Skapy okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 19:24   #1
Pola3312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63

Skapy okres


Dzis po 35 dniu cyklu pojawił sie "okres"(normalnie występuje w okolicach 30). Jednak wgl nie przypomina on normalnego okresu, tylko bardziej plamienie. Jest to o tyle dziwne,ze zazwyczaj okresy miałam w miarę obfite. Od niedawna zaczelam uprawiać ze swoim chłopakiem petting. Czy mogło to jakkolwiek wpłynąć na miesiaczke? Czy w pierwszym dniu miesiączki moze występować tak niewielkie plamienie? No i głupie, bo wiem,ze to nie mozliwe, ale czy istnieje jaka kolwiek możliwość ciąży? Jesli np.sperma znalazłaby sie na palcach chłopaka, ktore potem wprowadzał do pochwy?
Pola3312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:08   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Skapy okres

Zrób test ciążowy
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:38   #3
Pola3312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63
Dot.: Skapy okres

Dzis juz okres jest normalny Mimo wszystko ulżyło mi, wiecie jak to jest z tymi myślami ;p
Pola3312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:39   #4
joasia2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Skapy okres

hej w tym miesiącu mój @ zaczął się 6 jest skąpy i dziwnie się zaczął poszłam do toalety i po chwili poczułam jakby jakiś zawór puścił i pociekła krew na papierze zauważyłam brunatną krew i jakby taki czop śluzowy taka gęsta biało- krwista kulka czy coś w podobie, warto nadmienić że 10 dni przed @ chorowałam i trafiłam do szpitala w którym tylko leżałam.... czy któraś z was znajduje wytłumaczenie dla tych dziwnych objawów ?
joasia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:51   #5
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Skapy okres

Odkąd pamiętam miałam niesamowicie obfite okresy i to już od 1szego dnia, natomiast od 2lat od kiedy jestem z moim TŻ jakoś mi się to uregulowało nie wiem może regularne współżycie ma na to wpływ co bądź hormony, dojrzewanie Tak czy owak, dążę do tego, że jesteśmy zmienne nigdy nie będzie tak jak w zegarku i wg wszelkich opisów w książkach popatrz, zawsze miałam bóle nie do wytrzymania przez cały czas trwania okresu a teraz? tylko 1 i 4 dnia, zawsze miałam śluz płodny tzw jak białko a teraz go nie mam no i okres też już mam inny niż miałam skrócił się o jeden dzień (z 7 na 6) i pierwszego dnia PODOBNIE JAK U CIEBIE jest go niewiele `rozkręca` się że tak powiem po parenastu godzinach Nie dajmy się zwariować!

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia2605 Pokaż wiadomość
hej w tym miesiącu mój @ zaczął się 6 jest skąpy i dziwnie się zaczął poszłam do toalety i po chwili poczułam jakby jakiś zawór puścił i pociekła krew na papierze zauważyłam brunatną krew i jakby taki czop śluzowy taka gęsta biało- krwista kulka czy coś w podobie, warto nadmienić że 10 dni przed @ chorowałam i trafiłam do szpitala w którym tylko leżałam.... czy któraś z was znajduje wytłumaczenie dla tych dziwnych objawów ?
Nie wiem, czy choroba mogła mieć na to wpływ.. z reguły choroby mogą opóźniać okres ale to co przytrafiło się Tobie jest raczej bardzo nietypowe:O moim zdaniem, powinnaś udać się do ginekologa. To może nie być nic a może być i coś..;/ najpewniej jest iść i się zbadać powodzenia
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 13:22   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Skapy okres

Cytat:
Napisane przez lovelaugh Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam miałam niesamowicie obfite okresy i to już od 1szego dnia, natomiast od 2lat od kiedy jestem z moim TŻ jakoś mi się to uregulowało nie wiem może regularne współżycie ma na to wpływ co bądź hormony, dojrzewanie Tak czy owak, dążę do tego, że jesteśmy zmienne nigdy nie będzie tak jak w zegarku i wg wszelkich opisów w książkach popatrz, zawsze miałam bóle nie do wytrzymania przez cały czas trwania okresu a teraz? tylko 1 i 4 dnia, zawsze miałam śluz płodny tzw jak białko a teraz go nie mam no i okres też już mam inny niż miałam skrócił się o jeden dzień (z 7 na 6) i pierwszego dnia PODOBNIE JAK U CIEBIE jest go niewiele `rozkręca` się że tak powiem po parenastu godzinach Nie dajmy się zwariować!
Brak śluzu płodnego nie jest dobrym objawem.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-11 14:22:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.