Farbowanie henną - część III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 12:08   #481
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
oooo długie włosięta masz odżywka oby miała jak najprostszy skład i oczywiście bez silikonów.
Ile w sumie masz zamiar siedziec z farbą
No tak średnio długie jak dla mnie :P. Kallos chyba nie ma silikonów, tak mi się wydaje. Nie mogłam się zdecydować między półtorej godziny a dwóm, dlatego będę siedzieć 105 minut.

No i mam.. zielone włosy ;((( Jeszcze schną z tyłu, jak wyschną, to pokażę zdjęcie...
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50

Edytowane przez Afiore
Czas edycji: 2012-08-15 o 13:15
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:35   #482
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Farbowanie henną - część III

Bezpośrednio po farbowaniu czasem jest zielona poświata, ale się wypłukuje w ciągu kilku dni. daj włosom trochę czasu
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:41   #483
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Uff, to dobrze, ale w sumie to już po godzinie jak spojrzałam w lustro to stwierdziłam, że są jakieś mniej zielone...

Nie podoba mi się to, że ciężko się rozczesują :/. Są strasznie suche. A z drugiej strony wydają się takie grubsze i ten blask
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:52   #484
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
No tak średnio długie jak dla mnie :P. Kallos chyba nie ma silikonów, tak mi się wydaje. Nie mogłam się zdecydować między półtorej godziny a dwóm, dlatego będę siedzieć 105 minut.

No i mam.. zielone włosy ;((( Jeszcze schną z tyłu, jak wyschną, to pokażę zdjęcie...
wypośrodkowanie może być i tak

co masz? jakim cudem ? Daj fotki przed i po!!! przecież kładąc na chemie cudów raczej nie ma , tylko odwrotnie

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Bezpośrednio po farbowaniu czasem jest zielona poświata, ale się wypłukuje w ciągu kilku dni. daj włosom trochę czasu
to samo chciałam powiedzieć

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Uff, to dobrze, ale w sumie to już po godzinie jak spojrzałam w lustro to stwierdziłam, że są jakieś mniej zielone...

Nie podoba mi się to, że ciężko się rozczesują :/. Są strasznie suche. A z drugiej strony wydają się takie grubsze i ten blask
to że nie chcą się rozczesać to normalne, wyschną to zobczaczysz jakie miękkie będą i nie będzie problemu z rozczesaniem. Do póki nie wyschną są tępe
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 19:38   #485
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

pochwal jak wyszło
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:33   #486
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witajcie, nadrobiłam po urlopie. Wyciągam 'starocie', może się komuś przyda jeszcze

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dawno nie było mnie na wątku, a od wczoraj na nim siedzę i już nie wiem, co wpisać w wyszukiwarkę, żeby znaleźc odpowiedź na nurtujące mnie pytanie:
- dlaczego po hennie nie należy używać olejów "wnikających"? (i to aż przez 2 tygodnie - ja czasem co tyle hennuję..)?
Przepraszam, że pytam o coś, co pewnie już było, ale za Chiny nie mogę tego znaleźć...
Przez tydzień - dwa unikam protein, gliceryny i właśnie wnikających olejów. U mnie wypłukują szybciej kolor, ale nie musi tak być u Ciebie

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie dotyczące glosa, bo nigdy nie robiłam.
Mieszam henne/indygo z wodą i dopiero dodaje odzywkę, czy od razu rozpuszczam zioło w odżywce?
Najpierw henna z wodą i do tego odżywka

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
To ja w związku z pytaniem powyżej zapytam, czy olej kokosowy jest wnikający? Ja użyłam oleju kokosowego kilka dni po hennowaniu. Swoją drogą mam wrażenie, że większość henny się zmyła mi za drugim myciem. Następnym razem nie umyję od razu szamponem i zobaczę jak wtedy będzie.
Kokosowy jest wnikający. Całą listę z podziałem znajdziesz w pierwszym poście wątku o olejach.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Lisbeth, właśnie przeczytałam, że na afrykańskich włosach henna działa cuda (nie chodziło o kolor), tylko, że zmiękcza i lekko rozprostowuje. Może masz tak czy siak zdrowe i dość grube, że nie widać różnicy? Bo ja mam cienkie i suche, kruszą mi się końcówki, mam nadzieję, że skoro to się jednak odżywką nazywa to coś zadziała :/
Koleżanka miała pokazać włosy i chyba tego nie zrobiła albo coś pominęłam/nie doczytałam mam włosy kręcone/falowane, cienkie i niezbyt ich dużo wydaje mi się, że henna skręt osłabiła wejdź w moją galerię ze zdjęciami, widać różnicę. Oczywiście wpływ na to może mieć również długość włosów, bo je zapuszczam. Pooookaż włoski
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:55   #487
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Po wyschnieciu nadal się plączą no ale trudno. Wrzucam fotkę zrobioną parę godzin po farbowaniu. Ale susza!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FC42DAAA-1823-46DF-8E86-B8C5F662088F-2031-00000280B804C2C5.jpg (319,9 KB, 149 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 16:38   #488
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Po wyschnieciu nadal się plączą no ale trudno. Wrzucam fotkę zrobioną parę godzin po farbowaniu. Ale susza!!!
super , moim zdaniem wyszły ok, nie mam porównania z poprzednimi włosami ( jesli chodzi o odcień), a suchość przejdzie po umyciu. Ale kolorek mi się podoba, poza tym masz ładne włosy i szkoda by było je marnować chemią
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:44   #489
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
super , moim zdaniem wyszły ok, nie mam porównania z poprzednimi włosami ( jesli chodzi o odcień), a suchość przejdzie po umyciu. Ale kolorek mi się podoba, poza tym masz ładne włosy i szkoda by było je marnować chemią
Na razie nie mam zdjęć przed, ale byłam na wyjeździe więc jeszcze będą, tylko koleżanki muszą dojechać z aparatem .
Dziękuję . Normalnie się bardziej kręcą, ale rozczesywałam je jak szalona, bo strasznie wkurzało mnie, że się plączą. Po umyciu potraktuję je Kallosem na godzinę i jak wyschną to też wrzucę zdjęcie, bo ten kolor już zdążył się sporo zmienić
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:50   #490
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Na razie nie mam zdjęć przed, ale byłam na wyjeździe więc jeszcze będą, tylko koleżanki muszą dojechać z aparatem .
Dziękuję . Normalnie się bardziej kręcą, ale rozczesywałam je jak szalona, bo strasznie wkurzało mnie, że się plączą. Po umyciu potraktuję je Kallosem na godzinę i jak wyschną to też wrzucę zdjęcie, bo ten kolor już zdążył się sporo zmienić

Proszę
Szkoda włosów na takie szarpanie po wyschnięciu powinny być miękkie i w miare dawać się rozczesać a masz ładne włosy więc nie ma sensu niszczyc szarpaniem. Pierwsze 24 godz, zanim umyjesz , to tak jest, wszyscy się męczą z suszem . Po umyciu będą super.
A co z zielenią? zeszła jak włosy wyschły? A kolor ładniejszy , żywszy się zrobił czy ściemniał?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:48   #491
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Proszę
Szkoda włosów na takie szarpanie po wyschnięciu powinny być miękkie i w miare dawać się rozczesać a masz ładne włosy więc nie ma sensu niszczyc szarpaniem. Pierwsze 24 godz, zanim umyjesz , to tak jest, wszyscy się męczą z suszem . Po umyciu będą super.
A co z zielenią? zeszła jak włosy wyschły? A kolor ładniejszy , żywszy się zrobił czy ściemniał?
Ale ja je czesałam po wyschnięciu i "miękkie" to dalekie słowo od tego, co miałam na głowie :P. Teraz jest już ok, podcięłam końcówki i mniej się plączą.
Zieleń była, jak je od razu wysuszyłam, teraz już w ogóle jej nie ma, natomiast kolor poszedł w zupełnie przeciwnym kierunku, czyli jest czerwony połysk . Chyba już muszę się pogodzić z faktem, że po każdej koloryzacji mam czerwone włosy.
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 19:52   #492
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Ale ja je czesałam po wyschnięciu i "miękkie" to dalekie słowo od tego, co miałam na głowie :P. Teraz jest już ok, podcięłam końcówki i mniej się plączą.
Zieleń była, jak je od razu wysuszyłam, teraz już w ogóle jej nie ma, natomiast kolor poszedł w zupełnie przeciwnym kierunku, czyli jest czerwony połysk . Chyba już muszę się pogodzić z faktem, że po każdej koloryzacji mam czerwone włosy.
hmm. ..jak rozumieć, że po każdej koloryzacji masz czerwone refleksy?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:55   #493
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Po wyschnieciu nadal się plączą no ale trudno. Wrzucam fotkę zrobioną parę godzin po farbowaniu. Ale susza!!!
Piękny kolor
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:59   #494
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
hmm. ..jak rozumieć, że po każdej koloryzacji masz czerwone refleksy?
Tak, o to chodzi, poblask jest normalny, biały, ale obok niego występuje taka czerwona linia, nie wiem jak to wytłumaczyć. Załączam zdjęcia dla ułatwienia (nie moje):

1. Pożądany przeze mnie kolor
2. To, co mi zawsze wychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7800962O.jpg (14,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazowe_wlosy_1.jpg (64,9 KB, 95 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:12   #495
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny, właśnie położyłam nową hennę i siedzę w reklamówce na głowie... ale nie o tym. Mam problem z niektórymi hennami (konkretnie było tak z miedzianym Eldem i teraz z Chianti francuską): podczas aplikacji bardzo szybko 'kruszy się', zbija w takie małe grudki, w efekcie spada z włosów i paskudzi całą łazienkę, tylko najmniej moje włosy... Generalnie jakbym mocniej poruszyła głową, to bym pewnie strząsnęła ją całą w postaci właśnie mniejszych i większych kuleczek o konsystencji plasteliny. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje i jak tego uniknąć? Proszę o radę, bo tracę cierpliwość
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 07:52   #496
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie położyłam nową hennę i siedzę w reklamówce na głowie... ale nie o tym. Mam problem z niektórymi hennami (konkretnie było tak z miedzianym Eldem i teraz z Chianti francuską): podczas aplikacji bardzo szybko 'kruszy się', zbija w takie małe grudki, w efekcie spada z włosów i paskudzi całą łazienkę, tylko najmniej moje włosy... Generalnie jakbym mocniej poruszyła głową, to bym pewnie strząsnęła ją całą w postaci właśnie mniejszych i większych kuleczek o konsystencji plasteliny. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje i jak tego uniknąć? Proszę o radę, bo tracę cierpliwość
Za mało wody. Niby wszędzie jest opisane, żeby dodać jej do gęstej konsystencji ale z doświadczenia zawsze lepiej mi się farbuje rzadszą henną i nie grudkuje w ten sposób. Tylko taka lubi sobie popłynąć
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:35   #497
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Piękny kolor

Widze że avatarka zmieniłaś. Czyżby poprawa skrętu ? Dobrze widzę
Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Tak, o to chodzi, poblask jest normalny, biały, ale obok niego występuje taka czerwona linia, nie wiem jak to wytłumaczyć. Załączam zdjęcia dla ułatwienia (nie moje):

1. Pożądany przeze mnie kolor
2. To, co mi zawsze wychodzi
Jaki masz naturalny kolor włosów? Jeśli chodzi o farby - henny brąz , niektóre odcienie dają poświate czerwieni . Kasztanowy na 100% i być może orzechowy , a jeśli nie orzechowy to może ważne jest na jaki kolor kłądziesz.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie położyłam nową hennę i siedzę w reklamówce na głowie... ale nie o tym. Mam problem z niektórymi hennami (konkretnie było tak z miedzianym Eldem i teraz z Chianti francuską): podczas aplikacji bardzo szybko 'kruszy się', zbija w takie małe grudki, w efekcie spada z włosów i paskudzi całą łazienkę, tylko najmniej moje włosy... Generalnie jakbym mocniej poruszyła głową, to bym pewnie strząsnęła ją całą w postaci właśnie mniejszych i większych kuleczek o konsystencji plasteliny. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje i jak tego uniknąć? Proszę o radę, bo tracę cierpliwość
Ja takiego problemu z eldem nie miałam , i z khadi również , a tej francuskiej nie używałam . Może tak jak koleżanka pisze, że powinna byc bardziej płynna. Pochwal się efektem rudości

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Tak, o to chodzi, poblask jest normalny, biały, ale obok niego występuje taka czerwona linia, nie wiem jak to wytłumaczyć. Załączam zdjęcia dla ułatwienia (nie moje):

1. Pożądany przeze mnie kolor
2. To, co mi zawsze wychodzi
Boblask czerwieni wychodzi pod światło, na włosach powiedziałabym że jest użyta henna kasztanowa , czyli z poświatą czerwieni. To samo z ciemnym brązem
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:42   #498
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Farbowanie henną - część III

hej dziewczyny, witam ponownie
Mam takie pytanie odnośnie farbowania.
Zawsze kładłam Khadi Red bądź Orzechowy brąz na włosy ciemno brązowe/brązowe.
Aktualnie mam czarne (Onyksowa czerń Gariera), a włosy nie były robione henną od grudnia/stycznia.
Zależy mi na czarnych włosach, wiem, że nadaje się do tego Czerń, bądź Indygo, jednak mam jeszcze 1/2 opakowania Orzechowego brązu.
Zastanawiam się czy mogę go położyć na moje czarne krótkie włosy bez odrostu? Czy będą one nadal czarne ale w lepszej kondycji (tak jak zawsze miałam po Khadi) czy jakoś mogą zmienić kolor przez Orzechowy brąz?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:50   #499
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Farbowanie henną - część III

dziś sama sie musiałam farbować i czuje, że będzie baaaaardzo nierówno. (khadi czarny)
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 16:01   #500
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, witam ponownie
Mam takie pytanie odnośnie farbowania.
Zawsze kładłam Khadi Red bądź Orzechowy brąz na włosy ciemno brązowe/brązowe.
Aktualnie mam czarne (Onyksowa czerń Gariera), a włosy nie były robione henną od grudnia/stycznia.
Zależy mi na czarnych włosach, wiem, że nadaje się do tego Czerń, bądź Indygo, jednak mam jeszcze 1/2 opakowania Orzechowego brązu.
Zastanawiam się czy mogę go położyć na moje czarne krótkie włosy bez odrostu? Czy będą one nadal czarne ale w lepszej kondycji (tak jak zawsze miałam po Khadi) czy jakoś mogą zmienić kolor przez Orzechowy brąz?

Wydaje mi się że delikatną poświate moga uzyskać, może mało widoczną , ale w zależności od padającego światła może być widoczny odcień brązu
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:42   #501
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie henną - część III

Piszę tak tylko na szybkiego z jednym pytaniem. Wcześniej hennę nakładałam zaraz po jej wyrobieniu. Teraz wyjątkowo zostawię ją na noc w pokojowej temperaturze. Przed nałożeniem na włosy muszę ją jakoś ogrzać (w mikrofali)?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:52   #502
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Piszę tak tylko na szybkiego z jednym pytaniem. Wcześniej hennę nakładałam zaraz po jej wyrobieniu. Teraz wyjątkowo zostawię ją na noc w pokojowej temperaturze. Przed nałożeniem na włosy muszę ją jakoś ogrzać (w mikrofali)?
Wystarczy , że dodasz odrobinkę ciepłej wody przed nałożeniem i może włóż miseczkę do gorącej kąpieli? Zrobi sie troszkę cieplejsza

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ja kiedyś jak wieczorem zrobiłam hennę , owinęłam szczelnie - bardzo i była jeszcze ciepła rano
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 19:39   #503
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Ja takiego problemu z eldem nie miałam , i z khadi również , a tej francuskiej nie używałam . Może tak jak koleżanka pisze, że powinna byc bardziej płynna. Pochwal się efektem rudości
następnym razem doleję więcej wody w takim razie niestety, niczym się nie pochwalę, bo henna NIE CHWYCIŁA, nadal mam takie same odrosty mimo dwugodzinnego trzymania... kopsnęłam się w nazwie, to była Henne Natur odcień Kasztan < NIE POLECAM, NIE KUPUJCIE.
Chyba pora zainwestować w Khadi, a nie bawić się w półśrodki...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:40   #504
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
następnym razem doleję więcej wody w takim razie niestety, niczym się nie pochwalę, bo henna NIE CHWYCIŁA, nadal mam takie same odrosty mimo dwugodzinnego trzymania... kopsnęłam się w nazwie, to była Henne Natur odcień Kasztan < NIE POLECAM, NIE KUPUJCIE.
Chyba pora zainwestować w Khadi, a nie bawić się w półśrodki...
Witaj , to raczej była farba ziołowa- hennowa, jak to co niektórzy mówią. To dlatego była sypka, dziadostwo. Zastanawiało mnie to , bo i rzadszą kiedyś zrobiłam i gęstą również i takiego problemu nie miałam

Jaką khadi użyć chesz?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:53   #505
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Farbowanie henną - część III

Najchętniej w odcieniu od miedzi po kasztan, to mój pierwszy raz z Khadi, dlatego proszę o rady

poza tym, nakładała któraś z Was hennę w paście? jaka różnica w stosunku do tej z proszku?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:25   #506
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Farbowanie henną - część III

Obiecane parę dni temu zdjęcia, a raczej zdjęcie. Nie miałam czasu wcześniej Światło dzienne, po dwóch myciach, henna z casią kładziona na sprany miedziany blond z poziomu pomiędzy 8 i 7 odrost na poziomie 7
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henna.jpg (38,0 KB, 68 załadowań)
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 05:42   #507
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Najchętniej w odcieniu od miedzi po kasztan, to mój pierwszy raz z Khadi, dlatego proszę o rady

poza tym, nakładała któraś z Was hennę w paście? jaka różnica w stosunku do tej z proszku?
Wiem , że Eld używałaś. odnośnie Khadi PW.
Jeśli chodzi o henne w paście, wszyscy twierdzą iż nie jest to czysta henna, więc jeśli to Cie interesuje Zapytaj Lisbeth , otrzymasz szczegółową odp.

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Obiecane parę dni temu zdjęcia, a raczej zdjęcie. Nie miałam czasu wcześniej Światło dzienne, po dwóch myciach, henna z casią kładziona na sprany miedziany blond z poziomu pomiędzy 8 i 7 odrost na poziomie 7

Henna z casją- ja tez tak mieszałam . Kolorek wyszedł super, mi się podoba
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:42   #508
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Wystarczy , że dodasz odrobinkę ciepłej wody przed nałożeniem i może włóż miseczkę do gorącej kąpieli? Zrobi sie troszkę cieplejsza

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ja kiedyś jak wieczorem zrobiłam hennę , owinęłam szczelnie - bardzo i była jeszcze ciepła rano
Ok, zrobię tak jak piszesz. Tylko mam teraz problem. Obudziłam się rano z myślą o nałożeniu henny a tutaj nie ma wody - ani ciepłej ani zimnej. Już kilka godzin. Ile taka henna może stać? Moja jest wyrobiona od wczoraj 21:00. :|
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:59   #509
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Ok, zrobię tak jak piszesz. Tylko mam teraz problem. Obudziłam się rano z myślą o nałożeniu henny a tutaj nie ma wody - ani ciepłej ani zimnej. Już kilka godzin. Ile taka henna może stać? Moja jest wyrobiona od wczoraj 21:00. :|
zabrali wode z kranu? nie ma problemu żeby postała do wieczora, czasami 24 godz i więcej trzyma się henne i oczywiście mrozi jak zostaje więcej po nałożeniu
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:07   #510
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
zabrali wode z kranu? nie ma problemu żeby postała do wieczora, czasami 24 godz i więcej trzyma się henne i oczywiście mrozi jak zostaje więcej po nałożeniu
Godzinkę temu woda wróciła, nałożyłam hennę pełna obaw czy jeszcze zadziała. Widać niepotrzebnie się bałam.
Trochę ją za bardzo rozwodniłam dzisiaj i spływała mi po uszach jak szalona. Wetknęłam w te miejsca ręcznik papierowy. Zimowa czapka na głowie i kawałki papieru po bokach
Liczę na to, że tym razem henna nie zmyje się już po po dwu, trzech myciach zostawiając dziwny mahoń+moje odrosty+jaśniejsze końcówki po wcześniejszym farbowaniu sprzed lat. Strasznie to wygląda.
Oczywiście ktoś może napisać bym ścięła te końcówki - nie da rady one mają jakieś 10 cm. Włosy w wersji skręconej miałabym lekko za uszy.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.