Pierwszy taniec :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 09:06   #1
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858

Pierwszy taniec :)


Hej dziewczyny,
mam problem z wyborem piosenki na pierwszy taniec. Oboje z TŻ nie za bardzo potrafimy tańczyć Mam 2 wybrane piosenki, co sądzicie? nadają się na pierwszy taniec dla odób co nie potrafią tańczyć?

Skaldowie "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał"

albo

Pectus "Oceany"


A może macie jakieś swoje typy?
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:35   #2
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Pierwszy taniec :)

Wg mnie chyba troszkę za szybkie utwory wybrałaś. To właśnie pary dobrze umiejące tańczyć sobie poradzą w takich utworach...
A dla początkujących polecałabym coś wolniejszego: coś, przy czym nogi się nie będą za bardzo plątać
Moje typy:
Pectus - To co chciałbym dać,
Universe - W taką ciszę,
Sumptuastic - Kołysanka,
Kancelaria - Zabiorę Cię właśnie tam
itp.
Chyba, że pójdziecie na kurs i wymyślicie sobie układ taneczny, wtedy możecie tańczyć do każdej piosenki
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:41   #3
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

tylko właśnie nie podobają mi się takie wolne piosenki, a z kursem to problem bedzie bo moj TZ nie chce
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:05   #4
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Pierwszy taniec :)

Hmm... No to może być problematycznie...
A macie chociaż jakiś pomysł na układ? Albo z dotychczasowych doświadczeń - jakieś wspólne kroki do szybszych piosenek, przy których oboje w miarę dobrze się ruszacie? Bo wiesz, wszyscy absolutnie wszyscy będą na Was patrzeć, kamerzysta i fotograf uwiecznią Wasze pląsy, więc wypadałoby nie dać plamy.... A zwykłe podrygi, bez żadnego układu i przy drewnianych nogach, wyglądają niezbyt ładnie... Wiem, bo sama nie jestem mistrzynią w tańcu :/
Dlatego postanowiłam dostosować piosenkę do moich wątpliwych umiejętności, a nie do gustu muzycznego (który nota bene odbiera od rytmów weselnych całkowicie).
U mnie podczas wesela będzie mix różnych stylów muzycznych, ale na pierwszy taniec powinno się wybrać wg mnie albo wolną piosenkę, do której nawet zwykłe bujanie się bez wyćwiczonych kroków nie będzie wstydliwe, albo fajną piosenkę z dobrze wyćwiczonym układem.
Inaczej zamiast wzbudzić zachwyt, może się skończyć salwą śmiechu na sali...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:19   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pierwszy taniec :)

Jeśli nie umiecie tańczyć to pewnie będzie taniec przytulaniec, najlepiej abyście wzięli coś co oboje lubicie
Nie próbujcie tworzyć układów na siłę, bo będziecie zestresowani i zamiast patrzyć sobie w oczy będziecie patrzyć pod nogi, liczyć pod nosem a jak się kroki pomylą to wpadniecie w panikę.
Byłam na weselu gdzie młodzi chcieli zatańczyć coś fajnego i wyszło im właśnie takie coś.
Dużo lepiej wygląda czuły taniec

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-04-19 o 10:33
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:39   #6
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

żadnego układu nie wymyślamy, mój TŻ nie lubi tańczyć i tu jest problem zostaje nam ćwiczenie w domu bo na kurs to go nie zaciągne, zresztą u mnie w miescie to nawet nie ma gdzie iść się nauczyć. Moja mama mówi że nie ważne jaka melodia jest i że nawet do szybkiej możemy dreptać, ale jakoś mi się to nie widzi śmiesznie to może wyglądać. kurcze naprawdę pasowała by mi piosenka skaldów
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:43   #7
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Pierwszy taniec :)

Tańczcie razem jak najwięcej. Przecież na weselu nie musicie błysnąć cudownym walcem wiedeńskim. To ma być Wasza chwila a po co się stresować. My z TŻtem planujemy pierwszy taniec na wesoło. Oboje mamy takie charaktery, że lubimy się pośmiać (również z siebie) i nie pasują nam romantyczne tańce-przytulańce
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 12:10   #8
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam problem z wyborem piosenki na pierwszy taniec. Oboje z TŻ nie za bardzo potrafimy tańczyć Mam 2 wybrane piosenki, co sądzicie? nadają się na pierwszy taniec dla odób co nie potrafią tańczyć?

Skaldowie "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał"

albo

Pectus "Oceany"


A może macie jakieś swoje typy?

Może ten wątek Ci coś podpowie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=231898
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 12:34   #9
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha. wierzycie w takie przesądy??? wypada powiedziecieć zespołowi że wolelibyśmy gdyby piosenka na pierwszy taniec leciała z płyty niż oni mieliby zaśpiewać. nic im nie ujmuję bo naprawdę super zespół mamy, ale jednak zależy mi na oryginalnym wykonaniu. nie chce żeby poczuli się urażeni z tego powodu.
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 12:51   #10
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha. wierzycie w takie przesądy??? wypada powiedziecieć zespołowi że wolelibyśmy gdyby piosenka na pierwszy taniec leciała z płyty niż oni mieliby zaśpiewać. nic im nie ujmuję bo naprawdę super zespół mamy, ale jednak zależy mi na oryginalnym wykonaniu. nie chce żeby poczuli się urażeni z tego powodu.
Pierwsze słyszę, że zagraniczna piosenka przynosi pecha Wybierz sobie taką, jaką chcesz My też chcemy żeby piosenka była w oryginalnym wykonaniu, jednak nie każdy potrafi zaśpiewać każdą piosenkę, myślę, że nie poczują się urażeni, przynajmniej mój zespół nie był
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:15   #11
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha. wierzycie w takie przesądy??? wypada powiedziecieć zespołowi że wolelibyśmy gdyby piosenka na pierwszy taniec leciała z płyty niż oni mieliby zaśpiewać. nic im nie ujmuję bo naprawdę super zespół mamy, ale jednak zależy mi na oryginalnym wykonaniu. nie chce żeby poczuli się urażeni z tego powodu.
wybierzcie sobie piosenkę, która Wam się podoba, wtedy będziecie czuć się w niej dobrze, i to będzie widoczne dla gości
czy to będzie zagraniczna czy polska - różnicy nie widzę. My mamy zagraniczną, a i zespół pytał czy chcemy mieć ją puszczaną z płyty w oryginale, czy oni mają ją grać. My wybraliśmy pierwszą opcję.
Także głowa do góry!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:45   #12
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

Dzięki coś napewno wymyślimy, teraz to muszę przycisnąć mojego TŻ żeby trochę ze mną potańczył w domu Ślub dopiero w październiku, więc jeszcze trochę czasu mamy
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:51   #13
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Pierwszy taniec :)

A my rezygnujemy z pierwszego tańca. Tzn - nie chcemy, żeby wszyscy stali w kółeczku i patrzyli na nas jak na jakieś zwierzątka w zoo, tym bardziej że TŻ nie jest mistrzem To nasze wesele i musi być tak, zebysmy się czuli swobodnie
Zrobimy więc tak: po obiedzie po prostu zaczniemy tańczyć, i poprosimy naszych świadków i przyjaciół żeby szybko dołączyli, i po krzyku Ludzie się nie zdążą obejrzeć i będzie pełny parkiet
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:04   #14
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha.
My będziemy mieli DJa, który puści nam Coldplay'a bo w sumie ich piosenki towarzyszyły nam w pierwszych naszych miesiącach
Powiemy DJ'owi by nie wołał gości niech sobie siedza przy stolikach potańczymy z 2min i wtedy tak jak Słodko Ostra poprosimy by dołączyła się reszta
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:07   #15
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

też pierwszy raz słyszałam że zagraniczna piosenka przynosi pecha, ale tak mnie uświadamiają zamężne już koleżanki dziewczyny robicie podziękowanie dla rodziców? zielonego pojęcia nie mam co im podarować
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:59   #16
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
też pierwszy raz słyszałam że zagraniczna piosenka przynosi pecha, ale tak mnie uświadamiają zamężne już koleżanki dziewczyny robicie podziękowanie dla rodziców? zielonego pojęcia nie mam co im podarować
Hehe ja też pierwsze słyszę, sama się zastanawiam nad kilkoma zagranicznymi tytułami, min.
Frank Sinatra - Strangers In The Night
Frank Sinatra - Something Stupid
Curtis Stigers - I Wonder Why
Jennifer Rush - The power of love
Rod Steward - When I Need You

Język utworu nie ma znaczenia, chociaż zapewne bardziej zrozumiałe dla wszystkich gości będą piosenki śpiewane po polsku. W przypadku dość popularnej teraz pierwszotańcowej piosenki "Paula - Od dziś", branie jej na pierwszy taniec ma sens pod tym względem, że słowa są bardzo jasne i wymowne i wszyscy obecni zrozumieją przekaz A ponadto bardzo łatwo się w nią wczuć

Nie jestem zwolenniczką szybkich piosenek na pierwszy taniec, szybka może być każda kolejna piosenka, ale nie powinna być pierwsza...
Jednak w moim przekonaniu, pierwszy taniec powinien być spokojny i romantyczny, takie uwieńczenie radości zawartego dosłownie chwilę wcześniej związku małżeńskiego w objęciach ukochanej osoby i w obecności innych bliskich nam ludzi.
Ale oczywiście to tylko moja osobista wizja

Co do prezentów dla rodziców, wiele postów na ten temat napisano na wizażu, poszukaj, a na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie propozycję
My prawdopodobnie kupimy im ramki elektroniczne z wgranymi zdjęciami naszymi od dzieciństwa. Ramki z opcją "pokazu slajdów", czyli żeby po włączeniu same się fotki zmieniały
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 06:43   #17
polka764
Rozeznanie
 
Avatar polka764
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: -
Wiadomości: 544
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam problem z wyborem piosenki na pierwszy taniec. Oboje z TŻ nie za bardzo potrafimy tańczyć Mam 2 wybrane piosenki, co sądzicie? nadają się na pierwszy taniec dla odób co nie potrafią tańczyć?

Skaldowie "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał"

albo

Pectus "Oceany"


A może macie jakieś swoje typy?
Romantyczna, spokojna, tekst piękny: Kombi - Zaczaruj mnie (my będziemy do tego tańczyć)
__________________

26.12.2010

polka764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 08:18   #18
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
też pierwszy raz słyszałam że zagraniczna piosenka przynosi pecha, ale tak mnie uświadamiają zamężne już koleżanki dziewczyny robicie podziękowanie dla rodziców? zielonego pojęcia nie mam co im podarować
A co nie przynosi pecha na weselu?!!! Już tyle wymysłów słyszałam, że zaraz się dowiem, że piosenka nie może być w tonacji mollowej.
Chociaż powiem szczerze, że goście potrafią być paskudnie przesądni. Np. nie mogę mieć pary świadków, ponieważ mama mojej świadkowej stwierdziła, że to przynosi pecha i zabroniła jej. Dziewczyna ustąpiła, bo nie chciała się kłócić. Bała się, że jak im się coś (odpukać) nie ułoży, to mama jej wypomni, że byli u mnie swiadkami oboje. Głupie, prawda? Ale tak jest.
Podziękowanie dla rodziców musi byc, bo oni na to liczą po cichu i się rozczarują jak to pominiecie. My dajemy im nasze zdjęcie- mozaikę różnych zdjęć, m.in. z dzieciństwa, z dzieciństwa rodziców, rodzinnych, naszych obecnych, nawet będą zdjęcia pieska rodziców TŻ. Uważam, że to fajna pamiątka.
http://allegro.pl/portret-mozaika-ze...576556709.html
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:28   #19
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pierwszy taniec :)

Myślę, że pierwszy taniec to piosenka "nasza". My wybraliśmy tango do upiora w operze...
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:32   #20
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Pierwszy taniec :)

A ja mam spory problem z pierwszym tańcem, bo zdaję sobie sprawę że to moje wesele mój ślub i ja mam się dobrze czuć z moim wybrankiem ale niestety Rodzice są ważnymi opiniodawcami ( nawet jak tego nie chcemy) i ja też się będę strasznie źle czuła w pierwszym tańcu ( choć nie mam problemu z tańcem ) za to mój wybranek troszkę jednak ma i najlepsze jest to, że nie mamy swojej piosenki i właśnie sobie tak powolutku szukamy i na dzień dzisiejszy znaleźliśmy:
- Anna Jantar Przetańczyć z Tobą chcę
- Bryan Adams Everything I do
-
Farba Chcę tu zostać
- Peter Cetera and Crystal Bernard Forevet tonight
Jednak rezygnacja z pierwszego tańca w naszym przypadku nie jest możliwa, bo to już tradycja że się tańczy pierwszy taniec...więc najprawdopodobniej też będziemy kombinować z układem gości, wspólnie czy jakoś tak...

Edytowane przez Kabriela
Czas edycji: 2011-05-02 o 08:34
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:24   #21
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cześć Wam kobitki
Chciałam się najpierw przywitać bo jestem tu nowa, tzn. zarejestrowałam się kiedyś i zapomniałam
Piszę pierwszy raz właśnie na forum ślubnym z tego względu, że za 2 i pół miesiąca sama stanę się szczęśliwą mężatką.
Nasza piosenka-prawdopodobnie "So happy together"- najpiękniejsza moim zdaniem i najlepiej wyraża nas.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe żony
tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:46   #22
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Pierwszy taniec :)

My będziemy tańczyć sami, (jeśli tańcem to będzie można nazwać ) bez gości, dalej nie wiem jak to wszystko będzie, nie mogę nakłonić TŻ żebyśmy popróbowali w domu, z drugiej strony doszłam do wniosku, że jak będzie tak będzie, jakoś będziemy dreptać
Jestem po pierwszej wizycie u dietetyka i mam sporo kg do zgubienia, ale myślę, że mi pomoże i damy radę
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:32   #23
oladan83
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwszy taniec :)

Oto moje typy na pierwszy taniec:
Tsa – Jodyna
Andy Williams, Henry Mancini – Moon River
Alexandra Burke – Hallelujah
Kindla – Z kimś takim jak Ty
Wodecki & Sośnicka – Z tobą chcę oglądać świat
Nat King Cole – Fascination
Mieczysław Fogg – Bo to się zwykle tak zaczyna
Mettalica – Nothing matters
Louis Armstrong – Wonderful World
Frank Sinatra – Put your dreams away
Depeche Mode – Somebody
Whitney Houston – I have nothing
Ziyo – Magiczne słowa
Norah Jones – Love me tender
Kancelaria – Zabiorę Cię właśnie tam…
Iris – Goo Goo Dollls
Tango – Carlos Gardel – Por una cabeza
Kasia Cerekwicka – Dzięki tobie
Dion – Runaround sue
Zbigniew Wodecki – Jeden krótki dzień
Edyta Bartosiewicz - Ostatni raz
oladan83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 15:17   #24
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Jednak rezygnacja z pierwszego tańca w naszym przypadku nie jest możliwa, bo to już tradycja że się tańczy pierwszy taniec...więc najprawdopodobniej też będziemy kombinować z układem gości, wspólnie czy jakoś tak...
Poproście swiadków i znajomych, żeby się włączyli, np. po 30 sekundach do tańca. Widziałam takie rozwiązanie, wyszło ok.
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:56   #25
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Pierwszy taniec :)

Moim zdaniem charakter pierwszego tańca zależy od samych młodych. Jeśli są romantyczni, bez problemu zatańczą do wolnej i nazwijmy to, ckliwej piosenki. Jeśli wolą podejście na luzie to nie widzę przeszkód do wybrania troszkę szybszej piosenki albo, jak ktoś tutaj już wspominał, do tańczenia razem ze świadkami (super rozwiązanie!!). Także proponuję mniej się tym stresować i zastanowić się, czy wolimy, aby pierwszy taniec był tylko nasz, czy chcemy włączyć w to innych. Będzie dobrze
tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 16:28   #26
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Pierwszy taniec :)

Chodzi mi po głowie piosenka z bajki na pierwszy taniec
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:38   #27
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Chodzi mi po głowie piosenka z bajki na pierwszy taniec
Pomyśl o "Beauty and the Beast" Celine Dione
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 22:00   #28
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Pierwszy taniec :)

my tanczymy do Celine Dion Power of love. na początku nie bylam przekonana ale trenerka wyczarowala nam fajny uklad i jak sobie pomysle o tym to sie wzruszam bo jak narazie bardzo mi się podoba i piosenka i uklad i wogole korzystamy z akademi tanca gota gdzies kolo dworca pkp. Zaznaczę że na poczatku strasznie bylam przeciwna lekcjom tanca dla nowożencow.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 19:13   #29
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha. wierzycie w takie przesądy??? wypada powiedziecieć zespołowi że wolelibyśmy gdyby piosenka na pierwszy taniec leciała z płyty niż oni mieliby zaśpiewać. nic im nie ujmuję bo naprawdę super zespół mamy, ale jednak zależy mi na oryginalnym wykonaniu. nie chce żeby poczuli się urażeni z tego powodu.

a znajome w pracy nie biora dnia wolnego, bo im czarny kto przebiegł droge? ;p
Jej, co za przesady głupie. Ja osobiscie wole anglojezyczne piosenki, polskie czesto wydaja mi sie strasznie oklepane. I nie stresuj sie - powiedz, ze chcesz orginalne wykonanie i już, jak zespół jest ok to sie ucieszy, ze o jeden kawalek mniej do śpiewanie ;0
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:58   #30
jokooko
Przyczajenie
 
Avatar jokooko
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwszy taniec :)

a może happysad "damy radę" do tego można wręcz skakać i układ niepotrzebny ;P a gości pewnie też zaskoczy.
jokooko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-03 20:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.