pochopny zakup sukni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 16:23   #1
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614

pochopny zakup sukni?


Jestem chyba jedyną wizażanką, która nie kupiła sukni w salonie, ale odkupiła ją od innej PM-ki. Teraz zastanawiam się czy aby za bardzo się nie pośpieszyłam, bo wcześniej nie mierzyłam żadnej w salonie, w zasadzie ta ze zdjęcia jest jedyną (!), którą przymierzyłam... Wydawało mi się, że jest ładna, ale teraz sama nie wiem Zapłaciłam za suknię 400zł (stan idealny), a ślub jest 31.05 , wiec mam jeszcze czas (i na szczęście środki), by kupić lub uszyć inną. Proszę o opinie nt. sukni.


http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6408.html
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2014-01-05 o 20:10
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 16:39   #2
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: pochopny zakup sukni?

nie jesteś jedyną wizażanką, która kupiła suknię używaną dla czystego sumienia idź jeszcze do kilku salonów i oceń, czy faktycznie twoja suknia to ta jedyna ja też kupiłam pierwszą suknię, którą przymierzyłam. dla spokoju poszłam jeszcze przymierzyć kilka innych, ale żadna tak bardzo mi się nie podobała. każdą porównywałam do tej pierwszej
poza tym suknia w takiej cenie - pozazdrościć też chciałam kupić używaną, ale ciężko cokolwiek ładnego znaleźć na mój wzrost i moją figurę. a te, które mi się podobały kosztowały prawie tyle, co moja nowa
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 16:48   #3
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: pochopny zakup sukni?

Najważniejsze jest to, żeby suknia podobała się Tobie i żebyś się w niej dobrze czuła
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 17:02   #4
motylek2701
Rozeznanie
 
Avatar motylek2701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 846
Dot.: pochopny zakup sukni?

Jeśli Twoja suknia jest w 90% w takim stanie jak ta nowa na zdjęciu to moim zdaniem jest b.ładna. Nie przejmowałabym się świadkową/mamą bo to Twój dzień Moja mama i szwagierka przy mierzeniu/zakupie ciągle powtarzały, że za skromna a w dniu ślubu nie mogły się napatrzeć i ciągle powtarzały, że jest prześliczna i pasuje do mnie Dla świętego swojego spokoju możesz, tak jak say-hello radzi, pochodzić po salonach i się upewnić, że to właśnie TA, albo zakochać się w innej
Chociaż swoją drogą to ja nie zdecydowałabym się zmierzyć tylko jednej sukni i właśnie ją kupić, nie odwiedzając wcześniej innych salonów i nie mierząc innych sukien
__________________
05.10.2013
motylek2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 17:17   #5
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pochopny zakup sukni?

Świadkowa zazdrosna, mama wkurzona, że ją olałaś...
Zmień świadkową, odetnij pępowinę.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 17:20   #6
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Jestem chyba jedyną wizażanką, która nie kupiła sukni w salonie, ale odkupiła ją od innej PM-ki. Teraz zastanawiam się czy aby za bardzo się nie pośpieszyłam, bo wcześniej nie mierzyłam żadnej w salonie, w zasadzie ta ze zdjęcia jest jedyną (!), którą przymierzyłam... Wydawało mi się, że jest ładna, ale moja świadkowa skrzywiła się z dezaprobaty na jej widok a mama stwierdziła, że mogłam się bardziej postarać (kupowałam sama)! No i teraz sama nie wiem Zapłaciłam za suknię 400zł (stan idealny), a ślub jest 31.05 , wiec mam jeszcze czas (i na szczęście środki), by kupić lub uszyć inną. Proszę o opinie.


http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6408.html
suknia jest ładna i ma podobac się tobie a nie swiadkowej czy mamie poszperaj po salonach, moze inna cię urzeknie i wtedy bedziesz 100% pewna ale nie kieruj sie gustem innych
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 17:58   #7
puchaczmalinowy
Rozeznanie
 
Avatar puchaczmalinowy
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 501
Dot.: pochopny zakup sukni?

Sukienka bardzo ładna, a jak się w niej dobrze czujesz to jest jest najważniejsze. Nigdy nikomu się nie dogodzi i jednym po prostu będzie się podobać a innym nie

Ja też jestem na etapie wyboru sukienki, pierwszą mierzyłam używaną i oblatałam salony i chyba zdecyduje się na tą używaną bo nic ładniejszego i spełniającego moje wymagania nie znalazłam Więc serio, wybór używanej sukni ślubnej to nie jest jakaś tragedia. Po prostu czasem "ta jedyna" sukienka miała już wcześniej właścicielkę
__________________
28.06.2014 żona swego męża

You made me feel like a million bucks
You do… I was made for you

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz".
puchaczmalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 18:14   #8
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Jestem chyba jedyną wizażanką, która nie kupiła sukni w salonie, ale odkupiła ją od innej PM-ki. Teraz zastanawiam się czy aby za bardzo się nie pośpieszyłam, bo wcześniej nie mierzyłam żadnej w salonie, w zasadzie ta ze zdjęcia jest jedyną (!), którą przymierzyłam... Wydawało mi się, że jest ładna, ale moja świadkowa skrzywiła się z dezaprobaty na jej widok a mama stwierdziła, że mogłam się bardziej postarać (kupowałam sama)! No i teraz sama nie wiem Zapłaciłam za suknię 400zł (stan idealny), a ślub jest 31.05 , wiec mam jeszcze czas (i na szczęście środki), by kupić lub uszyć inną. Proszę o opinie nt. sukni.


http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6408.html
pogrubione - oczywiście, że nie jesteś jedyną

co do sukni, to choć sama uwielbiam księżniczki, tak ta mnie nie zachwyca. skojarzyła mi się z sukniami lalek barbie. ale przecież każdy ma swój gust i każdemu podoba się co innego, to Tobie powinna odpowiadać i dobrze na Tobie leżeć
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:25   #9
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez burlesque90 Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest to, żeby suknia podobała się Tobie i żebyś się w niej dobrze czuła
Masz rację, ale każda z nas chyba zwątpiłaby w swój wybór słysząc krytykę od bliskich Dlatego chciałam usłyszeć Wasze zdanie nt. sukienki

Cytat:
Napisane przez motylek2701 Pokaż wiadomość
Jeśli Twoja suknia jest w 90% w takim stanie jak ta nowa na zdjęciu to moim zdaniem jest b.ładna. Nie przejmowałabym się świadkową/mamą bo to Twój dzień Moja mama i szwagierka przy mierzeniu/zakupie ciągle powtarzały, że za skromna a w dniu ślubu nie mogły się napatrzeć i ciągle powtarzały, że jest prześliczna i pasuje do mnie Dla świętego swojego spokoju możesz, tak jak say-hello radzi, pochodzić po salonach i się upewnić, że to właśnie TA, albo zakochać się w innej
Chociaż swoją drogą to ja nie zdecydowałabym się zmierzyć tylko jednej sukni i właśnie ją kupić, nie odwiedzając wcześniej innych salonów i nie mierząc innych sukien
Dzięki
Muszę przyznać, że nie jestem wyrocznią mody i nie lubię zakupów, więc cieszyłam się, że tak szybko mi poszło. Wcześniej przeglądałam suknie w internecie i ta jako jedna z nielicznych wpadła mi w oko.
Wrzucisz zdjęcie swojej?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Świadkowa zazdrosna, mama wkurzona, że ją olałaś...
Zmień świadkową, odetnij pępowinę.
Weź się zastanów zanim coś napiszesz dziewczyno

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
suknia jest ładna i ma podobac się tobie a nie swiadkowej czy mamie poszperaj po salonach, moze inna cię urzeknie i wtedy bedziesz 100% pewna ale nie kieruj sie gustem innych
chyba tak zrobię

Cytat:
Napisane przez puchaczmalinowy Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo ładna, a jak się w niej dobrze czujesz to jest jest najważniejsze. Nigdy nikomu się nie dogodzi i jednym po prostu będzie się podobać a innym nie

Ja też jestem na etapie wyboru sukienki, pierwszą mierzyłam używaną i oblatałam salony i chyba zdecyduje się na tą używaną bo nic ładniejszego i spełniającego moje wymagania nie znalazłam Więc serio, wybór używanej sukni ślubnej to nie jest jakaś tragedia. Po prostu czasem "ta jedyna" sukienka miała już wcześniej właścicielkę
Dla mnie to nie jest problem, że suknia jest używana (tym bardziej, że jest w idealnym stanie), nie kierowałam się też ceną.Chyba mam za dużo czasu i zaczynam świrować ale dziekuję za to co napisałaś
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:44   #10
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: pochopny zakup sukni?

Spokojnie.


Suknia jest piękna. Bardzo ładna
nie ważne co mówią inni, nie przejmuj się.
To tobie się ma podobać


Mi się bardzo podoba. Śliczna
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:44   #11
puchaczmalinowy
Rozeznanie
 
Avatar puchaczmalinowy
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 501
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest problem, że suknia jest używana (tym bardziej, że jest w idealnym stanie), nie kierowałam się też ceną.Chyba mam za dużo czasu i zaczynam świrować ale dziekuję za to co napisałaś
A która z nas nie zaczyna świrować przed ślubem? Ja chyba się nabawię nerwicy natręctw;p Jak będziesz mierzyć jeszcze sukienkę to zrób fotkę i się pochwal jak w niej wyglądasz! Na pewno cudnie!
__________________
28.06.2014 żona swego męża

You made me feel like a million bucks
You do… I was made for you

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz".
puchaczmalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 18:48   #12
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: pochopny zakup sukni?

Może wstaw zdjęcie sukienki na Tobie

mi sie bardzo podoba, w moim stylu
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:51   #13
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: pochopny zakup sukni?

ja tez kupilam pierwsza i jedyna suknie, jaka przymierzylam.
mojej mamie sie podobala. za to po minach swiadkowej, siostr czy znajomej widzialam, ze im sie nie podoba. wniosek-nie pokazywac.
a na weselu wszyscy sie zachwycali i sami z komplementami przychodzili.

twoja suknia jest bardzo w moim guscie
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:59   #14
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: pochopny zakup sukni?

Ja kupiłam też używaną, do której (!) poczatkowo nie byłam do końca przekonana, wcześniej zmierzyłam chyba z 30 lub więcej sukienek. Mamie się podobała bardzo, świadkowej nie, bo nie w jej guście. Ale to nie w guście świadkowej czy mamy ma być suknia, tylko w Twoim. Koniec i kropka, to Ty ją założysz.
I co? Nie zamieniłabym jej na żadną inną, w dniu ślubu czułam się w niej cudownie, to była właśnie ta jedyna. A mamie jestem wdzięczna, ze mnie popchnęła do podjęcia decyzji o jej zakupie, bo to była świetna decyzja.

Dla świętego spokoju przejdź się po salonach, nigdy nie zaszkodzi.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:02   #15
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Masz rację, ale każda z nas chyba zwątpiłaby w swój wybór słysząc krytykę od bliskich Dlatego chciałam usłyszeć Wasze zdanie nt. sukienki



Dzięki
Muszę przyznać, że nie jestem wyrocznią mody i nie lubię zakupów, więc cieszyłam się, że tak szybko mi poszło. Wcześniej przeglądałam suknie w internecie i ta jako jedna z nielicznych wpadła mi w oko.
Wrzucisz zdjęcie swojej?



Weź się zastanów zanim coś napiszesz dziewczyno



chyba tak zrobię



Dla mnie to nie jest problem, że suknia jest używana (tym bardziej, że jest w idealnym stanie), nie kierowałam się też ceną.Chyba mam za dużo czasu i zaczynam świrować ale dziekuję za to co napisałaś

Nad czym mam się zastanawiać? Świadkowa i mama to dwie osoby, które powinny "ślepo" wspierać Pannę Młodą, być oparciem absolutnym, a nie wzbudzać wątpliwości i mnożyć rozterki.

Mamusie z fąflem w nosie najchętniej bym po prostu biła. Pałą. Przez łeb.
Biedactwo nie zostało zabrane na poszukiwanie sukienki, to będzie się krzywić i grymasić...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:34   #16
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: pochopny zakup sukni?

do mylady21

Nie prosiłam o opinie nt. zachowania świadkowej i mojej matki, daruj sobie komentarze j.w.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 04:04   #17
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: pochopny zakup sukni?

Czas najwyższy, aby Ci ktoś to powiedział, jeśli są takie problemy.
Lepiej jak zrobi to ktoś obcy. Ślub bierzesz, dorosłą kobietą jesteś, odpowiedzialną za swoje życie i decyzje i możesz robić co chcesz i podejmować decyzje jakie Ty chcesz. A pisząc na forum takie rzeczy, trzeba się liczyć z tym, że ktoś może napisać coś co Ci się nie spodoba.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 11:11   #18
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Spokojnie.

Suknia jest piękna. Bardzo ładna
nie ważne co mówią inni, nie przejmuj się.
To tobie się ma podobać

Mi się bardzo podoba. Śliczna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez puchaczmalinowy Pokaż wiadomość
A która z nas nie zaczyna świrować przed ślubem? Ja chyba się nabawię nerwicy natręctw;p Jak będziesz mierzyć jeszcze sukienkę to zrób fotkę i się pochwal jak w niej wyglądasz! Na pewno cudnie!
ok

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Może wstaw zdjęcie sukienki na Tobie

mi sie bardzo podoba, w moim stylu
jak będę mierzyć, to wrzucę fotkę

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
ja tez kupilam pierwsza i jedyna suknie, jaka przymierzylam.
mojej mamie sie podobala. za to po minach swiadkowej, siostr czy znajomej widzialam, ze im sie nie podoba. wniosek-nie pokazywac.
a na weselu wszyscy sie zachwycali i sami z komplementami przychodzili.

twoja suknia jest bardzo w moim guscie
Wrzucisz zdjęcie? Też do tego wniosku doszła-nie pokazywać. Na ślubie przeciez nikt nie powie mi nic niemiłego (przywilej Panny Mlodej )

Cytat:
Napisane przez Madzionella Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też używaną, do której (!) poczatkowo nie byłam do końca przekonana, wcześniej zmierzyłam chyba z 30 lub więcej sukienek. Mamie się podobała bardzo, świadkowej nie, bo nie w jej guście. Ale to nie w guście świadkowej czy mamy ma być suknia, tylko w Twoim. Koniec i kropka, to Ty ją założysz.
I co? Nie zamieniłabym jej na żadną inną, w dniu ślubu czułam się w niej cudownie, to była właśnie ta jedyna. A mamie jestem wdzięczna, ze mnie popchnęła do podjęcia decyzji o jej zakupie, bo to była świetna decyzja.

Dla świętego spokoju przejdź się po salonach, nigdy nie zaszkodzi.
Dzięki, chyba zostanę przy swojej pierwszej decyzji
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 17:03   #19
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: pochopny zakup sukni?

Mi sie suknia niezbyt podoba ,jak tego tiulu jest a malo (a tak to wyglada) to podszewka prześwituje wyglada to bylejak .
Poza tym sukienka jest do bardzo standardowa, dośc nudna o to pewnie chodziło że "mogłas sie lepiej postarac" po prostu takich suknien jest na pęczki
Ale trudno oceniac po zdjeciu katalogowym

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Nad czym mam się zastanawiać? Świadkowa i mama to dwie osoby, które powinny "ślepo" wspierać Pannę Młodą, być oparciem absolutnym, a nie wzbudzać wątpliwości i mnożyć rozterki.

Mamusie z fąflem w nosie najchętniej bym po prostu biła. Pałą. Przez łeb.
Biedactwo nie zostało zabrane na poszukiwanie sukienki, to będzie się krzywić i grymasić...



stratujesz w jakims konkursie na najwieksze chamstwo ? Co to za teksty "matke bym po głowie biła" "biedactwo grymasi"

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Czas najwyższy, aby Ci ktoś to powiedział, jeśli są takie problemy.
Lepiej jak zrobi to ktoś obcy. Ślub bierzesz, dorosłą kobietą jesteś, odpowiedzialną za swoje życie i decyzje i możesz robić co chcesz i podejmować decyzje jakie Ty chcesz. A pisząc na forum takie rzeczy, trzeba się liczyć z tym, że ktoś może napisać coś co Ci się nie spodoba.
nie wierze że mozna być tak bezczelnym jeszcze jej kazania walisz ??
To ty masz problem skoro chcesz czyjąś matke "pałą po głowie bic " nie ona ,normlane że sie pyta róznych osób o zdanie i że sie liczy ze zdaniem bliskich
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 18:19   #20
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: pochopny zakup sukni?

Każdy ma swój gust. Zawsze będzie tak, że będzie się komuś podobało a komuś nie. Ważne, abyś Ty czuła się dobrze w tej sukni. Jeśli czujesz potrzebę pochodzić po salonach - zrób to. Ale myślę, że im bliżej ślubu tym więcej dylematów - przynajmniej ja tak mam :P
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 19:09   #21
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: pochopny zakup sukni?

Suknia bardzo ładna i co z tego,że używana. Gdybym mogła i znalazła tą jedną jedyną używaną kupiłabym ją.
Ja bym nie chodziła już po salonach. Tylko zamęt w głowie wprowadzisz.
Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Świadkowa zazdrosna, mama wkurzona, że ją olałaś...
Zmień świadkową, odetnij pępowinę.
Też mi się tak wydaje i to jest przykre.
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
do mylady21

Nie prosiłam o opinie nt. zachowania świadkowej i mojej matki, daruj sobie komentarze j.w.
Jest w tym co pisała Mylady dużo prawdy niestety.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:09   #22
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: pochopny zakup sukni?

Dziękuję dziewczyny za wszystkie opinie na temat sukni
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2014-01-05 o 20:26
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 00:13   #23
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: pochopny zakup sukni?

Suknia jest śliczna
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:10   #24
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: pochopny zakup sukni?

Ja też kupiłam z "drugiej ręki" , też za 400zł i też pierwszą którą mierzyłam Na razie nie widziałam ładniejszej i bardziej pasującej do mnie sukienki więc cieszę się nią i nawet nie chodzę po salonach Twoja jest bardzo ładna!
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:36   #25
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez burlesque90 Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest to, żeby suknia podobała się Tobie i żebyś się w niej dobrze czuła
Święte słowa .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:50   #26
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: pochopny zakup sukni?

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Suknia jest śliczna
dzięki

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam z "drugiej ręki" , też za 400zł i też pierwszą którą mierzyłam Na razie nie widziałam ładniejszej i bardziej pasującej do mnie sukienki więc cieszę się nią i nawet nie chodzę po salonach Twoja jest bardzo ładna!
o, jednak nie jestem jedyna dzięki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Święte słowa .
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:35   #27
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: pochopny zakup sukni?

Ładna suknia!
I powiem Ci, że ja też kupiłam używaną od innej PM i bardzo sie z tego cieszę Dałam 550 zł (stan bardzo dobry) a do tego dostałam jeszcze bolerko i welon więc naprawdę okazyjna cena
Wcześniej mierzyłam podobną w salonie i była 1000 zł droższa (po przecenie!).
Najważniejsze to byśmy się dobrze czuły.

Aha, kupilam w październiku a ślub w sierpniu
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 19:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.