vila-gdzie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 07:59   #31
Rudi R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: vila-gdzie?

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
Tak. W Rzgowie w Ptaku był sklep o nazwie Vila z ich ciuszkami. Sama się tam zaopatrywałam. Ostatni raz kupiłam tam sukienkę w grudniu 2008. Właściciel informował mnie wtedy o swoim przeniesieniu (byłam jego stałą klientką i miałam super upust zawsze, ach), ale niestety nie przyswoiłam wtedy gdzie nastąpi to przeniesienie (myślałam, że będzie to zbędne bo w końcu sklepów z ciuchami jest tysiące i nie można przywiązywać się do jednego) i nie pamiętam Załamka.

Jeśli ktoś wie, gdzie w Łodzi można dostać ciuszki Vila proszę o wiadomość na PRIV!! Błagam

Ciuchy Vili kupisz na Piotrkowskiej 19 oraz w C.H. M1 na Brzezińskiej sklepy nazywają się "Summerfield"wpisz w wyszukiwarkę (summerfield Łódź) to obejrzysz zdjęcia sklepów od środka ceny umiarkowane ale trochę wyższe niż na allegro no ale sklepy mają dużo wyższe koszty utrzymania,dostępne są też inne Duńskie marki Fransa,Object, B young ale najwięcej jest Vili jest też trochę mexxa.Pozdrawiam
Rudi R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:01   #32
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: vila-gdzie?

Vila jest tez w bootiku w Krakowie na Krakowskiej 7. Z tego co sie orientuje, jest to outlet więc ceny nie są wysokie, ale nie jest też za ciekawie z rozmiarami.Maja nie tylko Vile ale tez Mexx, Ichi, Byoung, Blenda,Rivierside..(tyle pamiętam).
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.