SZPILKI codzienne:> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 20:25   #1
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Talking

SZPILKI codzienne:>


Dziewczyny liczę na Waszą pomoc Na co dzień noszę buty na płaskim obcasie, jakieś wyższe zdarza mi się założyć parę razy w roku. Wynika to z mojego wzrostu (mam 170cm i chciałabym być niższa). Niestety mój TŻ ciągle powtarza mi, że marzy, żebym częściej zakładała szpilki No i od jakiegoś czasu zaczęłam się przełamywać i oglądać w sklepach wyższe buty. I tu zaczął się problem. Kupowanie butów to dla mnie zawsze koszmar, bo w tej kwestii jestem strasznie wybredna. A znalezienie szpilek, w których mogłabym wyjść kompletnie mi się nie udaje. No i jako niedoświadczona w tej kwestii mam do was ogromną prośbę. Mogłybyście mi doradzić, jakie firmy produkują szpilki na (w miarę) wygodnych i stabilnych obcasach, które przy okazji nie byłyby bardzo eleganckie, ale raczej takie nadające się na wieczorne wyjście na piwo albo do kina? Bardzo chętnie pooglądałabym zdjęcia Waszych butów i ogólnie poczytała wszelkie rady. Byłabym naprawdę ogromnie wdzięczna za pomoc
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:57   #2
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: SZPILKI codzienne:>

fajny watek. sama niestety nie pomoge, bo szpilek nie nosze, ael chetnie poczytam porady innych dziewczyn
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:02   #3
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: SZPILKI codzienne:>

mnie się podobaja buty tego typu (niekoniecznie na koturnach i niekoniecznie z odkrytym palcem). Obcas to nie typowa szpilka, więc powinien byc stabilny. Mam tego typu buty i dzieki nim przekonalam sie do obcasów, chociaz na co dzien jeszcze nie mam odwagi w takich chodzic ) Takie butki fanie wyglądają np do jeansów, także spokojnie można w nich śmigać.
Możliwe, ze ci sie nie spodobają. Wiadomo - rzecz gustu. Nie chodzi mi konkretnie o te buty, ale mniej więcej o fason.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210052089
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:07   #4
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: SZPILKI codzienne:>

z butow na obcasie to ja preferuje jedynie dosyc stabilny i gruby slupek [dosyc modny w ostatnim czasie ]. w butach na slupku czuje sie pewnie - nie kolysze mna, nie czlapie jak bocian.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:16   #5
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Ja myślę ,że podawanie konkretnych firm nie ma sensu . Trzeba poprostu przymierzyć w sklepie i trochę pochodzić. Typową szpilę bym odradzała skoro nie jestes przyzwyczajona. Zacznij od butów na słupku , sporo tego teraz w sklepach.
P.S 170cm to dużo?
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:23   #6
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: SZPILKI codzienne:>

W kwestii butów na wysokim obcasie jestem laikiem, co wynika z mojego wzrostu (ponad 180cm.), więc w tej kwestii nie doradzę. Wydaje mi się natomiast, że ciekawe są w Kazarze, dobre jakościowo, pięknie wykończone, znajdziesz tam najmodniejsze fasony, czyli także te na grubym słupku.

Chciałam jednak skomentować to, co myślisz na temat swojego wzrostu - nie jest wysoka, jesteś średnia, absolutnie nie wyróżniasz się tłumu, tysiące dziewczyn są wyższe od Ciebie. Wzrost 1,70cm. nigdy nie był i nie będzie wzrostem wysokim.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 22:00   #7
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Dziewczyny dziękuję za odzew

Cytat:
Napisane przez miaumiau Pokaż wiadomość
mnie się podobaja buty tego typu (niekoniecznie na koturnach i niekoniecznie z odkrytym palcem). Obcas to nie typowa szpilka, więc powinien byc stabilny. Mam tego typu buty i dzieki nim przekonalam sie do obcasów, chociaz na co dzien jeszcze nie mam odwagi w takich chodzic ) Takie butki fanie wyglądają np do jeansów, także spokojnie można w nich śmigać.
Możliwe, ze ci sie nie spodobają. Wiadomo - rzecz gustu. Nie chodzi mi konkretnie o te buty, ale mniej więcej o fason.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210052089
Fajny fason, podoba mi się Chociaż odkrytych palców nie lubię, ale można poszukać czegoś pełnego w tym stylu Dziękuję za propozycję

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
P.S 170cm to dużo?
Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość

Chciałam jednak skomentować to, co myślisz na temat swojego wzrostu - nie jest wysoka, jesteś średnia, absolutnie nie wyróżniasz się tłumu, tysiące dziewczyn są wyższe od Ciebie. Wzrost 1,70cm. nigdy nie był i nie będzie wzrostem wysokim.
Wiem, że jest "trochę" dziewczyn wyższych ode mnie, ale zawsze podobał mi sie typ drobnej, niziutkiej kobietki i stąd wynikają moje kompleksy
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 22:47   #8
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: SZPILKI codzienne:>

ja mam okolo 170cm i czuje sie wysoka , w kazdym razie wiekszosc dzieczyn na ulicy jest nizsza odemnie .

ale tez wlasnie sie przymierzam do czestszego noszenia szpilek czy butów na obcasie, ale takich nizutkich 3-4 cm
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 22:49   #9
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Polecam Aldo. Mam od nich jedną parę na 7cm obcasie i to moje nawygodniejsze obcasy! Warto zainwestowac.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:45   #10
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Ja zawsze musze miec eleganckie buty co nie znaczy z na wysokiej szpilce zwracam uwage na grubosc obcasu i wysokość
noszę czesto mimo ze mam 175 cm wzrostu
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:44   #11
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Hm.. To jak ja mam 160cm, a wzrost 170cm to nie jest wysoki, to znaczy, że jestem karlicą? Hehe, zalezy od punktu widzenia

Ciężko mi doradzić konkretną firmę, osobiście na codzień preferuje "drewniaki", z przodu na małej platformie, obcas gruby słupek - bardzo wygodne i stabilne
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 09:48   #12
Bójka
Zadomowienie
 
Avatar Bójka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 132
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Najlepiej jest przymierzyć buty i pochodzić troszkę po sklepie. Ważne żeby obcas był stabilny i to chyba nie chodzi o wysokość obcasu (bo może się okazać, że buty z wyższym obcasem są wygodniejsze niż te z niższym) a podawanie konkretnych firm jest bez sensu

a co do wzrostu to sama mam 180 cm i nie przeszkadza mi to chodzić na obcasach
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy " - Marylin Monroe
Bójka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:17   #13
woman_in_violet
Raczkowanie
 
Avatar woman_in_violet
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Polecam Aldo. Mam od nich jedną parę na 7cm obcasie i to moje nawygodniejsze obcasy! Warto zainwestowac.
to samo miałam napisać- mam wysokie szpilki Aldo i świetnie się w nich chodzi, stabilnie i stopy nie bolą. czuję się w nich o wiele pewniej niż na niższych obcasach innych firm
__________________
'mam kota na gorącym dachu mojej głowy,
on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw,
chociaż ciemno-on w środku się żarzy
w mroku błyszczy, ja mruczę i marzę, że...'
woman_in_violet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:33   #14
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez woman_in_violet Pokaż wiadomość
to samo miałam napisać- mam wysokie szpilki Aldo i świetnie się w nich chodzi, stabilnie i stopy nie bolą. czuję się w nich o wiele pewniej niż na niższych obcasach innych firm
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Polecam Aldo. Mam od nich jedną parę na 7cm obcasie i to moje nawygodniejsze obcasy! Warto zainwestowac.
a czy moglybyscie napisac, ile zaplacilyscie za swoje buciki? bede wdzieczna
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:56   #15
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: SZPILKI codzienne:>

mam tyle samo wzrostu co TY i nosze szpilki nie codziennie, bo trzeba wiedziec co gdzie i kiedy mozna zalozyc i lubie tez sportowy styl, ale jakies kino, czasami uczelnia... jak najbardziej tak mam rozne wysokosci, najnizsze to 7cm, a najwyzsze 10 koturny sa wygodniejsze, warto w nich najpierw wyprobowac swoich sil. w szpilkach bardzo dobrze sie czuje, wyszczuplaja sylwetke, tylko trzeba sie przyzwyczaic. pilnowac lopatek, nic trudnego. na poczatku sie pochylalam do przodu, bo wydawalo mi sie ze polece na plecy w nich, ale teraz juz wypracowalam sylwetke
przy kupowaniu zwroc uwage zeby but byl w miare lekki, zeby obcas byl stabilny, zeby but sie wyginal podczas chodzenia (a nie jak drewniak...). i w zaleznosci od wysokosci obcasa bedzie zalezal ksztalt lydki. najlepiej zaloz krotsze spodnie, albo spodnice do mierzenia zebys widziala jak uklada sie cala noga w danym bucie.
najlepiej nowe szpilki rozchodzic po domu w cienkiej mokrej skarpetce, wtedy w czasie dlugiego wyjscia, beda juz mialy ksztalt Twojej nogi a nie fabryczny. oczywiscie otarcia, pecherze, itp to wlasnie skutki nie rozchodzenia buta.
trzeba nastawic sie ze na poczatku stopa nieprzyzywczajona do postawy w jakiej sie znalazla, bedzie bolala, moga tez bolec miesnie lydek.
nie nalezy szalec na poczatku w takich butach. krotkie dystanse, pozniej coraz dluzsze, az do calonocnych szalenstw w klubach
im cieplej tym stopa bardziej brzeknie w bucie... jesli czujesz ze juz jest nieciekawie, to nie wymuj stopy, zeby "troche odpoczela"... zbrzeknie jeszcze bardziej i pozniej za nic w swiecie jej nie wlozysz do tego buta. sama nieraz wracalam do domu boso
musisz zwracac uwage jak chodzisz w szpilkach, duza wysokosc powoduje troche "dziure" miedzy nogami podczas chodzenia - nie moze to byc takie luzny chód jak w spodniach... nogi nie moga byc zbyt szeroko tylko wlasnie blisko siebie. jak stajesz - nie szeroko, nie noga do nogi (bo dziura m-dzy nogami gwarantowana mimo zgrabnych nóg), ale jedna bardziej z przodu druga bardziej z tylu. no i jak siadasz - kolano do kolana, albo noga na noge
ale sie z tego zrobil wywod przepraszam za dlugosc i mam nadzieje ze troche pomoglam
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 12:59   #16
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Ja też lubię założyć (czasem) szpilki na co dzień, ale częściej zakładam je na wyjścia - kino, club itp..
Zresztą jestem ogromną fanką szpilek, noszę je od lat...
Nigdy nie miałam problemów z chodzeniem na szpilkach - chyba urodziłam się z tą umiejętnością
Szpilki świetnie wysmuklają oraz wydłużają nogi.
Aby w szpilkach chodziło się wygodnie bardzo istotne jest umiejscowienie obcasa, ostatnio kupiłam szpilki które mają super umiejscowioną szpilkę (7cm) a nie miałam problemu w nich biegać.

Moja rada jak mierzycie szpilki w sklepie to przejdzcie się w nich i sprawdzcie jak tam obcas - ja zawsze tak robię a mam sporo par szpilek - i jestem ze wszystkich zadowolona.

A koturny rzeczywiście są stabilniejsze...ale ja i tak wolę szpilki.
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
- Audrey Hepburn
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:21   #17
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Ja tez lubie szpilki, no ale ostatnio cos mi nie podchodza wlasnie dlatego planuje zakup butow na obcacie ale takim mniejszym bo chyba sie juz nachodzilam w obcasach bardzo lubie zakladac ale na dlugie dystanse odpadaja, oraz dzien w dzien tez nie do przyjecia
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:44   #18
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: SZPILKI codzienne:>

swojego czasu chodzilam w szpilkach codziennie...i wspominam to okropnie hihi wiecznie obtarte stopy i bolace nogi...jak wskoczylam w plaskie buciki bylam szczesliwa jak nie wiem...na szczescie juz nie musze chodzic na szpilkach...ufff.
Ale jesli moge doradzic to najlepiej chodzilo mi sie w sandalach na koturnie -z naturalnej skory....koturny sa duzo wygodniejsze ....no albo szpilki na grubym obcasie....te na cienitkiej szpilce lubia sie rozjezdzac.
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:55   #19
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Ja myślę ,że podawanie konkretnych firm nie ma sensu . Trzeba poprostu przymierzyć w sklepie i trochę pochodzić.
Cytat:
Napisane przez Bójka Pokaż wiadomość
Najlepiej jest przymierzyć buty i pochodzić troszkę po sklepie. Ważne żeby obcas był stabilny i to chyba nie chodzi o wysokość obcasu (bo może się okazać, że buty z wyższym obcasem są wygodniejsze niż te z niższym) a podawanie konkretnych firm jest bez sensu
No właśnie jedne buty na szpilce, które mam, w sklepie wydawały mi się wygodne. A teraz, jak je zakładam, to po pół godziny mam ochotę płakać z bólu (już mi się zdarzyło wracać z egzaminu na boso, bo nie wytrzymałam w nich ). Koleżanki mówiły mi, że przesadzam, ale jak dałam jednej do przymierzenia, to stwierdziła, że mniej wygodnych butów jeszcze nie miała na nogach (a ona chodzi czasem na obcasach)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
mam tyle samo wzrostu co TY i nosze szpilki nie codziennie, bo trzeba wiedziec co gdzie i kiedy mozna zalozyc i lubie tez sportowy styl, ale jakies kino, czasami uczelnia... jak najbardziej tak mam rozne wysokosci, najnizsze to 7cm, a najwyzsze 10 koturny sa wygodniejsze, warto w nich najpierw wyprobowac swoich sil. w szpilkach bardzo dobrze sie czuje, wyszczuplaja sylwetke, tylko trzeba sie przyzwyczaic. pilnowac lopatek, nic trudnego. na poczatku sie pochylalam do przodu, bo wydawalo mi sie ze polece na plecy w nich, ale teraz juz wypracowalam sylwetke
przy kupowaniu zwroc uwage zeby but byl w miare lekki, zeby obcas byl stabilny, zeby but sie wyginal podczas chodzenia (a nie jak drewniak...). i w zaleznosci od wysokosci obcasa bedzie zalezal ksztalt lydki. najlepiej zaloz krotsze spodnie, albo spodnice do mierzenia zebys widziala jak uklada sie cala noga w danym bucie.
najlepiej nowe szpilki rozchodzic po domu w cienkiej mokrej skarpetce, wtedy w czasie dlugiego wyjscia, beda juz mialy ksztalt Twojej nogi a nie fabryczny. oczywiscie otarcia, pecherze, itp to wlasnie skutki nie rozchodzenia buta.
trzeba nastawic sie ze na poczatku stopa nieprzyzywczajona do postawy w jakiej sie znalazla, bedzie bolala, moga tez bolec miesnie lydek.
nie nalezy szalec na poczatku w takich butach. krotkie dystanse, pozniej coraz dluzsze, az do calonocnych szalenstw w klubach
im cieplej tym stopa bardziej brzeknie w bucie... jesli czujesz ze juz jest nieciekawie, to nie wymuj stopy, zeby "troche odpoczela"... zbrzeknie jeszcze bardziej i pozniej za nic w swiecie jej nie wlozysz do tego buta. sama nieraz wracalam do domu boso
musisz zwracac uwage jak chodzisz w szpilkach, duza wysokosc powoduje troche "dziure" miedzy nogami podczas chodzenia - nie moze to byc takie luzny chód jak w spodniach... nogi nie moga byc zbyt szeroko tylko wlasnie blisko siebie. jak stajesz - nie szeroko, nie noga do nogi (bo dziura m-dzy nogami gwarantowana mimo zgrabnych nóg), ale jedna bardziej z przodu druga bardziej z tylu. no i jak siadasz - kolano do kolana, albo noga na noge
ale sie z tego zrobil wywod przepraszam za dlugosc i mam nadzieje ze troche pomoglam
Dziękuję za rady Na pewno się przydadzą Chociaż czasem, na małe dystanse, zakładam te moje niewygodne szpilki i nikt mi nie powiedział jeszcze, że chodzę jak pokraka, więc może nie jest tak źle



Może któraś z Was ma ochotę wkleić zdjęcia swoich butów na obcasach? Chętnie bym pooglądała
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 16:15   #20
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: SZPILKI codzienne:>

Nie ma lepszego sposobu niz przymierzanie, przymierzanie, przymierzanie...

Wklejam moje ulubione i najwygodniejsze szpilki:
  • peep toe w dwoch wersjach kolorystycznych Sa firmy Aerosoles (pewnie dostapne tylk w Stanach).
  • kryte z okraglym noskiem, firmy Dollhouse
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5b.JPG (79,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lata50 4.JPG (78,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nie1.JPG (93,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dh1.JPG (90,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dh2.JPG (90,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dh3.JPG (90,4 KB, 29 załadowań)
__________________
moje zdjecia


Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-06-28 o 18:41 Powód: literowka
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 16:26   #21
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: SZPILKI codzienne:>

czarownicagosia piękne te pierwsze
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:39   #22
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Szpilki hmm dam radę, mam 168 cm. Ale po co mam się czasem męczyć, jak mogę kupić na maleńkim obcasiku bardzo eleganckie szpice np? Albo takie niby eleganckie, ale na codzień.
Moje wystawione na A., bo przymałe, ale jak nie pójdą to poszerzę u szewca i po problemie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b2.JPG (66,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b6.JPG (76,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b10.JPG (75,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b11.JPG (90,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00074.JPG (85,5 KB, 11 załadowań)
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:42   #23
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
czarownicagosia piękne te pierwsze
Dziekuje
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:46   #24
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Zgłasza się wizażanka 1,70m Uważam się za wysoką. Nie mega wysoką, ale dość dość Sama zaczynam się przekonywać do szpileczek. W tamtym roku na weselu mogłam szaleć całą noc w 6cm szpilce, założyłam je na zakończenie roku w szkole muzycznej i zonk, ledwo wytrzymałam A przede mną kolejne wesele. Kupiłam sobie 10cm piękne peep toe i niestety czekają... Właściwie to nie wiem na co, bo muszę w końcu odważyć się je zaprezentować szerszemu gronu, a nie tylko rodzinie Poza tym, 170 + 10 = 180cm wzrostu
Powodzenia na zakupach. Zaczynaj od niższych szpileczek.
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:15   #25
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Ja bym radziła kupić buty taneczne- forma Akces www.akces.biz produkuje normalne buty taneczne, ale można zamówić butki z podeszwą gumową. W ten sposób będziesz miała buty robione na wymiar, a i obcas możesz wybrać- szerszy czy węższy, wysokość też możesz sobie wyybrać a buty taneczne są naprawdę wygodne
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:16   #26
woman_in_violet
Raczkowanie
 
Avatar woman_in_violet
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
a czy moglybyscie napisac, ile zaplacilyscie za swoje buciki? bede wdzieczna
jejku, nie pamiętam... próbowałam nawet szukać w necie tej kolekcji (jesień/zima 2006/2007) z cenami, ale nic. chyba niecałe 300zł.
__________________
'mam kota na gorącym dachu mojej głowy,
on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw,
chociaż ciemno-on w środku się żarzy
w mroku błyszczy, ja mruczę i marzę, że...'
woman_in_violet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:30   #27
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: SZPILKI codzienne:>

ja mam 169cm, nie uważam się za wysoką, ale czasem w szpilkach/na obcasach czuje się za wysoka.
a wysokie buty nosze właściwie codzień.

co do kupowania to ja zwróciłąbym uwagę na to, że kupując klapki na szpilce, narażasz sie na to że czasem but może zostać w szparze nierównej ulicy -ja kilka razy tak miałam, a jest to mało komfortowa sytuacja wracać się po buta który został metr za tobą

poza tym letnich butów nie przymierzaj na skarpetke bo wtedy noga się ślizga i but wydaje się niestabilny

ponizej kilka fotek moich butów, nie ulubionych, ale akurat mialam na kompie foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but1.jpg (59,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but3.jpg (58,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but4.jpg (54,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (57,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but11.jpg (59,7 KB, 25 załadowań)
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:58   #28
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez Bójka Pokaż wiadomość
Najlepiej jest przymierzyć buty i pochodzić troszkę po sklepie. Ważne żeby obcas był stabilny i to chyba nie chodzi o wysokość obcasu (bo może się okazać, że buty z wyższym obcasem są wygodniejsze niż te z niższym) a podawanie konkretnych firm jest bez sensu

a co do wzrostu to sama mam 180 cm i nie przeszkadza mi to chodzić na obcasach
zgadzam się z każdym słowem nawet w tej wypowiedzi ja tez mam 180 i uwielbiam szpileczki- obecnie szczytem moich ambicji są jakieś super 10cm szpileczki- ale każdy sie ze mnie śmieje jak o tym mowie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:27   #29
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: SZPILKI codzienne:>

polecam przejsc sie w szpilkach po sklepie, aj zazwyczja laze kolo 15 minut zeby zobaczyc jak leza. zwracaj uwage na wykonanie spzilki ale tez na to jak czuje sie twoja stopa i czy sie nie gibiesz ja zazwyczaj szpilki kupuje w bacie, maja dobrze wyprofilowane buty
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:15   #30
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: SZPILKI codzienne:>

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Pokaż wiadomość
Hm.. To jak ja mam 160cm, a wzrost 170cm to nie jest wysoki, to znaczy, że jestem karlicą? Hehe, zalezy od punktu widzenia

Ciężko mi doradzić konkretną firmę, osobiście na codzień preferuje "drewniaki", z przodu na małej platformie, obcas gruby słupek - bardzo wygodne i stabilne
Nie jesteś karlicą, jesteś po prostu niska.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 09:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.