Lakiery hybrydowe - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 16:34   #1471
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny mam pytanie czy lakiery hybrydowe mozna czyms (jakims preparatem) rozcieńczyć ?

mam kolor 67 róz mollon i przy próbie ostatniego malowania potwornie sie smuży co mozna temu poradzić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08233.jpg (13,4 KB, 55 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:19   #1472
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy czarny kolor jest chodliwy wśród klientek?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:31   #1473
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
czy czarny kolor jest chodliwy wśród klientek?
Bardzo chodliwy
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 22:22   #1474
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
czy czarny kolor jest chodliwy wśród klientek?
czarny, czerwony, biały, do frencha, nude to jest chyba taka fantastyczna piątka..
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 08:23   #1475
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witajcie!
na wstępie chciałabym dołączyć do waszego grona fanek paznokci hybrydowych
od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem zestawu startowego do wykonywania takich pazurków jeżeli chodzi o poszczególne składniki startera to ok - to jest w miarę jasne, ale mam problem z lampą? jaką wybrać?? jaka moc byłaby najwłaściwsza? czy te lakiery potrzebują koniecznie utwardzania taką lampą?
byłabym wdzięczna za wszelkie sugestię co do wyboru właściwej lampy. Od razu powiem, że nie jestem osobą profesjonalnie zajmującą się paznokciami, potrzebuję lampę tylko na potrzeby własne - nie musi być ona mega profesjonalna ale taka, która da sobie radę czy dla laika lepsza będzie lampa w której ustawiamy czas sami czy z ustalonym czasem suszenia przez producenta?
bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi
__________________
----------------------------------------
13.09.2014

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2014-01-07 o 08:54
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 10:56   #1476
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witajcie!
na wstępie chciałabym dołączyć do waszego grona fanek paznokci hybrydowych
od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem zestawu startowego do wykonywania takich pazurków jeżeli chodzi o poszczególne składniki startera to ok - to jest w miarę jasne, ale mam problem z lampą? jaką wybrać?? jaka moc byłaby najwłaściwsza? czy te lakiery potrzebują koniecznie utwardzania taką lampą?
byłabym wdzięczna za wszelkie sugestię co do wyboru właściwej lampy. Od razu powiem, że nie jestem osobą profesjonalnie zajmującą się paznokciami, potrzebuję lampę tylko na potrzeby własne - nie musi być ona mega profesjonalna ale taka, która da sobie radę czy dla laika lepsza będzie lampa w której ustawiamy czas sami czy z ustalonym czasem suszenia przez producenta?
bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi
ja kupiłam zestaw startowy z Cosmeticd Zone z lampą UV i jestem zadowolona. gdzieś przeczytałam że nie ma większego znaczenia z jakiej firmy kupisz lampę, ważne żeby żarówki wymieniać kiedy trzeba, tym bardziej że kupujesz na własny użytek, chyba że masz ochotęwydać 300 zł na lampę LED, będziesz krócej suszyła paznokcie
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 11:19   #1477
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez d idi Pokaż wiadomość
ja kupiłam zestaw startowy z Cosmeticd Zone z lampą UV i jestem zadowolona. gdzieś przeczytałam że nie ma większego znaczenia z jakiej firmy kupisz lampę, ważne żeby żarówki wymieniać kiedy trzeba, tym bardziej że kupujesz na własny użytek, chyba że masz ochotęwydać 300 zł na lampę LED, będziesz krócej suszyła paznokcie
no właśnie przeleciałam delikatnie ten wątek i w sumie bardzo zachwalacie firmę Cosmetic Zone i oni mają takie startery. Chyba kupię sobie ten za 170 zł. Mam nadzieję, że nie będzie to trudne w obsłudze, bo jak dotąd to miałam tylko styczność ze zwykłymi lakierami jakby co będę was męczyć pytaniami bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 13:43   #1478
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Na paletce numer 28,13,30,6 to hybrydy Tifton, F to IBD fireworks, 33 i 89 to CZ, 54,103,35 to NTN
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017.jpg (127,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0018.jpg (112,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0019.jpg (81,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020.jpg (117,6 KB, 123 załadowań)
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:22   #1479
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Czytam Was już od jakiegoś czasu, ponieważ zastanawiam się nad zakupem zestawu lakierów hybrydowych. Chciałam zamówić od Cosmetic Zone, ale piszecie, że baza i top nie są zbyt dobre a szkoda, bo cena przystępna. Gelish - trochę drogo jak na pierwszy raz. Doradzicie coś ? Na jakie firmy warto jeszcze popatrzeć?

Ja powiem szczerze,że używam lakierów CZ i nie mogę złego słowa powiedzieć, moim zdaniem top ma konsystencję dobrą ( nie jest zbyt gęsty-dobrze się nakłada) , a lakier na moich paznokciach wytrzymuje około 2 tygodni, myślę, że jak za taką cenę to i tak super, tym bardziej, że u mnie po dwóch tygodniach odrost jest duży i wygląda brzydko.

Ja polecam
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 19:24   #1480
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja mam cały zestaw z CZ i tydzień lakier mi sie trzyma. To zdecydowanie za krótko. Póki co czekam na bazę z gelisha. Oby ona przedłużyła trwałość hybrydy do 2 tygodni
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:45   #1481
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

hello ale się rozpisałyście w wątku, kilka dni mnie nie było

baza gelish dotarła i pazurki zrobione

moje wrażenia:
- baza dużo bardziej gęsta niż CZ
- dobrze się nakłada i poziomuje
- zapach jak żel (na moje oko to jest żel na naturalną płytkę)
- przyczepność bardzo dobra do płytki, takie wrażenie "zespolenia" (w przypadku bazy i koloru CZ elastyczna masa)
- lakier CZ bardzo dobrze się na nią nakłada
- lakier się tak nie podkurcza jak na bazie CZ ale nadal to zjawisko u mnie występuje (nie wiem może jeszcze za grube warstwy nakładam)
- starałam się zabezpieczyć wolny brzeg ale mimo wszystko po przemyciu na końcu cleanerem nic na nim nie zostało z zakładki, już sama nie wiem co jest przyczyną...

Na drugi dzień miałam lekki odprysk w narożniku na pół mm, podpiłowałam i jest ok... jutro minie 6 dzień i pazurki się trzymają, gdzie przy CZ po tym czasie miałam na każdym rozwarstwienie i odpryski, zdam relację ile wytrwają ostatecznie
jak narazie widzę już różnicę na duży plus dla bazy gelish

co do topu z CZ nie jest taki zły jak piszecie, jak zużyje to zamówię sobie z Eco jak tak polecacie, ale z moich doświadczeń wynika, że top CZ trzeba utwardzać w lampie UV 3 min a nie 2 i mocno się błyszczy a ściera się tylko w miejscach gdzie lakier się podkurczył i wystaje wyżej co jest myślę naturalne

ale się rozpisałam, mam nadzieję, że pazurki wytrzymają 14 dni a wtedy bazą gelish będę zachwycona

postaram się wkleić fotkę pazurków przed zdjęciem
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:39   #1482
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Do mnie w końcu dotarły hybrydki z indigo jestem zachwycona kolorkami
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:04   #1483
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny ja zamówiłam cały zestaw z CZ. Wcześniej nie miałam zielonego pojęcia o hybrydach, całą swoja wiedzę na ten temat opierałam na tym wątku od was. Pierwsze swoje paznokcie zrobiłam dwa tyg temu, w tym czasie dwa razy robiłam ręczne pranie, kilka razy zmywałam naczynia, sprzątałam itp... po tym czasie pojawił mi się pierwszy mały odprysk na rogu kciuka. Ogólnie dwa tygodnie przy takich ekstremalnych warunkach to dobry wynik ja myślę, dzień wcześniej zrobiłam paznokcie swojej siostrze u której odprysków nie widać tylko gdzies jej się zaczyna podwadzać delikatnie. Ogolnie widać już spory odrost, także i tak czas już na zmianę. Dodam jeszcze że zakupiłam kolor 006 jeśli któraś z was zastanawia się nad takim kolorkiem mogę wrzucić zdjęcie. Lakier bardzo fajnie się nakładał, nic się nie ściągało, dzięki jego konsystencji bardzo łatwo jest nim zaznaczyć wolny brzeg. Do zestawu zakupiłam także primer-bonder bezkwasowy którego nie uzyłam za pierwszym razem, a ma on za zadanie przedłużać trwałość lakieru ponoć. Czy któraś z was używa go? Jak go stosować? I czy rzeczywiście poprawia on trwałość?
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 06:26   #1484
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja zamówiłam cały zestaw z CZ. Wcześniej nie miałam zielonego pojęcia o hybrydach, całą swoja wiedzę na ten temat opierałam na tym wątku od was. Pierwsze swoje paznokcie zrobiłam dwa tyg temu, w tym czasie dwa razy robiłam ręczne pranie, kilka razy zmywałam naczynia, sprzątałam itp... po tym czasie pojawił mi się pierwszy mały odprysk na rogu kciuka. Ogólnie dwa tygodnie przy takich ekstremalnych warunkach to dobry wynik ja myślę, dzień wcześniej zrobiłam paznokcie swojej siostrze u której odprysków nie widać tylko gdzies jej się zaczyna podwadzać delikatnie. Ogolnie widać już spory odrost, także i tak czas już na zmianę. Dodam jeszcze że zakupiłam kolor 006 jeśli któraś z was zastanawia się nad takim kolorkiem mogę wrzucić zdjęcie. Lakier bardzo fajnie się nakładał, nic się nie ściągało, dzięki jego konsystencji bardzo łatwo jest nim zaznaczyć wolny brzeg. Do zestawu zakupiłam także primer-bonder bezkwasowy którego nie uzyłam za pierwszym razem, a ma on za zadanie przedłużać trwałość lakieru ponoć. Czy któraś z was używa go? Jak go stosować? I czy rzeczywiście poprawia on trwałość?
Można wiedzieć, który zestaw startowy z CZ kupiłaś? przymierzam się i ja do takiego zakupu
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:34   #1485
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

W końcu dotarła do mnie baza Gelish, ale jak odkręciłam to zobaczyłam, że jest niesamowicie gęsta. I ten zapach taki odpychający... A pędzelek strasznie krótki... Ogólnie pierwsze wrażenie było kiepskie... Zobaczymy jak będzie po użyciu
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:13   #1486
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ponoć tą bazę trzeba dawać bardzo oszczędnie, wręcz wcierać w płytkę za gruba warstwa może przyczynić się do słabej trwałości hybrydy więc w tym przypadku więcej nie znaczy lepiej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:36   #1487
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Można wiedzieć, który zestaw startowy z CZ kupiłaś? przymierzam się i ja do takiego zakupu
kupiłam ten zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...750262476.html

link z ich strony: http://www.cosmeticszone.pl/oferta/z...ery-hybrydowe/

Zapytam może jeszcze raz.... jak z tym primerem-bonderem bezkwasowym ?Czy któraś z was używa go? Jak go stosować? I czy rzeczywiście poprawia on trwałość?

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2014-01-08 o 15:42
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:38   #1488
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
kupiłam ten zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...750262476.html

link z ich strony: http://www.cosmeticszone.pl/oferta/z...ery-hybrydowe/

Zapytam może jeszcze raz.... jak z tym primerem-bonderem bezkwasowym ?Czy któraś z was używa go? Jak go stosować? I czy rzeczywiście poprawia on trwałość?
ja go używam i według mnie lepiej wszystko się trzyma
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:55   #1489
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

A jak uzywasz primera? Przed baza czy na..? Utwardza sie to w lampie tez 2 min ? Przemywa cleanerem?
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 17:25   #1490
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja uzywam rowniez bondera ;-) Mam wrazenie ze lepiej sie trzyma. Aplikuje na paznokcie i pozniej nakladam baze ;-)

Pokaże Wam moje nowe robione CZ kolory 004 i PST10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1555397_10200358160995994_273757928_n.jpg (59,8 KB, 112 załadowań)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:45   #1491
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja uzywam rowniez bondera ;-) Mam wrazenie ze lepiej sie trzyma. Aplikuje na paznokcie i pozniej nakladam baze ;-)

A czy bonder utwardza się tez w lampie? a jeśli tak to czy 2 min styknie? Oraz czy przemywasz cleanerem sam bonder przed nalożeniem bazy?
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 19:40   #1492
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
kupiłam ten zestaw: http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...750262476.html

link z ich strony: http://www.cosmeticszone.pl/oferta/z...ery-hybrydowe/

Zapytam może jeszcze raz.... jak z tym primerem-bonderem bezkwasowym ?Czy któraś z was używa go? Jak go stosować? I czy rzeczywiście poprawia on trwałość?
nie używam,więc nie pomoge...........

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
W końcu dotarła do mnie baza Gelish, ale jak odkręciłam to zobaczyłam, że jest niesamowicie gęsta. I ten zapach taki odpychający... A pędzelek strasznie krótki... Ogólnie pierwsze wrażenie było kiepskie... Zobaczymy jak będzie po użyciu
moje pierwsze wrażenie było podobne.............
do krótkiego pędzelka trzeba się przyzwyczaić
a że baza jest gęsta ? tak...............ale jedno umoczenie pędzelka w bazie wystarcza czasem na 5 pazurków,jest bardzo bardzo wydajna tak jak napisała koleżanka trzeba tym pędzelkiem jakby wcierać tą baze aby nie położyć za dużo
kwestia przyzwyczajenia po prostu
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 21:06   #1493
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
nie używam,więc nie pomoge...........


moje pierwsze wrażenie było podobne.............
do krótkiego pędzelka trzeba się przyzwyczaić
a że baza jest gęsta ? tak...............ale jedno umoczenie pędzelka w bazie wystarcza czasem na 5 pazurków,jest bardzo bardzo wydajna tak jak napisała koleżanka trzeba tym pędzelkiem jakby wcierać tą baze aby nie położyć za dużo
kwestia przyzwyczajenia po prostu

Mi sie wydaje że pędzelek jest krótki właśnie dlatego że baza jest gęsta. Takim pędzelkiem łatwiej jest wmasować / rozprowadzić bardzo cienką warstwę gęstej bazy (dłuższym pędzelkiem nie byłoby to takie łatwe, a napewno pracochłonne). Gdyby zaś baza byłaby zbyt lejąca pewnie cieżko byłoby ja nałożyć bo spływałaby lub robiły by sie dziury.
Tak przynajmniej mi sie wydaje :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 21:27   #1494
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że pędzelek jest krótki właśnie dlatego że baza jest gęsta. Takim pędzelkiem łatwiej jest wmasować / rozprowadzić bardzo cienką warstwę gęstej bazy (dłuższym pędzelkiem nie byłoby to takie łatwe, a napewno pracochłonne). Gdyby zaś baza byłaby zbyt lejąca pewnie cieżko byłoby ja nałożyć bo spływałaby lub robiły by sie dziury.
Tak przynajmniej mi sie wydaje :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
mądre spostrzeżenie
to pewnie dlatego pędzelek jest krótki,rzeczywiście długim nie dałoby się wmasować tej bazy
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 04:17   #1495
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
A jak uzywasz primera? Przed baza czy na..? Utwardza sie to w lampie tez 2 min ? Przemywa cleanerem?
Używam go po zmatowieniu paznokcia czekam aż wyschnie ok 30 cek nie utwardzam w lampie na to nakładam baze
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:36   #1496
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja uzywam rowniez bondera ;-) Mam wrazenie ze lepiej sie trzyma. Aplikuje na paznokcie i pozniej nakladam baze ;-)

Pokaże Wam moje nowe robione CZ kolory 004 i PST10
masz śliczną płytkę

baza gelish ma zapach żelu bo dla mnie to właśnie typowy żel stąd ta przyczepność dobrze się nakłada tym pędzelkiem, trzeba wcierać w płytkę minimalną ilość i baza się fajnie wypoziomuje
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 14:54   #1497
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam na sprzedaz 4 szt lakierow TIFTON nowych po 5 ml za 40 zł

nr 4, 5, 19, 30
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (15,1 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2014-01-09 o 14:55
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:25   #1498
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Fireworks do mnie leci powinien być jutro lub w poniedziałek
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:53   #1499
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
A czy bonder utwardza się tez w lampie? a jeśli tak to czy 2 min styknie? Oraz czy przemywasz cleanerem sam bonder przed nalożeniem bazy?
Nie, nakładasz i od razu na niego bazę ;-)

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
masz śliczną płytkę

baza gelish ma zapach żelu bo dla mnie to właśnie typowy żel stąd ta przyczepność dobrze się nakłada tym pędzelkiem, trzeba wcierać w płytkę minimalną ilość i baza się fajnie wypoziomuje
Dzięki ;-) Ale skróciłam je maksymalnie, bo już końcówki mialam grubości serwetek w tanim barze ;D Mam nadzieję, że szybko odrosną ;-)

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Fireworks do mnie leci powinien być jutro lub w poniedziałek
Ja już mam, ale czeka na swoją kolej ;P
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:58   #1500
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Mam na sprzedaz 4 szt lakierow TIFTON nowych po 5 ml za 40 zł

nr 4, 5, 19, 30
Dublują Ci sie kolory czy Ci nie odpowiadają?
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.