Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 17:37   #931
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Truskawkowawiosna - dziękuję Tak przypuszczałam, ale wolałam się upewnić

i ja też zawsze popijam herbatą
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 20:07   #932
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
i ja też zawsze popijam herbatą
ja o tym, ze nie powinnam, przypominam sobie po faktcie

z tego co sobie przypominam, to wchlanianie zelaza wspomagaja soki owocowe i czerwone wino

Belisse biore od srody i mam wrazenie, ze przyspieszyla mi przemiana materii, czy tez zaobserwowalyscie cos takiego? czesciej musze odwiedzac toalete

moze to przez zawartosc jodu?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 21:38   #933
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tego co sobie przypominam, to wchlanianie zelaza wspomagaja soki owocowe i czerwone wino
To jak kiedyś wrócę do łykania kapsułek, wiem, że nie będę ich popijac herbatą... dla jasności, sokiem owocowym też nie
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Belisse biore od srody i mam wrazenie, ze przyspieszyla mi przemiana materii, czy tez zaobserwowalyscie cos takiego? czesciej musze odwiedzac toalete

moze to przez zawartosc jodu?
Szczerze? Ja po Belissie nie miałam takich sensacji
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:17   #934
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Belisse biore od srody i mam wrazenie, ze przyspieszyla mi przemiana materii, czy tez zaobserwowalyscie cos takiego? czesciej musze odwiedzac toalete

moze to przez zawartosc jodu?
Ja zawsze często biegam do toalety (), więc zwiększenia częstotliwości po zażywaniu Belissy nie zauważyłam
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 10:55   #935
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
herbata lepiej nie popijac- belissa zawiera zelazo, a garbniki zawarte w herbacie utrudniaja jego wchanianie z tego co pamietam

(ja i tak zawsze popijam herbata)
Hmm, tak mówisz?? Ja do tej pory też popijałam herbatą... Wszystkie tabletki. Jestem dopiero na 11 tabletce Belissy, więc jeszcze większość opakowania przede mną i muszę pamiętać o tej wodzie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:14   #936
tea
Raczkowanie
 
Avatar tea
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja kończę 3 miesiąc kuracji Vitapilem (1,5 opakowania) i przyznam, że widzę poprawę. Włosy wyłaziły mi garściami, a teraz sypie sie ich tylko trochę. Chciałabym znienić jednak te tabletki na Merz Spezial albo H-Pantoten, bo słyszałam, że są o niebo lepsze. Merz jest strasznie drogi, a co do H-Pantotenu się waham, bo w sumie niewiele o nich wiem. :/
Co lepsze Vitapil czy H-Pantoten?
__________________
Pozdrawiam,

tea
tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:47   #937
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Bardzo chwalę sobie kapsułki wzmacniające włosy dermedic capilarte, włosy leciały garściami, teraz gubie tylko kilka włosków dziennie.Zdecydowanie polecam. Opakowanie 90 sztuk zapewnia 3 miesiace kuracji. Mi podpasowały i pomogły.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 14:09   #938
nati133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja używam RADICALU. Wsmarowuje go w skórę głowy. Pomaga naprawdę! Włosy są mocniejsze i gęstsze!
nati133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 19:00   #939
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wiele lat temu z uporem maniaka łykałam wyciąg ze skrzypu polnego szwedzkiego producenta Vitamex-w fioletowym opakowaniu. Narzekałam że nic się nie dzieje i rzuciłam po 2 latach. Przez co włosy mi zmizerniały a ja odkrywając zdjęcia z okresu kiedy wtedy to stosowałam - zdałam sobie sprawę że były w najlepszej od czasu dzieciństwa kondycji. Przede wszystkim szalenie gęste, niestety łamiące się. Ale przynajmniej je sobie wtedy porządnie zapuściłam i nie wyglądałam jak wymoczek.
Za bardzo krytycznie wtedy oceniłam te tabletki licząc ja jakies afro.
Dlatego jestem za analizą zdjęć sprzed lat i przypominaniem sobie dobrych nawyków a nie patrzenie codziennie na każdy włos odzielnie i wnerwianie się.
Na efekty trzeba czekać i nie muszą byc one spektakularne. Wystarczy że włosy będą po prostu zdrowe. To juz bardzo dużo.

Teraz oczywiście wróciłam do tych tabletek
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 19:03   #940
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja dziś otrzymałam opakowanie Merz Spezial, ale zostało mi jeszcze 9 tabletek Vitapilu, który nie daje chyba żadnych rezultatów (szkoda mi jednak je wyrzucić i wybiorę je do końca). Mam nadzieję, że Merz zadziała u mnie na "+" i włosy przestaną mi wreszcie wypadać w takich ilościach jak teraz
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:17   #941
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tea Pokaż wiadomość
A ja kończę 3 miesiąc kuracji Vitapilem (1,5 opakowania) i przyznam, że widzę poprawę. Włosy wyłaziły mi garściami, a teraz sypie sie ich tylko trochę. Chciałabym znienić jednak te tabletki na Merz Spezial albo H-Pantoten, bo słyszałam, że są o niebo lepsze. Merz jest strasznie drogi, a co do H-Pantotenu się waham, bo w sumie niewiele o nich wiem. :/
Co lepsze Vitapil czy H-Pantoten?
Ja swego czasu byłam wielką fanką H-Pantoten, ale po przygodzie z Vitapilem muszę mu przyznać palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów. Mam wrażenie, że H-Pantoten jest lepszy na paznokcie ,ale na włosy zdecydowanie Vitapil u mnie wygrywa. Ale, jak wiadomo, każdy organizm jest inny- spróbuj i się przekonaj sama, co wolisz
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:38   #942
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja biorę już trzecie opakowanie Belissy. Bardzo polecam. Mam super cerę, paznokcie w końcu się zregenerowaly po tipsach, a włosy w końcu rosną, to widać .
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:17   #943
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
ja biorę już trzecie opakowanie Belissy. Bardzo polecam. Mam super cerę, paznokcie w końcu się zregenerowaly po tipsach, a włosy w końcu rosną, to widać .
A na mnie Belissa wogle nie działa. Po ponad 3 miesiącach brania nie widzę nawet minimalnej poprawy! A paznokcie są w opłakanym stanie (nie miałam takich od 4 lat).
Już nigdy nie kupię tego czegoś. Wolę dołożyć trochę więcej pieniędzy i kupić Vitapil.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:50   #944
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
A na mnie Belissa wogle nie działa. Po ponad 3 miesiącach brania nie widzę nawet minimalnej poprawy! A paznokcie są w opłakanym stanie (nie miałam takich od 4 lat).
Już nigdy nie kupię tego czegoś. Wolę dołożyć trochę więcej pieniędzy i kupić Vitapil.
No jak na kogo działa.
Ja właśnie w opłakanym stanie miałam paznokcie po tipsach, jak papier. I od zawsze miałam nierówną powierzchnie paznokcia. A belissa zrobiła to, czego żadne tabletki wcześniej nie zrobiły. Mam równą, gładką i różową powierzchnie. Oczywiście paznokcie nie są długie, bo niestety obgryzam, ale to już moja wina :/.
A włosy rosną. Dałam nawet zdjęcia przed i po 2,5 miesiąca w temacie o przyśpieszeniu wzrostu włosa .
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:16   #945
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
No jak na kogo działa.
Ja właśnie w opłakanym stanie miałam paznokcie po tipsach, jak papier. I od zawsze miałam nierówną powierzchnie paznokcia. A belissa zrobiła to, czego żadne tabletki wcześniej nie zrobiły. Mam równą, gładką i różową powierzchnie. Oczywiście paznokcie nie są długie, bo niestety obgryzam, ale to już moja wina :/.
A włosy rosną. Dałam nawet zdjęcia przed i po 2,5 miesiąca w temacie o przyśpieszeniu wzrostu włosa .
Miejmy nadzieje, że na mnie Bellisa też tak podziała, bo również mam nierówną płytkę paznokcia
Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:24   #946
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Po pierwszym opakowaniu. Dlatego kupiłam kolejne, a później kolejne .
I włosy o wiele mniej wypadają też.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:04   #947
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

co do paznokci to sądzę, że po belissie szybciej rosną. mi jednak ciężko ocenić chociażby ich podatność na łamanie, bo wciąż jeśli mam napady stresu to muszę sobie odbić na pogryzieniu ich..
ale napewno włosy mi mniej wypadają.

i mam jeszcze pytanie- czy po stosowaniu np. takiej belissy odrazu zabrałyście się za kolejne opakowanie? czy robiłyście sobie jakąś przerwę pomiędzy kolejnymi pudełeczkami?
pytam, gdyż skończyłam ostatnio pierwsze opakowanie, włosy już tak nie lecą, cera fajna , więc się zastanawiam czy jest sens łykać dalej.
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:28   #948
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja od razu brałam drugie i teraz biorę trzecie. Bez żadnych przerw.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 13:35   #949
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A nie wychodzą Wam żadne wypryski po tabletkach ze skrzypem? Ja NIGDY nie miałam żadnych pryszczy, nic,a od kąd zaczełam w wakacje brać takie różne tablekti ze skrzypem na włosy to cera juest starszna, mam dużo krostek na czole. Gdzieś na Wizażu kiedyś o tym czytałam, ze może tak być. Narazie odstawiłam Skrzypovvitę i doprowadzam cerę do porządku.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 09:58   #950
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
właśnie po belissie mam cerę idealną. Żadnych wyprysków (chociaż w sumie nigdy nie mogłam narzekać na cerę )

ale zależy od organizmu.
Słyszałam, że wypryski wychodzą jeśli dana osoba nie potrzebuje aż tyle wszystkich minerałów i wtedy nadmiar wychodzi na skórze.
Ale nie wiem czy to prawda

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-01-05 o 15:57 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 15:10   #951
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja natomiast używałam Merz Spezial....HAAR-ACTIV przez 3 miesiące Jestem bardzo zadowolona z nich i widzę poprawę.Włosy mniej wypadają a cera o wiele lepsza,polecam.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:48   #952
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja najpierw brałam Belissę, teraz Skrzypovitę. Czyli biorę taki skrzyp regularnie od wakacji, bez przerw. Pod koniec Belissy zaobserowałam takie krosty, zaskórniki bolące. Teraz odstawiiłam narazieto, ale chyba poświęcę tą cerę dla włosów, bo porost mam super i szkoda mi. Ale z drugiej strony już nie mogę patrzeć na tą cerę.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:43   #953
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam pytanie ktory ze srodkow jest najlepszy na poprawienie stanu skory. Wlosy i paznokcie mam w bardzo dobrym stanie wiec szukam czegos co porawiloby moja cere
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:14   #954
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Mam pytanie ktory ze srodkow jest najlepszy na poprawienie stanu skory. Wlosy i paznokcie mam w bardzo dobrym stanie wiec szukam czegos co porawiloby moja cere
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163942
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:22   #955
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
revalid

a ja polecam revalid, jezeli macie problem z wypadajacymi wlosami, to naprawde mi pomogl, do tego stosowalam szampon przeciw wypadaniu tez z revalidu, wlosy przestaly wylatywac garsciami po ok 1,5 mc. przez pierwsze 2 tyg bralam 3 tabletki 3 razy dziennie, pozniej juz po jednej. teraz zapobiegawczo biore silice, wlosy juz nie wypadaja
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:25   #956
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: revalid

Cytat:
Napisane przez julieet Pokaż wiadomość
a ja polecam revalid, jezeli macie problem z wypadajacymi wlosami, to naprawde mi pomogl, do tego stosowalam szampon przeciw wypadaniu tez z revalidu, wlosy przestaly wylatywac garsciami po ok 1,5 mc. przez pierwsze 2 tyg bralam 3 tabletki 3 razy dziennie, pozniej juz po jednej. teraz zapobiegawczo biore silice, wlosy juz nie wypadaja
W tym jednak sęk, że bierze się bardzo dużo tabletek dziennie. Ja patrzyłam zawsze pod kątem 1 tabletki na dzień, bo wyobrażalam sobie, co się będzie działo z moją wątrobą... a teraz przerzuciłam się na picie pokrzywy i odstawiłam tabletki. Włosy mi nie lecą.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:50   #957
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: revalid

to fakt, dla watroby to obciazenie, ale ogarnelo mnie przerazenie, kiedy wlosy doslownie moglam sobie garsciami wyciagac, takze chodzilo mi o szybka i skuteczna kuracje, watroba nie narzeka
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:09   #958
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: revalid

Cytat:
Napisane przez julieet Pokaż wiadomość
to fakt, dla watroby to obciazenie, ale ogarnelo mnie przerazenie, kiedy wlosy doslownie moglam sobie garsciami wyciagac, takze chodzilo mi o szybka i skuteczna kuracje, watroba nie narzeka
No nie dziwię się, żadna przyjemność wyciągać codziennie pęk kłaków z głowy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:26   #959
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Vitapil czy H-pantoten?

Które wybrać? Chodzi mi żeby tylko polepszyć stan włosów tzn. pogrubić je, wzmocnić, nie muszą działać na cerę czy paznokcie. Waszym zdaniem które będą lepsze? Z góry dziękuję za odpowiedź
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:34   #960
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Vitapil czy H-pantoten?

Ale i tak w pierwszej kolejności efekty zobaczysz właśnie na paznokciach Ja chyba polecałabym H-Pantoten, choć już od dawna ani jednego ani drugiego nie brałam. Czytałam ostatnio, że pojawiła się nowa wersja H-Pantotenu, gdzie zażywa się tylko jedną tabletkę w ciągu dnia, wiec jak znajdę w aptece to na pewno sobie zakupię
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.