Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 11:30   #1741
slaiderka
Raczkowanie
 
Avatar slaiderka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witajcie dziewczyny ! Od niedawna jestem ogromna fanka MAC-a ale... brakuje mi pedzli ! Znalazlam na Coctail Cosmetics zestaw , MAC Cosmetics Adoring Carmine : 4 Face Brushes Set, czy ktoras z was go ma ? myslicie ze bedza ok ? najbardziej mi zalezy wlasnie na 187
__________________
Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę !
slaiderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:50   #1742
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slaiderka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ! Od niedawna jestem ogromna fanka MAC-a ale... brakuje mi pedzli ! Znalazlam na Coctail Cosmetics zestaw , MAC Cosmetics Adoring Carmine : 4 Face Brushes Set, czy ktoras z was go ma ? myslicie ze bedza ok ? najbardziej mi zalezy wlasnie na 187
ja mam, ale akurat 187 nie próbowałam, bo mam pełnowymiarowy
do różu jak dla mnie za mały - potrafi zrobić plamy, ale do rozświetlacza ok

płaski do podkładu ok i do korektora też normalnie się używa
w sumie tylko ten do różu najmniej mi przypadł do gustu ale ja chyba nie umiem używać takich skośnych, najlepiej róż mi się nakłada kabuki

czy jako jedyny zestaw pędzli będzie ok, pewnie na początek mógłby być - żebyś zobaczyła czy lubisz nakładać podkład i korektor pędzlami czy palcami
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:58   #1743
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Lemirka sliczny makijaz!!
Prosimy o wiecej!!
Tamten watek potracil mnostwo zdjec,takze musimy go reanimowac.
Postaram się
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:14   #1744
slaiderka
Raczkowanie
 
Avatar slaiderka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam, ale akurat 187 nie próbowałam, bo mam pełnowymiarowy
do różu jak dla mnie za mały - potrafi zrobić plamy, ale do rozświetlacza ok

płaski do podkładu ok i do korektora też normalnie się używa
w sumie tylko ten do różu najmniej mi przypadł do gustu ale ja chyba nie umiem używać takich skośnych, najlepiej róż mi się nakłada kabuki

czy jako jedyny zestaw pędzli będzie ok, pewnie na początek mógłby być - żebyś zobaczyła czy lubisz nakładać podkład i korektor pędzlami czy palcami
hej, no wlasnie podkladu nie rozprowadzam palcami mam pedzel do podkladu z EDM i kabuki i nimi rozprowadzam podklad ale nie jest to krycie z ktorego jestem zadowolona w 100 %. Mam podklad Pro Longwear i ciezko mi sie go rozprowadza plaskim pedzlem a widzialam na youtubie ze dziewczyny wlasnie czesto 187 rozprowadzaja stad wole np wydac ta kwote na jeden pedzel niz na caly zestaw jesli jest kiepski.
__________________
Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę !
slaiderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:31   #1745
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slaiderka Pokaż wiadomość
hej, no wlasnie podkladu nie rozprowadzam palcami mam pedzel do podkladu z EDM i kabuki i nimi rozprowadzam podklad ale nie jest to krycie z ktorego jestem zadowolona w 100 %. Mam podklad Pro Longwear i ciezko mi sie go rozprowadza plaskim pedzlem a widzialam na youtubie ze dziewczyny wlasnie czesto 187 rozprowadzaja stad wole np wydac ta kwote na jeden pedzel niz na caly zestaw jesli jest kiepski.
jeśli płaski masz i do korektora nie potrzebujesz to zdecydowanie bym wzięła jeden pełnowymiarowy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:04   #1746
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Przepraszam dziewczynki, że trochę OT, ale potrzebuję szybciutko pomocy i porady. Otóż od Kamila leci mój MACowy puderek i na poczcie okazuje się, że paczka uszkodzona (podobno spisany jest protokół). Paczka była z zadeklarowaną zawartością i była ubezpieczona, ale listonosz twierdzi, że mogę albo odmówić przyjęcia i wnieść reklamację a wtedy odeślą do adresata - Kamila) albo przyjąć ale wtedy na moje ryzyko. Twierdzą, że nie mogę otworzyć i sprawdzić stopnia uszkodzenia, a jak złoże relamację to i tak tej rzeczy nie otrzymam (a szkoa mi, bo to ten puderek z Disneya). Orientuje sie ktoś co z tym fantem zrobić?Proszę o PW. Może ktoś ma nr tel Kamila?

Cham Pale kusi, oj kusi
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:32   #1747
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczynki, że trochę OT, ale potrzebuję szybciutko pomocy i porady. Otóż od Kamila leci mój MACowy puderek i na poczcie okazuje się, że paczka uszkodzona (podobno spisany jest protokół). Paczka była z zadeklarowaną zawartością i była ubezpieczona, ale listonosz twierdzi, że mogę albo odmówić przyjęcia i wnieść reklamację a wtedy odeślą do adresata - Kamila) albo przyjąć ale wtedy na moje ryzyko. Twierdzą, że nie mogę otworzyć i sprawdzić stopnia uszkodzenia, a jak złoże relamację to i tak tej rzeczy nie otrzymam (a szkoa mi, bo to ten puderek z Disneya). Orientuje sie ktoś co z tym fantem zrobić?Proszę o PW. Może ktoś ma nr tel Kamila?

Cham Pale kusi, oj kusi
poczta polska to gnojki. To po pierwsze.
Ale paczkę widziałaś???
Ja bym zażądała że chcę ją zbaczyć no bo jak inaczej masz podjąć decyzję?

Moja paczka wysłana w poniedziałek nadal nie dotarła do Ostrowa... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 14:35   #1748
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poczta polska to gnojki. To po pierwsze.
Ale paczkę widziałaś???
Ja bym zażądała że chcę ją zbaczyć no bo jak inaczej masz podjąć decyzję?

Moja paczka wysłana w poniedziałek nadal nie dotarła do Ostrowa... :/
może ewentualnie obejrzeć pakę z zewnątrz, do środka jej nie pozwolą
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:37   #1749
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
może ewentualnie obejrzeć pakę z zewnątrz, do środka jej nie pozwolą
Aniu, no o to mi chodziło żeby zobaczyła z zewnątrz i oceniła jakie szkody ew mogą być w środku...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:45   #1750
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A moze odbierz paczke i poniewaz jest ubezpieczona itp. kaz listonoszowi zaczekac, otworz przy nim, sprawdz zawartosc i wtedy, jesli produkty beda uszkodzone, spisz uszkodzenia i niech on to podpisze (jako pracownik wysmienitej naszej poczty). Wtedy bedziesz miala podstawe do reklamacji. Ewentualnie jak nie bedzie chcial, kaz mu zabrac ja na poczte, niech wypisze Ci awizo. Pojdz, sprobuj tego na pocznie i w razie czego wezwij kierownika urzedu, jesli nie beda chcieli Ci pomoc. Z nimi nie ma sie co cackac.
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 14:59   #1751
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dzięki Dziewczynki za pomoc i rady. Rozmawiałam z Kamilem (Tanyia- wielkie dzięki Kochana za szybką reakcję i numerek ) i po 17 (bo wtedy paczka dotrze na mój oddział, do tej pory tylko moja mama, bo ona była akurat w domu, dostała od listonosza awizo z informacją o uszkodzeniu paczki) i będę sie upierać, że chcę zobaczyć stan przesyłki. Trzymajcie kciuki żeby to tylko coś z kopertą było a nie z samym puderkiem, bo kurka wodna zależało mi na nim. W ostateczności odeślą do Kamila a on złoży reklamację.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poczta polska to gnojki. To po pierwsze.
Ale paczkę widziałaś???
Ja bym zażądała że chcę ją zbaczyć no bo jak inaczej masz podjąć decyzję?

Moja paczka wysłana w poniedziałek nadal nie dotarła do Ostrowa... :/
To prawda, że to gnojki, w dodatku jako monopolista (usługi kurierskie dalej drogie i na mniejszą skalę wykorzystywane) olewają klientów. Dobrze, że choć mój listonosz powiedział mojej mamie, że celowo nie dostarczył paczki, bo wtedy już od razu byłoby to równoznaczne z przyjęciem i utratą prawa do reklamacji, a tak w razie czego na poczcie mogę odmówić przyjęcia.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

a tak przy okazji, to jako surdologopeda z wykształcenia jestem wyczulona na głosy i musze przyznać, że Kamil ma bardzo fajną barwę głosu przez telefon

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-12-16 o 16:54
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:18   #1752
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczynki za pomoc i rady. Rozmawiałam z Kamilem (Tanyia- wielkie dzięki Kochana za szybką reakcję i numerek ) i po 17 (bo wtedy paczka dotrze na mój oddział, do tej pory tylko moja mama, bo ona była akurat w domu, dostała od listonosza awizo z informacją o uszkodzeniu paczki) i będę sie upierać, że chcę zobaczyć stan przesyłki. Trzymajcie kciuki żeby to tylko coś z kopertą było a nie z samym puderkiem, bo kurka wodna zależało mi na nim. W ostateczności odeślą do Kamila a on złoży reklamację.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------


To prawda, że to gnojki, w dodatku jako monopolista (usługi kurierskie dalej drogie i na mniejszą skalę wykorzystywane) olewają klientów. Dobrze, że choć mój listonosz powiedział mojej mamie, że celowo nie dostarczył paczki, bo wtedy już od razu byłoby to równoznaczne z przyjęciem i utratą prawa do reklamacji, a tak w razie czego na poczice mogę odmówić przyjęcia.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

a tak przy okazji, to jako surdologopeda z wykształcenia jestem wyczulona na głosy i musze przyznać, że Kamil ma bardzo fajną barwę głosu przez telefon
Zrób tak, jak napisałaś! I daj nam tu znać jak poszło... Trzymamy kciuki!

No to i tak miło ze strony Twojego listonosza!

Ja kliknęłam wczoraj paletkę UD i na wielkie moje szczęście jest w Kaliszu, dzisiaj jadę po nią, bo przecież jak by mi babeczka wysłała to znając życie te 15km paczka by szła 3dni... A co do Kamila - no zgadzam się

To Wam wrzucę, tak dla rozweselenia się i zrelaksowania spiętych mięśni po ciężkim dniu pracy, taki o, kwiatek...
Prosz:

http://allegro.pl/tusz-do-rzes-layne...367897406.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:45   #1753
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zrób tak, jak napisałaś! I daj nam tu znać jak poszło... Trzymamy kciuki!

No to i tak miło ze strony Twojego listonosza!

Ja kliknęłam wczoraj paletkę UD i na wielkie moje szczęście jest w Kaliszu, dzisiaj jadę po nią, bo przecież jak by mi babeczka wysłała to znając życie te 15km paczka by szła 3dni... A co do Kamila - no zgadzam się

To Wam wrzucę, tak dla rozweselenia się i zrelaksowania spiętych mięśni po ciężkim dniu pracy, taki o, kwiatek...
Prosz:

http://allegro.pl/tusz-do-rzes-layne...367897406.html
veni, vidi, vici
a tak serio to dzięki Waszym radom i temu, że Kamil pancernie opakował puderek. Otóż paczka była cała mokra (dosłownie, bo jak babeczka ją podniosła i przechyliła, to z boczku ciekła strużka wody ) i pudełeczko ciut wgniecione, ale Kamil zapakował jeszcze w reklamóweczkę w środku, więc puder ocalał. Jestem baaardzo zadowolona. Za to jaką sensację wywołało wśród czekających w kolejce mężczyzn, że puder ubezpieczony był na prawie 150zł (jeden z nich zapytał, czy to nie ten, o którym słyszał, ze opiłków złota dodają)

tusz, jak tusz- ja bym chciała dostać ten layner (cokolwiek to jest )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:59   #1754
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

To Wam wrzucę, tak dla rozweselenia się i zrelaksowania spiętych mięśni po ciężkim dniu pracy, taki o, kwiatek...
Prosz:

http://allegro.pl/tusz-do-rzes-layne...367897406.html
Kurteczka... ale ten layner to niezła sztuka
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:32   #1755
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczynki za pomoc i rady. Rozmawiałam z Kamilem (Tanyia- wielkie dzięki Kochana za szybką reakcję i numerek ) i po 17 (bo wtedy paczka dotrze na mój oddział, do tej pory tylko moja mama, bo ona była akurat w domu, dostała od listonosza awizo z informacją o uszkodzeniu paczki) i będę sie upierać, że chcę zobaczyć stan przesyłki. Trzymajcie kciuki żeby to tylko coś z kopertą było a nie z samym puderkiem, bo kurka wodna zależało mi na nim. W ostateczności odeślą do Kamila a on złoży reklamację.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------


To prawda, że to gnojki, w dodatku jako monopolista (usługi kurierskie dalej drogie i na mniejszą skalę wykorzystywane) olewają klientów. Dobrze, że choć mój listonosz powiedział mojej mamie, że celowo nie dostarczył paczki, bo wtedy już od razu byłoby to równoznaczne z przyjęciem i utratą prawa do reklamacji, a tak w razie czego na poczcie mogę odmówić przyjęcia.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

a tak przy okazji, to jako surdologopeda z wykształcenia jestem wyczulona na głosy i musze przyznać, że Kamil ma bardzo fajną barwę głosu przez telefon
Nie ma sprawy My MACanki musimy się trzymac razem a tak naprawdę szybko zadzwoniłam do Kamila zapytac czy mogę podac numer bez pozwolenia bym nie podała

Ciesze się, że z pudrem wszystko ok Który to? Ja bym chętnie przygarneła ten chłodzący i jeden BP, ale ceny na ebayu powalają Może outlet....


W zaufaniu powiem, że Kamil cały fajny, nie tylko głos

A czym się zajmuje
surdologopeda?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Ja chcę layner bo kocham
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:01   #1756
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ja chcę layner bo kocham
A ten layner to chyba lymytowany?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:15   #1757
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ten layner to chyba lymytowany?

Dlatego tym bardziej cenny

Dziewczyny i chłopaki Chciałam się pochwalic, że jestem absolutnie zakochana w kremie tonującym MACa i podkładzie mineralnym Pięknie wtapia się w skórę, wygląda naturalnie, do tego ukrył moje przesusze i jeszcze je zminimalizował Używam tej kombinacji od 5 dni, a już widze poprawę Krycie krem ma właściwie znikome, ale minerały sobie radzą z kryciem Duet świetny i bardzo się cieszę, że dałam się namówic we Wrocławiu Krem studio moisture fix spf 15 też niezły Chyba dopisze do listy zakupowej również conieco z pielęgnacji Mam już Fix + i krem pod oczy

Orientujecie się kiedy wejdzie do sklepów kolekcja z lawendowym Fixem?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:19   #1758
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ten layner to chyba lymytowany?



A tak btw, wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy i dostaną mi się baty: ale czy któraś krakowska MACoholiczka oddawała puste pojemniczki po cieniach w ramach B2M bez panów?
Jak się na to w krakowskim MACu zapatrują?
Do tej pory byłam na etapie chomikowania, ale teraz wypadałoby zrobić użytek z pustych opakowań ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:26   #1759
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość



A tak btw, wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy i dostaną mi się baty: ale czy któraś krakowska MACoholiczka oddawała puste pojemniczki po cieniach w ramach B2M bez panów?
Jak się na to w krakowskim MACu zapatrują?
Do tej pory byłam na etapie chomikowania, ale teraz wypadałoby zrobić użytek z pustych opakowań ...
Co prawda ja z kieleckiego,...ale..... zaopatruję się w Krakowie. Dziewczyny nawet nie sprawdzają co jest w środku , liczą tylko opakowania czy sztuki się zgadzają.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki Chciałam się pochwalic, że jestem absolutnie zakochana w kremie tonującym MACa i podkładzie mineralnym Pięknie wtapia się w skórę, wygląda naturalnie, do tego ukrył moje przesusze i jeszcze je zminimalizował Używam tej kombinacji od 5 dni, a już widze poprawę Krycie krem ma właściwie znikome, ale minerały sobie radzą z kryciem Duet świetny i bardzo się cieszę, że dałam się namówic we Wrocławiu Krem studio moisture fix spf 15 też niezły
Ja mam cerę (wredną!!!) raz mieszaną a raz tłustą i to co jest w stanie MSF zdziałać, to w życiu bym nie uwierzyła gdybym sama nie spróbowała. Na podkład ( różne marki) położona lekka warstwa w celu utrwalenia makijażu sprawia, że trzyma się on bez mała do samiutkiego demakijażu wieczorem. Przyznam szczerzę, że nawet Blot prasowany nie dawał mi takiego efektu.
P.S. Też zaczęłam kochać minerałki --- to tak w ramach podsumowania.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 18:28   #1760
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Co prawda ja z kieleckiego,...ale..... zaopatruję się w Krakowie. Dziewczyny nawet nie sprawdzają co jest w środku , liczą tylko opakowania czy sztuki się zgadzają.
Dziękuję serdecznie za info
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:42   #1761
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy My MACanki musimy się trzymac razem a tak naprawdę szybko zadzwoniłam do Kamila zapytac czy mogę podac numer bez pozwolenia bym nie podała

Ciesze się, że z pudrem wszystko ok Który to? Ja bym chętnie przygarneła ten chłodzący i jeden BP, ale ceny na ebayu powalają Może outlet....


W zaufaniu powiem, że Kamil cały fajny, nie tylko głos

A czym się zajmuje surdologopeda?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Ja chcę layner bo kocham
no właśnie ten chłodzący czaiłam sie na niego w dwóch salonach, specjalnie tłukłam się do Wawy a kolegę wysłałam do drugiego salonu i za każdym razem ktoś wczesniej kupił ostatni jak tylko zobaczyłam, że Kamil poszukuje domu dla swojego, to musiałam go mieć. A potem jak usłyszałam że po tym wszystkim mogli go uszkodzić na poczcie i się zmarnuje, to myślałam, że mnie coś trafi...ale całe szczęście się skończyło dobrze. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki wszystkim
surdologopeda zajmuje sie niesłyszącymi z róznymi stopniami głuchoty.Generalnie musi być bardzo wyczulony na każdy dźwięk, bo zwykle w większości wypadków terapia zaczyna się od treningu słuchowego.
Reszty Kamila jeszcze nie miałam okazji poznać, ale jak głos świadczy o reszcie, to muszę się kiedys wybrać do Warszawy a tak serio to naprawdę muszę w końcu Wam wszystkim osobiście podziękować za MACową i nie tylko pomoc w uzależnianiu się od różnych rzeczy

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-12-16 o 18:44
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:42   #1762
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a jak to jest z pustymi wkladami do palet (nie depotowanymi, tylko tymi kupowanymi jako wklad, z nalepka), przyjmuja jako B2M, czy nie?
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 18:46   #1763
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
C

Ja mam cerę (wredną!!!) raz mieszaną a raz tłustą i to co jest w stanie MSF zdziałać, to w życiu bym nie uwierzyła gdybym sama nie spróbowała. Na podkład ( różne marki) położona lekka warstwa w celu utrwalenia makijażu sprawia, że trzyma się on bez mała do samiutkiego demakijażu wieczorem. Przyznam szczerzę, że nawet Blot prasowany nie dawał mi takiego efektu.
P.S. Też zaczęłam kochać minerałki --- to tak w ramach podsumowania.
Ja nie mówię o MSF, tylko o tym sypkim podkładzie mineralnym MSFy też mam i wiosną i latem stosowałam same bez podkładu Jakoś te MACowe minerały lubię, inne niekoniecznie ( Zastanawia mnie ile jest tych minerałów w minerałach )

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość



A tak btw, wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy i dostaną mi się baty: ale czy któraś krakowska MACoholiczka oddawała puste pojemniczki po cieniach w ramach B2M bez panów?
Jak się na to w krakowskim MACu zapatrują?
Do tej pory byłam na etapie chomikowania, ale teraz wypadałoby zrobić użytek z pustych opakowań ...
Ostatnio w MACu na B2M pani nie chciała przyjąc panów z wkładów do palety, zastanawiam się przyjmuja czy nie?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:46   #1764
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja nie mówię o MSF, tylko o tym sypkim podkładzie mineralnym MSFy też mam i wiosną i latem stosowałam same bez podkładu Jakoś te MACowe minerały lubię, inne niekoniecznie ( Zastanawia mnie ile jest tych minerałów w minerałach )
Wiem, ja o tych MSF-ach to tylko tak na dokładkę....Twoja wypowiedź mnie zainspirowała
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:27   #1765
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ostatnio w MACu na B2M pani nie chciała przyjąc panów z wkładów do palety, zastanawiam się przyjmuja czy nie?
To, że samych panów nie przyjmują w ramach B2M to już chyba kiedyś słyszałam...
Ja mam na wymianę plastikowe opakowania po cieniach bez panów (depotowanie) - powinny chyba przejść
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:33   #1766
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wypróbowałam polecane przez Corii połączenie Patina&Mulch-super.Wkleiłam zdjęcie na swatchowy ale chyba nic na tych zdjęciach nie widać .W świetle dziennym wychodzą blade a w sztucznym też jakieś nie takie jak na żywo no i na dodatek po cały dniu wszystko nie wygląda idealnie

A ja kurcze średnio jestem zadolona z Select Cover up.Krycie nie powala,trwałość też no i chyba wzięłam za ciemny kolor jednak.A NC25 był z kolei zdecydowanie za żółty,sama nie wiem może powinnam była wziąć Studio Sculpt
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:34   #1767
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja się z poczta nie lubię bo cały czas lakierów nie dostałam

I żeby było w temacie - ostatnio wypróbowałam brush set z Tartana i powiem wam że nie jest taki zły jak go opisywano. Owszem pełnowymiarowe są lepsze jakościowo ale te jako pędzle podręczne dają radę 252 mógłby być bardziej zwarty ale jest bardzo fajny do szybkiego nałożenia cienia na dużą powierzchnię, 219 jest nieco inaczej (bardziej tępo) ścięty niż pełnowymiarowy ale dzięki temu nieco szerzej i delikatniej nakłada cień w załamaniu a 168 jest naprawdę całkiem przyjemny. Cieszę się że się na ten zestaw skusiłam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:20   #1768
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Wiem, ja o tych MSF-ach to tylko tak na dokładkę....Twoja wypowiedź mnie zainspirowała
Tylko uściśliłam MSFy też fajne Muszę dobrac jeszcze fajny mineralny róż sobie i może w końcu się skusze na cienie mineralne, bo jakoś nie po drodze mi zawsze Ostatnio próbowałam od Kasi "My dark magic" napigmentowane świetnie, trzymały się fantastycznie, bez zbierania w załamaniach ponad 12h więc jak ktoś chciałby się pozbyc to przytulę do serduszka

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
To, że samych panów nie przyjmują w ramach B2M to już chyba kiedyś słyszałam...
Ja mam na wymianę plastikowe opakowania po cieniach bez panów (depotowanie) - powinny chyba przejść
Ktoś mówił, że same pany przyjmuję, okazuje się, że niebardzo szkoda. A plastikowe pojemniczki po depotowaniu przechodzą bez problemu

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A ja kurcze średnio jestem zadolona z Select Cover up.Krycie nie powala,trwałość też no i chyba wzięłam za ciemny kolor jednak.A NC25 był z kolei zdecydowanie za żółty,sama nie wiem może powinnam była wziąć Studio Sculpt
Weź spróbuj krem tonujący i sypki mineralny Kocham ten duet!

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja się z poczta nie lubię bo cały czas lakierów nie dostałam


Zartujesz!!!!!!!! OMG!!!!!!!!!!! To już 3 tygodnie Nasze lakiery
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:43   #1769
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wypróbowałam polecane przez Corii połączenie Patina&Mulch-super.Wkleiłam zdjęcie na swatchowy ale chyba nic na tych zdjęciach nie widać .W świetle dziennym wychodzą blade a w sztucznym też jakieś nie takie jak na żywo no i na dodatek po cały dniu wszystko nie wygląda idealnie
Burn, a mowiłam A wiesz co sobie pomyślałam patrząc na Twoje oczy? - że masz spojrzenie jak Jessica Alba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:03   #1770
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Weź spróbuj krem tonujący i sypki mineralny Kocham ten duet!
Na prawdę nabrałam ochoty na przetestowanie.
Jednak w kwestii korektowa nadal muszę szukać chyba

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Burn, a mowiłam A wiesz co sobie pomyślałam patrząc na Twoje oczy? - że masz spojrzenie jak Jessica Alba
Zestaw jest świetny,na pewno dołączy do stałego repertuaru.
Oj dziękuję niestety reszta mojej twarzy zupełnie nie przypomina pięknej Alby ale to bardzo miły komplement
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.