dobre i zle dzialanie chudego nabialu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 07:40   #1
whitelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5

dobre i zle dzialanie chudego nabialu


Witajcie. mam problem. staram sie przytyc, ale po ostatniej probie tyci tycia na dziecie dla sportowcow pozostali mi zamilowanie do chudego nabialu... serki wiejskie, twarogi, bialka jaj, mleko granuliwane. potrafie codzienne.zjesc na.noc cala kostke chudego twarogu z 6 duzymi lyzkami mleka granuliwanego 250g serka wiejskiego i popic mlekiem 1,5%. czy to moze byc prYczyna hamowania tycia? Podam przykladowy jadloapis z wczoraj:
9,45: 2 kromki chleba kasztanowego z poledwica z indyka kawalkami cebuli konserwowej z papryka, kromka chleba orkiszowo slonecznikowego z plastrem z fileta z drobiu i uogorkiem
11: jablko
13:45: ok.230g mrozonki chinskiej: ryz, kurczak, grsyby mung,'marchewka, groszek, por, jakies inne warzywa chinskie
16;00: tata robil cos z zoltek ugotowanych w pracy to zjadlam ugotowane bialko z ketchupem
17:30: 2 duze jablka z jigurtem naturalnym danone z ziarnami zboz i orzechami
18;00: 125g wedzonego pstraga
19:00 1 kromka chleba kasztanowego z ketchupem ziolowym, ok.120-130g kurczaka grillowanego w marynacie, 1 kromka chleba kasztanowego z szynka drobiowa i dwoma plastrami sera zoltego
od 20 do 21,30: 200g twarogu chudego, 260g serka wiejskiego, niecale 2 szklanki mleka 1,5%, 6 kopiastych.lyzek mleka w proszku

Nie tyje na tym kompletnie... czy to mozliwe. czy nabial moze blokowac tycie?;( kocham te wszystkie.serki i twarogu razem zmiksowane na jedna papke.
whitelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:25   #2
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

OMG ile nabiału. Nie boli Cię brzuch od tego?
Jak dla mnie to jest chyba super dieta na przyrost mięśni. Ćwiczysz coś?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:58   #3
whitelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

Nie boli. odkad pamietam jadam duzo nabialu. gdy bylam mala dziewczynka, praktycznie jadlam same kurczaki, mleko, jogurty i twarozki. zostalo mi do dzis... ale teraz znowu mam duzo faze na nie. przed schudnieciem biegalam. aktualnie bardzo, bardzo duzo chodze. codziennie tez chodze sobie na stepperze ( kiedys chodzilam do psychologa z depresja i tak wyladowuje zle emocje+ dobra muzyla, nie ma to na wzgledzie spalanie zjedzonych kcal). Ja slyszalam, ze nabial dziala tylko odchudzajaco, gdy ma sie bilans dniowy lub ujemny
w moim przypadku jal to jest? Spozywam duzo tluszczy, cukrow i weglowodanow. powinnam raczej tyc i w mieanie i tluszcz, nie?
whitelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 22:17   #4
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

uwazaj na cholesterol... ten zly jest z tluszczy zwierzecych czyli tluste mieso sery jaja itp... ja mam 28 lat odrzywiam sie w miare zdrowo a cholesterol ze hoho! wiec to nie przychodzi z wiekiem a z niezdrowym jedzeniem a jak duzo cholesterolu to zatyka zyly tluszczem i mozna sie przekrecic zrob sobie wyniki na to jesli jesz tyle produktow zwierzecych...pozdrawiam: )
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 04:57   #5
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
uwazaj na cholesterol... ten zly jest z tluszczy zwierzecych czyli tluste mieso sery jaja itp... ja mam 28 lat odrzywiam sie w miare zdrowo a cholesterol ze hoho! wiec to nie przychodzi z wiekiem a z niezdrowym jedzeniem a jak duzo cholesterolu to zatyka zyly tluszczem i mozna sie przekrecic zrob sobie wyniki na to jesli jesz tyle produktow zwierzecych...pozdrawiam: )
jajka są mega zdrowe...!!! podobno...
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:24   #6
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

nie no wszystko jest mega zdrowe... w odpowiednich ilosciach
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:44   #7
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

.

Edytowane przez martyyn
Czas edycji: 2013-08-09 o 19:09
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 08:37   #8
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: dobre i zle dzialanie chudego nabialu

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
nie no wszystko jest mega zdrowe... w odpowiednich ilosciach
Jajka mają może i dużo cholesterolu, ale musiałabyś zjeść przynajmniej kilkanaście w ciągu tygodnia żeby miały wpływ na poziom Twojego złego cholesterolu. Wszystkie najnowsze badania wskazują na to, że cholesterol w jajkach nie przekłada się tak bardzo na podwyższanie naszego cholesterolu. Szukałabym więc przyczyny zbyt wysokiego cholesterolu gdzie indziej... chyba że faktycznie zjadasz po kilkanaście jajek na tydzień Ja jem ok. 10-12szt. Cholesterol mam perfecto (badania robię co 2 miesiące)
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.