Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 17:32   #31
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Izu91 - nie sprzeciwiaj się, bo Ci coś boskiego napiszę ;p
Mangdzia23 - na tamtej koleżance nie poprawię, ale coś wykombinuję.

Nie było mnie tutaj jakiś czas. Przebywałam za granicą także nic nowego Wam nie pokażę, ale z racji tego, że to mój wątek zadam kilka pytań. Nie wiem czy macie dziewczyny swoje salony czy pracujecie w domu czy u kogoś, ale chciałam zapytać czy jesteście po samych kursach stylizacji paznokci...czy tylko tym się zajmujecie? A może ogólnie ukończyłyście jakieś szkoły kosmetyczne bądź dodatkowe kursy. Co myślicie na ten temat? Wystarcza sama stylizacja paznokci czy dobrze by było jednak potrafić coś więcej...? Jak możecie się wypowiedzieć to czekam na Wasze zdanie na ten temat
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:17   #32
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Nie krzycz, już sobie założyłam bloga i pipkam sobie tam troszkę. :P Ja tu zaraz się wezmę za Ciebie, że zdjęć nie dodajesz! :P

Ja ukończyłam tylko kurs stylizacji paznokci. Miałam jeszcze przeszkolenie z zakresu stosowania produktów 'danej marki', ale nie było mi to raczej potrzebne, bo zmieniłam firmę. :P Ostatnio byłam na warsztatach z farbek akrylowych, za 2 dni mam znów szkolenie z żeli - doszkalam się. :P
W maju wybieram się na Seminarium AP, później mi się rodzi dzidzia więc jak dobrze pójdzie to w lipcu jeszcze na darmowe pokazy może.
No i w przyszłości chcę otworzyć coś swojego, zrobić sobie kurs instruktorski i działać ciągle w tym temacie.
Teraz też zajmuję się tylko pazurkami (nie widzę się w zadnej innej pracy!), ale troszkę mniej, bo przez mój ogrooooomny brzuch odczuwam bóle kręgosłupa i nie jestem w stanie czasem wysiedzieć nad jednym setem.
__________________
meine kleine eine schweine.

Edytowane przez Izu91
Czas edycji: 2012-04-24 o 18:20
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:54   #33
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Ja jakieś papiery posiadam, i swój salonik, ale podpowiem Ci ze w małym mieście do pazurkow coś jeszcze potrzebujesz mieć żeby się utrzymać, na samych pazurkach w salonie ciężko wyjść na swoje bo wiele kobietek robi w domach, wiec potrzebujesz wiedziec co ma konkurencja u Ciebie w miescie i mniej wiecej miec tez to plus jakies nowosci ciagle, ale nie musisz wszystkiego wykonywac osobiscie, tylko zbierać zamówienia i z jakas kosmetyczką się dogadaj z innego miasta ktora do ciebie przyjedzie i zarobisz prowizje a ona wykona zabiegi, ja tak zaczynam własnie teraz z depilacją laserową, makijażem permanentnym i falami radiowymi na tłuszczyk, a sama w tym czasie robie pazurki lub uczę robić pazurki, i wtedy to ma racje bytu, bo z samych pazurków Kochana to ciężko finansowo. acha jeszcze zabiegi na twarz jakieś, ale na tym to sie jeszcze nie znam, i rzęski może, a może jeszcze masaż... wtedy ma to rzeczywiście racje bytu, acha, dodatkowo moze z jakąś fryzjerką się połączyć to też jest dobry pomysl
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 23:49   #34
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Dzięki dziewczyny, że się wypowiedziałyście Pytałam dlatego, że od marca zaczęłam studium...technik usług kosmetycznych i zastanawiałam się czy wytrwać do końca czy zrezygnować. 2 lata to niby trochę czasu tym bardziej, że muszę tam mieć całkiem krótkie pazury... : (

Znacie jakiś fajny, prosty program do zmniejszania zdjęć? Resize pictures nie chce mi się zainstalować w moim windowsie 7, a był świetny, całkiem banalny. Chciałam dodać zdjęcie, ale jest duuuże. ;/
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 18:41   #35
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Nikt nie odpisał na moje pytanie o program do zmniejszania zdjęć, więc najpierw wrzucę foto paznokci u rąk - jest małe Chciałam jednak dodać, żeby pytanie wciąż aktualne...jeśli chcecie zobaczyć stopy ;p Skróciłam paznokcie do szkoły, choć i tak powinnam skrócić baaardziej...na szczęście tego nie zrobiłam i dobrze, bo jednak walnęłam sobie znów żelowe (na króciakach), a szkołę chyba odpuszczę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00568.jpg (29,6 KB, 73 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:04   #36
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Dla mnie do jakiejkolwiek edycji zdjęć (w tym ich pomniejszanie) najlepszy jest GIMP.
Albo tutaj masz link do stronki, gdzie zmniejszysz fotkę. http://zmniejszacz.pl/

Jeżeli chodzi o pazurki wyżej... Hmm... Wydają mi się za szerokie. Sama nie wiem.

A co do szkoły - przemyśl to, żebyś nie żałowała.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:28   #37
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Ooo dziękuję bardzo. Póki co przydał się ten zmniejszacz, bo nawet szybko zadziałał tylko dobija mnie napis "zmniejszacz.pl" na fotce, bo wyszedł na pazurach, ale wyżej też widać, więc pokażę.

Hmm...to ja też już sama nie wiem.

Dopasowane do moich ulubionych dresówek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STYLIZACJA PAZNOKCI_zmniejszacz-pl_723093.jpg (97,9 KB, 60 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 07:02   #38
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Hej

Calkiem fajne paznokietki robisz. Co prawda musialam sie troche nagimnastykowac zeby odkryc co znaczy kamuflaz i przetlumaczyc to na moje


Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Ja jakieś papiery posiadam, i swój salonik, ale podpowiem Ci ze w małym mieście do pazurkow coś jeszcze potrzebujesz mieć żeby się utrzymać, na samych pazurkach w salonie ciężko wyjść na swoje bo wiele kobietek robi w domach, wiec potrzebujesz wiedziec co ma konkurencja u Ciebie w miescie i mniej wiecej miec tez to plus jakies nowosci ciagle, ale nie musisz wszystkiego wykonywac osobiscie, tylko zbierać zamówienia i z jakas kosmetyczką się dogadaj z innego miasta ktora do ciebie przyjedzie i zarobisz prowizje a ona wykona zabiegi, ja tak zaczynam własnie teraz z depilacją laserową, makijażem permanentnym i falami radiowymi na tłuszczyk, a sama w tym czasie robie pazurki lub uczę robić pazurki, i wtedy to ma racje bytu, bo z samych pazurków Kochana to ciężko finansowo. acha jeszcze zabiegi na twarz jakieś, ale na tym to sie jeszcze nie znam, i rzęski może, a może jeszcze masaż... wtedy ma to rzeczywiście racje bytu, acha, dodatkowo moze z jakąś fryzjerką się połączyć to też jest dobry pomysl
Z fryzjerka to duzo jest balaganu - wlosy wszedzie. No chyba,ze taka ktora dba o przadek albo nie wchodzi w pole gdzie sa robione paznokcie. Ja pracaowalam z takim totalnym leniem niestety

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Znacie jakiś fajny, prosty program do zmniejszania zdjęć? Resize pictures nie chce mi się zainstalować w moim windowsie 7, a był świetny, całkiem banalny. Chciałam dodać zdjęcie, ale jest duuuże. ;/
zmniejszam w paint jesli to pomoze
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 11:01   #39
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej

Calkiem fajne paznokietki robisz. Co prawda musialam sie troche nagimnastykowac zeby odkryc co znaczy kamuflaz i przetlumaczyc to na moje

Z fryzjerka to duzo jest balaganu - wlosy wszedzie. No chyba,ze taka ktora dba o przadek albo nie wchodzi w pole gdzie sa robione paznokcie. Ja pracaowalam z takim totalnym leniem niestety

zmniejszam w paint jesli to pomoze
Cieszę się, że się podobają Rozumiem - też musiałam sama dojść do tego co to kamuflaż i do czego służy Pracowałam w salonie fryzjerskim i powiem szczerze, że dziewczyny dbały o porządek Oj paint to chyba zniekształca zdjęcia, nie sądzisz? ...bo chyba masz na myśli takie ręczne zmniejszanie w paincie, więc za dużo się nie da, może trochę. Najlepszy był mój resize pictures - mega szybko się to robiło... tylko wybierałam foto, prawy przycisk myszy, wybrałam właśnie ten program i odpowiednią wielkość - błyskawiczne zmniejszanie!
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 14:08   #40
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Ooo dziękuję bardzo. Póki co przydał się ten zmniejszacz, bo nawet szybko zadziałał tylko dobija mnie napis "zmniejszacz.pl" na fotce, bo wyszedł na pazurach, ale wyżej też widać, więc pokażę.
Na tej stronie jest tam opcja, odznacz, żeby nie zostawiało napisu tego ze zmniejszacza. I powinna być gitarka.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 14:26   #41
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Na tej stronie jest tam opcja, odznacz, żeby nie zostawiało napisu tego ze zmniejszacza. I powinna być gitarka.
Tak się spieszyłam, że nie zauważyłam, wrrr ;/ Następnym razem obczaję. Myślałam, że pozwalają zmniejszać pod warunkiem, że się ich zareklamuje dalej, haha.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 23:30   #42
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się podobają Rozumiem - też musiałam sama dojść do tego co to kamuflaż i do czego służy Pracowałam w salonie fryzjerskim i powiem szczerze, że dziewczyny dbały o porządek Oj paint to chyba zniekształca zdjęcia, nie sądzisz? ...bo chyba masz na myśli takie ręczne zmniejszanie w paincie, więc za dużo się nie da, może trochę. Najlepszy był mój resize pictures - mega szybko się to robiło... tylko wybierałam foto, prawy przycisk myszy, wybrałam właśnie ten program i odpowiednią wielkość - błyskawiczne zmniejszanie!
Chodzilo mi o to, ze musialam ten kamuflaz na angielski przetlumaczyc bo szkole konczylam w USA i doszlam do tego, ze to chyba jest makeover czyli pink and white. W gole jak czytam tu watki i nazwy po PL to czesto nie wiem o co chodzi

A w paint to zmieniam procentowo w resize picture, nie recznie
No,ale juz masz program wiec super
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 12:33   #43
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, że się wypowiedziałyście Pytałam dlatego, że od marca zaczęłam studium...technik usług kosmetycznych i zastanawiałam się czy wytrwać do końca czy zrezygnować. 2 lata to niby trochę czasu tym bardziej, że muszę tam mieć całkiem krótkie pazury... : (

Znacie jakiś fajny, prosty program do zmniejszania zdjęć? Resize pictures nie chce mi się zainstalować w moim windowsie 7, a był świetny, całkiem banalny. Chciałam dodać zdjęcie, ale jest duuuże. ;/

2 lata zlecą Ci nim się obejrzysz

najprościej zmniejszysz djęcia w paint po prostu i jeszcze dodtkowo kawałek utniesz jak cos tam nie wyjdzie a do wstepnej obróbki i wiem ze tez sie zmniejsza zdjecia ale nie wiem jak to ja uzywam ,,photoscape''

a jesli chodzi o pazurki https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1336326062 to tak jak już zostalo napisane, ciup za szerokie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska

Edytowane przez Mangdzia23
Czas edycji: 2012-05-08 o 12:37
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 17:41   #44
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o to, ze musialam ten kamuflaz na angielski przetlumaczyc bo szkole konczylam w USA i doszlam do tego, ze to chyba jest makeover czyli pink and white. W gole jak czytam tu watki i nazwy po PL to czesto nie wiem o co chodzi

A w paint to zmieniam procentowo w resize picture, nie recznie
No,ale juz masz program wiec super
Kamuflaż to cover - może ta nazwa Ci coś więcej mówi. Ja tak dawno nie używałam painta, że nawet nie skojarzyłam, hehe.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
2 lata zlecą Ci nim się obejrzysz

najprościej zmniejszysz djęcia w paint po prostu i jeszcze dodtkowo kawałek utniesz jak cos tam nie wyjdzie a do wstepnej obróbki i wiem ze tez sie zmniejsza zdjecia ale nie wiem jak to ja uzywam ,,photoscape''

a jesli chodzi o pazurki https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1336326062 to tak jak już zostalo napisane, ciup za szerokie
Ja ogólnie do "obróbki" używam programu "Picasa", ale zmniejszania tam jakoś nigdy nie zauważyłam. A pazurki...ech boję się, że kolor spiłuję, ale może na dniach to poprawię... na razie mam szkolenie przez kilka dni i jakoś brak mi sił.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:26   #45
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Przyszłam popatrzać jak popiłowałaś a tu nic dawaj zdjęcie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 00:11   #46
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

piękne pazurki
__________________
Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie Ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello

marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:45   #47
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

No to teraz ja czekam na jakies foteczki
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:26   #48
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Oj nie było mnie tu prawie miesiąc. Trochę się wydarzyło. Rzuciłam szkołę, zaczęłam nową pracę itp. Szczerze pazurków zbytnio nie robiłam, ale coś wrzucę.

1* To są te czerwono-czarne podczas piłowania.
2* Pazurki u stóp (mojej mamy) robione gdzieś na początku maja. Ja sobie robiłam kilka tygodni temu żelem zmieniającym kolor, ale do dziś zdjęcia nie cyknęłam.
3*4* Przedłużane na tipsie. Były to mega ogryzki - żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia PRZED. ...choć bardzo wiele im brakuje i za bardzo nie mogę patrzeć na te zdjęcia to dziewczyna pewnie wolała moje wykonanie niż swoje ogryzki. Mam taką nadzieję. Niby była zadowolona. Czasowo oczywiście najlepiej jak najszybciej. Przez telefon miał być żel na naturalkach, jeden kolor i tyle. Okazało się, że przedłużane na tipsie, zabawa się z frenchem, nieunikniony cover, niewiadomo co z kształtem(dlatego też każdy pazur inny) itp... Mimo wszystko wklejam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00723.jpg (15,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STYLIZACJA PAZNOKCI-002.jpg (88,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00727.jpg (29,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00728.jpg (25,3 KB, 45 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:02   #49
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Jednak rzuciłaś szkołę? Hyh... To teraz będziesz miała na kim ćwiczyć pazurki. (na sobie) Hehe. :P
Jeśli chodzi o zdjęcie 3 i 4, czyli frencz - nie jest źle, zostało poćwiczyć nad kształtem, żeby kształt pazurów był taki sam i tadam.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 21:08   #50
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Jednak rzuciłaś szkołę? Hyh... To teraz będziesz miała na kim ćwiczyć pazurki. (na sobie) Hehe. :P
Jeśli chodzi o zdjęcie 3 i 4, czyli frencz - nie jest źle, zostało poćwiczyć nad kształtem, żeby kształt pazurów był taki sam i tadam.
Yhy rzuciłam, ale mam wrażenie jakbym całymi dniami w pracy była. Zanim potem w domu coś ogarnę, siebie ogarnę to spać trzeba. A szkołę miałam w weekendy tylko. Teraz mam jedynie żel na stopach, a ręcę ciągle czekają aż coś wymyślę i znajdę czas ;/

Co myślicie o czarnych pazurach u rąk? ;p ...bo takie akurat mam na stopach... jak będziecie miłe to Wam pokażę ;p
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:19   #51
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Nie spieszy Wam się do komentowania, ale pokazuję aktualne pazury u stóp. Czarne, bo, ponieważ, dlatego, że... tak sobie ubzdurałam. Tak, to jest sensowne wyjaśnienie. Zanim jednak pokażę chciałam zapytać czy któraś z Was używała żeli Nails Company (złote opakowanie)? Porównując je z IBD, które Waszym zdaniem są lepsze? Nie piszcie proszę o wyszukiwarce, bo ja się pytam czysto po koleżeńsku na moim własnym wątku ;p ...także thank you, danke, z góry dzięki za odpowiedzi ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00800.jpg (45,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00799.jpg (42,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00802.jpg (52,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00806.jpg (58,8 KB, 13 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:50   #52
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Te czarne na stopach bardzo ładne pewnie dlatego, ze ja lubię czarne lakiery. Zdobienie tez fajne...
Co do zeli to nic nie powiem bo nie używam :p
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 16:41   #53
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

No, ćwicz ćwicz na swoich łapkach. Nawet samotniaczki. Ja się powoli biorę z powrotem po narodzinach za robotę. Już się nie mogę doczekać.
Stópki fajne, chociaż ja na nóżkach uznaję tylko klasyczny frencz. :P
Jeśli chodzi o pytanie dotyczące żeli, to trudno mi powiedzieć. Na doszkoleniu ostatnio robiłam na IBD i bardzo fajnie się na nich pracowało. Mogę pochwalić, a nawet polecić. Tych drugich nie używałam.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:18   #54
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Te czarne na stopach bardzo ładne pewnie dlatego, ze ja lubię czarne lakiery. Zdobienie tez fajne...
Co do zeli to nic nie powiem bo nie używam :p
Dziękuję za odwiedziny Bardzo się cieszę, że Ci się podobają Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
No, ćwicz ćwicz na swoich łapkach. Nawet samotniaczki. Ja się powoli biorę z powrotem po narodzinach za robotę. Już się nie mogę doczekać.
Stópki fajne, chociaż ja na nóżkach uznaję tylko klasyczny frencz. :P
Jeśli chodzi o pytanie dotyczące żeli, to trudno mi powiedzieć. Na doszkoleniu ostatnio robiłam na IBD i bardzo fajnie się na nich pracowało. Mogę pochwalić, a nawet polecić. Tych drugich nie używałam.
Jak wyrobię z czasem to jutro po pracy zrobię paznokcie u rąk Wierzę, że już Cię ciągnie do roboty - czekam na nowości Ja niestety nie mogę za bardzo mieć french'a u stóp ze względu na pazurki przy dużych palcach. Tak rodzinnie mi rośnie jakby jeden na drugim. Wiem, wiem...jest cover, może by dało radę to jakoś zatuszować, ale wygodniej i szybciej jest mi walnąć kolorek ;p Za to u rąk mam ochotę na french, ale wtedy nie będą dopasowane do stóp, więc bez sensu ;/ z IBD mam french i Nail Prep odtłuszczacz dlatego zastanawiam się nad kupnem pozostałych żeli. Z Nails Company mam podkładówkę, budujący... nabłyszczacza nie używam z tej firmy, chociaż też mam. Wygodniej mi w pędzelku. Nie wiem czy powinnam tak mieszać. Ogólnie powiedziano mi, że odtłuszczacz najlepiej z tej samej firmy co żele. Później słyszałam, że to bzdura. Na Nails Company pracowałam na kursie, ale tylko jak ktoś miał ciężką płytkę, nadpotliwość dłoni itp. Teraz robię każdemu tymi żelami.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 12:16   #55
dziennikarka93
Raczkowanie
 
Avatar dziennikarka93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra i okolice
Wiadomości: 136
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba, który nie ma zielonego pojęcia o malowaniu paznokci, zwłaszcza takimi technikami, to powiem Ci, że masz talent. Zawsze zazdrościłam osobom, które mają taki zmysł artystyczny i potrafią sobie zrobić takie śliczne paznokietki. Ja zazwyczaj maluję na jednolity kolor i spokój ;D Bo nie mam cierpliwości i umiejętności. Bardzo podoba mi się ten czarny lakier z białymi zdobieniami A jeśli mogę coś jeszcze dodać, to...fajne sandałki ;D;D
__________________
dziennikarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:36   #56
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez dziennikarka93 Pokaż wiadomość
Z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba, który nie ma zielonego pojęcia o malowaniu paznokci, zwłaszcza takimi technikami, to powiem Ci, że masz talent. Zawsze zazdrościłam osobom, które mają taki zmysł artystyczny i potrafią sobie zrobić takie śliczne paznokietki. Ja zazwyczaj maluję na jednolity kolor i spokój ;D Bo nie mam cierpliwości i umiejętności. Bardzo podoba mi się ten czarny lakier z białymi zdobieniami A jeśli mogę coś jeszcze dodać, to...fajne sandałki ;D;D
Przyznam szczerze, że jak zaczęłam czytać początek komentarza to się przestraszyłam. Myślałam, że chcesz mi przekazać coś w stylu "Nie mam pojęcia o stylizacji paznokci, a mimo tego dostrzegam pełno błędów" Tak, więc po przeczytaniu całości naprawdę mi ulżyło, hehe. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pazurki u stóp są zrobione czarnym żelem, nie malowane lakierem Myślę, że głównie chodzi o cierpliwość. Jakbyś ją miała to też byś dała radę coś stworzyć Heh super, że sandały się podobają. Kupiłam tydzień temu także są jeszcze w sklepach ;p

Dziś zrobiłam pazury u rąk - fotek brak. Skończyłam późno także myślę, że zdjęcia byłyby beznadziejne, a jutro może uda się jakoś fajnie sfotografować w ciągu dnia.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:05   #57
dziennikarka93
Raczkowanie
 
Avatar dziennikarka93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra i okolice
Wiadomości: 136
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że jak zaczęłam czytać początek komentarza to się przestraszyłam. Myślałam, że chcesz mi przekazać coś w stylu "Nie mam pojęcia o stylizacji paznokci, a mimo tego dostrzegam pełno błędów" Tak, więc po przeczytaniu całości naprawdę mi ulżyło, hehe. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pazurki u stóp są zrobione czarnym żelem, nie malowane lakierem Myślę, że głównie chodzi o cierpliwość. Jakbyś ją miała to też byś dała radę coś stworzyć Heh super, że sandały się podobają. Kupiłam tydzień temu także są jeszcze w sklepach ;p

Dziś zrobiłam pazury u rąk - fotek brak. Skończyłam późno także myślę, że zdjęcia byłyby beznadziejne, a jutro może uda się jakoś fajnie sfotografować w ciągu dnia.
Nie, coś Ty ;D Jak mogłabym napisać, że coś jest nie tak, skoro wszystko jest super Chciałam stworzyć nastrój grozy
pewnie, wrzucaj zdjęcia nowego dzieła Chętnie pooglądam Myślę,że będę wpadała częściej na Twoją galerię, bo jest na czym oko zawiesić
Pozdrawiam :P
__________________
dziennikarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 13:44   #58
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

No i ja cos dawno u ciebie nie byłam

o w tych mocniej tunelik zacisnąć i byłoby gites: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1340562318

a czarne na stopkach bardzo elegancko się prezentują
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:10   #59
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez dziennikarka93 Pokaż wiadomość
Nie, coś Ty ;D Jak mogłabym napisać, że coś jest nie tak, skoro wszystko jest super Chciałam stworzyć nastrój grozy
pewnie, wrzucaj zdjęcia nowego dzieła Chętnie pooglądam Myślę,że będę wpadała częściej na Twoją galerię, bo jest na czym oko zawiesić
Pozdrawiam :P
Udało Ci się z tym nastrojem grozy ;p W takim razie zapraszam do obejrzenia paznokci u rąk - za moment się pojawią
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:15   #60
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
No i ja cos dawno u ciebie nie byłam

o w tych mocniej tunelik zacisnąć i byłoby gites: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1340562318

a czarne na stopkach bardzo elegancko się prezentują
Tylko, że tam był żel na naturalkach, więc jak to jest z tym tunelem? Wczoraj też robiłam na swoich naturalkach, więc tak samo pewnie będzie Ci go brakować...

Nie mam siły na lepsze ujęcia. Zdobienia na kciukach i serdecznych + na każdym delikany hologram. Nie widać? To proszę sobie wyobrazić ;p Jeszcze mi powiedzcie, że wizaż walnął swój podpis na tych pazurkach, które według mnie najładniej wyglądają?! (czyli te u lewej ręki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00817.jpg (28,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00818.jpg (30,7 KB, 22 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.