Bioderma BioSet Selection - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-23, 14:14   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Bioderma BioSet Selection



Koniec z rozterkami typu "który p³yn micelarny bêdzie najlepszy dla mojej cery?" lub "jaki kosmetyk polubi moja wra¿liwa skóra twarzy". Laboratoire Dermatologique BIODERMA wychodz±c naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, stworzy³o unikalne zestawy mini preparatów, pozwalaj±ce przetestowaæ i dobraæ najbardziej odpowiadaj±c± skórze pacjenta pielêgnacjê i higienê.
czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:11   #2
iga.ar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 3
Talking Dot.: Bioderma BioSet Selection

Super!!!
Strza³ w 10!
Biegnê do apteki
iga.ar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:12   #3
asagao
Raczkowanie
 
Avatar asagao
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Bioderma BioSet Selection

Fantastyczny pomys³!
asagao jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-29, 15:48   #4
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 031
Dot.: Bioderma BioSet Selection

Ciekawi mnie pojemno¶æ tych micelow z pierwszego zestawu...
Leseratte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:00   #5
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Bioderma BioSet Selection

Dziewczyny to jest rozbój w bia³y dzieñ, chcia³am dzi¶ kupiæ ten zestawik micelków i od razu pó³ litra Sensibio za tê znizkê 50% ale zupe³nie sie nie op³aca!! Wiecie jaka jest pojemno¶æ mini buteleczek? 25 ml s³ownie dwadzie¶cia piêæ mililitrów. Na g³owê upadli. W cenie normalnej 250-tki mamy 100-tkê. Ju¿ lepiej za tê sam± cenê zebraæ siê w 4 osoby i kupiæ 4 butelki ka¿dego z nich i porozlewaæ wzajemnie. £adne mi to "wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom pacjentów". Takiej nieuczciwo¶ci dawno nie spotka³am. A naj¶mieszniejsze jest to, ¿e apteki nie maj± tych pojemno¶ci podanych nawet w ulotkach i informacjach handlowych, farmaceutka uprzejmie zgodzi³a siê otworzyæ dla mnie opakowanie. Pora¿ka na ca³ej linii.
__________________
*
£ydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:04
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:36   #6
AeternusJester
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Bioderma BioSet Selection

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to jest rozbój w bia³y dzieñ, chcia³am dzi¶ kupiæ ten zestawik micelków i od razu pó³ litra Sensibio za tê znizkê 50% ale zupe³nie sie nie op³aca!! Wiecie jaka jest pojemno¶æ mini buteleczek? 25 ml s³ownie dwadzie¶cia piêæ mililitrów. Na g³owê upadli. W cenie normalnej 250-tki mamy 100-tkê. Ju¿ lepiej za tê sam± cenê zebraæ siê w 4 osoby i kupiæ 4 butelki ka¿dego z nich i porozlewaæ wzajemnie. £adne mi to "wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom pacjentów". Takiej nieuczciwo¶ci dawno nie spotka³am. A naj¶mieszniejsze jest to, ¿e apteki nie maj± tych pojemno¶ci podanych nawet w ulotkach i informacjach handlowych, farmaceutka uprzejmie zgodzi³a siê otworzyæ dla mnie opakowanie. Pora¿ka na ca³ej linii.

Czasem tak bywa, radzê Ci sprawdziæ Sensiobio w DomZdrowia.pl, a przez ostatni tydzieñ maj± tak± akcjê, ¿e po zostaniu fanem na ich fejsie: facebook.com/domzdrowia na ka¿dy produkt Bioderma 10 z³ mniej, czy jako¶ tak. Co wiêcej rzyrafka
jeste¶ z Krakowa to sobie mo¿esz odebraæ na miejscu. Pozdrawiam

Edytowane przez AeternusJester
Czas edycji: 2010-07-09 o 14:17
AeternusJester jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-10, 17:09   #7
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: £ód¼/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 938
Dot.: Bioderma BioSet Selection

Rzyrafko, ja my¶lê, ¿e w tej akcji z mini zestawem bardziej chodzi o to, ¿e kto¶ kto nie zna tych produktów mo¿e je wypróbowaæ najpierw i oceniæ, czy chce kupiæ który¶ z nich wiêkszy czy te¿ nie. Poza tym fajne na podró¿- ja bardzo lubiê mini-pojemno¶ci
A jak kto¶ ju¿ zna Biodermê i kocha np. ich micele to zdecydowanie op³aca siê kupowaæ wielk± flachê.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.