Dobrze mi tak?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 07:57   #1
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Question

Dobrze mi tak??


Zrobiłam się na czarno ale niestety nie podoba sie to niektórym Poza tym uwazaja, ze nie powinnam nosić rozpuszczonych włosów, bo są brzydkie.
Osobiscie tak nie uwazam. Mi się podobają a w czarnych wlosach czuje się najlepiej.

Dołączam zdjęcie abyście mogły same zobaczyć. Mile widziane jakies sugestie co do ewentulanej fryzury i koloru Może następnym razem wybiorę cos innego.

PS. Na włosy doszły jeszcze czerwono miedziane refleksy, których na zdjęciach i tak nie widać. Odcienie są bardzo różne ale ciekawe

Załącznik 385113
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2006-10-03 o 19:26
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:23   #2
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Dobrze mi tak??

mi sie podoba . i nie uwazam, ze twoje ropuszczone wloski sa brzydkie. karolca a moze zalaczylabys fotke 'przed'?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:27   #3
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez AaniaA
mi sie podoba . i nie uwazam, ze twoje ropuszczone wloski sa brzydkie. karolca a moze zalaczylabys fotke 'przed'?
niestety nie mam mozliwosci obecnie. Jesli mam fotkę, która mogłabym dac to tylko w spiętych włosach. Ale zobacze
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:30   #4
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Arrow Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez AaniaA
karolca a moze zalaczylabys fotke 'przed'?
Dobrze mówiłam, ze mam tylko w spiętych włosach. Ale co tam, moge ja dodać. Piękna nie jest
Nie patrzcie na opatuloną szalem szyję... Było zimno więc jakoś musialam sie "chronić"

Załącznik 385143
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2006-10-03 o 19:26
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:36   #5
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: Dobrze mi tak??

W czarnych jesteś wyraźniejsza, ciekawsza - mnie się bardziej podobasz w nowej fryzurce
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:37   #6
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Dobrze mi tak??

Osobiście bardziej podobasz mi się w rozpuszczonych włosach
Masz wysokie czoło i spięte włosy jeszcze bardziej je uwydatniają.
Jeśli chodzi o nowy koloerk, to Ci pasuje
Pozdrawiam
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:39   #7
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: Dobrze mi tak??

zdecydowanie lepiej wygladasz w rozpuszczonych. i wlasnie masz piekne, krecone wloski wiec ich nie chowaj w kucyku. i nie sluchaj zlych doradcow. moze Ci zazdroszcza
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 08:52   #8
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

niestety nie kazdego dnia moge miec rozpusczone wloski... czasem po prostu brzydko wyglądaja z rana a nie mam czasu ich ukladac i modelowac. a czasem one nie chcą być ladne. wiadomo jak jest z kręconymi. raz są ladne loczki a innym razem napuszą się

Planuję je trochę skrócić aby ladniej się kręciły (im mam krótsze włosy tym bardziej skręcone )
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:26   #9
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Dobrze mi tak??

ja tez wole ciebie w rozpuszczonych wloskach - zdecydowanie lepiej niz w kucyku.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:31   #10
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

ja tez wole siebie w rozpuszczonych. lepiej sie czuje. tylko czasem (raczej czesto) wlosy robia mi na zlosc a ja nie mam czasu rano poswiecac sie na ich ukladanie. najszybciej jest je wtedy zwiazac ale w ciagu dnia i tak je rozpuszczam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:35   #11
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Dobrze mi tak??

Nie będę oryginalna, jak powiem (napiszę ), że uważam, że ładniej wyglądasz w rozpuszczonych włosach. A w tym czarnym bardzo Ci do twarzy;-)
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 09:45   #12
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dobrze mi tak??

Ja też uwazam że w czrnych ładnie! A włoski powinnaś jak najbardziej nosić rozpuszczone. Skoro one czasem "nie chcą" dobrze wyglądać, to może zainwestuj w jakiś profesjonalny kosmetyk do włosków kręconych, np w serię L'oreal Professionel? (nie wiem czy dobrze napisałam, ale nie chce mi sie szukać w słowniku )
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:05   #13
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

niestety one wiele nie pomagaja. planuje zainwestowc w calą serię kosmetyków curl.life z Matrixa. Marka jest dobra a na kosmetyki (szampon, odzywka, maska, krem, jakis zel czy spray czy to tam jest) zaplacilabym ponad 100 zl. Ale mysle ze byloby warto. Wczesniej uzywalam maski nawilzająco wygladzającej z matrixa i wlosy byly o niebo ladniejsze (chociaz nadal zyly wlasnym zyciem). Na razie stosuję szampony i odzywki do wlosów suchych dostepne w sklepach. Kupilam wczoraj odzywke Pantene (zlota linia czy cos takiego) to wlosów bardzo suchych. Efekt? Taki sobie. Chociaz wloski sa bardzo przyjemne w dotyku
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:13   #14
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dobrze mi tak??

Jak dla mnie to wygladasz super w tych ciemnych włosach jak i lepiej Ci chyba jak masz rozpuszczone na Twoim miejscu bym nic z nimi nie robila
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:32   #15
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomości: 37
Dot.: Dobrze mi tak??

Z tego co widzę to czarne włoski Ci pasują.
Wiadomo, że najlepsza ocena byłaby gdybyś załączyła zdjątko w innym kolorku (można by porównać)
No i (nie będę oryginalny )..............lepiej w rozpuszczonych włoskach

pozdrawiam
leukon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:29   #16
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Dobrze mi tak??

a gdzie te czerwone pasemka ,nawet czarne nie są////
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:35   #17
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Dobrze mi tak??

Bardzo ladnie wygladasz w rozpuszczonych wloskach... tak szczreze to w kitce wogole mi sie nie podobasz masz wysokie czolo i powinnas miec wloski rozpuszczone
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:50   #18
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez werax
a gdzie te czerwone pasemka ,nawet czarne nie są////
Hmm.. Nie są czarne? To wtedy jakie??
a zdjęcie jest bez pasemek. Swoją drogą... na zadnym zdjęciu nie widać owych pasemek więc na razie nie będę dodawała. Jak uda mi się dobrac odpowiednie swiatlo to bedą widoczne
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:32   #19
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

Moim zdaniem wyglądasz lepiej w czarnych włosach i koniecznie w rozpuszczonych. Jak napisały dziewczyny masz wysokie czoło i włosy ściągnięte w kucyk jeszcze bardziej je uwydatniają. Jeśli rano nie możesz poradzić sobie z włosami to może pomoże Ci mój sposób, czyli rozpylenie na włosach mgiełki wody i na to pianka. Po tym zabiegu włosy znów się ładnie kręcą.
Co do pielęgnacji to ja polecam szampon z profesjonalnej serii L'oreal power care (chyba) - taki do włosów farbowanych i uwrażliwionych. Jak dla mnie rewelacja! Ja mam włosy bardziej kręcone od Twoich i po farbowaniu zawsze była tragedia - włosy się koszmarnie łamały, rozdwajały i były okropne. Po szamponie były w naprawdę dobrym stanie. Jednak w przypadku kręconych włosów warto zainwestować w dobre produkty.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 18:54   #20
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez tornado
Moim zdaniem wyglądasz lepiej w czarnych włosach i koniecznie w rozpuszczonych. Jak napisały dziewczyny masz wysokie czoło i włosy ściągnięte w kucyk jeszcze bardziej je uwydatniają. Jeśli rano nie możesz poradzić sobie z włosami to może pomoże Ci mój sposób, czyli rozpylenie na włosach mgiełki wody i na to pianka. Po tym zabiegu włosy znów się ładnie kręcą.
Co do pielęgnacji to ja polecam szampon z profesjonalnej serii L'oreal power care (chyba) - taki do włosów farbowanych i uwrażliwionych. Jak dla mnie rewelacja! Ja mam włosy bardziej kręcone od Twoich i po farbowaniu zawsze była tragedia - włosy się koszmarnie łamały, rozdwajały i były okropne. Po szamponie były w naprawdę dobrym stanie. Jednak w przypadku kręconych włosów warto zainwestować w dobre produkty.
Mgiełka wody + pianka = puch na głowie niestety. Musiałabym wsadzić głowe pod kran i porządnie je zmoczyc, wymodelować, poczekać az wyschną etc. Niestety wstaję i tak o 5 rano zeby o 6 wyjsc i naprawde nie mam czasu zajmowac sie wlosami Włosy myje srednie co 2-3 dni bo czesciej nie muszę. Pierwszego dnia po umyciu jeszcze są ladne ale jak rano wstaję.. kazdy wlos w swoją stronę. Spie spokojnie, mam sliską poduszkę... czytalam wczesniej o "zarzucaniu" wlosów "nad głowe"... Tylko jak trzeba spac zeby tak się obudzić? hehe...

Moze jak bede miala wiecej czasu z rana (po przeprowadzce) bedzie chcialo mi sie ukladac i modelowac wlosy

Ale dzięki za informacje. Zawsze warto spróbować
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 22:30   #21
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez karolca
Mgiełka wody + pianka = puch na głowie niestety.
Poważnie po piance robi Ci się puch?? Przecież pianka powinna trochę sklejać włosy. No ale widocznie co włosy to historia Jeśli chodzi o moje włosy to niezależnie od siana jakie powstanie po nocy jednak odpowiednia ilość pianki daje radę.

Tak sobie jeszcze pomyślałam, że może Twoje puszenie wynika z tego, że włosy są za długie, nie mają siły się kręcić i są sianowate - ja tak mam. Może odpowiednie strzyżenie Ci pomoże. Widzę, że jesteś z Bydgoszczy. Ja właśnie w czasie świątecznym byłam u fajnej fryzjerki, która nadała fryzurze kształt i włosy wyglądają o wiele lepiej. Warto się zastanowić nad długością, a poza tym to włosy kręcone są chyba jednymi z najgorszych jakościowo włosów. Moje zachowują się jak w stanie permanentnej trwałej, czyli przesuszenie i totalne zniszczenie nawet wtedy gdy ich nie farbuję. Taki los pokręconych i trzeba się z tym pogodzić
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 06:37   #22
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Lightbulb Dot.: Dobrze mi tak??

ze strzyzeniem tez musze uwazac I tak planuje je troche ściąć. Obecnie są do łopatek (po umyciu na prosto są za łopatki). Marzą mi się dlugie włosy i ladnie mi w takich, ale dla moich to jest zbyt duze obciążenie. Chociaz scięcie ich czasami przynosi efekt odwrotny do zamierznego. Czytałam w innym wątku o fryzjerce na Warmińskiego.. I nie drogo jest. Może skuszę się po wypłacie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:56   #23
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Dobrze mi tak??

masz bardzo ładne włoski, a w rozpuszczonych wyglądasz super!!!!!!!staraj sie jak najrzadziej zwiazywać je w kucyk pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:56   #24
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

Ja nie wiem jak dziewczyny to robią, że mają włosy do pasa i super skręt na całej długości. Zazdroszczę ... U mnie jeśli są za długie to po prostu robią się takie dziwne sianowate fale, więc nigdy długich włosów kręconych nie będę miała
A fryzjerkę polecam - nie robi czegoś na siłę tylko dlatego, że taka moda, ale doradzi w czym będzie Ci dobrze. No i cena jest w porządku. Rzadko jestem zadowolona z fryzjera, ale tym razem się udało.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:07   #25
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Question Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez tornado
Ja nie wiem jak dziewczyny to robią, że mają włosy do pasa i super skręt na całej długości. Zazdroszczę ... U mnie jeśli są za długie to po prostu robią się takie dziwne sianowate fale, więc nigdy długich włosów kręconych nie będę miała
A fryzjerkę polecam - nie robi czegoś na siłę tylko dlatego, że taka moda, ale doradzi w czym będzie Ci dobrze. No i cena jest w porządku. Rzadko jestem zadowolona z fryzjera, ale tym razem się udało.
a gdzie ten salon jest? ja tez bardzo rzadko jestem zadowolona z tego co fryzjerka robi z moimi wlosami a bardzo boje sie zgodzic na sciecie u niej (specjalizuje sie w pasemkach i balejazach, chociaż mi nie zrobila tak jak ja chcialam a mialam nawet zdjęcie ze sobą!).
Jak bym chciała miec wlosy wiem, bo dobrze czuję sie w takich nad ramiona (po skręcieniu się ich). Lubie jak sa fajnie pocieniowane i roznej dlugosci (z przodu krótsze, z tylu dluzsze...).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:42   #26
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

Cytat:
Napisane przez karolca
a gdzie ten salon jest?
To ten na Warmińskiego, o którym czytałaś w innym wątku. Mnie odpowiada, ale wiadomo jak jest z fryzjerami - jednym opowiadaja innym mniej
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:46   #27
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Question Dot.: Dobrze mi tak??

Warmińskiego, a ile? Bo jak są dwa lub 3 salony na jednej ulicy jak na moim osiedlu? Albo ew. nazwa jak pamietasz To mi zawsze ulatwi poszukiwania. Aha. A na jakich kosmetykach pracują?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:19   #28
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

20 a o ile dobrze pamiętam. Trzeba umówić się wcześniej. Co do kosmetyków to te do stylizacji w moim przypadku były welli, a na ścianie mają wielki napis kuene - może farby. Nie robiłam koloru więc mnie to nie interesowało.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:23   #29
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dobrze mi tak??

Dzięki. Będę wiedziała gdzie szukać Jak coś będe pytała o panią Mirellkę, tak?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:26   #30
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobrze mi tak??

Dokładnie, ale tam ona chyba jest sama. Ale może ktoś inny jest na urlopie, więc lepiej się zapytać o Mirellę. No i daj znać jak już będziesz "po"
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.