Nietypowy ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 19:39   #1
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Smile

Nietypowy ślub


Rodzice mojego chlopaka maja okragla rocznice pod koniec sierpnia i robia powtorna przysiege malzenska w slubie.Na imprezie nie bedzie wielu osob, tyko taka najblizsza rodzinka.Zastanawiam sie w co sie ubrac.Po kosciele nie bedzie zadnego wesela, mysle ze jakas kolacja moze albo cus.Nie musze wiec isc ubrana w kiecke
Myslalam zeby zalozyc moje czarne spodnie wyjsciowe ( sa identyczne jak na zamieszczonej fotce ) i biala bluzeczke, taki top z delikatnym rozowym haftem troche dluzszy niz normalna bluzka, tak do lini bioder.Bluzeczke takowa widzialam w Tally Weijl ale nie moge znalezc ich strony z kolekcja Do tego kupilabym jakies sandalki czarne na niewysokim obcasie.Co Wy na to?
Mysle ze do sierpnia zdaze sie troche opalic i ten kolorek bluzki podkresli opalenizneNie chce zakladac zadnej spodnicy bo moje lydki po zmaganiach z depilatorem nie wygladaja jesio tak jakbym chciala, ale ramiona moge odslonic bo moim zdaniem sa ladne
Czekam na Wasze opinie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:48   #2
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Nietypowy ślub

Od razu zacznę od tych łydek: stosuj jakieś żele i balsamy kojące i do sierpnia z powodzeniem "wykurujesz" nóżki Spodnie jak najbardziej mogą być, ale ten topik jakoś mi sie nie widzi (sama nie wiem czemu). Może jednak warto wybrać jakąś bardziej elegancką górę. Rodzicom Twojego chłopaka na pewno zrobi się miło, że doceniłaś tą ważną dla nich uroczystość
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:52   #3
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Nietypowy ślub

spodnie bardzo bluzeczka rowniez ale moze ubierz cos bardziej zywego )) bo tak na czarno bialo to jakbys na egzamin szla, moze do spodni rozwowa bluzeczke, blekitna, badz zielona a jakbys chciala pojsc w tej bluzeczke to moze jakie kremawe sponie badz brazowe ? a jakbys sie decydowala na spodnicze to moglabys rajstopy zalozyc wtedy krostek nie powinno takk widac Pozdrawiam
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:06   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Nietypowy ślub

No jest jesio opcja zebym zalozyla jakas bluzke w innych kolorach.Chodzi mi o kroj bluzki, czy moze byc?Bo moim zdaniem bedzie troche cieploMam jedynie czarne spodnie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.