Wella System Professional - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 13:03   #1
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292

Wella System Professional


Dziewczyny czy uzywala któraś z Was tych kosmetyków, są nie takie tanie, moj fryzjer mnie namawia na szampon i odzywkę bo mam faktycznie bardzo zniszcone włosy, bo długie. Teraz je podcielam trochę i nie chce dopuścić do poprzedniego stanu. Myślicie, że są dobre?
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:14   #2
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Wella System Professional

księżycowa pyzo- Twój fryzjer ma racje) kosmetyki z lini profesionalnej firlmy wella sa naprawde rewelacyjne ) Ja pracuję na tej firmie i naprawde widoczne są efekty po ich stosowaniu ... On pewnie Ci proponował szamponik z serii Sp 1.2 jest do suchych i zniszczonych włosków oraz odżyweczka albo 30 sekundowa 2.2 albo maske 3.1 lub power mask One są co prawda drogie alee bardzo wydajne i odzywiają włosy , Ja polecam )
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:18   #3
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: Wella System Professional

Tak proponował mi właśnię tą power mask i szampon 1.2 lub 1.1. Własnie kiedy byłam u fryzjera zeby doprowadzić włosy do jakiegoś porządnego stanu to uzył tych kosmetyków i naprawdę włosy sa całkiem inne, chyba je kupie, dzieki
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:22   #4
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Wella System Professional

ja mialam probke maski profesjonalnej hydro wella i szczerze mowiąc oprocz przyjemnego zapachu wanilii nic nie podzialala na moje zniszczone wloski mozliwe ze nie bylo efektow bo tylko 3 x uzyłam.
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:26   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza
Dziewczyny czy uzywala któraś z Was tych kosmetyków, są nie takie tanie, moj fryzjer mnie namawia na szampon i odzywkę bo mam faktycznie bardzo zniszcone włosy, bo długie. Teraz je podcielam trochę i nie chce dopuścić do poprzedniego stanu. Myślicie, że są dobre?
Oczywiście, że używała - przecież są ich recenzje w KWC
A czy są dobre? Obawiam się, że aby się przekonać, będziesz je musiała przetestować na własnych włosach - każdemu może pasować co innego .
To, że moje włosy miały się po zestawie do farbowanych jak najlepiej, nie oznacza automatycznie, że będą równie dobre dla Twoich.

A gdybym miałabym Ci coś poradzić: jeśli masz opory przed wydaniem dużej kwoty na cały komplet profesjonalnych kosmetyków do włosów, spróbuj najpierw kupić dobrą odżywkę z polecanej przez fryzjera serii (lub innej "salonowo-fryzjerskiej"), a do mycia włosów na razie tańszy, bardzo delikatny szampon (dziewczyny polecają Fitomed, jak zauważyłam).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:41   #6
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: Wella System Professional

No własnie na KWC co do szamponu są dwie opinie a o Power Mask nie ma nic niestety, dlatego załozyłam ten temat Też myslałam już o tym rozwiązaniu tzn zeby kupic sama odzywkę, ale jak odzywka kosztuje 78 zł to na szampon tez juz sie znajdzie te 49. Z resztą dla stałego klienta dostanę rabat takze wyjdzie mnie to ok 100-110 zł. Nie jest to mało, ale jak w sumie nie spróbuje to sie nie przekonam. Jestem w trakcie namawiania rodziców, bo mama oczywiscie uwaza, że to przede wszystkim brak witamin i złe odzywianie
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:41   #7
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Czy maska z welli sp Power Mask moze byc uzywana na cienkie, delikatne wlosy?? Bo na aukcji z allegro w opisie tej maski znalalzam ze jest ona do grubych włosów mam z tej samej seri Hydro Maske ale chcialabym cos regenerujacego
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 12:12   #8
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Wella System Professional

kup sobie maseczke gloria z wyciagiem z szyszek chmielu i d-panthenolem a sie nie zawiedzisz...a za reszte pieniedzy pomarancze...i inne frykasy. Niestety te wsystkie maski professionalne...sa tylko z nazwy - z autopsji pisze...a ceny kosmiczne biorac pod uwage fakt, ze sklady substancji czynnych maja zblizone....
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 13:18   #9
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
kup sobie maseczke gloria z wyciagiem z szyszek chmielu i d-panthenolem a sie nie zawiedzisz...a za reszte pieniedzy pomarancze...i inne frykasy. Niestety te wsystkie maski professionalne...sa tylko z nazwy - z autopsji pisze...a ceny kosmiczne biorac pod uwage fakt, ze sklady substancji czynnych maja zblizone....
No niektore fakt,ze sa tylko z nazwy ale sa i dobre produkty za ktore warto dac wiecej pieniązków no ale nie wszystkie fakt
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:33   #10
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wella System Professional

Ja polecam ta maseczke 30 sekund, jest super. Wogole natomiast nie zgadzam sie ze zdaniem Azyla , kosmetyki profesionalne sa o niebo lepsze od tych drogeryjnych
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:05   #11
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez devon5 Pokaż wiadomość
Ja polecam ta maseczke 30 sekund, jest super. Wogole natomiast nie zgadzam sie ze zdaniem Azyla , kosmetyki profesionalne sa o niebo lepsze od tych drogeryjnych
ja sie niestety zawiodłam na kilku profesionalnych: najbardziej na masce absolut repair na szamponie vitamino color L'oreala-a oraz na szamponie welli sp repair ( jesli chodzi o ten welli to wdg mnie jest slaby jesli chodzi o regenracje ) oraz na ekspanserze kerastase nie był zly ale nie byl warts 90zł o niee
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 15:20   #12
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wella System Professional

Wszystko zalezy od rodzaju i stanu wlosow jaki masz. Ja mam bardzo zadbane wlosy ale uzywam tylko kosmetykow profesjonalnych , po prostu musisz metoda prob i bledow znalezc firme odpowiednia dla siebie. Moja ulubiona seria jest K-pak Joico i nie zamienilabym go na nic na swiecie, ale minelo troche czasu zanim na nia natrafilam. Nadal podtrzymuje swoje zdanie ze kosmetyki profesjonalne sa lepsze i maja silniejsze dzialanie od tych drogeryjnych. Pozdrawiam
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:42   #13
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez devon5 Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od rodzaju i stanu wlosow jaki masz. Ja mam bardzo zadbane wlosy ale uzywam tylko kosmetykow profesjonalnych , po prostu musisz metoda prob i bledow znalezc firme odpowiednia dla siebie. Moja ulubiona seria jest K-pak Joico i nie zamienilabym go na nic na swiecie, ale minelo troche czasu zanim na nia natrafilam. Nadal podtrzymuje swoje zdanie ze kosmetyki profesjonalne sa lepsze i maja silniejsze dzialanie od tych drogeryjnych. Pozdrawiam
Szkoda tylko,ze ta metoda prob i bledów jest tak kosztowna ;-)
Kiedys myslalam zeby kupic wlasnie K-PAK ale nigdy sie nie odwazylam, cena dosc wysoka a malo wiem o tej odzywce. Znalazłam na allegro 300ml za 66zł.Jakie masz wlosy i jak sie sprawuje?Mocno odzywia?wygladza nablyszcza?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 16:13   #14
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wella System Professional

Ja mam wlosy farbowane i ogolnie w dobrej kondycji. Mam cala serie z K-paka i jestem b. zadowolona bo dobrze nawilza ,nawet moje suche konce ,wlosy ladnie lsnia i sa mieciutkie. Z tym ze ja te kosmetyki przywiozlam sobie ze stanow i zaplacilam o wiele mniej , jak teraz zagladam na allegro i ogladam te ceny to ciesze sie ze zrobilam zapasy Nie wiem ktora odzywke masz na mysli deep-penetrating reconstructor czy intense hydrator?
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:37   #15
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: Wella System Professional

Szczerze polecam sp welli. Miałam przetrawione blondem włosy, w masakrycznym stanie. Power mask może tak nie zachwyca, ale szampon regenerujący i odżywka 30 sekundowa są rewelacyjne. Co do szamponu do jest to najbardziej wydajny szampon na świecie (mi przy używaniu dwa razy w tygodniu starczył na 5 miesięcy ), wystarczy naprawdę ciut by umyć włosy. Odżywka też jest wydajna, ja ją trzymałam na głowie nawet kilka godzin, no i ważne o czym trzeba pamiętać: nakładać na odsączone ręcznikiem włosy, tak by odżywka nie skapywała wraz z wodą z włosów. Z serii sp jest dobra również maska do farbowanych włosów i mleczko wygładzjące enrisch. No i pamiętaj o tym, że mimo, że są to bardzo skuteczne kosmetyki to potrzeba czasu i cierpliwości by włoski zregenerować (uwierz, wiem coś o tym). Pozdrawiam!
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:04   #16
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wella System Professional

Szczerze mówiąc przeglądałam wczoraj kosmetyki Welli na KWC i mimo, że miałam na nie ochotę - teraz nie jestem przekonana. Chodzi mi o składy. Dużo lepiej jestem teraz nastawiona do Schwarzkopfa, którego zawsze unikałam, niż do Welli.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:43   #17
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc przeglądałam wczoraj kosmetyki Welli na KWC i mimo, że miałam na nie ochotę - teraz nie jestem przekonana. Chodzi mi o składy. Dużo lepiej jestem teraz nastawiona do Schwarzkopfa, którego zawsze unikałam, niż do Welli.
A mozesz mi powiedziec konkretnie dlaczego?Co w ty skladach jest nie tak ??Niestety nie znam sie na tym:
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:22   #18
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
A mozesz mi powiedziec konkretnie dlaczego?Co w ty skladach jest nie tak ??Niestety nie znam sie na tym:
Za dużo niższą cenę mogę kupić odżywki wypełnione choćby wyciągami roślinnymi, proteinami (np. firmy z.one), tymczasem Power Mask

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Paraffinium Liquidum, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Cholesterol, Glyceryl Oleate, Cocoglucoside, Isopropyl Alcohol, Parfum, Behentrimonium Chloride, Citric Acid, Trideceth-12, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Methylparaben

Lecytyna, witamina e - to wszystko jest za perfumami...

Odżywka 30sekundowa już - dla mnie - znacznie lepiej wygląda

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, prunus dulcis, triticum vulgare, glycine, hydrolyzed sfeet almond protein, isopropyl alcohol, parfum, dimethicone, glycerin, glyoxylic acid, tocopherol, sodium benzoate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, Cl 77891

Olej migdałowy, pszenica, proteiny ze słodkich migdałów (antystatyczne), później witamina e

Jasne, mają mało silikonów, mają jakieś wyciagi, ale w tej samej cenie - albo i taniej - mogę kupić coś, co jest dla mnie bardziej wartościowe
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 11:38   #19
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Za dużo niższą cenę mogę kupić odżywki wypełnione choćby wyciągami roślinnymi, proteinami (np. firmy z.one), tymczasem Power Mask

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Paraffinium Liquidum, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Cholesterol, Glyceryl Oleate, Cocoglucoside, Isopropyl Alcohol, Parfum, Behentrimonium Chloride, Citric Acid, Trideceth-12, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Methylparaben

Lecytyna, witamina e - to wszystko jest za perfumami...

Odżywka 30sekundowa już - dla mnie - znacznie lepiej wygląda

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, prunus dulcis, triticum vulgare, glycine, hydrolyzed sfeet almond protein, isopropyl alcohol, parfum, dimethicone, glycerin, glyoxylic acid, tocopherol, sodium benzoate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, Cl 77891

Olej migdałowy, pszenica, proteiny ze słodkich migdałów (antystatyczne), później witamina e

Jasne, mają mało silikonów, mają jakieś wyciagi, ale w tej samej cenie - albo i taniej - mogę kupić coś, co jest dla mnie bardziej wartościowe
dzieki power mask i tak odpada jak dla mnie bo jest do grubych włosów. 30 sekundowa hmm nie mam dobrego podejscia do masek extra super silnie regenerujacych w 30sekund, wydjae mi sie ze jest agresywna.
a co powiesz o tym składzie?:
Skład: aqua, cetearyl alcohol, parafinum liquidum, dimethicone quaternium 87, distearoylethyl distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, isopropyl myristate, cetrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, cetyl palmitate, lactic acid, propylene glycol, polyquaternium 37, propylene glycoldicaprylate, glicine, dimethiconol, panthenol, hydroxy propyltrimonium hydrolyzed wheat protein, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citric acid, hydrolized vegetable protein, pg-propylsilanetrol, ppg-1 trideceth-6, parfum, limone phenoxyethanol, methylparaben
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 12:05   #20
juliannaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wella System Professional

Kilka miesięcy temu również zakupiłam maske sp. wella (chyba 3.1- tj. z kaszmirem) oraz szampon regenerujący sp.. Poza wydajnością powyższych kosmetyków nie zauważyłam jakiejś znacznej poprawy kondycji moich włosów. Może gdybym stosowała do tego jakieś mleczko i serum na końcówki byłoby inaczej...Na pewno bardziej opłaca się kupić wszystkie te rzeczy na allegro. U fryzjera wszystko jest znacznie droższe. Pozdrawiam
juliannaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:07   #21
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dzieki power mask i tak odpada jak dla mnie bo jest do grubych włosów. 30 sekundowa hmm nie mam dobrego podejscia do masek extra super silnie regenerujacych w 30sekund, wydjae mi sie ze jest agresywna.
a co powiesz o tym składzie?:
Skład: aqua, cetearyl alcohol, parafinum liquidum, dimethicone quaternium 87, distearoylethyl distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, isopropyl myristate, cetrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, cetyl palmitate, lactic acid, propylene glycol, polyquaternium 37, propylene glycoldicaprylate, glicine, dimethiconol, panthenol, hydroxy propyltrimonium hydrolyzed wheat protein, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citric acid, hydrolized vegetable protein, pg-propylsilanetrol, ppg-1 trideceth-6, parfum, limone phenoxyethanol, methylparaben
Podkreślę, że to jest tylko moja opinia

Zależy za jaką cenę. Ma kwas mlekowy, pantenol, proteiny pszeniczne, kwas cytrynowy (w odzywce Biosilka dumnie nazwanej "z kwasami owocowymi" jest jedynym kwasem jesli dobrze pamiętam ), proteiny hmm.. roślinne? też antystatyczne.
Dla bardziej fachowej analizy odsyłam na forum biochemiczne, wątek o analizie składów ja mam swoją roboczą, po łebkach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:39   #22
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Wella System Professional

no i co koniec watku...
A taki fajny
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 08:57   #23
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
GG do anika*
Dot.: Wella System Professional

Wczoraj fryzjerka poleciła mi serię Wella SP hydrate. Włosy mam w znośnym stanie jednak bardzo przesuszone.
Jeśli chodzi o szampon to odpada bo stosuję Johnson baby i go nie zmienię ale zastanawiam się czy kupić odżywkę 30s czy maskę.

Myję włosy co drugi dzień i nie wiem co będzie dla nich lepsze.
Jakie są Wasze doświadczenia z tymi produktami?
__________________
"...Dzień wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzień jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzień dzisiejszy jest najważniejszy!!! ..."
anika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 09:00   #24
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Wella System Professional

Cytat:
Napisane przez anika* Pokaż wiadomość
Wczoraj fryzjerka poleciła mi serię Wella SP hydrate. Włosy mam w znośnym stanie jednak bardzo przesuszone.
Jeśli chodzi o szampon to odpada bo stosuję Johnson baby i go nie zmienię ale zastanawiam się czy kupić odżywkę 30s czy maskę.

Myję włosy co drugi dzień i nie wiem co będzie dla nich lepsze.
Jakie są Wasze doświadczenia z tymi produktami?
Mialam kiedys oddzywke 30 s i niebylam jakos wielce zachwycona. Mialam w ogole duzo produktow pro Welli i najbardziej mi sie podobaly te do stylizowania i szampon peelingujacy do lupiezu. Reszta - przecietna.
Nie wiem, na ile to Ci pomoze, ale przy poziomie cen 50 i wyzej za tubke, warto rozwazyc za i przeciw
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.