Spadek częstotliwości zbliżenień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-18, 10:45   #1
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72

Spadek częstotliwości zbliżenień


Jestem z kobietą trochę ponad pół roku.
Na początku do seksu dochodziło raczej często.
W zasadzie conajmniej raz dziennie.
Po około miesiącu czy dwóch a powodów zdrowotnych (Jej) była chwila przerwy, którą trudno było wytrzymać. Ja kelilem się do niej i vice versa.
W ciągu tego czasu były między nami pewne zgrzyty, a że ja biorę wszystko do siebie to potrafię mocno się zestresować. Przez stres opadł że 4 razy. Ostatnio ze 2-3 miesiące temu. Pogadaliśmy. Dla niej problem nie istnieje. Ja chcąc się nieco wybielić powiedzislem o powodzie. W każdym razie mniej więcej id tego czasu (choć mocno mi się już daty rozmywają) mam wrażenie, że dość znacznie spadła ilość stosunków. Mowa głównie o weekendach.
Reszta jest bez zmian. Kiedy się kochamy jest świetnie.
Jakiś czas temu zapytałem skąd mniejsza ilość. Zdenerwowała się, stwierdziła, że jest wszystko ok i tak samo jak było.
Niedawno zapytałem znów. Stwierdziła, że nic się nie zmieniło, że coś mi się wydaje.
Problem w tym, że wcześniej kochałliśmy się bez względu na godzinę. Teraz odpływa o 22.
Już po samej ilości prezerwatyw widać, że używamy ich mniej.

Mam bardzo małe doświadczenie. Zakładałem, że po pewnym czasie trochę się pozmienia między nami, ale nie wiem czy te 4 miesiące to już czas. Zmiana wydaje mi się dość gwałtowna.
Z przyczyn technicznych wykluczam udział osoby trzeciej.
Potrzebuję pomocy, a może bardziej instrukcji. Nie chcę szukać problemu na siłę.
Z doświadczenia wiem, że długo mogę seksu nie uprawiać. Bardziej martwi mnie powód, a nie skutek.
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-18 11:45:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.