Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 cz.2 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 07:07   #1531
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Witam się w wolny poniedziałek. Maltaa dużo pij żeby się nie odwodnic wirusy mimo ładnej pogody fruwaja i zobaczysz jak się sytuacja rozwinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 07:33   #1532
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Hej, moje wczorajsze mdłości przerodziłay się w calonocne wymiotowanie. I nie wiem teraz co z tym fantem zrobić;(. Jadłam to co wszyscy, nie wychodziłam w zasadzie z domu żeby coś złapać. Iść do lekarza? Jakiego( internisty? gina?).? A może przeczekać? TZ twierdzi że to wygląda na zatrucie. Na ten moment wymioty minęły, ale czuję się okropnie. Głowa boli piekielnie, słabo mi, brzuch boli, ale to raczej taki ból jelit, jakbym miała zatwardzenie.

Mamaszkraba, trzymam kciuki za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki.

Pij duzo i jakas dieta lekkostrawna by byla dobra, chrupki kukurydziane, bułka sucha, ryż. Mało mlecznych przetworow.

Poczytaj jaki probiotyk mozna w ciazy moze jakis enterol albo cos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 07:38   #1533
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Dzień dobry☺
Mamaszkraba - powodzenia na wizycie
maltaa7 biedulko Mam nadzieję, że w ciągu dnia będzie lepiej. Ewentualnie jak masz kontakt do gina, to może zadzwoń lub napisz.
PS. Poniedziałki zawsze powinny być wolne ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 07:47   #1534
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Tereskaa napewno tak będzie wzruszyłam się...moja mama opowiadała że jej tato (mój dziadek, zmarł kilka miesięcy przed porodem) przyszedł mnie zobaczyć mama była jakby w pół śnie widziała jak pochyla się nad wózkiem i uśmiecha, jak się ocknęła to wózek się bujał a ja z szeroko otwartymi oczkami patrzyłam przed siebie i uśmiechałam się . Wiele osób słuchając opowiadań mamy mówiło że to niemożliwe ale ona nie dała sobie przetłumaczyć, ja wierzę że tak było, całe moje życie mam poczucie że ktoś nade mną czuwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcza, ale historia. Mój dziadek, też zmarł niecałe 2 miesiące przed moimi narodzinami. Z tego co wiem wywróżył mamie, że będzie smerfetka.
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Pestka babcia super ma teksty na pewno umie podnieść na duchu. Ale nie ma się co denerwować szczególnie teraz. 2 lata temu mąż dostał na urodziny od babci książkę pt jak ratować małżeństwo w czasach który chce nas rozdzielić wiec tez całkiem trafny tytuł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No muszę przyznać, że Wasza babcia też dowaliła.
Powiedziałam o wszystkim TŻ, bo też trochę się zdenerwowałam i na niego, bo na dzisiejszą pracę spółdzielnia bloku się nie zgodziła, więc wymyślili, że całą ekipą pojadą do kolegi z sąsiedztwa pomóc docieplić dom. Ale rozumiecie, wiem jaką ma pracę, ale od września widujemy się zwykle po półtora dnia i po prostu ogromnie tęsknię Powiedział, że jak skończą wcześnie, to wróci dzisiaj.

W każdym razie, nie wiem skąd u babci był taki głupi pomysł. Przecież nawet z TŻ poznaliśmy się na internecie. W ciągu dnia dzwoni na przerwach, a po pracy często gadamy przez kamerkę. Ale chyba babcia przedawkowała "Ukrytą prawdę" czy "Szpital"

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość

Dzień dobry tak w ogóle! Jak cudownie jest spać że swoim mężem, rano zjeść z nim śniadanie i wypić kawę małe rzeczy A tyle znaczą

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
O taaak, ja lubię te nasze weekendowe poranki, kiedy oczywiście mały wstanie już po 6, przychodzi do nas do łóżka i leżymy sobie we trójkę. Najmilej
Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Hej kupiliśmy wózek właśnie jedziemy do znajomych w odwiedziny. Szwagierka dziś mnie niezle nastraszyla, bo nagadała mi, ze nie mam brzucha, i ze pewnie mam mało wód płodowych, i ze na bank coś nie tak, bo ona w 5 miesiącu miała dużo większy:/ Wystraszyło mnie to mocno, ale przecież byłam u doktorka, wyniki mam ok, wszystko w porządku, wiec to raczej głupie gadanie. Zreszta, wydaje mi się, ze trochę ten brzuch mi ruszył, bez przesady... Żałuje, ze dałam się tak łatwo zestresować, bo myśli przez moment miałam czarne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------




O kurcze, jestem uzależniona od łażenia po Pepco


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży pamiętam jak dumnie ubierałam obcisłe ubrania i byłam zanieść L4 do pracy. Spokojnie do 6 miesiąca pytali mnie tam czy na pewno jestem w ciąży, bo brzuch był raczej jak mała ciąża spożywcza :P Dla uspokojenia możesz przejrzeć instagramowe hashtagi z tygodniami np. #19weekspregnant Mega różnorodność

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ja już powiedziałam mężowi że w tym roku kupuję buty żelazka (emu albo ugg) i musi to przeżyć jakoś (co chciałam takie to jojczał że okropne to jest - też się fashionista nagle znalazł )
Którejś zimy, kiedy kolejny raz wywinęłam orła na lodzie w ładniusich kozaczkach stwierdziłam, że koniec i kupuję śniegowce, ale nie takie Relaxy W pracy miałam szpilki na przebranie i tak. Wybrałam wygodę i nie żałuję. Jakoś w styczniu będą mieć 7 lat. Reeboki takie do połowy łydki, płaskie, czarne, jakiś taki zamsz z czymś tam. Dziewczyny najlepsze buty ever jakie miałam. Ciepłe, nie przemakają i trzymają się dobrze na śliskiej powierzchni. Kupiłabym je ponownie. Trochę już wyświechtane, nawet zapiętki się potargały, ale na szczęście szewc uratował.
O, znalazłam jak się nazywały: REEBOK CHILL ENDER Nawet się jeszcze wyświetlają. Może jednak gdzieś znajdą się w moim rozmiarze


Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość


Dzien dobry.
Jeeeej zaraz sie zbieramy. Syn chce z nami jechac, najwyzej jak bedzie doktor chcial dopochwowo robic jakies badanie to chlopaki wyjda, a przez brzuch beda widziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy na wieści

Mój maluszek najczęściej buszuje po jedzeniu. Często też czuję jak budzę się w nocy i przekręcę na drugi bok, to dostaję kopniaka. Najsłodsze jednak dla mnie jest jak czuję buszowanie kiedy czytam synkowi bajkę na dobranoc i śpiewam kołysanki. Dzidzia nam aktywnie wtedy towarzyszy Wczoraj leżeliśmy przytuleni z TŻ i maluszek zaczął kopać i to tak mocno, że nawet TŻ poczuł. Ale był szczęśliwy
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 08:57   #1535
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Hej, moje wczorajsze mdłości przerodziłay się w calonocne wymiotowanie. I nie wiem teraz co z tym fantem zrobić;(. Jadłam to co wszyscy, nie wychodziłam w zasadzie z domu żeby coś złapać. Iść do lekarza? Jakiego( internisty? gina?).? A może przeczekać? TZ twierdzi że to wygląda na zatrucie. Na ten moment wymioty minęły, ale czuję się okropnie. Głowa boli piekielnie, słabo mi, brzuch boli, ale to raczej taki ból jelit, jakbym miała zatwardzenie.

Mamaszkraba, trzymam kciuki za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio byłam u rodzinnego bo też chyba się zatrułam mimo, że jadłam to samo co reszta.... i polecił dicoflor 2 x dziennie, dieta sucha tzn chrupki kukurydziane, suchary, wafle ryżowe, chleb ten suchy typu wasa, paluszki. I nie spożywać mleka. I koniecznie dużo, dużo pić. Jak będziesz mocno wymiotowała i długo to jednak do lekarza. Zdrówka
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 09:07   #1536
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 09:08   #1537
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Dzień dobry

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 09:10   #1538
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooooo czyli drugi synek ☺ No pięknie, gratuluję. A co starszy na to, że będzie braciszek? Ale duży dzidziuś już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 09:17   #1539
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
ooooo czyli drugi synek ☺ No pięknie, gratuluję. A co starszy na to, że będzie braciszek? Ale duży dzidziuś już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor nie brał w ogole siostry pod uwage wiec na pewno bedzie szczesliwy bo sie rozmyślił i nie pojechal z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 09:57   #1540
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Dzień dobry!
Mamaszkraba gratuluje !
A jednak z ta płcią nie jest takie to oczywiste do tej pory miała być dziewczynka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Bejata ja z chęcią zobacze jakie buty chcesz kupić i możesz tez pochwalić się jak wybierzesz okulary. Ja się zastanawiam czy nie wrócić do zwyklakow. Teraz mam plastiki i chyba młodziej wygladam pierwszy raz się zdecydowalam na plastikowe. Długo nie mogłam się przyzwyczaić. W ostateczności pewnie wybiore takie oprawki jakie będą pasować i w jakich będzie mi najładniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 10:07   #1541
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Mamaszkraba gratuluje !
A jednak z ta płcią nie jest takie to oczywiste do tej pory miała być dziewczynka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Bejata ja z chęcią zobacze jakie buty chcesz kupić i możesz tez pochwalić się jak wybierzesz okulary. Ja się zastanawiam czy nie wrócić do zwyklakow. Teraz mam plastiki i chyba młodziej wygladam pierwszy raz się zdecydowalam na plastikowe. Długo nie mogłam się przyzwyczaić. W ostateczności pewnie wybiore takie oprawki jakie będą pasować i w jakich będzie mi najładniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz robilam te 4D wiec tam wszystko bylo widac jak na dloni i lekarz nie mial w ogole watpliwosci. Moj gin mi powiedzial ostatnio, ze on nic nie widzi dodatkowego ale to zalezy od ulozenia dziecka.

Troche łza mi popłyneła w aucie ale Igor jak usłyszal, ze bedzie brat to zaczal skakac i sie tak cieszy, ze sama sie rozklejam jak widze jego radosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 10:21   #1542
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Ładne imię. Mój córka mówi Lełon najważniejsze, że zdrowy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 10:30   #1543
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Gratulacje! Ładne imię. Mój córka mówi Lełon najważniejsze, że zdrowy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha tak u nas tez czasem młody powie Lełon
Nie nam innego pomyslu na imie wiec chyba zostanie. Chociaz np tez Natan mi sie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 10:34   #1544
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak czy siak ważne, że wszystko dobrze Ale jak sama mówiłaś, może do 3 razy sztuka
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 10:41   #1545
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Tak czy siak ważne, że wszystko dobrze Ale jak sama mówiłaś, może do 3 razy sztuka
A zobaczymy nie zakłam nic. Ale gdyby cos to zaraz po 2 trzeba by bylo 3ecie majstrowac bo potem juz by mi sie nie chcialo

Malutki zdrowy, zostal wymierzony z każdej strony i bardzo sie ciesze że pod tym wzgledem wszystko ok.

Łożysko na przedniej scianie mam ale ten lekarz stwierdzil, ze powinno sie uniesc bo juz lekko kanal rodny sie odslonil. Troche sie tym martwie bo mamy w rodzienie przypadki lozyska przodujacego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 10:57   #1546
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
A zobaczymy nie zakłam nic. Ale gdyby cos to zaraz po 2 trzeba by bylo 3ecie majstrowac bo potem juz by mi sie nie chcialo

Malutki zdrowy, zostal wymierzony z każdej strony i bardzo sie ciesze że pod tym wzgledem wszystko ok.

Łożysko na przedniej scianie mam ale ten lekarz stwierdzil, ze powinno sie uniesc bo juz lekko kanal rodny sie odslonil. Troche sie tym martwie bo mamy w rodzienie przypadki lozyska przodujacego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miejmy nadzieję, że łożyskowe sprawy będą ok

Co do ilości dzieci - jak byłam teraz w szpitalu łóżkowa sąsiadka mi opowiadała, że gdzieś na sali obok babka urodziła 12 dziecko. 12
kolejna DZIEWCZYNKA. Rodzina z tych takich co ma być to będzie, a pan tata w oprocentowany humorze stwierdził, że może 13 będzie chłopiec "he he"

W ogóle miała ciekawe opowieści kto z nią leżał na sali. Pani, która kupiła sobie ćwiarteczkę i popijała z tych plastikowych kieliszków, w których dają tabletki :P
Albo 17-latka, do której co chwila przychodzili nowi amanci, w różnym przedziale wiekowym. Dziewczyna po drugiej stracie i czyszczeniu. Sama nie wiedziała, kto był ojcem...
To takie czasem niesprawiedliwe. Ze mną od soboty była dziewczyna, 4-5tc i plamienia. Niestety w poniedziałek okazało się, że puste jajo... Płakałam razem z nią...
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 11:07   #1547
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że łożyskowe sprawy będą ok

Co do ilości dzieci - jak byłam teraz w szpitalu łóżkowa sąsiadka mi opowiadała, że gdzieś na sali obok babka urodziła 12 dziecko. 12
kolejna DZIEWCZYNKA. Rodzina z tych takich co ma być to będzie, a pan tata w oprocentowany humorze stwierdził, że może 13 będzie chłopiec "he he"

W ogóle miała ciekawe opowieści kto z nią leżał na sali. Pani, która kupiła sobie ćwiarteczkę i popijała z tych plastikowych kieliszków, w których dają tabletki
Albo 17-latka, do której co chwila przychodzili nowi amanci, w różnym przedziale wiekowym. Dziewczyna po drugiej stracie i czyszczeniu. Sama nie wiedziała, kto był ojcem...
To takie czasem niesprawiedliwe. Ze mną od soboty była dziewczyna, 4-5tc i plamienia. Niestety w poniedziałek okazało się, że puste jajo... Płakałam razem z nią...
Jezu, życie jest takie niesprawiedliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 11:34   #1548
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ja też myślę że u nas będzie drugi synuś za miesiąc dokładnie mam prenatalne to pewnie się dowiem ale już widzę tych dwoch chlopczykow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 11:45   #1549
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Gratuluję mamaszkrabka udanej wizyty ważne, że wszystko w porządku a do płci się przestawisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 12:21   #1550
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje chłopca najważniejsze, że zdrowy

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:38   #1551
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Gratuluje zdrowego chłopczyka!

Ja dalej walczę z myślami czy poznać płeć czy nie bardzo niedojrzałe z mojej strony, ale cóż :p


Mam zdjęcie tych zimowców - butów z neta. Okulary jeszcze pokaże, najlepiej na sobie, ale muszę ładne zdjęcie zrobić bo ta morda co zrobiłam fotkę nie może ujrzeć światła dziennego :p IMG_0017.jpg Marco tozzi są chyba na Zalando. Przypominam ze mieszkam na bawarskiej wsi nieopodal Alp, jakby któraś chciała powiedzieć ze to buty dla yeti a nie dla kobiety haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:42   #1552
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Przywiozłam wczoraj od siostry kołyskę, ale chyba ją przemaluję na biało no i będę musiała kupić ochraniacz na szczebelki, bo te co dostałam są różowo białe
Dostałam też krzesełko do karmienia chicco, tylko muszę wynienić pokrowiec, bo widzę, że jest podarty trochę. Orientujecie się czy takie pokrowce są uniwersalne? Bo widzę na allegro że są.
Przemalowałam też koszyki na biało i trochę mam wyrzuty sumienia, bo się nawdychałam śmierdzącej farby
I zjadłam kolejnego rogala świętomarcińskiego, a podobno jeden ma 1200 kcal

Bejata, piękne te buty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Michacha1234
Czas edycji: 2018-11-12 o 12:44
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 12:51   #1553
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Beata buty super. Mamaszkrabka super ze wszystko dobrze I gratuluję chlopca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:05   #1554
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Gratuluje zdrowego chłopczyka!

Ja dalej walczę z myślami czy poznać płeć czy nie bardzo niedojrzałe z mojej strony, ale cóż


Mam zdjęcie tych zimowców - butów z neta. Okulary jeszcze pokaże, najlepiej na sobie, ale muszę ładne zdjęcie zrobić bo ta morda co zrobiłam fotkę nie może ujrzeć światła dziennego Załącznik 7647629 Marco tozzi są chyba na Zalando. Przypominam ze mieszkam na bawarskiej wsi nieopodal Alp, jakby któraś chciała powiedzieć ze to buty dla yeti a nie dla kobiety haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo ładne mi się takie traperki podobaja. Tylko które bym nie mierzyła to są takie wielkie i toporne. Nie widziałam nic zgrabnego ale ciaplego. Chyba za dużo wymagam ale te to nawet by pasowały do mojego płaszcza. W ogóle ciekawe czy ja w ogóle pochodze zimą w moim płaszczu. Raz ze nie jest zbyt gruby a dwa nie wiem czy brzuch pomieszcze. Jeszcze dużo zapasu mam ale zima jeszcze dlugaaaa.
W ogóle dzisiaj ubralam moja wiatrowke i ledwo dopielam. Jeszcze 5 dni temu miałam troszkę zapasu

Mamaszkraba z ta płcią to kwestia nastawienia. Ja chciałam dziewczynkę a gadali ze chłopiec a teraz jak się okazało ze jednak dziewczynka tez lekki zawod był. Nie wiem właściwie czemu skoro od początku myślałam o drugiej córce. Fajnie ze synek zadowolony z brata. A wy tez będziecie szczęśliwi i jak się urodzi będziesz się śmiała ze nie wyobrażasz sobie ze Leos miał być dziewczynka zawsze to motywacji do trzeciego potomka mój TŻ się śmieje ze do trzech razy sztuka ale jak jakoś nie wyobrażał sobie trójki dzieci mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:14   #1555
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No wiec mamy zdrowego Leosia nie chował sie wiec nie bylo watpliwosci.
278g, wszystko na swoim miejscu wiec jestem szczesliwa. Troche liczylam na corke ale najwazniejsze, ze jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Teraz robilam te 4D wiec tam wszystko bylo widac jak na dloni i lekarz nie mial w ogole watpliwosci. Moj gin mi powiedzial ostatnio, ze on nic nie widzi dodatkowego ale to zalezy od ulozenia dziecka.

Troche łza mi popłyneła w aucie ale Igor jak usłyszal, ze bedzie brat to zaczal skakac i sie tak cieszy, ze sama sie rozklejam jak widze jego radosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko dobrze duży już dzidziuś dwaj bracia więc będą ucieszeni
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Przywiozłam wczoraj od siostry kołyskę, ale chyba ją przemaluję na biało no i będę musiała kupić ochraniacz na szczebelki, bo te co dostałam są różowo białe
Dostałam też krzesełko do karmienia chicco, tylko muszę wynienić pokrowiec, bo widzę, że jest podarty trochę. Orientujecie się czy takie pokrowce są uniwersalne? Bo widzę na allegro że są.
Przemalowałam też koszyki na biało i trochę mam wyrzuty sumienia, bo się nawdychałam śmierdzącej farby
I zjadłam kolejnego rogala świętomarcińskiego, a podobno jeden ma 1200 kcal

Bejata, piękne te buty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawde??? ja wczoraj zjadłam 3/4 sztuki... ale aż tyle kcal to aż ciężko uwierzyć. Dobrze, że wczoraj tego nie wiedziałam
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:24   #1556
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

O, to chyba się przekonuje do kupna tych butów ! Może jeszcze dziś je wezmę jak będę jechała na fitness albo lepiej jutro po pracy to śpię przespie jeszcze z ta decyzja

Jeszcze ta para mi się podobała i wstawiam jedno brzydkie zdjęcie z okularami 9C2902DF-0DF1-4CAE-9495-06A09312284B.jpg5D881F9F-68EF-4F4C-9383-459F7B4DE4D0.jpg

Zjadłam właśnie batona czekoladowego magnum
A jadłam już obiad i dalej głodna, myślałam ze się zadowolę batonikiem.. ale jakoś nie udało się. Zrobię sobie szybko coś dużego do picia i zjem jeszcze loda
(Jestem w domu od 13)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:35   #1557
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Te pierwsze buty bardziej mi się podobają. W tych okularach ci ładnie , chociaż oprawki nie w moim guście. Ale ładnemu to we wszystkim ładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 13:48   #1558
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne mi się takie traperki podobaja. Tylko które bym nie mierzyła to są takie wielkie i toporne. Nie widziałam nic zgrabnego ale ciaplego. Chyba za dużo wymagam ale te to nawet by pasowały do mojego płaszcza. W ogóle ciekawe czy ja w ogóle pochodze zimą w moim płaszczu. Raz ze nie jest zbyt gruby a dwa nie wiem czy brzuch pomieszcze. Jeszcze dużo zapasu mam ale zima jeszcze dlugaaaa.
W ogóle dzisiaj ubralam moja wiatrowke i ledwo dopielam. Jeszcze 5 dni temu miałam troszkę zapasu

Mamaszkraba z ta płcią to kwestia nastawienia. Ja chciałam dziewczynkę a gadali ze chłopiec a teraz jak się okazało ze jednak dziewczynka tez lekki zawod był. Nie wiem właściwie czemu skoro od początku myślałam o drugiej córce. Fajnie ze synek zadowolony z brata. A wy tez będziecie szczęśliwi i jak się urodzi będziesz się śmiała ze nie wyobrażasz sobie ze Leos miał być dziewczynka zawsze to motywacji do trzeciego potomka mój TŻ się śmieje ze do trzech razy sztuka ale jak jakoś nie wyobrażał sobie trójki dzieci mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem szczesliwa, ze zdrowy jest i ogromnie sie ciesze bo chcialam drugie dziecko, a płeć to miał być tylko dodatek ale jednak hormony ciążowe i nastawienie po ostatniej wizycie jakos tak spowodowały, że sie rozczarowałam.
Co nie zmienia faktu, że kochać bede nad życie i juz sie nie moge doczekać aż go przytule

Troche logistycznie bedzie nam łatwiej chociazby z pokojem (2 chłopaków) i ciuszkami.

Bo tak serio to 3 dziecko musielibysmy dobrze przemyslec chociaż mąż nie protestuje ale zawsze moze byc 3 chlopak
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Przywiozłam wczoraj od siostry kołyskę, ale chyba ją przemaluję na biało no i będę musiała kupić ochraniacz na szczebelki, bo te co dostałam są różowo białe
Dostałam też krzesełko do karmienia chicco, tylko muszę wynienić pokrowiec, bo widzę, że jest podarty trochę. Orientujecie się czy takie pokrowce są uniwersalne? Bo widzę na allegro że są.
Przemalowałam też koszyki na biało i trochę mam wyrzuty sumienia, bo się nawdychałam śmierdzącej farby
I zjadłam kolejnego rogala świętomarcińskiego, a podobno jeden ma 1200 kcal

Bejata, piękne te buty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio tez sie kleju do drewna nawdychałam bo robiłam prace do przedszkola ale mysle, ze tak jednorazowo to nic sie nie stanie.

Musze zerknac co to za rogale bo nie slyszalam o nich nic :P
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Gratuluje zdrowego chłopczyka!

Ja dalej walczę z myślami czy poznać płeć czy nie bardzo niedojrzałe z mojej strony, ale cóż


Mam zdjęcie tych zimowców - butów z neta. Okulary jeszcze pokaże, najlepiej na sobie, ale muszę ładne zdjęcie zrobić bo ta morda co zrobiłam fotkę nie może ujrzeć światła dziennego Załącznik 7647629 Marco tozzi są chyba na Zalando. Przypominam ze mieszkam na bawarskiej wsi nieopodal Alp, jakby któraś chciała powiedzieć ze to buty dla yeti a nie dla kobiety haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki

Fajne butki podobaja mi sie chociaz nie moj styl.
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Gratulacje chłopca najważniejsze, że zdrowy

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Gratuluję mamaszkrabka udanej wizyty ważne, że wszystko w porządku a do płci się przestawisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz sie odnalazłam w sytuacji i ciesze sie, ze zakupy moge rozpoczac
Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Gratulacje ja też myślę że u nas będzie drugi synuś za miesiąc dokładnie mam prenatalne to pewnie się dowiem ale już widzę tych dwoch chlopczykow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem mam wrazenie, ze z chlopakami na takim etapie jak moj syn jest teoche latwiej bo dziewczynki duzo bardziej emocjonalnie podchodza do niektorych kwestii np w przedszkolu. Ale poczatki bywaja ciezkie
Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że łożyskowe sprawy będą ok

Co do ilości dzieci - jak byłam teraz w szpitalu łóżkowa sąsiadka mi opowiadała, że gdzieś na sali obok babka urodziła 12 dziecko. 12
kolejna DZIEWCZYNKA. Rodzina z tych takich co ma być to będzie, a pan tata w oprocentowany humorze stwierdził, że może 13 będzie chłopiec "he he"

W ogóle miała ciekawe opowieści kto z nią leżał na sali. Pani, która kupiła sobie ćwiarteczkę i popijała z tych plastikowych kieliszków, w których dają tabletki
Albo 17-latka, do której co chwila przychodzili nowi amanci, w różnym przedziale wiekowym. Dziewczyna po drugiej stracie i czyszczeniu. Sama nie wiedziała, kto był ojcem...
To takie czasem niesprawiedliwe. Ze mną od soboty była dziewczyna, 4-5tc i plamienia. Niestety w poniedziałek okazało się, że puste jajo... Płakałam razem z nią...
Wow, 12...
U nas jest malzenstwo (ona juz po 40) i byla ostatnio w 8 ciazy. Nie zadna rodzina alkoholowa tylko oni twierdza, ze beda mieli tyle dzieci ile Bozia da... Poza tym, ona ma wyksztalcenie pedagogiczne, uczy te dzieci w domu i jest bardzo atrakcyjna wiec widzac ja po raz 1szy nie powiedzialabyscie nigdy, ze ma 8 ciaz za soba. Najstarsza ma ponad 20 lat ale ja juz dawno stwierdzilam, ze oni sobie z dzieci biznes zrobili. Pobieraja 500+, subwencje dydaktyczna na te dzieci i inne benefity.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
O, to chyba się przekonuje do kupna tych butów ! Może jeszcze dziś je wezmę jak będę jechała na fitness albo lepiej jutro po pracy to śpię przespie jeszcze z ta decyzja

Jeszcze ta para mi się podobała i wstawiam jedno brzydkie zdjęcie z okularami Załącznik 7647635Załącznik 7647636

Zjadłam właśnie batona czekoladowego magnum
A jadłam już obiad i dalej głodna, myślałam ze się zadowolę batonikiem.. ale jakoś nie udało się. Zrobię sobie szybko coś dużego do picia i zjem jeszcze loda
(Jestem w domu od 13)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W tych okularach Ci bardzo do twarzy bo nie kazdemu by pasowaly.

A buty, nr 1 bym wybrala. Mam wrażenie, ze ten material nad pieta w nr 2 szybko by sie brudził i kulkował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 14:34   #1559
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Mamaszkraba gratuluje zdrowego maluszka

Ja mam jutro wizyte u gina ale niestety chodze i nie robi mi usg co wizyte Ale moze juz dostane na polowkowe to sie moze cos dowiem Ale juz L4 mam zamiar wziac, w koncu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-12, 15:09   #1560
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 cz.2

Ja nie wiem co mam zrobić, planowo wizytę mam 28.11, ale w piątek lecimy na wakacje i na wszelki wypadek zarezerwowałam sobie jeszcze jutrzejszy termin. Ta infekcja do końca mi nie przeszła no i chętnie podejrzałabym czy z maluszkiem wszystko w porządku, z drugiej strony czy jest sens?!

Miachacha, produktywny dzień dzisiaj miałaś ja wczoraj zjadłam 2 rogale

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2018-11-12 o 15:10
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-12 21:06:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.