SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 22:41   #2551
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Prawda wygląda tak, że Milczenie, oglądane teraz (czyli po raz enty) też robi mniejsze wrażenie. Na szczęście nie wszystkie filmy się tak kiepsko starzeją. Pamiętam, jak oglądałam ze 3-4 lata temu po wielu latach przerwy... Rambo (pierwszą część). Wzruszyć się można
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:41   #2552
LadyChels
Raczkowanie
 
Avatar LadyChels
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
GG do LadyChels
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej dziewczyny! Poszukuję tytułu książki mojego dzieciństwa ('90), którą straciłam kilka lat temu przez nieopatrzność (prawdopodobnie została ofiarowana przez moją mmę jako prezent jednemu z dzieciaków w rodzinie, ale nie mogę jej zlokalizować unikogo;/). Książka była duża, prawdopodobnie większa niż A4, gruba, niebieska, w twardej oprawie, chyba z jakimś baśniowym zamkiem w centrum lub postaciami z bajek (zamek a la Disney prawie na pewno był po wewnętrznych stronach okładki). Była podzielona na kilka części: baśnie jak np. Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Kot w Butach, itp, bajki Ezopa, Przypowieści biblijne i inne opowieści typu Flecista z Hamelina, Wilk i Jagnię. Było tych bajek bardzo dużo, miała piękne ilustracje (np. Królewna Śnieżka miała ilustracje jak z filmu Disneya). Bardzo zależy mi na tej książce, jeśli któraś z was ma tę książkę bądź wie, że krąży gdzieś w internecie - pomóżcie!

Edit. Znalazłam tytuł to "Skarbnica Ulubionych Bajek", tom podwójny. Teraz pozostaje mi tylko szukać kogoś, kto ją ma i chciałby się jej pozbyć

Edytowane przez LadyChels
Czas edycji: 2013-06-26 o 20:42
LadyChels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 17:06   #2553
misiaa64
Raczkowanie
 
Avatar misiaa64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radzyń
Wiadomości: 37
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Pomożecie?

Szukam filma a'la The First Time, Zakochana złośnica albo Miłość na żądanie. Coś podobnego ale z nutką komedii, żeby nie był to typowy romans. Dzięki z góry
misiaa64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:36   #2554
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez misiaa64 Pokaż wiadomość
Pomożecie?

Szukam filma a'la The First Time, Zakochana złośnica albo Miłość na żądanie. Coś podobnego ale z nutką komedii, żeby nie był to typowy romans. Dzięki z góry

"Lepiej późno niż później"
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 12:52   #2555
misiaa64
Raczkowanie
 
Avatar misiaa64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radzyń
Wiadomości: 37
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
"Lepiej późno niż później"

a ciekawe, ciekawe. skuszę się.
misiaa64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 13:49   #2556
KanonkaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

A ja szukam piosenki z tego oto filmiku http://www.youtube.com/watch?v=jnmEIS54H9E
(2:10) cholernie mi się ta melodia podoba, to jakiś soundtrack? Kojarzy któraś? ;(
KanonkaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:10   #2557
misiaa64
Raczkowanie
 
Avatar misiaa64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Radzyń
Wiadomości: 37
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam filmu podobnego do American Mary.

zna ktoś?

Edytowane przez misiaa64
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:16
misiaa64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 21:26   #2558
Desire_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 466
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez misiaa64 Pokaż wiadomość
szukam filmu podobnego do American Mary.

zna ktoś?
Nie oglądałam filmu o który pytasz, ale jak przeczytałam opis, to jakoś mi się z tymi dwoma skojarzył:
Patologia (tytuł oryg. Pathology) – amerykański thriller z roku 2008.
Martyrs. Skazani na strach (tytuł oryg. Martyrs) – francusko-kanadyjski horror z 2008 roku w reżyserii Pascala Laugiera.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że
osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
Desire_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 17:48   #2559
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Rok temu widziałam niedługi, wzruszający filmik o czarnoskórym biegaczu. Mężczyzna podczas jednego z wyścigów doznał kontuzji, ale za wszelką cenę chciał przekroczyć metę więc doszedł tam, opierając się na ramieniu innego mężczyzny (swojego ojca?). W tle leciała piosenka "You raise me up".
Ktoś kojarzy, może podesłać link?

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Nieaktualne, filmik już znalazłam - po roku poszukiwań!
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:18   #2560
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu książki, którą czytałam kilka lat temu, nie jest to więc zbyt nowa książka

Urywki fabuły, które pamiętam, to: młoda dziewczyna (chyba nie była pięknością ) bierze ślub z bogatym impotentem (albo miał inną przypadlość seksualną), o ile dobrze pamiętam "poszukiwanie żony" organizuje jego matka (??). Związek był "fikcyjny", kobieta miała kochanka - któregoś z pracowników, na 100% zaszła w ciążę, jej mąż zepchnął ją ze schodów i przez to dziecko urodziło się upośledzone. Dziecko miało na imię David, kiedy podrosło było bardzo agresywne, trzymali je w osobnym zautomatyzowanym pokoju, na końcu chłopiec zakochał się w opiekunce i ją udusił.

Bardzo prosze o pomoc, moze któraś z was coś kojarzy
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:28   #2561
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: jaki to film?

Witajcie. Może ktoś z Was kojarzy film o dziewczynie, która zabiła swoją koleżankę, jej ciało porzuciła w rzece a sama zamieszkała z matką zabitej dziewczyny. Oczywiście nikt nie wiedział o tym, że ta dziewczyna jest mordercą koleżanki.O zabójstwo oskarżony został pewien chłopak, chyba były zabitej dziewczyny. Na koniec filmu dopiero wychodzi na jaw kto jest mordercą. Będę wdzięczna za podanie tytułu tego filmu
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 19:28   #2562
ulka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Witajcie!
Poszukuje książek podobnych do 50 twarzy Greya, odnoszących się do dominacji mężczyzny nad kobietą. Nie muszą być erotyczne! Zna któraś jakąś?
ulka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 03:42   #2563
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: jaki to film?

Pamiętam, że dawno temu oglądałam thriller, jak byłam dzieckiem zrobił na mnie wrażenie, ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu, ani żadnego aktora czy aktorki (pewnie nikt znany tam nie grał).
To historia dziewczyny, która wychodzi z więzienia albo ze szpitala psychiatrycznego i zaczyna pracę w luksusowym ośrodku dla bogatych. Tam spotyka grupę bogatych i radosnych równolatków (dziewczyna i dwóch facetów po 20) i zaczyna się z nimi integrować. Oni zaczynają ją lubić, jeden z facetów się w niej zakochuje. Ona pod drodze manipuluje wszystkim, aby osiągnąc swój cel bycią bogatą. Potem ta bogata dziewczyna dowieduje się o przeszłości tej biednej. I ta biedna zaczyna ją dręczyć i w końcu zabija, potem zabija całą grupę, a na końcu chyba siebie.
Pamiętam jeszcze, że bohaterka biedna była blondynką, a bogata brunetką. Był też chyba motyw upodabniania sie do tej bogatej wyglądem. Film był z końca lat 80 albo poczatku lat 90. Było dużo bladego różu i bieli.
Będę wdzięczna za wskazówki, mam nadzieję, że film nie okaże się totalnym kiczem i koszmarem.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:13   #2564
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: jaki to film?

Film widziałam około 10 tal temu, był DZIWNY i to słowo pasuje do niego najbardziej.
Historia dotyczyłą chłopca wychowanego w patologicznej rodzinie, gdzie był brud, wszy a matka związałą się z jakimś kaznodzieją.

Chłopiec następnie jeździł ciężarówką z mężczyzną i słuchali płyt dorsów. ogólnie muzyka Doors jest bardzo obecna w tym filmie.

Następnie mężczyzna dorósł i pilnował księgi i znów szedł i szedł pilnowany przez kobietę z nożem która zginęła broniąc go.

Film się kończy tym że siedzi po turecku jak starzec i nadal pilnuje księgi.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:32   #2565
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez ulka90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Poszukuje książek podobnych do 50 twarzy Greya, odnoszących się do dominacji mężczyzny nad kobietą. Nie muszą być erotyczne! Zna któraś jakąś?
UJARZMIĆ BESTIĘ polecam!
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:38   #2566
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (z

Cytat:
Napisane przez ulka90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Poszukuje książek podobnych do 50 twarzy Greya, odnoszących się do dominacji mężczyzny nad kobietą. Nie muszą być erotyczne! Zna któraś jakąś?
Zapytaj w wątku 'książki podobne do 50 twarzy greya(...)'.


Szukam filmu, który oglądałam o dzieciństwie, pamietam, że bohaterka - młoda dziewczyna, prawdopodobnie nastolatka - musiała przejść przez labirynt, wiem też, że miała młodszego brata. Pamietam taki fragment, że idąc przez ten labirynt rysowała znaki na ziemi pomadką do ust, a gdy narysowała strzałkę na takiej jakby płytce, jakiś 'potworek' obrócił tę płytkę o 180 stopni, zacierając tym samym ślady, które dziewczyna zostawiała.
Nie zależy mi jakoś szczególnie na tym filmie, ale chciałabym znać tytuł, bo zastanawia mnie ile z tego filmu pamietam, a ile sobie wymyśliłam, wydaje mi się, że oglądałam to w wieku 3-4 lat, więc jest to dla mnie dość ciekawa kwestia.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:56   #2567
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez ulka90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Poszukuje książek podobnych do 50 twarzy Greya, odnoszących się do dominacji mężczyzny nad kobietą. Nie muszą być erotyczne! Zna któraś jakąś?
Chyba "Dotyk Crossa" jest podobny, ale nie czytałam żadnej z tych dwóch pozycji więc 100 % pewności nie mam
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:09   #2568
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na da

Cytat:
Napisane przez sweetcorn59 Pokaż wiadomość
Zapytaj w wątku 'książki podobne do 50 twarzy greya(...)'.


Szukam filmu, który oglądałam o dzieciństwie, pamietam, że bohaterka - młoda dziewczyna, prawdopodobnie nastolatka - musiała przejść przez labirynt, wiem też, że miała młodszego brata. Pamietam taki fragment, że idąc przez ten labirynt rysowała znaki na ziemi pomadką do ust, a gdy narysowała strzałkę na takiej jakby płytce, jakiś 'potworek' obrócił tę płytkę o 180 stopni, zacierając tym samym ślady, które dziewczyna zostawiała.
Nie zależy mi jakoś szczególnie na tym filmie, ale chciałabym znać tytuł, bo zastanawia mnie ile z tego filmu pamietam, a ile sobie wymyśliłam, wydaje mi się, że oglądałam to w wieku 3-4 lat, więc jest to dla mnie dość ciekawa kwestia.
Labirynt!
Z Davidem Bowie.
Uwielbiam ten film. Sama go próbowałam znaleźć po sześciu latach. Na szczęście pamiętałam kto jan gra. Bardzo kubie muzykę z tego filmu

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:02   #2569
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Labirynt!
Z Davidem Bowie.
Uwielbiam ten film. Sama go próbowałam znaleźć po sześciu latach. Na szczęście pamiętałam kto jan gra. Bardzo kubie muzykę z tego filmu

Tapnięte z mojego HTC ONE V
To był Bowie? Wow W sumie nie mam tylko przebłyski co do wyglądu bohaterów, ale może dlatego mój mózg nie dawał mi spokoju co do tego filmu, mimo że ledwo go pamietam. Nawet nie wiem jak Ci podziękować.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 15:26   #2570
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury

Hej dziewczyny. Poszukuje tytułu bajki, chodzi mi ona już parę miesięcy po głowie i nie mogę sobie go przypomnieć. Oglądałam ją w dzieciństwie. Pamiętam, że w tej bajce był chłopiec, który przyjaźnił się z takimi małymi ludzikami, które mieszkały w ścianie jego domu. Nosił je zawsze w takiej torbie w kształcie pudełka. Te ludziki miały ogony. Coś kojarzy mi się, że nazywały się liliputki ale nie jestem pewna. Pamięta może, któraś tą bajkę?
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:44   #2571
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, liter

Cytat:
Napisane przez sweetcorn59 Pokaż wiadomość
To był Bowie? Wow W sumie nie mam tylko przebłyski co do wyglądu bohaterów, ale może dlatego mój mózg nie dawał mi spokoju co do tego filmu, mimo że ledwo go pamietam. Nawet nie wiem jak Ci podziękować.
Nie ma za co.
Prawdę mówiąc, jak zaczęłam szukać filmu, pamiętałam Bowie'ego jak przez mgłę, tym bardziej, że gdy to oglądałam nie wiedziałam jeszcze kto to Bowie. Ale fryzura, którą pamiętałam przypominała mi właśnie jego albo Limahla. Limahl był za mało męski, więc poszukałam w czym grał Bowie i trafiłam

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:57   #2572
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Odp: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorcz

O widzisz A jaka radość po znalezieniu co nie? najlepsze jest to, że wystarczyło wpisać w google 'labirynt filmweb' i film pojawiłyby się na 1 pozycji. No ale przecież nikt nie przypuszczałby, że film o labiryncie nosi taki właśnie tytuł i to jako jeden z nielicznych. Trzeba sobie komplikować życie
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 14:21   #2573
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Odp: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (z

Hej

Szukam tytułu książki, prawdopodobnie kryminalnej, którą czytałam już dawno temu no i nie umiem sobie przypomnieć. Jedyne, co pamiętam, to że jedna z głównych postaci miała na imię/nazywano ją NEMEZIS i ona głównego bohatera chciała odnaleźć/zabić/skrzywdzić? Książka raczej współczesna lub bliższa współczesności, nie żadne czasy wojny czy coś. Szukałam na lubimyczytać, ale tam w większości nie takie. Podejrzewam, że może to być książka autorstwa Cobena, Kinga lub innych podobnych autorów. Za wszelką pomoc dziękuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:43   #2574
hynca90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

witam
szukam tytułu filmu z ok lat 90
w filmie mały chłopiec raczkuje przez całe miasto i gonią go dwaj mężczyźni by go złapać i wżąć za niego okup
chodzi po rusztowaniach itp
mówią na niego BUBU


proszę o pomoc
hynca90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:44   #2575
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 371
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez hynca90 Pokaż wiadomość
witam
szukam tytułu filmu z ok lat 90
w filmie mały chłopiec raczkuje przez całe miasto i gonią go dwaj mężczyźni by go złapać i wżąć za niego okup
chodzi po rusztowaniach itp
mówią na niego BUBU


proszę o pomoc
ooo kojarzę to ale niestety nie wiem co to, też się chętnie dowiem
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:46   #2576
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (z

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
ooo kojarzę to ale niestety nie wiem co to, też się chętnie dowiem
Brzdąc w opałach
A bubu to była ulubioną książeczka małego. Do dziś pamiętam dyspozycje policjanta, gdy mały dał im do zrozumienia gdzie jest jego ulubioną książeczka i gdzie tym samym są porywacze: jedziemy do tiktaka po bubu

Tapnięte z mojego HTC ONE V

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2013-07-21 o 21:48
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 09:11   #2577
hynca90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany te

dziękuje bardzo
hynca90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:57   #2578
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Odp: Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany te

Szukam książek o Au Pair, albo innych opiekunkach coś w stylu "Niania w Nowym Jorku" "Niania w Londynie" "Au Pair potrzebne od zaraz"
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:40   #2579
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Odp: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (z

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Hej

Szukam tytułu książki, prawdopodobnie kryminalnej, którą czytałam już dawno temu no i nie umiem sobie przypomnieć. Jedyne, co pamiętam, to że jedna z głównych postaci miała na imię/nazywano ją NEMEZIS i ona głównego bohatera chciała odnaleźć/zabić/skrzywdzić? Książka raczej współczesna lub bliższa współczesności, nie żadne czasy wojny czy coś. Szukałam na lubimyczytać, ale tam w większości nie takie. Podejrzewam, że może to być książka autorstwa Cobena, Kinga lub innych podobnych autorów. Za wszelką pomoc dziękuję
A może to Agatha Christie - "Nemezis"
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 21:03   #2580
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Odp: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (z

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
A może to Agatha Christie - "Nemezis"
Niestety nie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.