Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 21:54   #1321
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Co do porodu to ja mimo iż miałam pierwszy poród sn bardzo długi 16 godzin to teraz nie chciałabym mieć cc i licze ze teraz dzidziuś będzie mniejszy niż Kuba to bedzie szybciej niz za pierwszym razem
z tego co wiem, z reguły 2. poród trwa krócej niż pierwszy zwł. po krótkim czasie - ciało pamięta
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:12   #1322
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

No nie mogę, ale wieści

Kanciu ogromne gratulacje Zyczę zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka

kropka dla ciebie również gratulacje ogromne

Anula bardzo się cieszę, że wyniki wporządku
Napewno odetchnęłaś z ulgą

ajanna powodzenia w sprzedaży samochodu

Mikołajku w dniu 2 urodzinek słoneczne życzenia
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:17   #1323
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Sto Lat Mikołaju

ajanna brawo dla córy

lea
mojej koleżance też pierwszy test nie wyszedł i o dziecku dowiedziała się w 4 msc (bo karmiła córę i jeszcze @ nie miała)

iwka
ja też chcę na jesieni 2010 rodzić, bo Krzyś pójdzie już do przedszkola.

kropka
gratuluję siostrzenicy

xantia no proszę jaki ładny bilans, a mój się popisał ponad miarę , jak nigdy.
Coś mi się przypomniało z dobrych rad budowniczego. Bierz na wszystko faktury (pewnie wiesz, ale na wszelki wypadek piszę), to odliczysz sobie różnicę Vatu. Nawet można kuchenkę gazową odliczyć i jeśli robisz instalację elektryczną to żyrandole. Ja trochę faktur przegapiłam

Ja rodziłam sn i drugi poród też tak chcę, chociaż łatwo nie było. Jakoś boję się cięcia i późniejszych komplikacji, no i tego szwu na brzuchu

A co do 2 porodu to właśnie ta koleżanka o której piszę wyżej to od pierwszego bólu do urodzenia uwinęła się w 1,5 h inna w 1h, a moja teściowa to na izbie przyjęć już czuła, że mój małżonek się pcha . Wszystkie 2 dziecko

U nas znowu pada, po upalnym dniu, trzymajcie kciuki za ciepłą i bezdeszczową pogodę, bo mamy urodzinowego grilla.

ajanna Ci co dzwonią i chcą za bezcen samochód kupić to z komisów raczej. My cenę daliśmy przyciągającą uwagę, a większości i tak było za dużo . Ten co chciał dla siebie to od ręki wziął. Reszta po telefonie rezygnowała.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:48   #1324
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Ale się tu u nas fasolinkowo zrobiło...Nie zaraźcie mnie, bo trzeciego nie planuję ale się nie zarzekam Tylko zamiast sypialni w hacjendzie byłby trzeci pokój dla dziecka, a rodzice do piwnicy

Kropka - gratuluję Ciociu

Nooo, walizy upchnięte, nadbagażu nie ma, o 6 fruuu... Do zobaczenia
Ps: biorę lapka, mamy WiFi, więc będę wpadać
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:00   #1325
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;12938796] Ja to czułam, że dla Ali siatki braknie. Cieszymy się razem z Wami z jakości badania i Alusi. [/QUOTE]

Ja się cieszę, że miała w miarę dokładne badanie i że dr mi dokładnie i rzeczowo mówiła co robi, dlaczego tak i siak bada i jak powinno być itepe. Teraz dokładnie zajrzałam do książeczki i mamy 96 cm i 15,6 kg . Ale jutro zmierzę ja sama przy ścianie i zważę na naszej wadze .

Cytat:
Kurde, wciąż nie mam @, myślałam, że już nie dostanę, że kolejny @ pojawi sie zgodnie z planem 5 lipca....
Tymczasem dziś mam jakieś dziwne plamnienia, sorki za szczegóły, ale wygląda to cuś jak kawa z mlekiem... i nie wiem, czy mam to jako okres traktować...


Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Mikołaja z okazji 2. urodzin
My też, my też!!

Cytat:
a jak kupca na auto znalazłaś, bo ja desperacko próbuję sprzedać moje
Wyślij mi na PW info o aucie, mój sąsiad ostatnio mnie zagadał, że szuka czegoś "normalnego". Ja mam samochodowe kontakty w DE, ale dlaczego nie miałabym go namówić na Twoje

Cytat:
Xantia centyli zabrakło, mówisz
jw... Tak szczerze, to ja nie wiem, czy dla dziewczynki to jest tak super .


Cytat:
na Twoim msc-u wybrałabym się do gina


Cytat:
muszę się Wam pochwalić - moja córka dostała się do wymarzonego liceum
Gratki!!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Kanciu no to nasze najserdeczniejsze gratulacje bardzo sie ciesze i trzymam kciuki za fasolinke
My też. Jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Xantia - buziolki dla naszej rewelacyjnej Elis
Thx!

Cytat:
Ja upycham walizy ale kiepsko mi to idzie. Myślałam, że 60 kg bagażu to dużo. Niestety, myliłam się...


Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
EDIT: WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI:


oficjalnie obwieszczam ze jestem ciocia

Oł yeah!! Pijemy!! Gratulujemy CIOCIU!!

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Coś mi się przypomniało z dobrych rad budowniczego. Bierz na wszystko faktury (pewnie wiesz, ale na wszelki wypadek piszę), to odliczysz sobie różnicę Vatu. Nawet można kuchenkę gazową odliczyć i jeśli robisz instalację elektryczną to żyrandole. Ja trochę faktur przegapiłam
Właśnie!! Coś o tym słyszałam, o tej róznicy vatu ale nic konkretnego! Dzięki bardzo! Jutro księgową zaprzęgnę, niech w przepisach szuka


Wróciłam z pracy przed 2 godzinami, obkręciłam się, poprysznicowałam i zasiadłam do kompa zamiast iść spać. A to wszystko przez tą wiśniówkę, na okazję Kropkowego Ciotkowania .

Ale teraz to chyba pójdę już spac, bo znów pobudka mnie o świcie czeka...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:07   #1326
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

izuniak udanego urlopu i przede wszystkim szczęśliwej podróży
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 01:55   #1327
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
schoolcraft- fajnie ze sie odezwałaś Jak sie czujesz?? Widze że u was też bedzie dziewczynka, gratuluje
Ja też chciałabym Kube oduczyc od pieluch przed urodzeniem drugiej dzidzi, nie wiem czy sie uda. Kubie tak jak Adasiowi nie przeszkadza to że ma mokre majteczki i wogóle nie zwraca uwagi jak sie zsiusia w majtki, ale próbujemy, moze sie uda.
Joannah, czuje sie dosc dobrze - dziekuje ze pytasz Troche mi tylko upaly dokuczaja, ale na szczescie mamy klimatyzacje wiec jakos jeszcze daje rade. A jak Ty przechodzisz przez te upaly?
Rowniez gratuluje Wam coreczki Widze, ze rowno idziemy - synkow mamy w tym samym wieku i tez tak samo bedzie z coreczkami

Trzymam kciuki, aby nauka siusiania do nocniczka skonczyla sie u Was powodzeniem
U nas niestety chyba bedzie (albo jest) porazka.
I tu znowu sie zwracam do Was dziewczynki, bo jestem zalamana
Po Waszych postach i wskazowkach bylam bardzo pozytywnie nastawiona i akurat tak sie stalo, ze dzisiaj Adas pierwszy raz sie zalatwil do nocniczka - to nic ze ja go przylapalam w trakcie robienia kupy, wazne ze wogole chcial siedziec i zrobil kupke.
Ale jakos tak sie stalo, ze robil ta kupke "na raty" i za ktoryms razem zauwazylam, ze ma w kupce cos czerwonego. Najpierw pomyslalam, ze moze to skorka od brzoskwini ktora akurat niedawno jadl. Ale po 2 godzinach drzemki maly obudzil sie z pelna pielucha i juz bylo wiecej tej krwi w kupce. Wiec zadzwonilam do pediatry i kazali natychmiast przyjechac. Wzielam ze soba tez ta pieluszke, bo kazali przywiezc zeby mogli zbadac czy to rzeczywiscie krew. No i sie okazalo, ze to byla krew, ale pediatra stwierdzil ze nie ma czym sie martwic, bo tej krwi nie ma duzo Powiedzial, ze dzieci tak poprostu czasem maja, a nawet jesli to jest jakis wirus, to tak czy owak trzeba poprostu przeczekac i samo przejdzie. Czy dziecko ktorejs z Was mialo cos podobnego? Ja sie boje, ze ta krew moze oznaczac bardzo powazne problemy.
Tez przy okazji powiedzialam mu, ze zaczelam Adasia uczyc zalatwiac sie do nocniczka. A ten sie na mnie spojrzal i byl w szoku, ze tak wczesnie (!!!) zaczelam ta nauke. Powiedzial, ze on rekomenduje zaczac dopiero w wieku 3 lat uczyc Adasia, bo teraz to tylko stres dla niego Ogolnie amerykanie pozno zaczynaja uczyc dzieci zalatwiac sie do nocnika i zauwazylam to juz od dawna. Ale teraz zupelnie nie wiem, co mam robic. Nie wiem, czy ten lekarz rzeczywiscie dobrze radzi by poczekac jeszcze rok, czy moze poprostu takie "metody i tradycje" sa w Stanach. W kraju z ktorego pochodze ogolnie jest przyjete ze wlasnie w wieku ok. 2 lat dziecko ma juz byc bez pieluchy i wiem, ze podobnie jest w Polsce. Tu najwidoczniej jest inaczej.
Nie wiem, co mam zrobic - rzeczywiscie przestac uczyc Adasia i wrocic do pieluch na caly kolejny rok czy moze poczekac chwile, czy tez dalej kontynuowac nauke (dodam, ze dzisiaj Adas zaczal mi dawac znac, ze sie zalatwil, chociaz to juz bylo po fakcie - ale zawsze cos, przynajmniej wiem, ze reaguje na to ze cos sie dzieje. I teraz nie chcialam by stracic tego co juz osiagnelismy).
Doradzcie kochane, bo nie wiem co robic I jeszcze raz przepraszam za zasmiecanie watku. Ale nie mam kogo sie zapytac oprocz Was
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 06:58   #1328
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

school ja mysle, ze coś w tym jest nie bez powodu mowi się o buncie dwulatka, ktoras z dzewczyn tu pisała, ze lekarz sam powiedział, ze bilans dwulatka wieku 2 lat to pomyłka bo dzieci się stresują. Uwazam, ze podobnie jest z nocnikowaniem. Za duzo zmian w tym czasie zachodzi u maluchów. Jesli ja bym była na Twoim miejscu bym poczekała tym bardziej, ze masz "społeczne przyzwolenie" to u nas tak krzywo patrza jak 2 latek chodzi z pampersem ( ja mam to w ) ale jednak tak jest. Skorzystałabym z okazji i poczekała az dziecko bedzie gotowe. Mniej stresów dla Was obojga

Izuniak baw się dobrze

jeszcze raz dzięki za gratki co do porodu ja się boję, zeby mi się blizny nie porozrywały przy sn i nie chce sn tym bardziej, ze mineło srednio czasu od poprzedniej cesarki. Co innego jak ktoś miał pierwszy poród sn
zreszta jak pomysle, ze miałabym 16 godzin się meczyc a pozniej i tak by mnie pocieli to mnie ciary przechodza . U mnie wskazaniem do cc jest dodatkowo wyzsze cisnienie chociaz widze, ze jak wazyłam wiecej miałam 140/90 waze mniej tez mam takie więc chyba poprostu takie mam gorzej jak będzie rosło w ciazy ...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 07:02   #1329
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Joannah, czuje sie dosc dobrze - dziekuje ze pytasz Troche mi tylko upaly dokuczaja, ale na szczescie mamy klimatyzacje wiec jakos jeszcze daje rade. A jak Ty przechodzisz przez te upaly ?
przepraszam ale nie mogłam sie powstrzyymac , wiem ze to nie do mnie ale...jakie upały????????? gdzie???? jezeli gdzies sa jakies upały to skierujcie mnie tam

co do kupki to miki mial tak raz jak byla twarda to poszło tez troszke krwi z nia. potem dawałam mu przez pweien czas siemie lniane osłonowo i bylo ok. mozesz podac tez lakcid nie zaszkodzi a zadziała osłonowo na zoładek.

a stres nocnikowy? hmm.. uwazam ze jezeli nie robisz nic na siłe a adas siada na nocniku bez placzu i jakis krzykow gdzie tu stres poza tym nauke siadania mozna zaczac kiedy dziecko staje sie swiadome wlasnego ciala to okolo13 miesiac zycia a powinno juz robic bez problemu do 36miesiaca.ale wiadomo sa odstepstwa bo zalezy to od dzieci. wiem jednak ze w usa nawet 4 latki chodza w pieluszkach co dla mnie jest juz

poza tym widze postepy u adasia z tego co piszesz wiec nie sadze zeby go to stresowało. jezeli u was sa upały[zazdraszaczam] to nie ma nic zlego w chodzeniu w majteczkach i co pewien czas pytaniu czy chce sisi.
no ale niech sie inne dziewczyny wypowiedza ja nie widze nic złego w tym o ile robi to sie w spokojnej atmosferze i widzisz ze adas sie niestresuje.a jezeli intuicja mowi ci ze pownnas przerwac to przeciez kochana nic sie nie stanie wrocicie do tego za jakis czas i bedzie ok
nic na siłe

ajanno jak tylko tz wroci wrzuci ogłoszenie na fora
jak sie ciotki wezma za sprzedaz autka to sie pozbedziesz go szybko
a swoja droga to jak nie osiagniesz ceny to moze lepiej faktycznie zostawic bo chlopcy za chwile wyrosna z wozkow i miejsca bedzie duzo wiecej

o kancia juz sie wypowiedziała

ps wiecie ze michael jackson nie zyje???? ja tam go nie specjalnie lubiłam ale muzyke miał super i co by nie było wiele wniosł do popu
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2009-06-26 o 07:07
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:18   #1330
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

olunek no ja słyszałam o Michaelu i jestem w wielkim szoku
Od zawsze towarzyszyła mi jego muzyka, zawsze puszczałam sobie przy sprzątaniu mieszkanka albo jak mialam podły humor
Dopiero co miał trasę koncertową zaczynać
No wielka szkoda

Ja na 14:00 idę do pracy, muszę posprzątać, pomyć, puścić pralkę.
Idę, bo mi czasu braknie
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:32   #1331
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

ale mi sie dzis dzien zaczał
na dzien dobry dostałam praceeeeeeeeeeeeee
i to nieszukałam wcale. poszłam jak codzien po buleczki do sklepu po drugiej str ulicy a tam pani mnie pyta czy nie chciałabym pracowac u niej ja na to ze oczywiscie i w ogole jak najbardziej tyle ze nie mam z kim misia zostawic i ze to chwile potrwa kiedy znajde kogos do opieki a ona mi mowi ze moge pracowac tak jak tz ma zmiany czyli jedentydzien rano drugi na popoludnie tak zebym mogła sie z nim zmieniac przy domi. wspominałam tez o złobku ale obie włascicielki stwierdziły ze bez sensu takie dziecko do złobka i ze im odpowiada własnie taki system zmian : jupi:
praca od 1 lipca i to chyba na calutki etat
nadal nie moge w to uwierzyc wiec do podpisania umowy trzymajcie kciuki zeby nic po drodze sie nie pochrzaniło

minisu moja siostra go bardzo kochała jak byla mloda i MJ owarzyszył mi od dziecka w sumie. muzyke naprawde tworzył super to mu trzeba przyznac

a co do porodow to ja rodziłam SN i innym sposobem nie chce. bylo super oczywiscie pomijajac pieczenie przy szyciu :P ale bol byl nie duzy a radosc i ulga jak miki wyszedł bezcenna poza tym cały porod przegadałam z polozna [a własciwie juz koncowke] bo ak jak u kropki polozna znikala na pol godz i przychodzila sprawdzac co i jak i dopiero jak juz bylam na lozku[ wczesniej "relaksowalam sie na worku sako"] byla juz stale obok mnie i druga pani z pediatrii tez. w sumie rodzilam4 godz 45 minut liczac od przyjecia do szpitala i pierwszych skurczy. tak ze ja moge tak rodzic poza tym uwazam ze cc to mimo wszystko zagrozenie dla mamy i dziecka a SN to najlepsze wyjscie . oczywiscie sa wskazania do cc i wtedy to koniecznosc ale gdybym miala wybor to tylko i wylacznie SN
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2009-06-26 o 08:40
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 08:35   #1332
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

olunek no, ale ci się dzień zaczął
SUper i oczywiście trzymam kciuki za podpisanie umowy
Fajnie tak blisko będziesz miała i że tak na rękę z godzinami ci pójdą
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:42   #1333
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

JA NADAL W SZOKU JESTEM nie szukalam pracy a ona sama przyszła
bardzo sie lubimy z tymi kobietami i w ogole jest super
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:54   #1334
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Wow ale się od wczoraj wydarzyło wczoraj nie potrafiłam nic tutaj napisać, więc tylko czytałam ale dzisiaj:::

KANCIU najlepszości i wielkie gratulacje i póki co prosze mnie nie zarażac
kropka ucałuj dzielna mamę
anula dobrze, że wszystko ok, Sylwia po prostu będzie wysoka modelką, a tu ją męczą badaniami
Izuniak wysokich lotów życzę.

My dzisiaj mamy 15 rocznicę wow ale to zleciało, i rano zaczęliśmy od szybkiego spięcia więc nieźle sie zaczęło , wieczorem pakowanie i jutro frrrr, przeraża mnie tylko, że po Londynie to ja mam się poruszac samochodem, oł goood oglądajcie TV, jak zrobią mi zdjęcie to Wam pomacham .

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Olunek a Tobie gratuluję pracy, a ktos mówił, że praca na "ulicy" nie leży , teraz wiem, że leży w drodze po bułki No i trzymam kciuki
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:07   #1335
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

witajcie
moje dziecię je właśnie serek Danio widelcem
za chwilkę idzie spac a ja zabieram sie za obiad .Musze jeszcze nowemu misiowi jakąś fajna sukienkę uszyc
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:15   #1336
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
z tego co wiem, z reguły 2. poród trwa krócej niż pierwszy zwł. po krótkim czasie - ciało pamięta
to dobrze moja koleżanka która niedawno rodziła 2 dzidziusia tez tak mówiła
Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
A co do 2 porodu to właśnie ta koleżanka o której piszę wyżej to od pierwszego bólu do urodzenia uwinęła się w 1,5 h inna w 1h, a moja teściowa to na izbie przyjęć już czuła, że mój małżonek się pcha . Wszystkie 2 dziecko
mam taką nadzieje że poród pójdzie szybko i sprawnie

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
zreszta jak pomysle, ze miałabym 16 godzin się meczyc a pozniej i tak by mnie pocieli to mnie ciary przechodza . U mnie wskazaniem do cc jest dodatkowo wyzsze cisnienie chociaz widze, ze jak wazyłam wiecej miałam 140/90 waze mniej tez mam takie więc chyba poprostu takie mam gorzej jak będzie rosło w ciazy ...
Ja tez sie obawiam wysokiego cisnienia pod koniec ciąży, bo przy pierwszej ciązy pod koniec miałam wysokie ciśnienie i podejrzewali u mnie zatrucie ciążowe.

Izuniak- miłego urlopu

Olunek- gratuluje pracy

Ajanna- trzymam kciuki aby autko szybko sie sprzedało, my też niedługo swoje będziemy sprzedawać

Schoolcraft- tak jak Olunek pisała, u nas nie ma na szczęście upałów, ciesze sie bo nie puchną mi nogi a co do Adasia, to mysle że nie powinnaś rezygnować z nocniczka

Edytowane przez joannah
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:25
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:20   #1337
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

anuuuuulaaaaaaakochana ty moja dlaczego ja nie moge znalezc tego" Cystyna - kompleks wzmacniający włosy" w naturalisie:con fused: czy ja slepa jestem czy wykupili mi

poza tym zrobiłam spis roznosci na biochemii, mazidłach i w naturalisie bo mi sie wszystko pokonczyło [no prawie wszystko] i wyszło ponad 250zl oj tz to mnie zadzga chyba...kupie za pierwsza wypłate


minia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla was
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:22
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:23   #1338
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

jesu jakbym wydała 250 zł na mazidła to bym chyba nocowała na wycieraczce

ale pod koniec lipca planuję większy zakup pólfakrykatów do bizu (bo ja na tym punkcie mam fioła ) i tez obawiam się nocowania conajmniej w altanie na ogrodzie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:25   #1339
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

minia Wszystkiego najlepszego, a my wczoraj mieliśmy 4 rocznicę ślubu , dostałam piękną różę i na tym się skończyło, ale mnie to wystarczy. A mój małżonek ma dzisiaj 30 i też nic ode mnie nie dostał oprócz buziaka. Jutro chłopom imprezkę zrobię.

Garderobę nam robią, a małżonek kończy mebelki Krzysia skręcać , ale później jeszcze trzeba posprzątać .

xantia te materiały to trzeba sprawdzać PKWiU, więc najlepiej jak na każdej fakturze w sklepie to wpiszą. Na tej stronce są takie asy co wszystko o tym wiedzą i chętnie udzielają odpowiedzi http://www.money.pl/forum/temat,59,8...budowlane.html. Ja już odzyskałam 17 tys. (sama wnioski robiłam) dla nas i jeszcze kilka innym osobom, więc coś też już na ten temat wiem. Jakby co to wal jak w dym.
__________________

Edytowane przez kasia_mw
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:27
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:30   #1340
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

kanciu tez sie tego obawiam
dlatego bede kupowała na raty wtedy mniej boli tzta
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:33   #1341
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

olunek l-cystyna była w dziale "aminokwasy". Teraz zajrzałam i rzeczywiście nie ma. Ale trzeba zaglądać, bo to pojawia się i znika. Ja polowałam na kerastim, ale już go dłuższy czas nie ma
No i gratuluję pracy

miniu miłego urlopu no i na rocznicę

kasiu Wam też na rocznicę i najlepszości dla Tż-ta

Zmykam na razie bo dopiero wróciłam z zakupów i mam ogórki wstawić na małosolne, obiad jakiś wykombinować, no i kawy mi się chce
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:35   #1342
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
minia a my wczoraj mieliśmy 4 rocznicę ślubu , dostałam piękną różę i na tym się skończyło, ale mnie to wystarczy. A mój małżonek ma dzisiaj 30 i też nic ode mnie nie dostał oprócz buziaka. Jutro chłopom imprezkę zrobię.
Wszystkiego najlepszego my w środe mielismy 3 rocznice ślubu

miniu- również wszystkiego najlepszego
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:37   #1343
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

u nas dziś kalafiorrro z bułką tartą

omg no to skoro wszysy swietują jakies rocznice to wszystkim swietującym wszystkiego najlepszego
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:52   #1344
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Dziękuję ,ale sie tych rocznic na wątku nazbierało wow, dla wszystkich ogromne gratki i życzenia 100 lat razem hihi nie wiadomo czy zazdrościć czy współczuć Anula, Olunek jak czytam o tych Waszych mazidłach to zazdroszczę tego Waszego samodzielnego mieszkania, ja to zielona w te klocki jestem, na 100% by cos wybuchło
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:07   #1345
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

ej a co u Pati coś cicho siedzi
kurcze nam się plan zmienił może jednak gryyyylllla sobie czaśniemy o ile pogoda się nie zmieni nagle
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:14   #1346
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Schoolcraft, myślę podobnie jak dziewczyny- nie powinnaś rezygnować z prób nocnikowych jeśli Adaś siada na nocnik , nawet jak nic nie zrobi, albo zrobi zaraz po wstaniu z nocnika,- taka kolej rzeczy, a prędzej czy później zajarzy w czym rzecz.

wszystkim rocznicowym najlepszości serdeczne.

u nas upalnie, duchota straszna. ale i tak super, lepsze to od deszczu.

od rana nie mieliśmy prądu, więc na kawce u mamy byłam.

a teraz się bycze, mimo że chałupa domaga się sprzątania.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:15   #1347
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

kanciu a probowałas kalafior z sosem czosnkowym?
pycha:slina :

przepis z diety SB :
Sałatka z kalafiorem

Składniki:
kalafior
kilka ogorkow małosolnych pokrojonych w kostke
pare łyżek jogurtu naturalnego
lłyżeczka majonezu
posiekany koperek
przyprawy

Przygotowanie:

Kalafior wrzucic do osolonej wodyi gotowac przez pare minut (3,4). W miedzyczasie przygotowac sos z jogurtu i majonezu, doprawic do smaku. Dodać odrobine papryki ostrej i troszke wiecej slodkiej, sol i pieprz. Odcedzic i wystudzic kalafior. Dodac ogorki, polac sosem i posypac koperkiem. ja do sosu dodaje czosnek

anula dzieki wielkie , urzadze zatem polowanie na cystyne
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:18
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:40   #1348
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Hej dziewczyny! muszę nadrobić zaległości, bo nie są małe. miałam zepsutego kompa, dopiero dziś wrócił z naprawy, ale nadal jeszcze nie wszystko jest ok. trzymajcie kciuki, by wszystko nie siadło znów.
napiszę więcej jak przeczytam
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:44   #1349
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
ale mi sie dzis dzien zaczał
na dzien dobry dostałam praceeeeeeeeeeeeee
i to nieszukałam wcale. poszłam jak codzien po buleczki do sklepu po drugiej str ulicy a tam pani mnie pyta czy nie chciałabym pracowac u niej ja na to ze oczywiscie i w ogole jak najbardziej tyle ze nie mam z kim misia zostawic i ze to chwile potrwa kiedy znajde kogos do opieki a ona mi mowi ze moge pracowac tak jak tz ma zmiany czyli jedentydzien rano drugi na popoludnie tak zebym mogła sie z nim zmieniac przy domi. wspominałam tez o złobku ale obie włascicielki stwierdziły ze bez sensu takie dziecko do złobka i ze im odpowiada własnie taki system zmian : jupi:
praca od 1 lipca i to chyba na calutki etat
nadal nie moge w to uwierzyc wiec do podpisania umowy trzymajcie kciuki zeby nic po drodze sie nie pochrzaniło


Super!! Gratki!!

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
jesu jakbym wydała 250 zł na mazidła to bym chyba nocowała na wycieraczce

ale pod koniec lipca planuję większy zakup pólfakrykatów do bizu (bo ja na tym punkcie mam fioła ) i tez obawiam się nocowania conajmniej w altanie na ogrodzie


Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
minia Wszystkiego najlepszego,
My też, my też

Cytat:
a my wczoraj mieliśmy 4 rocznicę ślubu , dostałam piękną różę i na tym się skończyło, ale mnie to wystarczy.


Cytat:
A mój małżonek ma dzisiaj 30 i też nic ode mnie nie dostał oprócz buziaka. Jutro chłopom imprezkę zrobię.


Cytat:
xantia te materiały to trzeba sprawdzać PKWiU, więc najlepiej jak na każdej fakturze w sklepie to wpiszą. Na tej stronce są takie asy co wszystko o tym wiedzą i chętnie udzielają odpowiedzi http://www.money.pl/forum/temat,59,8...budowlane.html. Ja już odzyskałam 17 tys. (sama wnioski robiłam) dla nas i jeszcze kilka innym osobom, więc coś też już na ten temat wiem. Jakby co to wal jak w dym.
O thx! Wieczorem będę mogła do Ciebie zadzwonić w tej sprawie? Bo mam jeszcze jeden pomysł?
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:03   #1350
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy VI

Kanciu Pati cicho siedziała, bo gości miała i czytanie nadrabiała ...
ale TY masz większego gościa - wielkie graty i spokojnych radosnych 9m
Olunek gratulacje z okazji pracy super że taka fajna ci się strafiła!
X Elis powinna mieć bilans 3 latka boska jest
School nic na siłę ja nie mam cierpliwości obecnie, by Polę oduczać i nie robię jak sie uda chwalę
i foty co byście nas nie zapomniały

ostatnie - "zmęczone", a ja najbardziej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (41,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (43,1 KB, 33 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.