Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 19:48   #4351
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

A slyszalas o Lunie? Ja zaczelam sie powaznie zastanawiac. KLIK.
Oczywiście, że słyszałam, to moje drugie chciejstwo Jednak - wyczytałam, że Luna to bardziej masaż antystarzeniowy i pojędrniający buzię, niż oczyszczanie. Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, ponoć szczoteczka Clarisonic lepsza.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 21:06   #4352
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pierwsza recenzja będzie...za jakieś pół roku bo tyle mam rzeczy pootwieranych...


zrobiłyśmy identyczne zakupy
tonik żeby się nie lepił czyli żeby był bez gliceryny? mało takich jest...tak na szybko kojarzę tylko 100%pure, santaverde, hauszka i put&rub
Albo na dalszym miejscu w składzie. 100% pure wstrzymało sprzedaż toników aż do wiosny. A miałaś któryś z wymienionych?



O działaniu na pewno dam znać
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 22:23   #4353
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44540853]Ja płaciłam za przesyłkę właśnie ok. 25 zeta; dzięki, że mi o nich przypomniałaś- mam przecież od nich paletkę cieni Elysambre i całkiem o nich zapomniałam ; a tak poza tym, to lakier tej samej marki zupełnie się nie sprawdził- smużył i bardzo szybko zgęstniał
[/QUOTE]

To Sicilia zaczela temat o Lovelua
Za duzo dobroci masz na stanie


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie można czyścić alkoholem, ale można wodą i np żelem, bo on jest 100% wodoszczelny.

Moje odczucia na temat obydwu produktów są takie, że jest to drożyzna niczym nieuzasadniona, nie pokusiłabym się na podróbkę z obawy na jakośc materiałów, z których jest wykonana, ale np na urządzenie Olay, które kosztuje 60zł już tak niestety niedostępne w pl. Podejrzewam i nawet słyszałam, że niczym się nie różni od Clarisonica, efekt oczyszczenia jest tak samo dobry, a niektórzy uważają, że lepszy.
Olay dziala chyba tylko na zasadzie ruchow obrotowych, Clarisonic i Luna sonicznych.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że słyszałam, to moje drugie chciejstwo Jednak - wyczytałam, że Luna to bardziej masaż antystarzeniowy i pojędrniający buzię, niż oczyszczanie. Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, ponoć szczoteczka Clarisonic lepsza.

Czytalam, ze Luna jest delikatnijesza od Clarisonica. I ze, jak najbardziej, nadaje sie do oczyszczania.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 23:23   #4354
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość


Czytalam, ze Luna jest delikatnijesza od Clarisonica. I ze, jak najbardziej, nadaje sie do oczyszczania.
Ja nie mówię, że nie oczyszcza Wyczytałam jedynie, że Luna oczyszcza słabiej, niż Clarisonic i bardziej koncentruje się na masażu. Oczywiście dopóki się nie wypróbuje, to sobie można gdybać
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 00:15   #4355
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że nie oczyszcza Wyczytałam jedynie, że Luna oczyszcza słabiej, niż Clarisonic i bardziej koncentruje się na masażu. Oczywiście dopóki się nie wypróbuje, to sobie można gdybać
Rzeczywiscie, nie napisalas, zapedzilam sie troche
Porzucilam juz mysl kupienia/dostania( ) Clarisonica na rzecz Luny, jakos bardziej do mnie przemawia.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 00:25   #4356
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie można czyścić alkoholem, ale można wodą i np żelem, bo on jest 100% wodoszczelny.

Moje odczucia na temat obydwu produktów są takie, że jest to drożyzna niczym nieuzasadniona, nie pokusiłabym się na podróbkę z obawy na jakośc materiałów, z których jest wykonana, ale np na urządzenie Olay, które kosztuje 60zł już tak niestety niedostępne w pl. Podejrzewam i nawet słyszałam, że niczym się nie różni od Clarisonica, efekt oczyszczenia jest tak samo dobry, a niektórzy uważają, że lepszy.
Mi raczej chodzi o takie odkażanie urządzenia raz na jakiś czas, aby pozabijać bakterie i nie dopuścić do roznoszenia tego paskudztwa po skórze. Może takie specjalne mydełko zabijające bakterie?
Drożyzna ogromna. Potwierdzam. Za cenę w Sephorze, nawet -20% nie kupiłabym.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44540853]Ja płaciłam za przesyłkę właśnie ok. 25 zeta; dzięki, że mi o nich przypomniałaś- mam przecież od nich paletkę cieni Elysambre i całkiem o nich zapomniałam ; a tak poza tym, to lakier tej samej marki zupełnie się nie sprawdził- smużył i bardzo szybko zgęstniał
Sylwiusaka- ; zdawaj relację z działania, bo mam straszną ochotę na te rzeczy od nich (wszystkie ) [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pierwsza recenzja będzie...za jakieś pół roku bo tyle mam rzeczy pootwieranych...

To mnie dobiłaś :P




Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej

Ten krem z SPF mnie interesuje i to strasznie.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło moje zamówienie ze strony europejskiej 100% pure:
- serum z wit. C
- primer
- pomadka gratis

Serum jest bezzapachowe, szybko się wchłania, wygładza, ale za mało nawilża (policzki musiałam dosmarować kremem). Póki co trzymam w lodówce, ale jeśli nie będę o nim pamiętać to zaniosę do łazienki.
Primer to mój pierwszy kosmetyk tego typu, nałożyłam na serum, nie poczekałam i od razu nałożyłam podkład, który się zrolował. Następnym razem poczekam, mam nadzieję, że to w tym tkwił błąd. Pomadki jeszcze nie używałam.


Dziewczyny, polecicie nawilżający tonik, ale żeby nie kleił się za bardzo

O działaniu na pewno dam znać

Cudowności. Właśnie m.in. za to uwielbiam to serum. Nie zawsze moja cera dobrze reaguje na połączenie serum plus krem. Zwyczajnie zapycha mnie i wypryszcza. Nie za każdym razem. Zależy to od stanu skóry. Tu nie ma takiego problemu. Nie muszę się zastanawiać.
Używam go co drugi dzień. Częściej chyba nie ma sensu?

Spodobała mi się mgiełka Pat&Rub. Nie klei się. Nienawidzę tego w tonikach (wyjątek Phenome). Robi to, co ma robić - tonizuje, odświeża, przy tym pięknie pachnie.
Skład jest prosty, pewnie tonik jest łatwy do zrobienia samodzielnie.


Citrus Aurantium Amara Flower Water, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate


A może woda termalna?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 08:38   #4357
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

krem pomarańczowy MakeMeBIO jest boski. Kończę próbkę. W następnej kolejności wypróbuje różany i wtedy zdecyduje który kupić w pełnym wymiarze.
Moja sucha i wrażliwa skóra jest nawilżona i mięciutka. A nos nie "poci się" jak to się działo przy niektórych nawilżających naturalnych kremach dopaszczowych.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 08:54   #4358
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło moje zamówienie ze strony europejskiej 100% pure:
- serum z wit. C
- primer
- pomadka gratis

Serum jest bezzapachowe, szybko się wchłania, wygładza, ale za mało nawilża (policzki musiałam dosmarować kremem). Póki co trzymam w lodówce, ale jeśli nie będę o nim pamiętać to zaniosę do łazienki.
Primer to mój pierwszy kosmetyk tego typu, nałożyłam na serum, nie poczekałam i od razu nałożyłam podkład, który się zrolował. Następnym razem poczekam, mam nadzieję, że to w tym tkwił błąd. Pomadki jeszcze nie używałam.


Dziewczyny, polecicie nawilżający tonik, ale żeby nie kleił się za bardzo
piękne zakupy
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
krem pomarańczowy MakeMeBIO jest boski. Kończę próbkę. W następnej kolejności wypróbuje różany i wtedy zdecyduje który kupić w pełnym wymiarze.
Moja sucha i wrażliwa skóra jest nawilżona i mięciutka. A nos nie "poci się" jak to się działo przy niektórych nawilżających naturalnych kremach dopaszczowych.

kolejna ofiara make me bio
różany jest trochę tłusty, wypróbuj jeszcze anti-aging.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Spodobała mi się mgiełka Pat&Rub. Nie klei się. Nienawidzę tego w tonikach (wyjątek Phenome). Robi to, co ma robić - tonizuje, odświeża, przy tym pięknie pachnie.
Skład jest prosty, pewnie tonik jest łatwy do zrobienia samodzielnie.


Citrus Aurantium Amara Flower Water, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate


A może woda termalna?
to niestety widać kwestia indywidualna, bo dla mnie tonik różany do twarzy phenome to jeden z najbardziej klejących produktów jaki miałam
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
piękne zakupy i super kolor podkładu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:08   #4359
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
krem pomarańczowy MakeMeBIO jest boski. Kończę próbkę. W następnej kolejności wypróbuje różany i wtedy zdecyduje który kupić w pełnym wymiarze.
Moja sucha i wrażliwa skóra jest nawilżona i mięciutka. A nos nie "poci się" jak to się działo przy niektórych nawilżających naturalnych kremach dopaszczowych.
Kolejna osoba zauroczona MakeMeBIO. Już powoli nie mam siły się opierać...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
piękne zakupy


kolejna ofiara make me bio
różany jest trochę tłusty, wypróbuj jeszcze anti-aging.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------


to niestety widać kwestia indywidualna, bo dla mnie tonik różany do twarzy phenome to jeden z najbardziej klejących produktów jaki miałam


piękne zakupy i super kolor podkładu

Chodziło mi o to, że Phenome jest wyjątkiem. Klei się, a mimo to go lubię. Innych lepkich nie cierpię.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:17   #4360
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
Ja też mam white peach i dla mnie mógł by być trochę bardziej zółty/oliwkowy. Z minerałków pasują mi zazwyczaj goldeny lub ewentualnie jak w przypadku Lucy minerals oliwki a azjayką nie jestem

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
Krem z filtrem czekam na dalszą recenzje


Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Albo na dalszym miejscu w składzie. 100% pure wstrzymało sprzedaż toników aż do wiosny. A miałaś któryś z wymienionych?



O działaniu na pewno dam znać
A skąd masz info ? Ja kliknełam na Ariwa tonik Brigtening ale sie go nie doczekałam (czekałam 2 mieś.) i zmieniłam zamówienie. na wiosnę to go chyba nie kupię ,chyba że poczeka do jesieni

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło moje zamówienie ze strony europejskiej 100% pure:
- serum z wit. C
- primer
- pomadka gratis

Serum jest bezzapachowe, szybko się wchłania, wygładza, ale za mało nawilża (policzki musiałam dosmarować kremem). Póki co trzymam w lodówce, ale jeśli nie będę o nim pamiętać to zaniosę do łazienki.
Primer to mój pierwszy kosmetyk tego typu, nałożyłam na serum, nie poczekałam i od razu nałożyłam podkład, który się zrolował. Następnym razem poczekam, mam nadzieję, że to w tym tkwił błąd. Pomadki jeszcze nie używałam.


Dziewczyny, polecicie nawilżający tonik, ale żeby nie kleił się za bardzo
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:22   #4361
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że Phenome jest wyjątkiem. Klei się, a mimo to go lubię. Innych lepkich nie cierpię.
Masz rację, źle rozumiałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 09:44   #4362
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Olay dziala chyba tylko na zasadzie ruchow obrotowych, Clarisonic i Luna sonicznych.
Obrotowych i jeszcze wibracyjnych, więc nie jest źle

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mi raczej chodzi o takie odkażanie urządzenia raz na jakiś czas, aby pozabijać bakterie i nie dopuścić do roznoszenia tego paskudztwa po skórze. Może takie specjalne mydełko zabijające bakterie?
Drożyzna ogromna. Potwierdzam. Za cenę w Sephorze, nawet -20% nie kupiłabym.
Dużo jest zastępników dla alkohou np alkohol izopropylowy, którego używa się np do monitorów lcd, a profesjonalistki myją nim pędzle kosmetyczne. Działa odkażająco i jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 09:50   #4363
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

A skąd masz info ? Ja kliknełam na Ariwa tonik Brigtening ale sie go nie doczekałam (czekałam 2 mieś.) i zmieniłam zamówienie. na wiosnę to go chyba nie kupię ,chyba że poczeka do jesieni
Info jest przy tonikach na stronie eu lub lt, zawiesili na czas zimy, bo mogą zamarznąć.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:12   #4364
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
faktycznie ciemny ten ciasteczkowy podklad. dzieki za fotke!
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja też mam white peach i dla mnie mógł by być trochę bardziej zółty/oliwkowy. Z minerałków pasują mi zazwyczaj goldeny lub ewentualnie jak w przypadku Lucy minerals oliwki a azjayką nie jestem
ooo, swatchem zarzuc, prosze moze w porownaniu z jakimis innymi podkladami, jak masz na stanie...

a tak w ogole to czekam na swatcha idealnego od promolci i tak sobie mysle, czy i tak nie poczekam do wiosny, bo toniki 100%pure maja sliczne sklady... i moze zdolaja polozyc martine rozana na lopatki? chociaz martina sklad ma tez boski, a jednak cena przyjemniejsza... no ale szanse im dam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:13   #4365
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Cudowności. Właśnie m.in. za to uwielbiam to serum. Nie zawsze moja cera dobrze reaguje na połączenie serum plus krem. Zwyczajnie zapycha mnie i wypryszcza. Nie za każdym razem. Zależy to od stanu skóry. Tu nie ma takiego problemu. Nie muszę się zastanawiać.
Używam go co drugi dzień. Częściej chyba nie ma sensu?

Spodobała mi się mgiełka Pat&Rub. Nie klei się. Nienawidzę tego w tonikach (wyjątek Phenome). Robi to, co ma robić - tonizuje, odświeża, przy tym pięknie pachnie.
Skład jest prosty, pewnie tonik jest łatwy do zrobienia samodzielnie.


Citrus Aurantium Amara Flower Water, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate


A może woda termalna?
Cieszę się, że serum nie zapycha, też mam z tym problem.
Fajna ta mgiełka i ma super komentarze na stronie P&r. Zapisana do listy
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:25   #4366
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Obrotowych i jeszcze wibracyjnych, więc nie jest źle



Dużo jest zastępników dla alkohou np alkohol izopropylowy, którego używa się np do monitorów lcd, a profesjonalistki myją nim pędzle kosmetyczne. Działa odkażająco i jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych
Dzięki wielkie za cynk. Sama się zastanawiałam, czy płyn do pędzli się nada.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:54   #4367
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
faktycznie ciemny ten ciasteczkowy podklad. dzieki za fotke!

ooo, swatchem zarzuc, prosze moze w porownaniu z jakimis innymi podkladami, jak masz na stanie...

a tak w ogole to czekam na swatcha idealnego od promolci i tak sobie mysle, czy i tak nie poczekam do wiosny, bo toniki 100%pure maja sliczne sklady... i moze zdolaja polozyc martine rozana na lopatki? chociaz martina sklad ma tez boski, a jednak cena przyjemniejsza... no ale szanse im dam
i zero alkoholu
Ciekawe, jak te dwa pachną http://www.100pure.lt/en/toners/21-m...a-tonique.html
http://www.100pure.lt/en/toners/22-p...e-tonique.html bo w działaniu na pewno skuteczne (taki arsenał ), ale ten zapach tea tree (tutaj hydrolat z kwiatów i liści) niekoniecznie wzbudzi zachwyt u zbuntowanej nastolatki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 14:08   #4368
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
To Sicilia zaczela temat o Lovelua
Za duzo dobroci masz na stanie
Masz rację- muszę jakoś przystopować, ale z Wami się niestety nie da...
Ta firma mnie jeszcze kusi- peeling do twarzy ma zapach kokosowy
http://ecocentryk.pl/one-love-organics-o_p_39_1.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 14:24   #4369
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!
Bedziesz zadowonona z maseczki Auromere. Jest naprawde super!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 15:06   #4370
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Sporo naturalsów jest w promocji na feelunique i przez weekend dodatkowe 15 % z kodem More15 (Melvita, Burts Bees, Lovea, Jason, Nourish, Green People, Emu Oil Well...) http://www.feelunique.com/wintersale..._view_size=180
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:09   #4371
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry

Nie było mnie na Wizażu przez 3 miesiące i okazało się, że większość wątków, na których się udzielałam albo ma już kolejne części albo nikt na nie nie zagląda..... więc pomyślałam, że i Was już nie ma, a tu niespodzianka
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:21   #4372
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Super zakupy dziewczynySzkoda ze nie wiadomo ile % witaminy c zawiera to serum 100%pure.Ja sobie upatrzylam serum z 17%i ide dzisiaj to organicznego sklepu zobaczyc czy go maja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:57   #4373
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie było mnie na Wizażu przez 3 miesiące i okazało się, że większość wątków, na których się udzielałam albo ma już kolejne części albo nikt na nie nie zagląda..... więc pomyślałam, że i Was już nie ma, a tu niespodzianka
hej
nas nie ma???? no co Ty! My będziemy zawsze
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Super zakupy dziewczynySzkoda ze nie wiadomo ile % witaminy c zawiera to serum 100%pure.Ja sobie upatrzylam serum z 17%i ide dzisiaj to organicznego sklepu zobaczyc czy go maja
a nie myślałam o tym, żeby sobie zrobić wodne serum z proszkowanego kwasu salicylowego?
taniocha a dobre
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:07   #4374
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


a nie myślałam o tym, żeby sobie zrobić wodne serum z proszkowanego kwasu salicylowego?
taniocha a dobre
Mialam robione wodne sera ale jakos nie bylam do konca z nich zadowolona(chyba jestem wygodna i lubie gotowce).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:20   #4375
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
nas nie ma???? no co Ty! My będziemy zawsze
Mogłam to wziąć pod uwagę - Wasze zniknięcie byłoby zbyt podejrzane i... nierealne

A w kwestii zbiorów: do moich hitów dołączyła Maseczka-Peeling K+K z Fitomedu
Zakochałam się w niej
Pewnie dlatego, że działa

http://www.fitomed.pl/maseczkapeelin...idp=116&idk=37

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a nie myślałam o tym, żeby sobie zrobić wodne serum z proszkowanego kwasu salicylowego?
taniocha a dobre
A co to?
Ciekawam
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:21
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:23   #4376
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie takie zwykłe - pomarańczowo-cynamonowe
podoba się, podoba bardzo!!!

Popełniłam tez małe zamówionko na maurelii i mam dwa nowe hydrolaty z BU - wstawię zdjęcia hurtem.
To cudnie!!!!!


Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło moje zamówienie ze strony europejskiej 100% pure:
- serum z wit. C
- primer
- pomadka gratis


Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
Śliczne zakupy. Ciekawa jestem podkładu. A kolorek w porządku??? Mi ciężko wybrać kolor przez internet..zawsze przychodzą za różowe, albo za żółte a ja jestem taka "ziemista" neutralna.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Bedziesz zadowonona z maseczki Auromere. Jest naprawde super!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
To przez Ciebie się na nią skusiłam Piszcie, piszcie, polecajcie, a jak dalej tak będę kupować, to z torbami pójdę...



DZIEWCZĘTA??? Mam pytanko...nie ma któraś na zbyciu kremu Luvos Heilerde tego nawilżającego??? Mogą być próbki, albo jakaś tam odlewka???? Cena regularna wysoka...i tak szukam, bo dostałam od Anulki próbkę no i fajnie się spisywał. Zapłacę!!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 18:21   #4377
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mogłam to wziąć pod uwagę - Wasze zniknięcie byłoby zbyt podejrzane i... nierealne


A co to?
Ciekawam

przepraszam, nie chce mi się pisać od nowa o serum z witC
tutaj masz wiecej
http://naturalnazakupoholiczka.blogs...nie-tylko.html
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mialam robione wodne sera ale jakos nie bylam do konca z nich zadowolona(chyba jestem wygodna i lubie gotowce).
zrobienie serum z 20% kwasem zajmuje mi minutę lub dwie a działanie oceniam wysoko.
ale rozumiem Cię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 18:37   #4378
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przepraszam, nie chce mi się pisać od nowa o serum z witC
tutaj masz wiecej
http://naturalnazakupoholiczka.blogs...nie-tylko.html

zrobienie serum z 20% kwasem zajmuje mi minutę lub dwie a działanie oceniam wysoko.
ale rozumiem Cię
Mialam tez to serum z NF i jakos do niego nie wrocilam(niewiem dlaczego).Samorobne jakos mnie wysuszalo ale mysle ze musze pokombinowac i zrobic moze serum na bazie gliceryny lub dodac do mieszanki jakiegos naturalnego kremu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 19:19   #4379
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przepraszam, nie chce mi się pisać od nowa o serum z witC
tutaj masz wiecej
http://naturalnazakupoholiczka.blogs...nie-tylko.html
Aaaa to znam, tylko wcześniej pisałaś o "wodnym serum z proszkowanego kwasu salicylowego"
I to mnie zaciekawiło
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 20:19   #4380
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Aaaa to znam, tylko wcześniej pisałaś o "wodnym serum z proszkowanego kwasu salicylowego"
I to mnie zaciekawiło
własnie o nim jest mowa w tym podlinkowanym wczesniej poście - doczytaj do końca
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.