Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 14:05   #61
xAnoO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

cześć dziewczyny!
Pilnie potrzebuje tabletek ASubtela. Ma któraś z Was do odsprzedania chociaż jedno opakowanie?? ; )
xAnoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:15   #62
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Ja jestem przy końcu pierwszego opakowania i też jakieś skrzepy zaczęły się pojawiać wcześniej jak już pisałam były plamienia, mam nadzieję, że to się unormuje bo wkurza mnie to, przy wcześniejszych tabletkach tego nie miałam. No i zaczęło się NPM a lekarz mówił, że po tabletkach będzie łagodniejsze, u mnie niestety nie Mam z tym koszmary jakieś
andziasi a nie boisz się, że zapomnisz po przerwie o tabletce? Czy jakieś przypomnienia masz ?
Wenaa, patrz i ja mam teraz jakieś skrzepy podbarwione krwią po raz pierwszy od października (bo od wtedy biorę Vibin Mini), ciekawe czy będę musiała zmienić tabsy Skrzep pojawia się na ok. 2 godz. po wzięciu tabletki i taki jest jeszcze do 2 godz. Później czysto Mam tak 3 dzień a za 3 dni (w sobotę) ostatnia różowa anty z opakowania.
No i ja teraz nie wiem co zrobić ten miesiąc przeczekam a zobaczę co będzie w przyszłym jak coś znowu to lecę do ginka
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 22:06   #63
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Wenaa, patrz i ja mam teraz jakieś skrzepy podbarwione krwią po raz pierwszy od października (bo od wtedy biorę Vibin Mini), ciekawe czy będę musiała zmienić tabsy Skrzep pojawia się na ok. 2 godz. po wzięciu tabletki i taki jest jeszcze do 2 godz. Później czysto Mam tak 3 dzień a za 3 dni (w sobotę) ostatnia różowa anty z opakowania.
No i ja teraz nie wiem co zrobić ten miesiąc przeczekam a zobaczę co będzie w przyszłym jak coś znowu to lecę do ginka
Przeczekaj, ja już kończę brać drugie opakowanie i przez cały ten okres drugiego op. nic- żadnych plamień, żadnych skrzepów, tylko piersi mnie bolą no i humorki mam mimo brania asequrelli, choć przyznaję, że ciut lepiej z nią jest Ale główny cel brania tabsów czyli poprawa cery- osiągnięty więc jakoś przecierpię Mam jeszcze pytanko co do asequrelli- bierzecie ją tylko podczas brania aktywnych tabletek czy cały czas? bo w opakowaniu jest tylko 20szt. :/

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona3d Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam dziś wreszcie u ginekologa. Wcześniej (w styczniu)miałam podejrzenia endometriozy przez lekarza ogólnego (bez żadnego badania) i głównie to mnie przyciągło na wizytę.Termin do gin.był ustalany w styczniu. A tu rano niespodzianka okres przyszedł tydzień wcześniej. Więc z racji tego nie byłam dziś badana a jedynie został przeprowadzony ze mną dokładny wywiad. I zostały mi przepisane leki Lesine i Mefacit. Dostałam także skierowanie na usg(na którym także lekarka napisała Endometrioza) lecz termin jest dopiero na połowę maja. A do ginekologa mam się zgłosić ponownie za 2tygodnie wtedy zostanę zbadana. Tak próbuje rozszyfrować jak stosować ten Mefacit i Lesine gdyż nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Mogę prosić Was o pomoc?
Dziś 16.04 zaczynam brać Lesine 21 dni tzn aż do 6.05 i po tym okresie powinna nadejść miesiączka.Natomiast Mefacit zaczynam brać 3dni przed spodziewanym okresem tzn od 4do6 maja. No i potem 7 dni przerwy tzn 7-13 maja. A od 14 maja od nowa cały szereg powtórzyć?Tzn od 14 maja znów przez 21 dni brać Lesine?
Dziwne,że lekarz Ci nie powiedział jak dokładnie masz to stosować, jak masz jakieś wątpliwości najlepiej skontaktuj się z tym lekarzem i zapytaj.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 22:09   #64
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Przeczekaj, ja już kończę brać drugie opakowanie i przez cały ten okres drugiego op. nic- żadnych plamień, żadnych skrzepów, tylko piersi mnie bolą no i humorki mam mimo brania asequrelli, choć przyznaję, że ciut lepiej z nią jest Ale główny cel brania tabsów czyli poprawa cery- osiągnięty więc jakoś przecierpię Mam jeszcze pytanko co do asequrelli- bierzecie ją tylko podczas brania aktywnych tabletek czy cały czas? bo w opakowaniu jest tylko 20szt. :/
ja ją biorę dokładnie przez 20 dni i później następną zaczynam z pierwszą anty z blistra

Piszesz że głównym celem brania przez Ciebie tabsów jest dla poprawy cery?? kurcze u mnie nie działają dobrze na cerę... a nawet mam wrażenie że jest gorzej już sama nie wiem... do tego wszystkiego od zeszłego cyklu mam wyciek z piersi... prawdopodobnie coś nie tak z prolaktyną poczekam do końca kolejnego opakowania i do lekarza jak nie zmieni się na lepsze. Bo najlepiej by było nie brać tego cholerstwa wcale
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 22:44   #65
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
ja ją biorę dokładnie przez 20 dni i później następną zaczynam z pierwszą anty z blistra

Piszesz że głównym celem brania przez Ciebie tabsów jest dla poprawy cery?? kurcze u mnie nie działają dobrze na cerę... a nawet mam wrażenie że jest gorzej już sama nie wiem... do tego wszystkiego od zeszłego cyklu mam wyciek z piersi... prawdopodobnie coś nie tak z prolaktyną poczekam do końca kolejnego opakowania i do lekarza jak nie zmieni się na lepsze. Bo najlepiej by było nie brać tego cholerstwa wcale
Tak cera mi się diametralnie poprawiła z czego się cieszę wyprysków prawie wcale i nie przetłuszcza się już tak.
Pisałaś, że bierzesz tabsy od października, więc to już ponad pół roku.. Na Twoim miejscu leciałabym na biegu do gina po inne, nie wytrzymałabym niespodzianek na twarzy- męczyłam się z tym długi czas i mam już tego serdecznie dość.A jeszcze te wycieki z piersi raczej niepokojące byłoby dla mnie a mówiłaś o tym lekarzowi? czy dopiero się pojawiło?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 08:52   #66
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

te wycieki w takiej ilości czyli sporo, kilka przeźroczystych kropel za każdym naciśnięciem piersi mam od niedawna. Czasem przy naciśnięciu piersi mi dosłownie "pryśnie" z niej. Wcześniej mialam już podobnie ale to było bardzo sporadycznie i naprawdę niewielka ilość. Wtedy też miałam badaną prolaktynę bo powiedziałam lekarzowi o tym ale wszystko było w normie. No a teraz jeszcze nie mówiłam ale to już trochę przy dużo mi wycieka będę musiała iść do ginka jednak

co do zmiany tabletek to bardzo boję się że przytyję znowu od nich. Teraz mam +3kg i za nic nie mogę sie tego pozbyć a jak po innych tabsach więcej mi przybędzie... kurdele no.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:06   #67
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
te wycieki w takiej ilości czyli sporo, kilka przeźroczystych kropel za każdym naciśnięciem piersi mam od niedawna. Czasem przy naciśnięciu piersi mi dosłownie "pryśnie" z niej. Wcześniej mialam już podobnie ale to było bardzo sporadycznie i naprawdę niewielka ilość. Wtedy też miałam badaną prolaktynę bo powiedziałam lekarzowi o tym ale wszystko było w normie. No a teraz jeszcze nie mówiłam ale to już trochę przy dużo mi wycieka będę musiała iść do ginka jednak

co do zmiany tabletek to bardzo boję się że przytyję znowu od nich. Teraz mam +3kg i za nic nie mogę sie tego pozbyć a jak po innych tabsach więcej mi przybędzie... kurdele no.
omg nigdy się z czymś takim nie spotkałam oprócz tego gdy byłam w ciąży... Ja na Twoim miejscu powiedzialabym o tym przy następnej wizycie, skoro badanie mialas w normie i lekarz uznal, że dalej mozesz brac dalej tabsy. Moze to jakiś efekt uboczny brania hormonów?
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2014-05-12 o 20:12
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 10:55   #68
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Asubtele dostałam na dwa cykle nie jestem zadowolona z mezem staramy sie o dziecko wykryto u mnie PCOS i musze od przyszłego cyklu brac dwa opakowani na dwa miesiace
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:54   #69
Anesiaczek
Przyczajenie
 
Avatar Anesiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 25
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

A powiedzcie mi czy stosowanie leku Palin przed zażyciem pierwszej tabletki vibinu będzie mieć jakieś działa nie np.osłabienie działania vibinu? mam chorą nerkę i mam kurację na 10 dni a 12 dnia powinnam dostać miesiączkę i chcę zacząć brać vibin... :conf used:
Anesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 20:30   #70
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anesiaczek Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy stosowanie leku Palin przed zażyciem pierwszej tabletki vibinu będzie mieć jakieś działa nie np.osłabienie działania vibinu? mam chorą nerkę i mam kurację na 10 dni a 12 dnia powinnam dostać miesiączkę i chcę zacząć brać vibin... :conf used:
Poczytaj ulotkę lub zapytaj w aptece
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:18   #71
skylark91
Raczkowanie
 
Avatar skylark91
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 57
GG do skylark91
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Melduję się! Jestem na 3 blistrze Midiany. Skutków ubocznych praktycznie brak, oprócz brązowego plamienia w pierwszym miesiącu.
skylark91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 10:03   #72
Morena5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 48
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Witam Ja biorę tabletki Vibin mini już ponad pół roku Jestem zadowolona I cera mi się poprawiła i nie przytyłam (chociaż mogłabym bo chcę trochę przytyć ) Jedyne to co mam czasem tak że wieczorem już mi czasem się niedobrze robi ale to raz na jakiś czas ...
Ogólnie to zawsze byłam przeciwna tabletkom a tu mi się jednak odmieniło ...
Morena5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:46   #73
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Morena5555 Pokaż wiadomość
Witam Ja biorę tabletki Vibin mini już ponad pół roku Jestem zadowolona I cera mi się poprawiła i nie przytyłam (chociaż mogłabym bo chcę trochę przytyć ) Jedyne to co mam czasem tak że wieczorem już mi czasem się niedobrze robi ale to raz na jakiś czas ...
Ogólnie to zawsze byłam przeciwna tabletkom a tu mi się jednak odmieniło ...
Witaj, widzisz każdy organizm reaguje inaczej Tobie się udało wyjść "bez szwanku" :P
Ja mam niestety tak, że dość często mi niedobrze i mam czasem dziwne nastroje :/ myślę, że to niestety jest skutkiem tabletek
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 10:20   #74
Morena5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 48
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

bardzo obawiałam się skutków ubocznych tabletek ale nie jest źle a raczej jest jeszcze lepiej Przykro mi Wenaa że musisz tak przez to przechodzić a nie myślałaś o zmianie tabletek ?
Morena5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 22:11   #75
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Morena5555 Pokaż wiadomość
bardzo obawiałam się skutków ubocznych tabletek ale nie jest źle a raczej jest jeszcze lepiej Przykro mi Wenaa że musisz tak przez to przechodzić a nie myślałaś o zmianie tabletek ?
Kończę dopiero trzecie opakowanie i zobaczę co będzie przy czwartym, jeśli tak samo to pomyślę o zmianie lub całkiem przestanę brać tabletki bo dosyć mam tych nastrojów, mój partner również
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 06:44   #76
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Morena5555, zazdroszczę Ci że Ci się cera poprawiła... u mnie brak poprawy tzn. syfki pojedyncze ale grudkowe no i przytyłam 3kg . Ja po Vibin mini też miałam humorki, potem jak zaczęłam tą asequrellę to mi przeszło a teraz już nie biorę asequrelli i humorków już też nie mam także dopiero teraz chyba mi się normuje, podejrzewam że to nie asequrella mi pomogła tylko po prostu organizm musiał się przestawić na dawkę hormonów .
Ostatnio pisałam o tym że plamiłam przez połowę cyklu, w tym cyklu natomiast jest czysto także jakieś chwilowe zaburzenie było. Ale do gina i tak muszę się wybrać bo inne sprawy mnie martwią
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 07:35   #77
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Czyli co, po vibinie mini się poprawiło?? Znaczy lepiej się na nim czujesz?? Tak sobie czytam, że on ma mniejszą dawkę hormonów, wiec pewnie w innych tabletkach po prostu była za duża dawka i dlatego się źle czułaś.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:27   #78
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
Czyli co, po vibinie mini się poprawiło?? Znaczy lepiej się na nim czujesz?? Tak sobie czytam, że on ma mniejszą dawkę hormonów, wiec pewnie w innych tabletkach po prostu była za duża dawka i dlatego się źle czułaś.
tak, teraz już lepiej ale pierwsze miesiące to miałam straszne humorki no i libido obniżone. Innych anty nie brałam a ta asequrella to były osłonowe niby i miały właśnie te skutki uboczne likwidować ale już ich nie biorę bo nie ma potrzeby. Tyle tylko że nadprogramowe kg zostały i ta cera jak była kiepska taka jest - na to nie pomogły.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:41   #79
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Po ostatniej masakrze na twarzy poprosiłam o zmianę tabletek. I albo mam wagę zepsutą albo schudłam 4 kilo. Fajnie by bylo zrzucić jeszcze ze dwa zeby wrócić do poprzedniej wagi. Mam nadzieję, że z nowymi tabletkami nie będzie gorzej niż z Vibinem. Trochę mi szkoda, bo fizycznie naprawdę czułam się ok, psychicznie też jakby trochę lepiej. Przytycie jeszcze bym ścierpiała, ale puchnięcie przed krwawieniem i to co się stało z moją cerą przesądziło sprawę.
livin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 09:24   #80
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
tak, teraz już lepiej ale pierwsze miesiące to miałam straszne humorki no i libido obniżone. Innych anty nie brałam a ta asequrella to były osłonowe niby i miały właśnie te skutki uboczne likwidować ale już ich nie biorę bo nie ma potrzeby. Tyle tylko że nadprogramowe kg zostały i ta cera jak była kiepska taka jest - na to nie pomogły.
Czy to znaczy że teraz libido masz w porządku? u mnie też kiepsko z tym po Vibinie.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez livin Pokaż wiadomość
Po ostatniej masakrze na twarzy poprosiłam o zmianę tabletek. I albo mam wagę zepsutą albo schudłam 4 kilo. Fajnie by bylo zrzucić jeszcze ze dwa zeby wrócić do poprzedniej wagi. Mam nadzieję, że z nowymi tabletkami nie będzie gorzej niż z Vibinem. Trochę mi szkoda, bo fizycznie naprawdę czułam się ok, psychicznie też jakby trochę lepiej. Przytycie jeszcze bym ścierpiała, ale puchnięcie przed krwawieniem i to co się stało z moją cerą przesądziło sprawę.
Daj znać jak po nowych tabletkach się czujesz i jak z cerą
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:13   #81
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Czy po Asubtela pojawił się u was trądzik i plamienia w pierwszym opakowaniu??
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:44   #82
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Czy to znaczy że teraz libido masz w porządku? u mnie też kiepsko z tym po Vibinie.

oj tak libido mi się bardzo unormowało ale w sumie miałam problem z 6 mcy z tym
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:00   #83
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Hej dziewczyny
Przyłącze się do was, biorę swój pierwszy blister vibin mini. Moje pierwsze tabletki. Czytałam trzy razy i nie znalazłam informacji na ulice, więc chce was zapytać czy vibin chroni od pierwszej tabletki? U pani ginekolog zapomniałam zapytać bo zawsze jestem bardzo zestresowana.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 23:22   #84
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
oj tak libido mi się bardzo unormowało ale w sumie miałam problem z 6 mcy z tym
To super, mam nadzieję że i u mnie się unormuje bo teraz to tak różnie z tym

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przyłącze się do was, biorę swój pierwszy blister vibin mini. Moje pierwsze tabletki. Czytałam trzy razy i nie znalazłam informacji na ulice, więc chce was zapytać czy vibin chroni od pierwszej tabletki? U pani ginekolog zapomniałam zapytać bo zawsze jestem bardzo zestresowana.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Myślę, że od 7 tabletki będziesz w 100% bezpieczna, wcześniej bym nie ryzykowała.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 23:26   #85
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przyłącze się do was, biorę swój pierwszy blister vibin mini. Moje pierwsze tabletki. Czytałam trzy razy i nie znalazłam informacji na ulice, więc chce was zapytać czy vibin chroni od pierwszej tabletki? U pani ginekolog zapomniałam zapytać bo zawsze jestem bardzo zestresowana.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No z tego co mnie lekarz mowil to od pierwszej tabletki chroni

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
To super, mam nadzieję że i u mnie się unormuje bo teraz to tak różnie z tym

Pewnie sie unormuje byle by wczesniej niz u mnie
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:11   #86
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Dziękuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 06:14   #87
milordi
Przyczajenie
 
Avatar milordi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Hej dziewczyny. Biorę tabletki antykoncepcyjne już z 3 lata. Teraz lesine. Jestem w trakcie opakowania (16 tabl.). Od wczoraj również biorę antybiotyk (właśnie pierwszy raz od czasu przyjmowania pigułek), tak wiem obniżają one skuteczność pigułek, ale wczoraj wzięłam pierwszą dawkę antybiotyku a dziś już zauważyłam plamienia. Czy to normalne jest?
I mam pytanie, czy przy kuracji antybiotykowej, robi się przerwę między opakowaniami czy nie?
milordi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 19:57   #88
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Dziewczyny! Biore codziennie tabletki mniej wiecej o 15, jednak wczoraj musialam wziac jedna tabletke o 20. I za nic nie potrafie mojemu chlopakowi przetlumaczyc,ze przeciez nic sie nie stalo. I juz tak marudzi mi,ze powinno sie o tej samej porze brac i sama zaczelam sie zastanawiac, czy naprawde nic sie nie stalo?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 20:36   #89
milordi
Przyczajenie
 
Avatar milordi
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

Nic się nie stało, tylko nie można przekroczyć 12 godzin, bo wtedy to jakbyś jej w ogóle nie wzięła.
milordi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 20:48   #90
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine/Vibin - wątek zbiorczy! cz. 2

No to się uspokoilam, bo mi tak marudził, ze prawie zaczęłam mu wierzyć
Dziękuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-13 15:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.