Zdjęcie w portfelu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 20:34   #1
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295

Zdjęcie w portfelu


Kochane Wizażanki!

Mam problem (choć właściwie nie wiem, czy można to tak nazwać).
Na urodziny kupiłam TŻ portfel, do środka włożyłam swoje zdjęcie. Niedawno płacąc w sklepie pokazał mi je, ucieszyłam się, że je tam nosi.
Problem pojawił się dzisiaj.
Zostawił u mnie portfel i kluczyki od samochodu, a spieszył się i już nie wchodził na górę, więc ja po te rzeczy poszłam. Coś mnie podkusiło i otworzyłam portfel, nie wiem właściwie po co , chciałam chyba zobaczyć, czy jeszcze tam to zdjęcie jest. A tam - niespodzianka - było moje zdjęcie, ale... pod moim było jeszcze jedno... Jakiejś dziewczyny, trudno ocenić, ile mogła mieć lat, ale wyglądała raczej na rówieśniczkę TŻ. Nie była to na pewnosiostra, raczej też nie mama ( bo tak właściwie to jeszcze jej nie poznałam). Co robić...?
Znam dwie jego byłe z widzenia i to nie była żadna z nich (choć wiem, że miał ich więcej).
Dziewczyny, nie chcę nawet myśleć, że to jakaś jego ... no wiecie. Ale powiedzcie w takim razie, jak myślicie, czyje zdjęcie , oprócz Towarzyszki Życia, ewentualnie mamy, siostry, może facet nosić w portfelu...?
Pomocy, myśli biegną jak oszalałe , a ja nie wiem, co dalej z tym fantem robić. ...
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:43   #2
Sheep*
Raczkowanie
 
Avatar Sheep*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 77
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Zapytaj go czyje to zdjęcie i już. Sama zobaczysz czy będzie coś kręcił czy nie.
__________________
Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy.

Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go.


[Seneka]
Sheep* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:44   #3
erethie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 63
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Miałam taką samą sytuację. Już nie pamiętam dokładnie tłumaczeń - dawna przyjaciółka z gimnazjum albo dobra znajoma skądś tam, coś w tym stylu.
Niestety uwierzyłam
erethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:45   #4
woman_in_violet
Raczkowanie
 
Avatar woman_in_violet
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Zdjęcie w portfelu

po prostu zapytaj go o to.
może koleżanka, może przyjaciółka.
ja mam w portfelu (oprócz zdjęcia TŻ) zdjęcie kolegi. już nawet nie pamiętam, w jakich okolicznościach mi je dał, no ale wzięłam i tak odruchowo włożyłam. większej wagi do tego nie przywiązuję, bo i tak na wierzchu jest zdjęcie TŻ.
__________________
'mam kota na gorącym dachu mojej głowy,
on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw,
chociaż ciemno-on w środku się żarzy
w mroku błyszczy, ja mruczę i marzę, że...'
woman_in_violet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:47   #5
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Zdjęcie w portfelu

ImpossibleIsNothing
Jeśli jesteście razem to jest Twój Towarzysz Życia.powinien nosić tylko Twoje zdjęcie.A nie byłych dziewczyn .(lub jakiś nie znanych)Dziwna sytuacja.
A Może to ktoś z rodziny a Ty jej nie znasz? Ale dlaczego jest pod Twoim zdjęciem.
Może powinnaś z nim porozmawiać.(Tylko sama zajrzałaś bez pozwolenia do portfela)
to może teraz tak w żartach zapytaj czy nosi Twoje zdjęcie jak mu portfel służy.

Mam nadzieje ,że sie wszystko wyjaśni.Nie denerwuj sie może nie ma powodu!
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:54   #6
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zdjęcie w portfelu

a ja powiem tylko tyle że mój ex mial pod moi zdjęciem zdjęcie swojej ex i nic dobrego z tego nie wyszło, więc bym miała oczy szeroko otwarte.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:58   #7
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Dzięki, dziewczyny, za taką szybką odpowiedź.

Najchętniej grałabym w otwarte karty i prosto z mostu zapytała, czyje to zdjęcie. Tylko wtedy dowie się, że miałam akurat chęć, by pogrzebać mu w portfelu, a to raczej dobrze o mnie nie świadczy. Mamy już za sobą kilka niemiłych sytuacji, kiedy jedna osoba sprawdzała drugą i obiecaliśmy sobie, że koniec z tym. Więc nadal nie wiem, jak to rozegrać...
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 20:58   #8
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Pogadaj z nim. Zobaczysz jak zareaguje na fakt, że wiesz o tym zdjęciu
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:17   #9
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Ja noszę w portfelu mnóstwo zdjęć różnych osób, w tym jedno zdjęcie kumpla z liceum, z którym kiedyś coś mnie łączyło... A żeby było śmieszniej nie ma tam foty TŻ (była, ale mi zabrał bo potrzebował i mimo usilnych próśb nie dostałam drugiego). Za to mój facet ma moje zdjęcie, a go nie nosi. Żyjemy i kochamy się...
Po prostu powiedz prawdę. Że chciałaś zobaczyć, czy ma twoje zdjęcie, a pod spodem zauważyłaś to drugie. Że bardzo ci przykro, że tak się stało, ale nie miałaś złych intencji, i choć może nie powinnaś była tam zaglądać, to w takiej sytuacji chcesz wyjaśnień.
Ja kiedyś weszłam mojemu TŻ w pocztę, którą założył tylko do kontakty z byłą (mieli ważną sprawę). Zaniepokoiło mnie to co przeczytałam, przyznałam się, przeprosiłam, i mimo to zażądałam wyjaśnień, a także wyznaczenia pewnych granic w tej korespondencji między nimi. Był zły, ale zrozumiał też moje zaniepokojenie. Podstawą związku jest szczerość... Powinnaś mu powiedzieć.

Edytowane przez Nathaliaczek
Czas edycji: 2008-08-31 o 21:17 Powód: literówki
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:37   #10
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez Nathaliaczek Pokaż wiadomość
Po prostu powiedz prawdę. Że chciałaś zobaczyć, czy ma twoje zdjęcie, a pod spodem zauważyłaś to drugie. Że bardzo ci przykro, że tak się stało, ale nie miałaś złych intencji, i choć może nie powinnaś była tam zaglądać, to w takiej sytuacji chcesz wyjaśnień
O nic dodać nic ując,zgadzam się. Też polecam poprostu pogadać z tż-tem szczerze o tym tajemniczym zdjęciu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:40   #11
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Zdjęcie w portfelu

pogadaj z nim
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 21:44   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zdjęcie w portfelu

wierzycie, ze facet sie przyzna ??? Jesli nawet cie oszukuje to w zyciu nie powie ci prawdy, a twoje podejrzenia spowoduja ze bedzie mial sie na bacznosci.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:58   #13
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
wierzycie, ze facet sie przyzna ??? Jesli nawet cie oszukuje to w zyciu nie powie ci prawdy, a twoje podejrzenia spowoduja ze bedzie mial sie na bacznosci.
Jeśli jest fer wobec Impossible to tak wierze.Lecz jeśli taki nie jest to być może będzie ściemniał.Lepiej wiedzieć prawde,niż żyć w niewiedzy i męczyć/zadręczać się myślami kim ona jest i dlaczego ma jej zdjecie w portfelu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:04   #14
zazazyza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 41
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Zdjęcie jakiejś dziewczyny w portfelu to jeszcze nie tragedia. Piszesz, ze to raczej zadna z byłych. Jeżeli miałby w tajemnicy przed Tobą inną, na pewno nie nosiłby jej zdjęcia w portfelu. Ja bym na Twoim miejscu znalazła sytuację do zajrzenia przy nim do jego portfela żeby sprawdzić jak się trzyma albo sprawdzić czy nosi zdjęcie i przy okazji zapytała co to za laska na tym drugim zdjęciu.
Może facet się nie przyzna, ale po reakcji można stwierdzić: kłamie, kręci czy mówi prawdę. Po kimś, kogo zna się od dłuższego czasu można to poznać.
zazazyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:09   #15
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
wierzycie, ze facet sie przyzna ??? Jesli nawet cie oszukuje to w zyciu nie powie ci prawdy, a twoje podejrzenia spowoduja ze bedzie mial sie na bacznosci.
Przecież niekoniecznie ją musi zdradzać, więc do czego ma się przyznać?

ImpossibleIsNothing,
być może to jakaś znajoma dała mu zdjęcie w przeszłości i tak je sobie nosi. Miejmy nadzieje, że jest to nic nie znacząca znajomość.

Jeżeli nie chcesz wprost powiedzieć mu, że zajrzałaś do portfela i już wiesz o tym zdjęciu, to może zagraj sytuację, w której ten fakt wyjdzie na jaw. Zajrzyj do portfela przy nim, pooglądaj co sobie tam nosi (nie myślę o pieniądzach), albo włóż mu maleńką karteczkę z jakąś dedykacją, żeby o tobie pamiętał, jako pretekst do obejrzenia sobie zawartości portfela. Ja bym coś pokombinowała, bo nie potrafiłabym spokojnie usiedzieć na tyłku wiedząc, że takie niewyjaśnione foto tkwi pod moim zdjęciem.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:12   #16
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Zdjęcie w portfelu

ja jak to przeczytalam widze dwi e opcje albo przyjaciolka albo druga dziewczyna.sory za szczerosc.ale od nas sie niczeg nie dowiesz.jedynie od tzta/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka


Edytowane przez agnes188
Czas edycji: 2008-09-03 o 08:21
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:12   #17
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zdjęcie w portfelu

jesli bardzo dobrze znasz tz i wiesz, ze zauwazaysz ze cos kreci i klamie mozesz zapytac.....nieciekawa sytuacja.

/A dlugo jestescie razem ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:13   #18
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Przecież niekoniecznie ją musi zdradzać, więc do czego ma się przyznać?

ImpossibleIsNothing,
być może to jakaś znajoma dała mu zdjęcie w przeszłości i tak je sobie nosi. Miejmy nadzieje, że jest to nic nie znacząca znajomość.

Jeżeli nie chcesz wprost powiedzieć mu, że zajrzałaś do portfela i już wiesz o tym zdjęciu, to może zagraj sytuację, w której ten fakt wyjdzie na jaw. Zajrzyj do portfela przy nim, pooglądaj co sobie tam nosi (nie myślę o pieniądzach), albo włóż mu maleńką karteczkę z jakąś dedykacją, żeby o tobie pamiętał, jako pretekst do obejrzenia sobie zawartości portfela. Ja bym coś pokombinowała, bo nie potrafiłabym spokojnie usiedzieć na tyłku wiedząc, że takie niewyjaśnione foto tkwi pod moim zdjęciem.
ja tez od razu bym cos wymyslila.bo tez na tylku bym nie usiedziala)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:18   #19
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zdjęcie w portfelu

heh....nie wiem co poradzic....ja bym nic nie mowila, tylko obserwowala i moze sprowokowala zeby w sytuacji zaskoczenia wyjal sam portfel, np zabraklo Ci kasy w sklepie, albo jak bedzie u ciebie powiedz ze wolisz aby nosil wasze zdjecie i chcesz zrobic podmiane.
Jakby wtedy byla owa fotka tej dziewczyny to zaptac kto to.

ja bym byla podejrzliwa
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 22:35   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Dziwna sytuacja. Ja bym zainicjowała coś, co by sprawiło, że "przypadkiem" odkryjesz tamto zdjęcie.

Np weź Wasze wspólne, albo inne swoje (fajniejsze od obecnego ) i poproś go, by dał Ci portfel na chwilkę, bo masz niespodziankę. Niespodzianką będzie wymiana fotki na nową Wtedy będziesz mogła normalnie zapytać co to za fotka i dlaczego jest ukryta pod Twoją. Bo to chyba wydaje mi się najbardziej podejrzane, że nie włożył jej normalnie, obok Twojej, tylko nosi schowaną. Gdyby mógł Ci normalnie pokazać tamto zdjęcie bo to np kuzynka albo coś w tym stylu, po co by chował?

Nie wiem co sama bym zrobiła, może jednak zagrałabym w otwarte karty, bo praktycznie zawsze umiem wychwycić "kręcenie" i rozpoznaję, kiedy facet kombinuje i wymyśla albo unika odpowiedzi. Ale nie z każdym tak się da, więc w obecnej sytuacji mały podstęp uważam za dopuszczalny. O ile oczywiście potrafisz to dobrze "zagrać".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:36   #21
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zdjęcie w portfelu

lexie pomysl podobny do mojego
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:43   #22
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Zdjęcie w portfelu

e ja to bym z furia zapytala sie tego samego dnia wciskajac mu ten portfel pod nos
Obiecanki obiecankami ale co to za obce baby w portfelach?
Mieliscie sie nie sprawdzac zeby on sobie mogl hasac bezkarnie?

(a to byla mama za młodu)

Mialam takie sytuacje z smsami i nie potrafie udawac ze wszystko ok,zaraz sie trzese i wygladam tak
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:47   #23
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
lexie pomysl podobny do mojego
A ja temu przytakne,bo to całkiem dobry pomysł aby wziąć jakieś inne/nowe zdjęcie i pod przykrywką zamiany autorka wątku zobaczy,czy te zdjęcie pod jej fotką w jego portfelu jeszcze jest i wtedy moglaby z nim o tym porozmawiać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:49   #24
Anzelina
Raczkowanie
 
Avatar Anzelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 272
Dot.: Zdjęcie w portfelu

uuu było a myslalam, ze tylko ja jestem tak genialna
__________________
Kto biednemu zabroni żyć bogato?
Klikajcie proszę - http://pajacyk.pl

Edytowane przez Anzelina
Czas edycji: 2008-08-31 o 22:49 Powód: bylo
Anzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:51   #25
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Również popieram pomysł, by przy nim "przypadkiem" po raz pierwszy zobaczyć to zdjęcie Poprzez podmianę zdjęc, lub po prostu jak będzie za cos płacił możesz mu zerknąć przez ramię
Pewne jest to, że musisz się go spytać o to zdjęcie, bo nie możesz ciągle żyć w niepewności - nic dobrego z tego nie będzie. Może być np że nie potrzebnie zaczniesz sobie cos wkręcać, albo będziesz żyć w nieświadomości...

Tylko obserwuj jego zachowanie. Jak będzie kręcił, to powinnas to wyczuć. Powodzenia
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:56   #26
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zdjęcie w portfelu

jak juz bedzie sie tłumaczyl, nie daj sie zwiesc i draz, niech nie wystarczy Ci kuzynka, przyjaciołka czy cos w tym stylu najlepiej imie i nazwisko (sprawdzi sie na nk ) a juz super bylo by jakbys poznala ja osobiscie, bo skoro jest taka wazna zeby ją nosic w portfelu to dlaczego nie mialabys jej poznac?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:08   #27
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdjęcie w portfelu

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
lexie pomysl podobny do mojego


Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
e ja to bym z furia zapytala sie tego samego dnia wciskajac mu ten portfel pod nos
Obiecanki obiecankami ale co to za obce baby w portfelach?
Mieliscie sie nie sprawdzac zeby on sobie mogl hasac bezkarnie?

(a to byla mama za młodu)

Mialam takie sytuacje z smsami i nie potrafie udawac ze wszystko ok,zaraz sie trzese i wygladam tak
Mnie też by nerwy szalały, ale jednak lepiej chyba zrobić podstęp, żeby uniknąć jakże popularnego wybiegu facetów w takiej sytuacji - czyli uderzenia w pretensje, że jak ona śmiała gdzieś zajrzeć bez jego zgody i odkryć coś, o co ma prawo mieć pretensje . No jak ona śmiała go przyłapać, kiedy się umawiali, że nie będą się "sprawdzać"...

No niestety, na pełne zaufanie trzeba sobie zapracować...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 06:33   #28
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Zdjęcie w portfelu

mi sie wydaje ze3 wy nie dlugo ze soba chodzicicie zapewne z gora pol roku.bo pisalas wczesniej ze nie poznalas jeszcze jego siostry...a moze to naprawde siostra przyjaciolka od serduszka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:03   #29
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Zdjęcie w portfelu

To zdjęcie trochę by mnie zmartwiło i od razu pogadałabym ze swoim Tżem, dziwie się, że Ty tego nie zrobiłaś. Teraz tylko myślisz o tej nieszczęsnej fotce, porozmawiaj z chłopakiem jak najszybciej i niech się sprawa wyjaśni.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:07   #30
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: Zdjęcie w portfelu

gorzej jak sobie zmienia - raz jedno raz drugie na wierzchu znam przypadki jak ktoś bawił się na dwa fronty i tak właśnie robił. czego Ci nie zyczę - wyjaśnij sprawę z facetem i tyle
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.