Boję się normalnie współżyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 12:20   #1
wiolcia 44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9

Boję się normalnie współżyć


od dwóch miesiecy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i boję sie normalnie współżyć , czy moję obawy są słuszne że mogę zajść w ciążę nie wiem , moe ktoś mi odpisze na to pytanie.....
wiolcia 44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:37   #2
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Boję się normalnie współżyć

jeśli zdecydowałas sie na branie tabletek antykoncepcyjnych, to napewno wczesniej sobie o nich poczytałas i wiesz, na czym polegają... poza tym jest też ulotka, z której łatwo dowiesz się, że zabezpieczona jestes juz od pierwszego dnia brania tabletek (o ile bierzesz je oczywiście prawidowo).. dziwi mnie, że przez 2 miesiące juz ze bierzesz.. a dalej masz niesłuszne obawy ze moga cie nie zabepieczyc... dlaczego wiec sie na nie zdecydowałas??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:38   #3
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Boję się normalnie współżyć

To nie współżyj.
Proste.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:41   #4
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Boję się normalnie współżyć

dokladnie..
jesli nie jestes pewna co do zabezpieczenia jakie stosujesz.. jesli nie zapytalas lekarza jak to wszystko wyglada.. jesli mimo tabletek boisz sie ciazy NIE WSPOLZYJ
lubjesli bardzo chcesz stosuj dodatkowe zabezpieczenia np prezerwatywy..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:53   #5
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Boję się normalnie współżyć

to po co ma wogóle brac tabletki.. skoro bedzie jeszcze stosowała inne zabezpieczenie... oj...
mam taka znajomą, która tak panicznie boi sie "wpadki", że kocha sie tylko w dni niepłodne, bierze tabletki, jej facet stosuje gumki.. i jeszcze nigdy w niej nie kończy...
to dopiero paranoja....
jak myslicie, czy jest zabezpieczona... tak sie nas ostatnio zapytała, jak jej sie okres zaczął spóxniać... beka normalnie.. kobieta 24 lata... szok
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:56   #6
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Boję się normalnie współżyć

no wlasnie to jest straszne ze ludzie tak malo wiedza na temat antykoncepcji

a prezerwatywa chroni tez przed chorobskami wenerycznymi wiec moze warto czasem ja laczyc z pigulkami..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:12   #7
woman_in_violet
Raczkowanie
 
Avatar woman_in_violet
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Cytat:
Napisane przez wiolcia 44 Pokaż wiadomość
od dwóch miesiecy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i boję sie normalnie współżyć , czy moję obawy są słuszne że mogę zajść w ciążę nie wiem , moe ktoś mi odpisze na to pytanie.....
tak, możesz zajść w ciążę. żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewności.
oprócz wstrzemięźliwości;P
__________________
'mam kota na gorącym dachu mojej głowy,
on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw,
chociaż ciemno-on w środku się żarzy
w mroku błyszczy, ja mruczę i marzę, że...'
woman_in_violet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 14:41   #8
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Niezależnie jaką metodę antykoncepcji stosujesz, jeżeli współżyjesz - ZAWSZE jest szansa, że zajdziesz w ciążę. Jeżeli to wywołuje u Ciebie panikę - odradzam seks.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:29   #9
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
mam taka znajomą, która tak panicznie boi sie "wpadki", że kocha sie tylko w dni niepłodne, bierze tabletki, jej facet stosuje gumki.. i jeszcze nigdy w niej nie kończy...
to dopiero paranoja....
To nie jest paranoja.
To jest ciemnogród i zacofanie.
Jeżeli bierze tabletki, to powinna mieć elementarną choćby wiedzę o ich działaniu i nie obliczyć sobie "dni niepłodnych"!
Żal mi takich ludzi.
Całe życie się kręci wokół schizy, czy się w ciązy nie jest.
To po co wtedy w ogóle seks uprawiać
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:37   #10
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Niezależnie jaką metodę antykoncepcji stosujesz, jeżeli współżyjesz - ZAWSZE jest szansa, że zajdziesz w ciążę. Jeżeli to wywołuje u Ciebie panikę - odradzam seks.
DOKŁADNIE!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:52   #11
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Ja też na początku miałam jakieś opory żeby normalnie współżyć wkońcu są kobiety które biorą tabsy i jednak zachodzą.Co prawda są to bardzo rzadkie przypadki ale w sumie czemu nie miałabym to być ja?Ale szybko mi przeszło i teraz już nie stosuję żadnych dodatkowych zabezpieczeń.Myślę że to kwestia jakiegoś psychicznego przełamania się, bynajmniej tak było u mnie.
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 15:53   #12
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Boję się normalnie współżyć

To nie współżyj. Seks jest dla ludzi dojrzałych.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:00   #13
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Boję się normalnie współżyć

ja tam nie miałam oporów... bałam sie kiedys jak miałam 18-19 lat.. bo byłam młoda.. i wogóle.. a teraz mam 23 lata(mój tz też) biore tabletki.. a jesli by cos sie stało i jakos bym zaszła w ciąze... to bym sie tylko ucieszyła.. co prawda dziecko chcemy miec dopiero za 3 lata..(za 2 lata ślub) ale cóż... czuje że juz dawno jestem na nie gotowa.. a sex to świadomo zgadzanie sie na dziecko.... bo przeciez zawsze jest taka ewentualność...
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2007-06-25 o 16:22
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:02   #14
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Boję się normalnie współżyć

jesli masz obawy nie uprawiaj seksu, bedziesz caly czas myslala czy zajdziesz w ciaze czy nie i na pewno nie odczujesz zadnej przyjemnosci z seksu. tabletki zabezpieczaja cie w 99,9% przed ciaza, tez bralam i wcale sie nie przejmowalam ze moge nalezec do tej mniejszosci. to tez chyba kwestia odpowiedniego partnera, wiedzialam ze jak zalicze "wpadke" to moge na niego liczyc.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:25   #15
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Mam nadzieję, że chociaz wiesz co to w ogóle sa tabletki i jak je nalezy zazywac. Ja zanim wziełam pierwsza do ust wiedziałam na ich temat od groma. Przewertowałam ksiazki, wypytałam starsza siostrę a na koncu zadałam 100 pytan ginekologowi.
Miałam taka kolezankę która zaszła w ciaze i była w ogromnym szoku, bo przeciez tabletki brała. Zdziwiłam sie i zapytałam jakie brał?, czy rególarnie brała?. Wiecie co mi powiedziała, że zdarzało jej się nie wziaśc, bo ma taka słaba głowę do takich zeczy, ale w sumie to i lepiej bo jej zawsze jakies z opakowania zostawały- to taka oszczednosc była jej zdaniem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:02   #16
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Boję się normalnie współżyć

naprawdę dziwne pytanie....

tabletki póki co są najbardziej pewnym środkiem antykoncepcyjnym, jednak nic nie daje 100% gwarancji.

jeżeli sama nie jesteś pewna to nikt tej pewności Ci nie zapewni
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:36   #17
wiolcia 44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dziękuje za odpowiedz, i o to chodzi ze to jest kwestja psychicznego przełamania sie)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że chociaz wiesz co to w ogóle sa tabletki i jak je nalezy zazywac. Ja zanim wziełam pierwsza do ust wiedziałam na ich temat od groma. Przewertowałam ksiazki, wypytałam starsza siostrę a na koncu zadałam 100 pytan ginekologowi.
Miałam taka kolezankę która zaszła w ciaze i była w ogromnym szoku, bo przeciez tabletki brała. Zdziwiłam sie i zapytałam jakie brał?, czy rególarnie brała?. Wiecie co mi powiedziała, że zdarzało jej się nie wziaśc, bo ma taka słaba głowę do takich zeczy, ale w sumie to i lepiej bo jej zawsze jakies z opakowania zostawały- to taka oszczednosc była jej zdaniem
tak wiem co to są tabletki i jak należy je zażywać

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
jeśli zdecydowałas sie na branie tabletek antykoncepcyjnych, to napewno wczesniej sobie o nich poczytałas i wiesz, na czym polegają... poza tym jest też ulotka, z której łatwo dowiesz się, że zabezpieczona jestes juz od pierwszego dnia brania tabletek (o ile bierzesz je oczywiście prawidowo).. dziwi mnie, że przez 2 miesiące juz ze bierzesz.. a dalej masz niesłuszne obawy ze moga cie nie zabepieczyc... dlaczego wiec sie na nie zdecydowałas??
tak przeczytałam wszystkie informacje na temat tych tabletek, a zdecydowalam bo chce się kochać z moim facetem.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-07-04 o 23:03 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
wiolcia 44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 23:08   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Boję się normalnie współżyć

Cytat:
Napisane przez wiolcia 44 Pokaż wiadomość
od dwóch miesiecy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i boję sie normalnie współżyć , czy moję obawy są słuszne że mogę zajść w ciążę nie wiem , moe ktoś mi odpisze na to pytanie.....
W ciążę możesz zajś zawsze, nie ma 100% srodków zabezpieczających, bo zawsze jest jakieś ryzyko zawodności. Zatem wybór należy do ciebie, do was...

Cytat:
Napisane przez wiolcia 44 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz, i o to chodzi ze to jest kwestja psychicznego przełamania sie)

tak wiem co to są tabletki i jak należy je zażywać

tak przeczytałam wszystkie informacje na temat tych tabletek, a zdecydowalam bo chce się kochać z moim facetem.
Skoro przeczytałaś ulotkę do anty, bierzesz je regularnie to w czym problem? Przecież te tabletki mają ci dać poczucie komfortu psychicznego, że w ciąże nie zajdziesz, a nie na odwrót.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:27   #19
wiolcia 44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Boję się normalnie współżyć

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
W ciążę możesz zajś zawsze, nie ma 100% srodków zabezpieczających, bo zawsze jest jakieś ryzyko zawodności. Zatem wybór należy do ciebie, do was...

Skoro przeczytałaś ulotkę do anty, bierzesz je regularnie to w czym problem? Przecież te tabletki mają ci dać poczucie komfortu psychicznego, że w ciąże nie zajdziesz, a nie na odwrót.

DZIĘKI ZA ODPWIEDZ TERAZ ZOBACZE CO BEDZIE SIE Z NAMI DZIAŁO ))))
wiolcia 44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.