Jaki laktator polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 11:30   #31
Babymommy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Uzywam laktatora lovi prolactis odkad wyszlam ze szpitala. Jest to laktator elektryczny ale mozna go zmienic na laktator reczny, ktory jest w komplecie. Cena kolo 350 zlotych wiec w porownaniu z kupowaniem mleka modyfikowanego sie oplaca zainwestowac. Szybko sciaga pokarm, dobrze stymuluje piersi do dzialania. Dzieki niemu bede mogla szybciej wrocic do pracy, pokarm sciagam do konca i przechowujac w lodowce moge zostawic do pozniejszego podgrzania. Jedynym minusem jest sredniej dlugosci wezyk. Ale jestem bardzo zadowolona z posiadania jego takze polecam.
Babymommy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 23:39   #32
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Up !

Czy ktos jeszcze używał laktatora LOVI Prolactis?
Dziewczyny czy lepiej jest go kupić po porodzie czy jednak zabrać ze sobą juz do szpitala? Chcę maleństwo karmić piersią i zalezy mi na tym aby nie stracić pokarmu...
Podpowiedzcie proszę....
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:48   #33
ewelinafit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Połaniec, świętokrzyskie
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki laktator polecacie?

W laktatorze Lovi Prolactis najlepsze jest to że on jest 2 w 1 czyli i ręczny i elektryczny. Możesz wziąć ręczny i w razie nawału spróbować ręcznym lub od razu elektryczny który jest bardziej efektywny i szybszy aczkolwiek głośniejszy. Ja bym jednak wzięła elektryczny jeśli masz miejsce w torbie albo najlepiej niech mąż przywiezie.

Ogólnie jest to dobry sprzęt i polecam każdej mamie która szuka szybkiego laktatora. Wiadomo że ręczne są tańsze ale dla mnie ręczny to była mordęga. Więcej ręką odciągałam.
__________________
wzrost 173 cm

64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

cel 1. - 59 kg
ewelinafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:52   #34
josie61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki laktator polecacie?

ja przy pierwszym dziecku przegralam walke o karmienie, teraz zaopatrzylam sie w lovi prolactis i mimo trudow udalo sie laktacje rozkrecic i po 6 tygodniach walki w koncu jestesmy tylko na piersi. laktator super bo odciaganie nie boli. no i ma dwie fazy, pierwsza faza relaksuje, masuje piers i wedlug mnie przyczynia sie do tego ze wiecej pokarmu udaje sie sciagnac. bardzo przydatny jest wyswietlacz z odmierzaniem czasu - ja dla pobudzenia laktacji stosowalam system 753 i nie musialam pilnowac zegarka czy wlaczac stopera, laktator mi pokazywal kiedy konczyc
josie61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 10:17   #35
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Polecam Lovi Prolactis.
Używam go od miesiąca i doskonale poradził sobie z nawałem pokarmu jak i teraz radzi sobie świetnie z odciąganiem mleka na co dzień. Pracuje w miarę cicho więc nawet w nocy nie budzi domowników. Ma system dwu fazowy czyli odciąga mleko tak jak niemowlę opróżnia pierś. Ma czytelny wyświetlacz na którym pokazana jest siła ssania (ustawiamy ją sami) oraz czas odciągania. Mleczko odciągane jest bezboleśnie, szybko i dokładnie, przy wspomnianym już nawale doskonale poradził sobie z kamiennymi zastojami. Całość fajnie spakowana w walizeczkę przenośną więc można z laktatorem śmiało podróżować czy też zabierać ze sobą do pracy. Do zestawu dołączony poradnik o karmieniu piersią bardzo przydatny dla początkujących mam
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 08:12   #36
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Na poczatku miałam medela mini electric ale uzywany i cos siadło ze nie zasysało dobrze piersi ,potem kupiłam elektryczny z babyono był spoko a teraz kupiłam medela swing. Medela ściąga bezbolesnie ,po babyono bolały mnie sutki bardzo.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 21:43   #37
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Kupiłam siostrze laktator ręczny z akuku i była zadowolona, wiec mysle ze moge go wam tutaj polecic Nie wydalam na niego fortuny- kosztowal niecale 50 zl, wiec za taka kwote mysle ze warto przetestowac.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 14:49   #38
tysiak85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja polecam LOVI Prolactis . Jestem debiutującą mamą i na mojej niedługiej mlecznej drodze napotkałam już kilka kłopotów, których ten laktator mnie pozbawił. PRzede wszystkim jest nieocenioną pomocą przy nawale pokarmu. Ściągając moje nadwyżki laktatorem ręcznym, musiałabym chyba wydłużyć dobę dwukrotnie, tutaj szybko i sprawnie i niemal bezobsługowo pokarm lądował w buteleczce a dalej w zamrażalniku czekając gorszych czasów Lovi opróżnia pierś bezboleśnie, mój mały Ssak poranił mi sutki koszmarnie i chcąc je zaleczyć musiałam odciągać pokarm - ulgaaaa niebywała. Jeśli chodzi o stronę techniczną , to pracuje cichutko, działa podłączony do prądu lub na baterie ( dobra opcja na wyjazdy) można też przekształcić go w laktator ręczny. No i wygląda tak, że nie powstydzi się go żadna karmiąca mama
tysiak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 22:03   #39
marela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Haj .
Ja również polece Lovi Prolactis.
Używam go już prawie dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona.
Dla mnie również jedno z najważniejszych to czas odciągania - ten odciaga mega szybko z super efektem -pokarmu napewno nie zabraknie a i bezboleśnie. Prosty w obsludze , jedna ręka wystarczy a drugą można używać do innych czynności. Fajna zawartość całego zestawu zapakowana w kosmetyczke . Odciąga mleczko prosto do butelki .
Jeśli ktoś chce odciągać w miejscach publicznych po cichutku to przekształca go w ręczny - choć lepiej ściągnąć w domu ew. samochodzie( o ile to możliwe ) po co tracić czas . Super pobudził mi laktacje na początku, przy nawale niezastąpiony a teraz jeszcze bardziej Karmie odciągam -zostawiam tatusia z dzieckiem a sama mam możliwość wyjścia . Polecam go razem z synkiem .
marela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 17:11   #40
nacias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Cześć! Ja mam w domu dwa laktatory. Ręczny z Canpola i elektryczny Lovi Prolactis. Ręczny mąż kupił mi do szpitala i na start się sprawdził. Potem dostałam propozycję testowania Lovi Prolactis. Używałam go na początku sporadycznie. Niedługo potem stał się wybawieniem. Mój synek bardzo ulewał i/lub wymiotował niezależnie od tego czy pił mleko moje czy modyfikowane (testowaliśmy różne). Zaczęłam więc dodawać do mleka odrobinę kleiku kukurydzianego i przestał ulewać. Żeby nie stracić pokarmu i żeby synek pił moje mleczko zaczęłam odciągać regularnie. Lovi Prolactis to strzał w dziesiątkę.
Po pierwsze działa dwufazowo (stymulacja i odciąganie). Po drugie odciąga szybko, bezboleśnie i wygodnie. Jest ładny, co jest dla mnie ważne. Ponieważ często go używam stoi na półce i nie szpeci . Chociaż składa się z wielu elementów jego montaż jest intuicyjny i szybki. Dołączona do niego jest fajna walizeczka z przegródkami, w której wszystko ma swoje miejsce. Nie muszę trzymać kartonu jak w przypadku Canpola. Tam wprawdzie jest worek na laktator, ale to nie to samo co fajna walizka .
Ma fajny wyświetlacz, pokazuje on czas odciągania, siłę ssania i tryb pracy.
Działa na prąd, ale też na baterie. I można zmontować laktator ręczny, który towarzyszy mi jak idę gdzieś z synkiem.
W zestawie brakuje mi smoczka i szczoteczki do czyszczenia, ale szczotka do smoczków też daje radę. Dołączone są za to zapasowe silikonowe części.
Jestem bardzo zadowolona z mojego Lovi Prolactis i mogę go polecić. Mi bardzo pomaga w karmieniu synka moim mlekiem
nacias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:43   #41
olkma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 398
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja tez zastanawialam sie laktatorem, myslalam nad avent elektrycznym, no ale ceny sa z kosmosu... I nie wiem czy kupowac czy nie, no i czy elektryczny? Pierwsze dziecko karmilam tylko 5 tygodni i i tak był dokarmiany butla bo cyca nie chciał, a po 5 tyg nawet nie chciał ssać, a na butle się rzucał.
olkma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 10:31   #42
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jaki laktator polecacie?

jak sie nie przyda to sprzedasz, osobiscie mialam laktator akuku ręczny, elektryczny za mocno mnie ciągną i bolały mnie piersi a tutaj sama sobie regulowalam nacisk i czestotliwosc
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 20:00   #43
brunii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Zaczęłam korzystać z laktatora Canpol Babies ręczny Basic 12/205 bo po porodzie musiałam wrócić na uczelnie. Dzięki niemu szybko mogłam odciągnąć pokarm. Niska cena zachęca do zakupu. Plusem jest to że zawsze można go zabrać na jakąś wycieczkę w plener.
brunii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 14:48   #44
paulaa_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laktator polecacie?

hej dziewczyny, ja polecam Lovi Prolactis, używam elektrycznego, ale jest też w zestawie opcja zamiany na ręczny, więc można i ten wziać w plener
co dla mnie najważniejsze, jest bezbolesny, szybko odciąga pokarm, chociaż to można regulować są różne moce ssania i 2 fazy. działa dość cicho jak na elektryczny, profesjonalnie wygląda, są w zestawie zamienne końcówki silikonowe, wszystko jest w fajnej torbie. wart swojej ceny
paulaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 09:15   #45
olkma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 398
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Cytat:
Napisane przez paulaa_123 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja polecam Lovi Prolactis, używam elektrycznego, ale jest też w zestawie opcja zamiany na ręczny, więc można i ten wziać w plener
co dla mnie najważniejsze, jest bezbolesny, szybko odciąga pokarm, chociaż to można regulować są różne moce ssania i 2 fazy. działa dość cicho jak na elektryczny, profesjonalnie wygląda, są w zestawie zamienne końcówki silikonowe, wszystko jest w fajnej torbie. wart swojej ceny
A jaka jest jego cena?
olkma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 14:50   #46
GlossyyyGirl
Przyczajenie
 
Avatar GlossyyyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Woj. Dolnośląskie
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja też mam laktator Lovi Prolactis i mogę go serdecznie polecić. Naprawdę sprawnie odciąga pokarm i nie trzeba z nim latać pół dnia. Można go sobie podłączyć na kabel albo używać na baterie. Ma też opcję stymulacji sutków dzięki czemu dziecku lepiej za nie chwytać co szczególnie ważne jest na początku. Jest cichy, łatwy w obsłudze i ma wiele ciekawych funkcji. Mimo dość wysokiej ceny uważam, że warto go kupić bo jest porządny i skuteczny.
__________________
GlossyyyGirl
GlossyyyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 17:56   #47
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Po pierwsze ręczny, po drugie z Akuku Byl bardzo tani a okazal sie solidny i wygodny w uzyciu- testowalam drozsze modele i nie umywaly sie do niego
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 20:08   #48
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jaki laktator polecacie?

a ile dalas za swoj akuku? ja cos kolo 4 dych
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 11:50   #49
klaudusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja mogę polecić laktator ręczny z canpol babies basic. Miałam wczesniej ręczny z taką gruszką, a później elektryczny i oby dwa był kompletną klapą. Dopiero ten z canpola zdobył moje uznanie i jestem z niego bardzo zadowolona. Odciaganie idzie sprawnie, jest lekki, mały, można go ze soba zabrać wszędzie (np. na uczelnie - jak to było w moim przypadku ). Ważne jest również to, że wszystkie części można wyciągnąć i umyć - co jest gwarancją bezpieczeństwa dla dziecka. Naprawdę polecam.
klaudusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 22:40   #50
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Cytat:
Napisane przez Mondo_Bongo Pokaż wiadomość
a ile dalas za swoj akuku? ja cos kolo 4 dych
Ten laktator z akuku jest mega tani- ja chyba zlapalm go nawet za mniej niz 40 zl
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 21:19   #51
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Siostra niedawno szperala w necie na temat laktatorow, bo sama takiego szukala i koniec koncow na ktorys sie zdecydowala a nawet byla zadowolona zapytam o firmę
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 17:57   #52
olkma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 398
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja mam okazje kupić z aventu elektryczny, nowy za 150zł i chyba sie skusze bo okazja mega
__________________
No i jest drugi Synuś
olkma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 21:48   #53
Karina_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laktator polecacie?

ooo widze ze nie jestem jeyna fanka Lovi Prolactis. Ale coz sie dziwic Mi sie podoba ze najpierw stymuluje mi piersi i nie szarpie tych sutkow niemilosiernie tylko delikatnie odciaga pokarm. Wieczorkiem siadam zmeczona i odciagam pokarm nie muszac juz pompowac sama, co bylo bardzo meczace dla mnie. No i genialny na wyjazdy, mozna spakowac w ladna kosmetyczke i wszystko mamy w jednym miejscu.
Karina_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 13:58   #54
olkma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 398
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja polecam avent elektryczny bardzo fajny
__________________
No i jest drugi Synuś
olkma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:21   #55
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Moja siostra miala ręczny z Akuku i bardzo sobie chwalila. O ile dobrze kojarze byl on tani jak barszcz.
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 16:41   #56
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Cytat:
Napisane przez idealkobiety Pokaż wiadomość
Moja siostra miala ręczny z Akuku i bardzo sobie chwalila. O ile dobrze kojarze byl on tani jak barszcz.

Wlasnie widzialam ze jego cena jest bardzo niska, ale pierwsze co to pomyslalam, ze nie znam tej marki i moze nie jets wystarczajaco dobry, ale teraz mnie zaciekawilas mowiac ze siostra chwali. Porzadny jakosciowo?
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 11:23   #57
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jaki laktator polecacie?

powiem ci tak, laktator akuku ma dobra cene, bo jest to firma polska i nie doplacasz ukrytej w cenie oplaty transportu laktatora z zagranicznej fabryki, jak to ma miejsce przy markach zagranicznych, ot cala tajemnica, jakosciowo jest bardzo dobry
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 20:08   #58
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Cytat:
Napisane przez Mondo_Bongo Pokaż wiadomość
powiem ci tak, laktator akuku ma dobra cene, bo jest to firma polska i nie doplacasz ukrytej w cenie oplaty transportu laktatora z zagranicznej fabryki, jak to ma miejsce przy markach zagranicznych, ot cala tajemnica, jakosciowo jest bardzo dobry
Aha, taki myk To teraz wszystko jasne To chyba zdecyduje sie na ich laktator, dobrze ze wstrzymalam sie z zakupem, bo sporo bym przeplacila kupujac laktator innej marki.
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 10:07   #59
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Ja używałam przy dwójce dzieci elektryczny Tufi SPECTRA 3 i był okej. W sumie nie wiem co można oczekiwać od niego. Ręczny w ogóle nie działał, szło bardzo powoli. W tym Tufi miałam dwie końcówki, więc nie trzeba było najpierw jedna pierś a potem druga, tylko dwie na raz. Także oszczędność czasu co przy dwójce maluchów ma znaczenie Pozdrawiam

Aha za pierwszym razem pożyczałam, w Krakowie można wypożyczyć takie rzeczy, a w drugiej ciąży kupiłam na spółkę z koleżanką. W sumie skoro w wypożyczalni na tym działają uznałąm, że muszą być dobre i trwałe.
__________________
Odjechane, ale ciekawe: ludwisarnia felczyńskich (strona moich znajomych)
Polecam też dobry serwis auto gaz w krakowie

Edytowane przez znasz_mnie
Czas edycji: 2015-08-27 o 10:10 Powód: Nie pełne info
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 13:40   #60
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Jaki laktator polecacie?

Tylko medela elektryczna. Uratowała moją nędzną laktację.Jeśli ktoś nie ma takich problemów werska ręczna wystarczy
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 17:31:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.