Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 15:02   #2701
kama9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mam podobny problem.... nic się na lepiej.nie zmoenia. Jestem 2 miesiące po...
kama9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 15:55   #2702
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Poppy37 Pokaż wiadomość
Duzego masz garba po operacji? Ja jestem w podobnej sytuacjj prawie 2 tyg po zabiegu i mam garbek a mial zniknac mialam osteotomie poczworna.wczoraj bylam na konsultacji lekarz mowi ze tak moze byc bo w tym miejscu kosc byla lamana i to co jest to raczej opuchlizna bo miekkie itd i mam czekac do3 mies powinno zniknac.Ja sie denerwuje sie ze to zostanie a moze nie powinnam...Mial ktos taka sutuacje? Wiem ze to jeszcze wczesnie i nos spuchniety i moze zejdzie ale jak tu sie nie denerwowac
delikatny, potrzeba czasu zobaczymy co bedzie w czerwcu
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 17:40   #2703
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

No to mnie nie pocieszyliscie.Oby to sie wchlonelo ja mam ten garbek bardzo miekki jak opuchlizna.Jak mowia ze ma zejsc do 4 mies to pewnie tez musisz czekac ale jak tu byc cierpliwym.Moj lekarz wspomnial wczoraj ze zdazylo mu sie jednak ze 2 czy 3 osobom zostaly niewielkie garbki ale to latwo w miejscowym znieczuleniu opilowac. Az mi ciarki przeszly na sama mysl jakiegos opilowywania. Pozdrawiam wszystkich i zycze aby nasze noski zmienily sie na lepsze.

A czy jest na tym forum ktos komu w miejscu poprzedniego garbka pojawila sie opuchlizna przypominajaca garb i z czasem to przeszlo? Prosze piszcie moze jakos latwiej bedzie przez to przejsc..

Edytowane przez Poppy37
Czas edycji: 2017-04-11 o 17:47
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 19:42   #2704
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja z kolei dzisiaj mam kryzys, ale ja jestem przypadkiem nietypowym, co sama stwierdziła Pani dr. Mianowicie jestem strasznie spuchnieta na twarzy. Dziś jest 15. dzien po operacji, nie miałam ruszanej struktury kostnej (tylko chrzątka) ale miałam przeszczep chrząstki z ucha do nosa. Niemniej jednak, w skali chirurgii plastycznej to nie jest bardzo inwazyjny zabieg a ja jestem tak spuchnięta jak mało kto 5 dni po operacji. Powieki, dolne części policzków, monstrualna górna warga. Nie martwi mnie spuchnięty nos bo rozumiem, ze to norma ale reszta twarzy? Miałam wrócic jutro do pracy i nie mogę. Codziennie budze się rano a opuchlizna jest taka sama :-( Czy to jest normalne? Chirurg na urlopie teraz wiec nie mogę skonsultować. Czy ktoś miał taką opuchliznę twarzy po 2 tygodniach???
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 22:30   #2705
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black_Liquorice Pokaż wiadomość
Ja z kolei dzisiaj mam kryzys, ale ja jestem przypadkiem nietypowym, co sama stwierdziła Pani dr. Mianowicie jestem strasznie spuchnieta na twarzy. Dziś jest 15. dzien po operacji, nie miałam ruszanej struktury kostnej (tylko chrzątka) ale miałam przeszczep chrząstki z ucha do nosa. Niemniej jednak, w skali chirurgii plastycznej to nie jest bardzo inwazyjny zabieg a ja jestem tak spuchnięta jak mało kto 5 dni po operacji. Powieki, dolne części policzków, monstrualna górna warga. Nie martwi mnie spuchnięty nos bo rozumiem, ze to norma ale reszta twarzy? Miałam wrócic jutro do pracy i nie mogę. Codziennie budze się rano a opuchlizna jest taka sama :-( Czy to jest normalne? Chirurg na urlopie teraz wiec nie mogę skonsultować. Czy ktoś miał taką opuchliznę twarzy po 2 tygodniach???
mi policzki spuchly po 4 tygodniach albo nawet pozniej, spokojnie na wszystko czas, spedzilem wieczor z kolezanka i caly czas powtarzala ze nie wierzy ze zrobilem operacje i nic sie nie zmienilo.... mowi ze jakby nie zdjecia to by mi nigdy nie uwierzyla ze cos robile,..................
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 22:32   #2706
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
mi policzki spuchly po 4 tygodniach albo nawet pozniej, spokojnie na wszystko czas, spedzilem wieczor z kolezanka i caly czas powtarzala ze nie wierzy ze zrobilem operacje i nic sie nie zmienilo.... mowi ze jakby nie zdjecia to by mi nigdy nie uwierzyla ze cos robile,..................
U mnie też nikt sam z siebie nie zauwazyl ale to dobrze bo znaczy że nos wyglada naturalnie. Poczytaj sobie o tym że zazwyczaj otoczenie nic nie widzi jak jest dobrze zrobiony zabieg.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 09:58   #2707
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
U mnie też nikt sam z siebie nie zauwazyl ale to dobrze bo znaczy że nos wyglada naturalnie. Poczytaj sobie o tym że zazwyczaj otoczenie nic nie widzi jak jest dobrze zrobiony zabieg.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
U mnie też nikt sam nie zauważył
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 11:36   #2708
kama9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Sama próbuję szukać podobnych historii z nadzieją, ze komuś się zmniejszył lub wchłonął , bo moze to jeszcze obrzęk i tak wysadziło tę część nosa. Jak dla mnie to chirurg spilowal tylko kostną część, nie zajal się chrzestną i teraz ona jest wyżej. Wyglada to tak jakby garb przesunął się z góry nosa w dół....byłam na kontroli po miesiącu , właściwie to wymyśliłam wizytę, bo nie miał wolnego terminu. Mam zaproponowany zabieg wypelniania, bo chyba uznal, ze za bardzo wypilowany jest garbek, a nie ze nie obnizona część chrzęstna...
kama9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 15:12   #2709
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kochani, czy ktos z was mial korekcje podobnego nosa? Nigdzie nie moge znalezc zdjec, ktore pokazalyby mi, czego moge oczekiwac po operacji w przypadku takich mankamentow. Dodam, ze nos jest bardzo szczuply i delikatny z przodu. Boje sie, ze skracanie odcinka wargowo-nosowego sprawi, ze automatycznie nos mi sie poszerzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17742331_1743511775677853_1405253829_n.jpg (58,4 KB, 182 załadowań)
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 15:13   #2710
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Znalazlam 2 przydatne linki odnosnie garbka po operacji :

https://www.realself.com/question/do...st-rhinoplasty

https://www.realself.com/question/pa...er-rhinoplasty

Edytowane przez Poppy37
Czas edycji: 2017-04-12 o 15:14
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 17:42   #2711
kama9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziękuję zaczynam lekturę....
kama9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 19:17   #2712
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
U mnie też nikt sam z siebie nie zauwazyl ale to dobrze bo znaczy że nos wyglada naturalnie. Poczytaj sobie o tym że zazwyczaj otoczenie nic nie widzi jak jest dobrze zrobiony zabieg.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
chodzi o to ze on nie zmienil sie wielkosciowo, jakii byl taki jest dalej, tylko przegrode mam poprawiona...
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 22:00   #2713
kama9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Uważam, że nie masz złego nosa .... Twoja decyzja, ale weź pod uwagę nieoczekiwane "powiklania". Ja mialam garbek, a wyszło, że mam teraz po korekcie starego garbka inny, w innym miejscu.
kama9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 22:07   #2714
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez kama9999 Pokaż wiadomość
Uważam, że nie masz złego nosa .... Twoja decyzja, ale weź pod uwagę nieoczekiwane "powiklania". Ja mialam garbek, a wyszło, że mam teraz po korekcie starego garbka inny, w innym miejscu.
Ojej, przykro mi A dawno mialas robiony? Co na to lekarz? I u kogo robilas?

Edytowane przez MelodyShea
Czas edycji: 2017-04-12 o 22:46
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 16:48   #2715
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jestem dwa dni po operacji noska, wszystko przebiegło pomyślnie, atmosfera w klinice super, aż szkoda było mi odjeżdżać

Wczoraj byłam lekko opuchnięta, a dziś jest masakra z opuchlizną, mam wrażenie, że nos napiera mi na gips, powoduje to duży dyskomfort. Nie mam już setonów, nosek częściowo się odetkał ale momentami jeszcze się przytyka. Ale euforia nie opada, jestem najszczęśliwsza na świecie!

Jak ktoś ma pytania to proszę pisać, na pewno odpowiem
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 02:30   #2716
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja jestem 23 dni po operacji a wczoraj tak po pracy opuchłam, ze ledwo mogłam oczy otworzyć normalnie :p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 07:38   #2717
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja jestem 23 dni po operacji a wczoraj tak po pracy opuchłam, ze ledwo mogłam oczy otworzyć normalnie :p
wyjatkowo dlugo sie utrzymuje opuchlizna u Ciebie
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 18:37   #2718
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
wyjatkowo dlugo sie utrzymuje opuchlizna u Ciebie
to ja juz bym wolała wyglądac tak jak wczesniej niż gorzej niż przed. dr oczywiście proponuje poprawke
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 21:19   #2719
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Mamto2 Pokaż wiadomość
to ja juz bym wolała wyglądac tak jak wczesniej niż gorzej niż przed. dr oczywiście proponuje poprawke

Co?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 08:09   #2720
AMCK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
chodzi o to ze on nie zmienil sie wielkosciowo, jakii byl taki jest dalej, tylko przegrode mam poprawiona...
Fps : zaczynam się stresować bo mam termin wyznaczony na początek lipca... myślałam że u Ciebie będzie jak u Anniki czyli super... czy mógłbys zamieścic zdjęcia? Albo mi podesłać, bardzo proszę. Nie wiem co robić. Dodatkowo mam jeszcze masę prpblemó zdrowotnych które sprawiaja że czuję się często bardzo źle, martwię się że dojdzie kolejny problem.. Ale to moje marzenie... nie mogę patrzeć czasem na siebie przez ten nochal...
AMCK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 12:39   #2721
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja tam sie nje czuje jakoś super ładniejsza czy szczęśliwsza po operacji haha, a tez w to wierzyłam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 13:21   #2722
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jak nie masz duzego garba itd to zastanow sie zanim poddasz sie operacji. Moj nos wiele sie nie zmienil po zabiegu szczerze mowiac ale to jeszcze wczesnie moze z czasem bedzie lepiej.Jest tylko bardziej prosty ale nie tylko o to mi chodzilo.No i zostal mi dziwny garbek nawet nie wiem czy to opuchlizna czy nie, czas pokaze...Teraz nie wiem czy warto bylo.Pozdrawiam
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 13:36   #2723
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Poppy37 Pokaż wiadomość
Jak nie masz duzego garba itd to zastanow sie zanim poddasz sie operacji. Moj nos wiele sie nie zmienil po zabiegu szczerze mowiac ale to jeszcze wczesnie moze z czasem bedzie lepiej.Jest tylko bardziej prosty ale nie tylko o to mi chodzilo.No i zostal mi dziwny garbek nawet nie wiem czy to opuchlizna czy nie, czas pokaze...Teraz nie wiem czy warto bylo.Pozdrawiam
Nie miałam garba dużego. Ot był całosciowo do zmniejszenia nos. Leżę nie byłam pewna czy chce operacji a teraz już prawie 2 miesiące po jestem super zadowolona.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 14:49   #2724
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez AMCK Pokaż wiadomość
Fps : zaczynam się stresować bo mam termin wyznaczony na początek lipca... myślałam że u Ciebie będzie jak u Anniki czyli super... czy mógłbys zamieścic zdjęcia? Albo mi podesłać, bardzo proszę. Nie wiem co robić. Dodatkowo mam jeszcze masę prpblemó zdrowotnych które sprawiaja że czuję się często bardzo źle, martwię się że dojdzie kolejny problem.. Ale to moje marzenie... nie mogę patrzeć czasem na siebie przez ten nochal...
miałem tak samo jak ty ,
o mojej operacji wiedziała tylko rodzina i kilka najbliższych koleżanek, kolegom nie miałem odwagi mowic o takich sprawach
wczoraj spotkałem sie z kolejna , wiedziała ze chce miec operacje, wczoraj sie spotkaliśmy i mówi, to jednak zrezygnowałeś z operacji bo nic sie nie zmieniło ja juz na starcie dopiero pokazałem zdjęcia jak byłem bardzo opuchnięty uwierzyła mi ze miałem zabieg, bo mówiła ze to nie możliwe ze cos robiłem bo nic sie nie zmieniło kolejna osoba mowi mi którą mnie długo zna ze współczują mi, ze tak bardzo chciałem, poświeciłem pieniądze i swój czas na marzenie, które okazało sie tylko bardzo, bardzo dużym kosztem, bo koszt operacji to jeden z wielu o tym trzeba pamiętać, wizualizacja pana Krawczyńskiego byla ale jest 9 tygodni po operacji moj nos jest jak 6 lutego czyli dzien przed operacja, mam nadzieje ze doktor mowi prawdę i ze jest to duzy obrzęk, który ma zejść, ale nie powie przecież ze operacja sie nie udala, i za mało zmniejszył moj nos wyslij mi email na prywatna skrzynkę podeśle ci zdjecia takie jakie mam, moje garba po operacyjnego ci podrzucę, doktor jest moim zdaniem dla kobiet, lecz u mezczyzn nie zna sie kompletnie i na obecna chwile mowie stanowcze nie operacji mezczyzn u Krawczysnkiego
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 16:12   #2725
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Fps podeslesz mi foty?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 20:13   #2726
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja jestem 23 dni po operacji a wczoraj tak po pracy opuchłam, ze ledwo mogłam oczy otworzyć normalnie :p
U mnie jest 19 dni po operacji i nadal jestem spuchnięta na całej twarzy. Dziś rano miałam tak spuchnięte pod oczami, że gorzej widziałam, wielkie nabrzmiałe poliki i wielka górna warga.

Wczoraj miałam wrażenie, ze jest nieco lepiej a dziś rano znów ta tragedia. Trochę się juz niepokoję tym stanem, nie czytałam o obrzęku twarzy 3 tyg po zabiegu. To jest taki obrzęk, jak ludzie mają zazwyczaj 3-4 dnia po operacji ale nie 3 tygodnie! Pani chirurg jeszcze 9 dni na urlopie :/ Bardzo się martwię, we wtorek mam iść do pracy
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 21:32   #2727
Poppy37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Na opuchlizne zazywajcie aescin tabletki 3 x dziennie po 2.Mi bardzo pomaga jestem 2 tyg po i nos opuchniety ale to tylko ja widze.Biore go od poczatku jak kazal lekarz.Pozdrawiam
Poppy37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:14   #2728
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Poppy37 Pokaż wiadomość
Na opuchlizne zazywajcie aescin tabletki 3 x dziennie po 2.Mi bardzo pomaga jestem 2 tyg po i nos opuchniety ale to tylko ja widze.Biore go od poczatku jak kazal lekarz.Pozdrawiam
Biorę Aescin już 2 tydzien....Nie wydaje mi się, żeby mi pomagał
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:30   #2729
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mi tez nie pomaga. Kup tabletki z bromelaina - o wiele lepsze i efekty sa natychmiastowe, z tego słynie ten enzym
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 20:05   #2730
Black_Liquorice
Raczkowanie
 
Avatar Black_Liquorice
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: nad morzami za górami
Wiadomości: 89
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mi tez nie pomaga. Kup tabletki z bromelaina - o wiele lepsze i efekty sa natychmiastowe, z tego słynie ten enzym
oooo, a jakie to tabletki?

edit: ok znalazłam na allegro, spróbuję.
z tego wszystkiego nie wspomniałam nawet, że mój nos się udał i bardzo mi się podoba. Niestety nie moge się z niego jeszcze w pelni cieszyć bo jest umiejscowiony an ten bardzo spuchniętej twarzy...

Edytowane przez Black_Liquorice
Czas edycji: 2017-04-16 o 20:37
Black_Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.