Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 12:34   #781
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cześć

orientuje się ktoś gdzie teraz pracuje p. Bernatka z salonu Profesja?
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 04:56   #782
Ulaszek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Fryzjer/ka w Tarnowie

Czesc dziewczyny,

Pomocy! Czy ktoras z was zna dobrego fryzjera i makijazystke w Tarnowie, nie mieszkam w Polsce ale wychodze za maz w Polsce w Tarnowie, 28 lipca tego roku, znajomy polecil zeby was zapytac.

Pomozcie bo nie znam nikogo do kogo moglabym sie zwrocic, a chcialoby sie ladnie wygladac w ten dzien.

Dzieki wam z gory!!!

Zdesperowana, zdenerwowana, niemalze panikujaca przyszla panna mloda.

Edytowane przez Ulaszek2
Czas edycji: 2013-06-02 o 05:02
Ulaszek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 10:55   #783
gumijagoda007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Z tego co wiem to w Gemini jest taka dotacja fryzjerem, że trudno nadążyć. Słyszałam, że niektóre fryzjerki były genialne a inne koszmarne.

Szukam fryzjera, który naprawdę potrafi uczesac klasycznego koka, gladkiego i osadzonego tuż nad szyją. Możecie kogoś polecić? Cena nie gra roli.
gumijagoda007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 12:21   #784
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Cześć

orientuje się ktoś gdzie teraz pracuje p. Bernatka z salonu Profesja?
Z tego co słyszałam otworzyła coś swojego w okolicach galerii tarnovii. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:27   #785
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam otworzyła coś swojego w okolicach galerii tarnovii. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej.
Wielkie dzięki. Będę szukać
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:42   #786
kwiatuuszek1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Jest w Tarnowie jakiś dobry
fryzjer który zrobi takie ombre
jak na zdjeciu? i ile musialabym
zabrać ze soba pieniedzy? ile
wizyt ?? włosy mam
troszke krótsze i jeszcze nigdy nie
farbowałam. A chcialabym je przefarbowac. jak sadzicie jaki kolor jest u nasady wlosow? http://
shechive.files.wordpress.
com/2012/10/ombre-hair-8.jpg?
w=500&h=665
kwiatuuszek1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:30   #787
Mateol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Pracownia fryzur Kamil Skalski - mały, klimatyczny salonik, ale za to gość na prawdę robi szał na głowie!
Mateol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 13:17   #788
kwiatuuszek1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

a wiesz ile moze takie cos kosztowac? i gdzie trn salon sie znajduje
kwiatuuszek1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:35   #789
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

gumijagoda007 masz racje rotacja fryzjerow jest ogromna ale jak tam ostatnio chodze to jakby sie troche ustabilizowalo juz od kilku ladnych miesiecy jest ten sam sklad. Mam tylko nadzieje ze moja fryzjerka nie odejdzie stamtad bo mam tez do gemini blisko :P
a tak poza tym to nie wiem bo ten szef jest gdzies ze slaska i caly czas przywozil jakis lamusow stamtad a oni to chyba obok fryzjerow to nawet nie stali na 2 takich profesjonalistow ze slaska tam trafilam. No i oni zawze byli tylko na chwile i po misiacu znowu nowy sklad bo okazywali sie najwidoczniej beznadziejni i tym chyba tez sobie zszargali opinie.

Edytowane przez Gulciaaa
Czas edycji: 2013-06-30 o 17:44
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 15:28   #790
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

orientujecie się może gdzie w Tarnowie robią keratynowe prostowane włosów?? i jakie w ogóle są ceny takiego zabiegu w Tarnowie??
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 12:26   #791
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Praktycznie wszedzie teraz robia takie prostowanie przynajmniej w tych lepszych salonach a nie w osiedlowych zakladzikach bo na ulicach co rusz spotykam sie z rekalamami na drzwiach salonow. A ceny sa rozne od 100 do moze nawet 700 nie wiem czym idzie taka roznica cenowa moze jakoscia produktu... No nie wiem.
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 10:56   #792
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

no własnie ja nie jestem z tarnowa i szukałam czegoś w internecie i znalazłam salon creative na ul. krakowskiej. Jakie macie zdanie na jego temat??
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:29   #793
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
no własnie ja nie jestem z tarnowa i szukałam czegoś w internecie i znalazłam salon creative na ul. krakowskiej. Jakie macie zdanie na jego temat??
A jaka ci dali cene? bo jesli bardzo duzo to tak napraawde profesjonalny produkt na ktorym w wiekszosci salonow pracuja (wiem bo tez kiedys o to pytalam w kilku miejscach) mozesz kupic na allegro za dobra cene i kolezanka moze pomoc ci taki zabieg zrobic bo to nic trudnego a wyjdzie cie to pewnie z 50-70zl. Chociaz nie wiem jakie masz wlosy bo jesli cienkie malo czy krotkie to nawet pewnie mniej.
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:52   #794
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

około 200 zł. Myślałam nad tym żeby sobie samej zrobić ale stwierdziłam, że na pierwszy zabieg pójdę do profesjonalisty, zobacze co i jak i już następne pewnie będe robić sama
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 21:31   #795
Profanacja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej dziewczyny, błagam, polećcie mi jakiegoś fryzjera, który dobrze pocieniuje, wystopniuje i zetnie w szpic włosy, a przede wszystkim posłucha moich wytycznych, co do fryzury. Tylko, żeby nie był jakiś super drogi, nie oczekuje żadnej wyjechanej w kosmos fryzury, tylko zwykłego ścięcia, jak wyżej napisałam. Zasadniczo większość fryzjerów powinna umieć to zrobić, ale już raz się zraziłam przy takim ścięciu i nie mam zamiaru tego powtarzać. Jakbyście mogły, to bardzo proszę, podajcie koszt takiego ścięcia w danym salonie.Z góry dzięki
Profanacja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:23   #796
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Profanacja666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, błagam, polećcie mi jakiegoś fryzjera, który dobrze pocieniuje, wystopniuje i zetnie w szpic włosy, a przede wszystkim posłucha moich wytycznych, co do fryzury. Tylko, żeby nie był jakiś super drogi, nie oczekuje żadnej wyjechanej w kosmos fryzury, tylko zwykłego ścięcia, jak wyżej napisałam. Zasadniczo większość fryzjerów powinna umieć to zrobić, ale już raz się zraziłam przy takim ścięciu i nie mam zamiaru tego powtarzać. Jakbyście mogły, to bardzo proszę, podajcie koszt takiego ścięcia w danym salonie.Z góry dzięki
a w jakiej cenie chcialabys sie zmiescic?
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:36   #797
Profanacja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Gulciaaa Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie chcialabys sie zmiescic?
Myślę, że w okolicach 30 zł, 60-70 zł to dla mnie trochę za dużo za usługę, którą generalnie powinien umieć wykonać każdy fryzjer, bo nie jest to nic skomplikowanego Dodam, że wcześniej byłam w pracowni fryzur Jamróg i byłam bardzo zadowolona, jednak tam sobie trochę liczą za takie ścięcie :/

Edytowane przez Profanacja666
Czas edycji: 2013-07-24 o 16:42
Profanacja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:53   #798
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Profanacja666 Pokaż wiadomość
Myślę, że w okolicach 30 zł, 60-70 zł to dla mnie trochę za dużo za usługę, którą generalnie powinien umieć wykonać każdy fryzjer, bo nie jest to nic skomplikowanego Dodam, że wcześniej byłam w pracowni fryzur Jamróg i byłam bardzo zadowolona, jednak tam sobie trochę liczą za takie ścięcie :/
To za 30 zl ci nie pomoge ja place 50 za mojego fryzjera i w sumie uwazam ze za dobra usluge plus mycie modelowanie i prostowanie to jest ok ale za 30 zl to ja sie troche boje chodzic bo wiesz jak to jest takie osoby pewnie mniej zarabiaja to i sie mniej staraja brudne reczniki i te sprawy a ja mam przynajmniej wszystko jednorazowe
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:23   #799
Profanacja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Gulciaaa Pokaż wiadomość
To za 30 zl ci nie pomoge ja place 50 za mojego fryzjera i w sumie uwazam ze za dobra usluge plus mycie modelowanie i prostowanie to jest ok ale za 30 zl to ja sie troche boje chodzic bo wiesz jak to jest takie osoby pewnie mniej zarabiaja to i sie mniej staraja brudne reczniki i te sprawy a ja mam przynajmniej wszystko jednorazowe
Tak, wiem o co Ci chodzi Wydaje mi się że oni głównie na tym oszczędzają, że nie myją klientkom głowy, tylko płacisz za samo ścięcie, ew. jakieś prostowanie czy suszenie.Wtedy odchodzą te wszystkie koszty odżywek, olejków, szamponów,wody itp. więc usługa jest też tańsza. Tylko właśnie z higieną to różnie bywa, jedne zakłady są spoko, a do innych aż strach wchodzić. A jeśli mogę wiedzieć, to gdzie chodzisz do fryzjera?
Profanacja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 21:59   #800
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Profanacja666 Pokaż wiadomość
Tak, wiem o co Ci chodzi Wydaje mi się że oni głównie na tym oszczędzają, że nie myją klientkom głowy, tylko płacisz za samo ścięcie, ew. jakieś prostowanie czy suszenie.Wtedy odchodzą te wszystkie koszty odżywek, olejków, szamponów,wody itp. więc usługa jest też tańsza. Tylko właśnie z higieną to różnie bywa, jedne zakłady są spoko, a do innych aż strach wchodzić. A jeśli mogę wiedzieć, to gdzie chodzisz do fryzjera?
No ja od dawna chodzę do salonu w Gemini, mam tam swoja pania i zawsze wychodze zadowolona. Place za strzyzenie z uczesaniem 50 zl wiec jeszcze nie jakis kosmos, a wlosy ukladaja sie tak fajnie ze spokojnie co 2 albo i 3 miesiace moge chodzic bo mnie nie denerwuja, wiec moze to i oszczednosc no i higiena to drugi wazny aspekt...
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:58   #801
Fresqe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Profanacja666 Pokaż wiadomość
Myślę, że w okolicach 30 zł [...]
Profanacja- z tego co się orientuję, to w dobrych salonach ścięcie kosztuje właśnie 50 zł + z tendencją ceny raczej w górę...
Nie chciałbym Cię urazić- wybacz- ale ja osobiście bałabym się wejść do salonu, gdzie już w witrynie jesteś atakowany napisami na kartkach "ścięcie 10 zł" (bo i takie widziałam)- jeszcze chwilę temu w opisywanym już przeze mnie salonie przy pierwszym przystanku autobusowym na ul. Lwowskiej (licząc od strony Rynku w Tarnowie). Stanowczo polecam unikać takich lokali- fryzjer z dzikiego zachodu w XVIII wieku przy nich to kwintezencja najwyższej formy elegancji, czystości i profesjonalizmu ! Ja od dawna chodzę do Ministry of Hair. Też o nich pisałam na poprzedniej str. Osobiście mam specyficzną twarz i specyficzne włosy (najlepiej wyglądałabym chyba "na łysielca" ) ale jak obserwuję jakie "fryzurki" wchodzą a jakie wychodzą to po prostu magia! Bardzo lubię oglądac efekty końcowe w tym salonie. Widziałam już i ścięcia klasyczne i udziwnione... widziałam też różnego rodzaju uczesania... od tych najprostszych i "obcykanych społecznie" do takich całkowicie wyszukanych...ogólnie polecam. MoH znajduje się zaraz przy zakręcie z ul. Krakowskiej na ul. Czerwoną. Wysiadasz na tym zakręcie, idziesz kilka kroków w ul. Czerwoną i po lewej stronie (jeżeli za plecami masz skrzyżowanie) już widać szyld zakładu. Miałam doświadczenia z różnymi zakładami- lepsiejszymi i tymi najbardziej podłymi... zresztą moja opinia już jest stronę wcześniej.
Fresqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 11:19   #802
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Wybaczcie, że się wtrącę, ale nie bardzo rozumiem nagonki na salony i fryzjerów, gdzie ścięcie kosztuje mniej niż 50 zł. Uważacie, że cena jest wyznacznikiem jakości? Wg mnie niektórym tarnowskim fryzjerom poprzewracało się w ... głowach, podnoszą ceny co niestety nie idzie w parze ze wzrostem jakości ich usług. Piszecie tutaj o myciu, dobrych kosmetykach. Jaką macie pewność, że to co nakładają wam na włosy jest faktycznie produktem profesjonalnym? Zdarzyło mi się kiedyś przyuważyć w dobrym salonie praktykantkę przelewającą zwykły lakier w płynie do buteleczki po profesjonalnym kosmetyku Nie twierdzę, że tak jest w każdym salonie, ale zdarza się naprawdę często i tym bardziej denerwuje, że ktoś tak bezczelnie okłamuje swoich klientów.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:21
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:03   #803
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że się wtrącę, ale nie bardzo rozumiem nagonki na salony i fryzjerów, gdzie ścięcie kosztuje mniej niż 50 zł. Uważacie, że cena jest wyznacznikiem jakości? Wg mnie niektórym tarnowskim fryzjerom poprzewracało się w ... głowach, podnoszą ceny co niestety nie idzie w parze ze wzrostem jakości ich usług. Piszecie tutaj o myciu, dobrych kosmetykach. Jaką macie pewność, że to co nakładają wam na włosy jest faktycznie produktem profesjonalnym? Zdarzyło mi się kiedyś przyuważyć w dobrym salonie praktykantkę przelewającą zwykły lakier w płynie do buteleczki po profesjonalnym kosmetyku Nie twierdzę, że tak jest w każdym salonie, ale zdarza się naprawdę często i tym bardziej denerwuje, że ktoś tak bezczelnie okłamuje swoich klientów.

ale to ja nie uwazam ze tanie to zle oczywiscie mozna znalesc perelke w takich zakladach ale oczywiste jest ze jesli ktos jest dobry to chce sie rozwijac wiecej zarabiac i pracoweac w lepszym salonie wiec raczej nie bedzie siedzial w miejscu gdzie scinaja za 10 zl kazdy leb. tak uwazam i uwazam ze takie przelewanie kosmetykow mozna naotkac w takim salonie tak rzadko jak taki nieoszlifowany diament fryzjerstwa w tanich zakladach. co wiec za tym idzie wieksze prawdopodobienstwo zadowolenia bedzie przy pojsciu do drozszego salonu. to jest moje zdanie dobranoc
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 11:57   #804
Fresqe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Żadna nagonka... przede wszystkim jak wchodzisz do salonu to w drzwiach już widać na jakim etapie rozwoju jest salon. Nie chodzi też o to, aby salon przypominał ekskluzywny dom najnowszych trendów ale po części to jak wygląda oddaje fakt jak zarabia. Jak zarabia dobrze, to wiesz, że dużo ludzi tutaj przychodzi i dzięki temu może pozwolić sobie na lepszy sprzęt i kosmetyki. Oczywiście, że można zrobić 5 ścięć po 10 zł w godzinę i na jedno wyjdzie finansowo i oczywiście ilościowo klientów również wyjdzie więcej.
Co do poprzewracania się w głowie tarnowskim fryzjerom... to ja nie chcę wiedzieć, gdzie przewróciło się fryzjerom w Krakowie czy w Warszawie
Jeżeli chodzi o cenę usługi (jakiejkolwiek) musisz zwrócić uwagę na to, że z ceny właśnie finansowane jest utrzymanie salonu. Może być taniej ale jak na każdym kliencie będzie tanio to wtedy masz gorsze kosmetyki (bo wątpię, żeby pracownik dołożył ze swojego), będzie brudno (np. ręczniki, pełno włosów itp). Salon kosmetyczny jak każda firma musi opłacić media i pracowników...i wiadomo- jak chcemy aby pracowali w naszej firmie naprawdę dobrzy pracownicy to raczej nie zaoferujemy im "najniższej krajowej" bo płaca ma odzwierciedlać także naszą ocenę czyjejś pracy i umiejętności. Skoro dobrze pracuje i na nas zarabia to też niech tak robi dalej- a co jest lepszym motywatorem jak nie kasa i mozliwości rozwoju - np. pracowanie na dobrym nowoczesnym sprzęcie?

Owszem i w dobrych salonach pojawi się jakiś partacz...ale podejrzewam, że długo tam miejsca nie zagrzeje. Co do "praktyk" podrabiania, przelewania... w zasadzie nie jesteś tego w stanie sprawdzić, jeżeli przy tobie nie przyszedł towar i przy tobie nie została wyciągnięty kosmetyk, odpieczętowany i użyty. Ale robienie dolewek jest opłacalne tylko przy kiepskich zarobkach (czyli w mojej ocenie kiepskich zakładach)... w dobrym zakładzie, który świetnie prosperuje (znakiem tego, że jest dobry) czy wydasz na towar 4000zł a 5000zł (strzelam ) to różnica ta nie jest dla ciebie jakaś masakryczna i zwróci się migiem. W zakładach gdzie pracownika wyceniasz 10 zł za ścięcie raczej szybko się nie wróci i do tego podejrzewam, że sama różnica stanowi większą część wypłaty owego pracownika... Pracownik, którego cenisz nisko...zaczyna świadczyć niski poziom usług... oczywiście bywa, że "nielot" się ceni ale to raczej wychodzi szybciutko na jaw...a potem długo odrasta albo dużo wypada
Fresqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 07:52   #805
albonikt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Pilnie poszukuje fryzjera z Tarnowa, ktory potrafi bardzo bardzo dobrze cieniowac wlosy geste i cienkie...
albonikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:08   #806
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej Dziewczyny
Mam straszną prośbę do Was.. poszukuję fryzjerki, wiem, że jest z Tarnowa, wiem, że jest córką właścicielki salonu i tegoroczną mistrzynią polski juniorów w upięciach, ma bardzo gęste, długie, blond włosy, salon prawdopodobnie pracuję na montibello albo artego. Nie znam nawet jej imienia, mam jej zdjęcie znalezione w internecie.
Kochane pomożecie jakimś cudem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41d8dbdea74d4017940103e1909d3679.jpg (44,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0f05031e70254fe989f1223408692c72.jpg (50,6 KB, 71 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2013-09-04 o 13:28
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:50   #807
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

a czy to nie jest przypadkiem corka Joli szefowej salonow Jolka na krakowskiej i westerplatte?
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:20   #808
wodzianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Witajcie,
mam pytanie czy któraś z Was wie gdzie teraz pracuje p. Magda (młoda, rude włosy), która wcześniej pracowała w salonie Lidii Bałut? Prawdopodobnie ma teraz swój salon.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
wodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:24   #809
aAsicAa31
Raczkowanie
 
Avatar aAsicAa31
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej, znacie dobrego i sprawdzonego fryzjera, który zrobi ombre na włosach? I ile to może kosztować?
__________________
Noś w sobie pewność, wiedz, że osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól by do Twojej głowy wkradły się wątpliwości bo Cię zniszczą. Tak brzmi reguła samosprawdzającej się przepowiedni.
aAsicAa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:53   #810
Gulciaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gulciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

zamknął się salon w galerii w Gemini Park... Wie ktoś gdzie się teraz podziewają pracownicy tego salonu?
Gulciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.