dziwny okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 10:34   #1
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85

dziwny okres


Hej,
przez ostatnie 2,5 tyg. stosowałam Macmiror i Albothyl. Wczoraj powinnam dostać okres - mam takie objawy jak zawsze czyli od tygodnia okropny ból piersi, apetyt, od wczoraj ból głowy i pleców, troche wyprysków na twarzy. Martwie sie troche bo nie mam okresu jak zawsze tylko od dzis takie bardzo skąpe brązowe plamienie, kilka brązowych skrzepów. Czy to moze byc na skutek stosowania tych leków? Mam nadzieje,ze to nie ciąza i nie powód do zmartwien... Zawsze zabezpieczalismy sie prezerwatywą...

Edytowane przez marthama
Czas edycji: 2011-02-04 o 10:44
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:38   #2
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: dziwny okres

Marthama!
Spokojnie! Leki które brałaś, mogły mieć wpływ na Twój cykl. Ja miałam podobnie gdy nabawiłam się zapalenia pęcherza,a na dodatek odstawiłam tabsy i okres przyszedł po 72 dniach.
Dla pewności zrób test ( ja robiłam żeby być spokojniejszą) pomimo tego,że też z TŻ używamy prezerwatyw,a po każdym stosunku sprawdzaliśmy czy nic się z nią nie stało. Także bolały mnie piersi,miałam mały wysyp pryszczy i lekkie plamienie.
Więc radzę,zrób test dla spokoju,poczekaj trochę,jeśli okres nie przyjdzie to idź do ginekologa
Pozdrawiam
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:01   #3
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: dziwny okres

Dzięki wielkie za odpowiedz. Juz wszystko jest chyba ok., mam juz normalny okres od dzis. Ale najadłam sie strachu bo od kilku dni mialam lekkie plamienie, wczoraj prawie nic no i jak kochałam się z moim chłopakiem to pozniej bylo pelno krwi po stosunku więc juz bylam pewna ze to okres. Tymczasem wcale nie, więc znow zaczelam panikowac. Ale juz od dzis rana jest spoko, okres jest więc moja panika ustąpila:P.
Dzięki wielkie jeszcze raz.l
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:11   #4
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: dziwny okres

Cieszę się razem z Tobą Wiem co to za strach,sama często go przeżywam kiedy mój okres nie przychodzi w porę lub dzieją się ze mną dziwne rzeczy,wtedy panikuję,biegam po testy i pomimo tego,że są negatywne to nadal wariuję,że za 9 miechów będę mamą. ;P
Ehh te kobiece fanaberie xD
3 maj się ciepło
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:09   #5
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: dziwny okres

Też się cieszę, że dostałaś okres!!! I też wiem co to znaczy jak się spóźnia i dochodzą do tego niepokojące dolegliwości.
Pozdrawiam
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.