Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 00:12   #4861
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to jest ten dabur amla ? http://allegro.pl/dabur-amla-gold-ol...436129923.html
razem z kurierem by było 24 zł a moge isc obojetnie na jakas poczte? bo mieszkam na wsi, a chcialabym w miescie zamowic tylko nie wiem co ja tam mam sie zarejestrowac czy co

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

the rock bardzo dziękuje
ta henna mnie zachęciła jeszcze pytanie do dziewczyn które ją stosują.
Czy na włosy 60cm starczy 1 opakowanie? dodaję wątek ze zdjeciem
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4460
Tak, dabur amla ty wkleiłaś akurat wersję gold, ja mam zwykłą
i polecam brać przesyłkę poleconą priorytetową - tańsza a czas realizacji podobny

Aby móc zamawiać na allegro trzeba się najpierw zarejestrowac i poczekać na list z danymi do rejestracji Przynajmniej za czasów jak ja się rejestrowałam, to tak bylo
A zapłacić można przelewem w banku, na poczcie lub z konta internetowego.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:16   #4862
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
na tym blogu jest to fajnie opisane: http://czarownicujaco.blogspot.com/ w pierwszym poście nawet są linki.
Marta to mój master włosowy po prostu dzięki za przypomnienie o jej blogu, w końcu pomogło mi to okreslić całą tą porowatośc i ogarnąć to jakoś

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Po wspomnianej przeze mnie mieszance bingacza z olejkiem BD i Glorią mama takie sprężynki!
Uuuuhuu
Wszyscy na prawo i lewo kuszą tą glorią

Melduję, ze na podlasiu dziś pochmurnie, sennie, chłodno i wilgotnie, stan na głowie: "mmmyyyeeeey ".
Dzisiaj może w końcu zmobilizuje się to zarzucenia olejem winogronowym.
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:59   #4863
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja swego czasu byłam strasznie zakochana w ciepłych, miodowych odcieniach Z profesjonalnych najpiękniejszą paletę moim zdaniem ma By Fama, oglądałam na żywo, ale te zdjęcia też są ok (można powiększyć)
Wzięłam 8.3, kolor wyszedł śliczny, byłam bardzo zadowolona z tej farby. Dodatkowo mam złotą płukankę, którą dodaję do szamponu
Dzięki . Interesujące te farby .
A co to za złota płukanka ? Ja kupiłam szampon oczyszczający od Chantal. Dwie pieczenie przy jednym ogniu : oczyszcza włosy i "rozjaśnia" kolor . Tylko, że to zajzajer straszliwy . Dlatego też używam raz w miesiącu .
Iluprocentowy oksydant przy tej 8.3 użyłaś ? I na jaką bazę (kolor włosów) kładłaś ? Ja z natury { "z natury" - ; tej "natury" to już wieki całe nikt nie widział) taka bardziej szatynowata jestem .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
Nie wiem, może to zależy od odcienia. Ja wybrałam 8.06
Ja robię na 8.3 + 6% . Sześcioprocentowy, bo nie chcę blondu . Efekt - kawa rozpuszczalna z bardzo dużą ilością mleka i złotą poświatą . Allwavesowski miód (8.03}, jak na moje chciejstwo, jest zbyt ciemny . Zwiesiłam teraz oko na whisky (9.03} i też na szóstce .
Sąsiadka bierze 8.3, dodaje 9% okstdantu i ma śliczny, słoneczno - złoty blond .


Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 07:49   #4864
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem co zrobić z tymi włosami. Zaczęłam o nie dbać mniej więcej w grudniu i widziałam, że ich stan się ewidentnie poprawiał, były już w miarę satysfakcjonujące. A od czerwca zaczęły się dziwnie zachowywać, są znowu suche i wyglądam jakbym miała miotłę na łbie.
Nic nie zmieniłam, przestałam je olejować (nowa praca), ale od kilku tygodni powróciłam do tego procederu, a one ciągle takie kiepskie :/ Próbowałam oleje, bez olei, plan minimum (szampon odżywka), plan maksimum , a one ciągle swoje.
O co może chodzić? Czy to moze być kwestia... nie wiem, upałów, czegokolwiek?
Mam dokładnie to samo, tylko nie od 1,5 miesiąca, a od 1,5 tygodnia - co nie zmienia faktu, że cholernie mnie to denerwuje
Dziewczyny na zakręconym poleciły mi na początek plan minimum właśnie, chociaż ja mam chęć siedzieć z jakimiś nawilżaczami 24/7, bo włosy wyglądają na (ma może po prostu są?) suche jak pieprz Nawet silikon nie potrafi ich ujarzmić...
No nic, jutro oczyszczanie i Joanna Naturia - zobaczymy co z tego wyjdzie.
A jak wyglądał twój plan minimum? Może mój jest aż za minimum? Lepiej nakładać w takim przypadku d/s czy b/s?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 07:49   #4865
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
olej lniany z oleofarmu 250ml chyba 11-12 zł (nie pamiętam), monini z pestek winogron 500ml 12 zł, jakiś tescowy z pestek winogron litrowy chyba 14zł, z pestek dyni oleofarm 250ml 28zł (nadaje się na włosy?)
w moim tesco bardzo słabo z kosmetykami ;/ nawet barwy żurawinowej już nie ma, a któraś z Was ją chwaliła i chciałam kiedyś kupić.

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Tytuł tematu całkowicie odzwierciedla moją codzienność, więc postanowiłam się dołączyć do grona walczących.
końcówki, dzisiaj podcięte.
Bardzo gęste

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
Uuuuhuu
Wszyscy na prawo i lewo kuszą tą glorią
Osobiście próbuję ją jak najszybciej zużyć w mieszankach, bo solo ewidentnie mi nie służy
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:00   #4866
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Ok 32 zł, dokładnie nie pamiętam.
a pamiętasz może w jakiej cenie były zwykłe 500ml maski bingo?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:28   #4867
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
a do jakiej długości chcesz zapuszczać? też mi się widzi, że mamy podobnie ) chociaż Ty masz gęstsze i ładniejsze
Jesli obecnie jest ok. 37-40cm, to mysle, ze do 50-55cm
Chyba, ze zapuszczanie mnie wciagnie
Z ta gestoscia - to chyba tylko takie wrazenie....
tak gdzies do 15 roku zycia mialam warkocz grubosci wlasnego nadgarstka, a teraz - ledwo fiu-cik cienki

Wyglada juz lepiej ten Twoj kolor? Moze to tylko na swiezo takie wrazenie?
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 08:49   #4868
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, tylko nie od 1,5 miesiąca, a od 1,5 tygodnia - co nie zmienia faktu, że cholernie mnie to denerwuje
Dziewczyny na zakręconym poleciły mi na początek plan minimum właśnie, chociaż ja mam chęć siedzieć z jakimiś nawilżaczami 24/7, bo włosy wyglądają na (ma może po prostu są?) suche jak pieprz Nawet silikon nie potrafi ich ujarzmić...
No nic, jutro oczyszczanie i Joanna Naturia - zobaczymy co z tego wyjdzie.
A jak wyglądał twój plan minimum? Może mój jest aż za minimum? Lepiej nakładać w takim przypadku d/s czy b/s?

Mówię, próbowałam rożnych wersji. Olej-maska-szampon-maska-odżywka d/s-odżywka b/s-wcierka
Olej-szampon-maska
Szampon odżywka
No i wszelkie możliwe warianty. Nie wiem co im się stało. Chciałam to zrzucić na stres, faktycznie jak mialam stresujące dni to wypadały, ale teraz się już nie stresuje, a one już nie tylko lecą, a przede wszystkim w ogóle "nie wyglądają" (jak wyglądały).
Już zaczynam szaleć i myśleć - to może farby użyć. Moze henny. Może czegokolwiek.
No bo tak przykro, doszłam do ładnego stanu, a teraz jakiś regres.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:23   #4869
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Kocham Vatikę w końcu jakiś progres światełko w tunelu świetlana Vatika złapała mnie za rękę i prowadzi do krainy pięknych włosów
Trochę obciążone są włosy, jednak po długości muszę na drugi raz trochę przejechać szamponem, sama spływająca piana nie wystarczy ale jest rewela, Vatika -> odżywka Isana babassu -> odżywka Dove z silikonami na końcówki i to był dobry ruch bo w końcu nie są sztywne jak szczota i serum A+E Biovaxu, chcę je myślę, że po Vatice i Bingo będzie bajka, ale na weekend nie olejuję, nałożę samo Bingo po myciu, zobaczymy jak sobie poradzi
Tylko kolor mam coraz gorszy, wielkimi krokami zbliża się farbowanie, mam nadzieje że nie stracę tego efektu odżywiania

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

I ostatecznie dochodzę do wniosku, że Alterra mi wręcz przesuszała te włosy.. więc odstawiam, będzie do ciałka
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:30   #4870
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
I ostatecznie dochodzę do wniosku, że Alterra mi wręcz przesuszała te włosy.. więc odstawiam, będzie do ciałka
Mnie Alterra też nie służyła

Tak wszystkie (większość) tu wspomina o farbach, hennach, a mnie się znów zachciało czerwonych włosów bądź rudych Póki co "tylko mi się podobają" i trzymam się wersji, iż zapuszczam do naturalnych
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:30   #4871
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
porażka.... nie wiem, co się stało, ale farba chwyciła mi czubek głowy i końcówki, a reszta włosów jak była, taka jest złocista, no może z większym poblaskiem czerwieni, ale dlaczego aż taka różnica?! i tak trzymałam farbę ponad pół godziny od zakończenia farbowania, a trwało jakieś 20 min....
Bardziej doświadczone włosomaniaczki - wiecie, czego to może być przyczyna i jak to wypielęgnować teraz, co by następnym razem włosy łapały kolor jak należy?
jestem załamana (
końcówkie pewnie dlatego że zniszczone to farba bardzie się wżera. A masz całe swoje naturalne włosy czy miałas odrost jakikolwiek? Bo jesli miałąś odrost to góra na naturalnych też chwyciła mocniej
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 09:31   #4872
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Kocham Vatikę w końcu jakiś progres światełko w tunelu świetlana Vatika złapała mnie za rękę i prowadzi do krainy pięknych włosów
Trochę obciążone są włosy, jednak po długości muszę na drugi raz trochę przejechać szamponem, sama spływająca piana nie wystarczy ale jest rewela, Vatika -> odżywka Isana babassu -> odżywka Dove z silikonami na końcówki i to był dobry ruch bo w końcu nie są sztywne jak szczota i serum A+E Biovaxu, chcę je myślę, że po Vatice i Bingo będzie bajka, ale na weekend nie olejuję, nałożę samo Bingo po myciu, zobaczymy jak sobie poradzi
Tylko kolor mam coraz gorszy, wielkimi krokami zbliża się farbowanie, mam nadzieje że nie stracę tego efektu odżywiania

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

I ostatecznie dochodzę do wniosku, że Alterra mi wręcz przesuszała te włosy.. więc odstawiam, będzie do ciałka
jaka poetka z Ciebie
mam dzisiaj podobne odczucie po orzechu włoskim w końcu coś mi podpasowało od pierwszego użycia
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:41   #4873
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
dziewczyny , czy ten olej kokosowy z Vatiki jest lepszy jak np Efavit czy inne firmy?
Gdzie kupie olej amla?
i jakie polecacie inne oleje?
Ja mam tylko kokosa, alterrę i rycyne a na khadi mnie nie stać..

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------



tylko z khadi. pl ? a po ile wysyłka? (nie wiem gdzie to mozna sprawdzic,jestem ciemna) i czy na mnie jako osobe niepelnoletnią mozna zamowic?.
na www.helfy.pl bedziesz miałą i hennę i amlę.
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:46   #4874
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ja juz wrocilam do naturalnych a teraz mnie znowu kusi zeby ufarbowac
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:52   #4875
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Ja juz wrocilam do naturalnych a teraz mnie znowu kusi zeby ufarbowac
A mnie kusi powrót do naturalnych
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:01   #4876
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Ja juz wrocilam do naturalnych a teraz mnie znowu kusi zeby ufarbowac
Zazdroszczę Ja mam teraz mieszankę na głowie - rudy, bordo, brąz, naturalki...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:07   #4877
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cześć Dziewczyny!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo wiem, że znacie sie na różnych włosowych sprawach. Od jakiegoś czasu dbam bardziej o włosy (tzn. ludzie mówią, że popadam we włosomaniactwo ) i używam wielu różnych kosmetyków itp. Kilka dni temu zauważyłam u siebie łupież, nie jest bardzo duży, ale wiadomo, że chciałabym się go pozbyć. Kupiłam Nizoral i dziś zaczęłam kurację, ale martwię się, że jeżeli łupież jest spowodowany jakimś kosmetykiem, którego używam, to nie pozbędę się go. Czy macie może jakiś sposób na ustalenie co właściwie zaszkodziło mojej głowie? Czy nawet w przypadku używania takiego kosmetyku wystarczy, jak co jakiś czas zrobię peeling skalpu i łupież nie wróci?
Pomóżcie mi proszę, bo trochę się zdołowałam, tyle dbam o włosy, a tu takie kwiatki
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:11   #4878
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Kupiłam Nivea Long Repair - ma nowe opakowanie i nowy skład - analizował go może już ktoś. Polepszyli? Pogorszyli? Keratyna jest na pewno wyżej i brak któregoś olejku - przepiszę potem skład
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:29   #4879
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja mam teraz mieszankę na głowie - rudy, bordo, brąz, naturalki...
Ja tez mialam podobnie Juz rok mam swoje
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 10:45   #4880
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam podobnie Juz rok mam swoje
A jaką masz długość?
U mnie widać póki co 0,5 cm naturalnego ciemnego blondu. Jak sobie pomyślę ile muszę zapuszczać, aby mieć chociaż takie jak teraz (lekko za brodę) to
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:48   #4881
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
końcówkie pewnie dlatego że zniszczone to farba bardzie się wżera. A masz całe swoje naturalne włosy czy miałas odrost jakikolwiek? Bo jesli miałąś odrost to góra na naturalnych też chwyciła mocniej
miałam odrost, ale 2-3 cm, a farba złapała całą górę głowy... no może aż całkiem tragiczne to nie jest, ale ja widzę różnicę...
ja zawsze też byłam zadowolona z tej farby. Może to z tego powodu, że za krótko z nią siedziałam, mimo uwag producenta zwykle siedzę godzinę, a tutaj musiałam pilnie wychodzić... Trudno, przeboleję i to, pewnie to z góry głowy z upływem myć będzie blednąć
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:50   #4882
Katharinka9876
Raczkowanie
 
Avatar Katharinka9876
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

ja się chyba załamie okropnie mi włosy wypadają przy myciu ... od jakiś 2 tyg ratunku
stosuje wcierki rożne, piłam drożdże, biorę capivit, nie dawno skończyłam kuracje pokrzywa i skrzypem....a one lecą na potęgę,jakieś 4 miesiace temu przestałam brac tabletki anty.... już nie wiem co robic

ale też słyszę ciągle ostatnio,że znajomym też tak włosy lecą bardzo...
co robić??iść do lekarza??
wam też wypadają?
__________________
wymyśliła sobie, że będzie kiedyś tak cholernie szczęśliwa...
Katharinka9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:51   #4883
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Dlatego jak się farbuje to najpierw kładzie się farbę na odrost, a po jakimś czasie przeciąga na resztę włosów I tak jak Alex pisała - końcówki chwyciło Ci bardziej, bo możliwe, że są bardziej zniszczone. A środek włosów mniej, bo zdrowsze włosy plus nie trzymałaś tyle co trzeba
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:51   #4884
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
A mnie kusi powrót do naturalnych
mnie równiez ale nie przetrwam z powiekszajacym sie odrostem
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:02   #4885
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Jesli obecnie jest ok. 37-40cm, to mysle, ze do 50-55cm
Chyba, ze zapuszczanie mnie wciagnie
Z ta gestoscia - to chyba tylko takie wrazenie....
tak gdzies do 15 roku zycia mialam warkocz grubosci wlasnego nadgarstka, a teraz - ledwo fiu-cik cienki
to dawaj do 60 będzie podobny poziom wyjściowy i podobny cel

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dlatego jak się farbuje to najpierw kładzie się farbę na odrost, a po jakimś czasie przeciąga na resztę włosów
robię tak zawsze...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:02   #4886
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
to dawaj do 60 będzie podobny poziom wyjściowy i podobny cel
No to jedziem

Jeszcze tylko..... 22cm
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:25   #4887
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo wiem, że znacie sie na różnych włosowych sprawach. Od jakiegoś czasu dbam bardziej o włosy (tzn. ludzie mówią, że popadam we włosomaniactwo ) i używam wielu różnych kosmetyków itp. Kilka dni temu zauważyłam u siebie łupież, nie jest bardzo duży, ale wiadomo, że chciałabym się go pozbyć. Kupiłam Nizoral i dziś zaczęłam kurację, ale martwię się, że jeżeli łupież jest spowodowany jakimś kosmetykiem, którego używam, to nie pozbędę się go. Czy macie może jakiś sposób na ustalenie co właściwie zaszkodziło mojej głowie? Czy nawet w przypadku używania takiego kosmetyku wystarczy, jak co jakiś czas zrobię peeling skalpu i łupież nie wróci?
Pomóżcie mi proszę, bo trochę się zdołowałam, tyle dbam o włosy, a tu takie kwiatki
jeżeli łupież faktycznie jest spowodowany którymś z kosmetyków to musisz po kolei odstawiać jeden z nich na dłuższy czas (tydzień, dwa) i obserwować głowę. jeżeli nic się nie zmieni, to odstawiasz następny. warto też przeanalizować składy.
Cytat:
Napisane przez Katharinka9876 Pokaż wiadomość
ja się chyba załamie okropnie mi włosy wypadają przy myciu ... od jakiś 2 tyg ratunku
stosuje wcierki rożne, piłam drożdże, biorę capivit, nie dawno skończyłam kuracje pokrzywa i skrzypem....a one lecą na potęgę,jakieś 4 miesiace temu przestałam brac tabletki anty.... już nie wiem co robic

ale też słyszę ciągle ostatnio,że znajomym też tak włosy lecą bardzo...
co robić??iść do lekarza??
wam też wypadają?
jeżeli przyczyną są hormony to takie kuracje nie wiele pomogą. do lekarza możesz iść, na pewno nie zaszkodzi (a przynajmniej nie powinno)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:59   #4888
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jeżeli łupież faktycznie jest spowodowany którymś z kosmetyków to musisz po kolei odstawiać jeden z nich na dłuższy czas (tydzień, dwa) i obserwować głowę. jeżeli nic się nie zmieni, to odstawiasz następny. warto też przeanalizować składy.
Ok, będę próbować. Wyczytałam też, że podobno peeling cukrowy pomaga pozbyć się łupieżu, nie powinien chyba zaszkodzić?
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:11   #4889
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A jaką masz długość?
U mnie widać póki co 0,5 cm naturalnego ciemnego blondu. Jak sobie pomyślę ile muszę zapuszczać, aby mieć chociaż takie jak teraz (lekko za brodę) to
ja mam do obojczykow aktualnie. A farbowane mialam za ramiona i zapuscilam troche a potem scielam na boba co by tak odrostow nie bylo widac, zreszta byly zniszczone wiec dobrze im to zrobilo
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:17   #4890
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
ja mam do obojczykow aktualnie. A farbowane mialam za ramiona i zapuscilam troche a potem scielam na boba co by tak odrostow nie bylo widac, zreszta byly zniszczone wiec dobrze im to zrobilo
Mam nadzieję, że wytrzymam i zapuszczę swoje, a później farbowańce zetnę na ew. boba, tak, jak Ty
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.