumacz to mojemu mezowi.

On ma tak zablokowany profil ze go znalezc nie moge.
Musi on mnie poszukac.

Przypomnialam sobie - dziewczyny - wysylalyscie kartki w zeszlym roku na swieta?
Ile szly? Jak wczesnie trzeba wyslac?
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2011-11-22 o 14:41
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:49   #3146
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

nie wiem jak kartek nie wysylam
a to tak mezowi jestes posluszna, ze nawet nie mozesz zdjec wrzucic??
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:52   #3147
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ


Przypomnialam sobie - dziewczyny - wysylalyscie kartki w zeszlym roku na swieta?
Ile szly? Jak wczesnie trzeba wyslac?
Ja zawsze wysylam 2 tygodnie przed swietami. Zawsze wole aby kartki przyszly troche wczesniej niz pozniej.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:17   #3148
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
No wlasnie sama nie wiem co mam z tym moim Manuelem zrobic

wlasnie mi lapke do kupka wklada

A co do kredek to nie wiem,wlasnie dzis kupilam,czarna z polyskiem ,ma takie mikroskopijne blyszczace drobinki,nie brokad,ale jeszcze nie probowalam,chociaz wydaje sie niezla,jest miekka i mozna nia latwo kreske zrobic,niektore sa tak twarde,ze mozna sobie oko wykuc

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------


ja tez sobie kupilam taki fajny eye-liner z essence. w koncu mam kreske, ktora sie trzyma caly dzien
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
o mamuniu to istnieje takie imie GianDito? biedne dziecko

a kiedy ostatnio bylas w Pl, bo ja to dawno nie bylam, w styczniu bedzie 2 lata!
w weekend jedziemy na fiere del bambino w Bari, mozecie pojechac z Arianna,ile ona ma latek? wysoka jest


oj to taniutko, moj brat za labradora z rodowodem zaplacil ponad 2 tys zl...
ja widzialam za 600zl, ale to bylo na jakims targowisku i rodowodu napewno nie bylo
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Sloneczko strasznie drogi mi sie wydaje ten twoj bilet. Mi z Bergamo di Katowic udaje sie leciec Wizzairem za okolo 100 euro juz z walizka. Jak kosztuje wiecej to jade w innym terminie Na razie oszczedzam jesli sie da, kiedys pewnie bede miala mniej wolnego to trzeba bedzie leciec i drozej.

evelinarav ja przywiozlam Jogusia z Pl bo akurat dowiedzialam sie ze kolezanka, ktora ma hodowle bedzie miala ciekawy miot, mi zalezalo zeby to byl pies od razu zyjacy w rodzinie, nie w hodowli z klatkami no i jak go zobaczylismy to od razu sie zdecydowalismy. Taki fart! A we Wloszech hodowlach za laba trzeba zaplacic ponad 1000 euro, z ogloszen czasem jest taniej.
A najlepsze ta sa kundelki i tak marzy mi sie piesek ze schroniska, tylko jest bidulek..codziennie na psim forum rozklejam ogloszenia...masakra! co za ludzie!
ehhhh, mi tez strasznie szkoda tych psow ze schroniska. nie wszystkim niestety mozna pomoc...
Cytat:
Napisane przez ma³eS³oneczko Poka¿ wiadomo¶æ
ja czekam no moja ciocie, bo ma isc do ginekologa i mam jej dotrzymywac kompanii
ale chyba nie bedziesz jej w gabinecie trzymac za reke ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:58   #3149
ma³eS³oneczko
Zadomowienie
 
Avatar ma³eS³oneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomo¶ci: 1 199
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ale szaro buro dzisiaj, nie wyszlam dzis nawet na spacer, ale za to wsadzilam synka do krzeselka i patrzyl jak mamusia sprzata, ogarnelam kurze, podlogi, zostala lazienka, no i sama musze sie jeszcze do porzadku doprowadzic

maleSloneczko a co to ten robot tutto fare? mam nadzieje, ze moj synek nie bedzie chcial zabaweczke po 50 euro skoro po 2 tyg w kacie laduja?
a ta fiera to w calych Wloszech w najwiekszych miastach sie odbywa, tutaj masz stronke:
http://quimamme.leiweb.it/bimbinfiera/

co do Mikolajek to mezowi jakas drobnostke, synek jest jeszcze malutki, wiec nie rozumie a na Gwiazdke robimy sobie jakies wieksze prezenty, no trzeba sie zaczac rozgladac, bo w tym roku przyjezdzaja nipoti mojego meza

moja rodzinka (ciocia i brat) byla u nas w lipcu, takze Flavcia juz widzieli, wiesz ja rzadko jeszcze do Pl bo praktycznie nikogo nie mam, tylko brata, wiec tak naprawde nie ma do kogo jak mamy ferie/urlop to i tak rzadku sie do Pl wybieramy, teraz bede jezdzic dla synka zeby polskiego podlapal troche

sjoanna wystarczy w ustawieniach kliknac, ze tylko Twoi znajomi moga wchodzic na Twoj profil na fb i nie jest taki niebezpieczny, trzeba jednak wiedziec jak uzywac
no te loty laczone niestety sa duzo drozsze niz taki bezposredni z Rzymu czy Mediolanu
Many Tuttofare to taka postac z kreskowek moja mala czasem oglada bajki jak juz mam dosc bawienia sie / kolorowania z nia i niestety z racji tego, ze jestesmy przed swietami czesto reklamuja zabawki i ona mi tak trula przez ponad miesiac o tym many, ze w koncu jej kupilam no, ale widocznie jej sie nie spodobal skoro lezy w kacie.. pierwszy i ostatni raz kupuje jej tak drogie zabawki, bo i tak albo woli kolorowac albo bawi sie minnie i daisy

oj princi przykro mi dla Flavcia to bedzie naprawde fajna sprawa gdy bedzie mogl bawic sie z dziecmi polskimi powiem Ci, ze moja tak naprawde zaczela mowic po polsku po ostatniej wizycie w Pl, wczesniej nie wiem czemu malo co sie w naszym jezyku odzywala i nagle od ostatniej jesieni nastapilo takie Bum jezykowe


Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Princi -

Przypomnialam sobie - dziewczyny - wysylalyscie kartki w zeszlym roku na swieta?
Ile szly? Jak wczesnie trzeba wyslac?
ja wysylam, ale zawsze dochodza po Nowym Roku wiec Ci nie doradze

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3066375 1]j



ale chyba nie bedziesz jej w gabinecie trzymac za reke ? [/QUOTE]
jeszcze by tego brakowalo moja ciotka zawsze sie stresuje przed roznymi wizytami medycznymi, wiec z nia poszlam potem poszlysmy na kawe, ale nie posiedzialysmy dlugo, bo kolo naszego stolika siadl jakis facet, ktory przypominal jakiegos psychopate icaly czas sie na nas oblesnie patrzyl no nawet poplotkowac sobie spojnie nie mozna
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


ma³eS³oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:46   #3150
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

maleSloneczko a moze wczesniej nie mowila, bo dzieci zaczynaja mowic w miare dobrze tak ok. 2 latek, to akurat do Pl pojechaliscie i ruszyla tez z polskim??? bede starac sie jezdzic 2-3 razy do roku, tymczasem mam mase bajek na dvd i ksiazeczek tyle, ze moglabym cale przedszkole obdzielic, bardzo bym chciala zeby synek mowil po polsku, Ty przynajmniej masz ciocie tutaj to zawsze Ariancia tez z nia pogada, szkoda ze nie ma tu zadnego przedszkola polskiego, wiesz chociaz takiego tylko w soboty, zeby spotykaly sie dzieci polskie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.