Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-01, 14:06   #31
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

heh przeczyta³am temat w±tku i tez pierwsze o czym pomy¶la³am to rycynka moje cudeñko

a poza tym to moje w³osy zmieniaj± siê nie do poznania po prostowaniu (oczywi¶cie ceramicznym i chronionym) i Absolucie (d³ugofalowo - znaczy siê u¿ywam maski gdzie¶ ju¿ pó³ roku raz w tygodniu i w³osy mimo farbowania i prostowania s± zdrowiuchne )
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-01, 21:13   #32
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomo¶ci: 170
Lightbulb Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

UP,UP,UP wiza¿anki piszcie !!
__________________
________
______
"Je¶li potrafisz
¶miaæ siê z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-02, 16:06   #33
K@sieñka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieñka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tu¿ tu¿
Wiadomo¶ci: 1 623
GG do K@sieñka
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Moje w³osy zmieni³y siê po podcieciu
__________________

K@sieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-02, 16:45   #34
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej ¶wiado¶ci.
Wiadomo¶ci: 561
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Moje w³oski zmieni³y siê nie do poznania po stosowaniu jedwabiu do w³osów z Gliss kura,(teraz testujê te now± seriê regeneracyjn± z olejkami). No i oczywi¶cie zmieni³y sie nie do poznania po przefarbowanu.

z tego co sie tutaj naczyta³am sama bêde musia³a wypróbowaæ ten olejek rycynowy...
Anaitis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-02, 16:58   #35
K@sieñka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieñka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tu¿ tu¿
Wiadomo¶ci: 1 623
GG do K@sieñka
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Warto warto! Niedrogi i skuteczny
__________________

K@sieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-03, 11:16   #36
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 6 580
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

tylko ej...
kupilam dzis ten olejek w aptece... i na nim pisze ze on jest na przeczyszczenie
zffazoffana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-03, 11:36   #37
K@sieñka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieñka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tu¿ tu¿
Wiadomo¶ci: 1 623
GG do K@sieñka
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Tak- to ten sam
__________________

K@sieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 11:45   #38
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 6 580
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

hehe a juz sie stresowalam :P
i qrcze smierdzi on :P
wymieszma potem z nafta i na leb... zobaczymy co z tego bedzie a dolewa sie do tego wody
zffazoffana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-03, 12:31   #39
K@sieñka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieñka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tu¿ tu¿
Wiadomo¶ci: 1 623
GG do K@sieñka
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Nie- tylko podgrzewa. Mi sie podoba zapach olejku!
__________________

K@sieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-04, 20:26   #40
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez K@sieñka Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy zmieni³y siê po podcieciu
Przeczyta³am: 'po podnieceniu' ....

Wiem, powinnam siê leczyæ..



A co do w±tku to mam olejek rycynowy ale ma³± tubeczkê. I powiedzcie mi dziewczyny ile na jedno na³o¿enie zu¿ywacie tego olejku?
Tak mn. w.?
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-07, 20:35   #41
K@sieñka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieñka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tu¿ tu¿
Wiadomo¶ci: 1 623
GG do K@sieñka
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

G³odnemu chleb na my¶li?

ja mam do¶æ d³ugie w³osy (trochê za ³opatki) i jedna butelka (mala) starcza mi na 3 razy.
__________________

K@sieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 20:52   #42
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Hehehe
Oj, no tak niechc±cy przeczyta³am


A co my¶licie o zostawieniu olejku na g³owie przez ca³± noc?
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-07, 21:31   #43
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

B³agam, nie zaczynajcie znowu o tym olejku, jest o tym ca³y w±tek !

blaque, ja bym nie ryzykowa³a, bo mo¿esz mieæ problemy z domyciem w³osów.
waq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-07, 23:24   #44
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 359
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Moje w³osy najbardziej zmieni³o odstawienie szuszarki/ prostownicy. Teraz schnn± naturalnie, a ja mam loki i dobrze siê z nimi czujê
katiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-07, 23:38   #45
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

- wosk Loreal Architect
- odzywki Loreala (sklepowe) nakladane bez splukiwania
- wax
- biosilki
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 11:55   #46
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez waq Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam, nie zaczynajcie znowu o tym olejku, jest o tym ca³y w±tek !

blaque, ja bym nie ryzykowa³a, bo mo¿esz mieæ problemy z domyciem w³osów.
Hm.. te¿ mi siê tak wydaje


Cytat:
Napisane przez katiia Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy najbardziej zmieni³o odstawienie szuszarki/ prostownicy. Teraz schnn± naturalnie, a ja mam loki i dobrze siê z nimi czujê
Zazdroszczê. Ja w³osów w ogóle nie suszê, no mo¿e raz na tydzieñ jak siê zdarzy, a prostujê tylko grzywkê.
A w³osy ma rozdwojone, ju¿ nawet po 3 tyogdniach od wizyty u fryzjera, s± zniszczone..:|
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 21:46   #47
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 5 333
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

niewiem dlaczego ale jakos po przeczyteniu tematu na mysl przyszlo mi ze moje wlosy to poltora roku temu zmienil nie do poznania... fryzjer (scinaj±c je )
a tak na powaznie to chyba nafta kosmetyczna moim wlosom sluzy, w prawdzie odniedawna stosuje ale widze ze wloski po niej bardzo ladne i chyba lupiez mnie wreszcie opusci³ (tylko niewiem czy to od nafty czy szamponu head&shoulders)
__________________
blue_mysecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 22:01   #48
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Moje zniszczone bez ¿ycia w³osy zmieni³a Od¿ywka Goldwell Kerasilk Treatment (Ultra Rich Care).. teraz mam ¶liczne miêsiste, niesianowate, sprê¿yste, zdrowe i piêknie l¶ni±ce w³oski i du¿o lepiej te¿ siê uk³adaj±..
Dziewczynki naprawdê polecam kosztuje ona ok 32 z³.. a efekt wspania³y.
Od¿ywka na KWC cieszy siê dobrymi opiniami, ale s± tam te¿ wypowiedzi dziewczyn, którym nic nie pomog³a, ale ja uwa¿am, ¿e ¼le j± stosowa³y..

A ja robiê tak..
1. Myje w³oski szamponem, obecnie jakim¶ tam z Gliss Kura do frabowanych.
2. Nak³adam od¿ywkê..
3. Zak³adam jak±¶ reklamówkê na ³eb albo foliê
4. Owijam ciep³ym rêczniekiem..
5. I czasem jak mi siê jeszcze chce to nagrzewam suszark± g³ówkê.. (ciep³o wspomaga oczywi¶cie efekty )
6. I trzymam j± nieco d³u¿ej ni¿ zaleca producent bo ok. 30 min.. chocia¿ nawet niekiedy i 2 godz jak mi siê o niej zapomni

U¿ywam od¿ywki dopiero od nieca³ego miesi±ca i jestem ju¿ zadowolona jak cholera Polecam dziewczynki Jak dla mnie to cuuuudo .. którego d³ugo szuka³am ..
sooonieczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 22:08   #49
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

baleja¿
Naprawdê uwielbiam go i bêdê zawsze robiæ
Bardzo dbam o w³osy i mimo ich rozja¶niania wygl±daj± naprawdê dobrze.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-08, 22:19   #50
martini±tko
Zadomowienie
 
Avatar martini±tko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Poka¿ wiadomo¶æ
W³oski wypad³y ale tylko TE S£ABE on zajmuje siê tymi zdrowymi w³oskami ale te zniszczone niestety musz± odej¶æ ;(
Hehe to ja bym chyba zosta³a ³ysa ale chyba i tak sprobuje tego olejku...
Nie do poznania zmienia moje wlosy odzywka dodawana do Castinga L'oreala (tzn nie wiem, jak z ta nowa wersja bo jeszcze nie uzywalam), to chyba jedyna odzywka ktora dziala w moim przypadku.

Moje wlosy s± o wiele ³adniejsze kiedy myjê je...trzymajac glowe w pozycji pionowej, tzn np. stoj±c pod prysznicem, potem tylko lekko osuszam, nakladam jakas odzywke bez splukiwania albo biosilk i pozostawiam nie czeszac ani nic z nimi nie robiac. W trakcie wysychania sam "formuje" sie przedzia³ek, a wlosy ukladaja sie wtedy w takie bardzo duze delikatne fale (mam wlosy do polowy plecow, zupelnie bez tendencji do krecenia, naturalnie sa proste jak druty i takie szorstkie). Nie czesze w ogole wlosow, dopiero przed nastepnym myciem, bo te (niespotykane normalnie na moich wlosach) fale uleg³yby destrukcji Jak myje wlosy z g³ow± pochylon± nad wann± albo czeszê albo suszê to nie ukladaja sie tak ³adnie i ko³tuni± sie, nie robia sie zadne fale tylko lekka szopa
martini±tko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 22:39   #51
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Mam do was dziewczynyn pytanko: Jak czêsto stosujecie tê kuracjê olejkiem rycynowym? I w jaki sposob wplywa on na kolor wlosow? Ja mam obecnie farbowany platynowy blond, wiec sie zastanawiam czy olejek bedzie dla mnei odpowiedni
__________________


gosiatana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 23:06   #52
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Poka¿ wiadomo¶æ
Moje zniszczone bez ¿ycia w³osy zmieni³a Od¿ywka Goldwell Kerasilk Treatment (Ultra Rich Care).. teraz mam ¶liczne miêsiste, niesianowate, sprê¿yste, zdrowe i piêknie l¶ni±ce w³oski i du¿o lepiej te¿ siê uk³adaj±..
Dziewczynki naprawdê polecam kosztuje ona ok 32 z³.. a efekt wspania³y.
Od¿ywka na KWC cieszy siê dobrymi opiniami, ale s± tam te¿ wypowiedzi dziewczyn, którym nic nie pomog³a, ale ja uwa¿am, ¿e ¼le j± stosowa³y..

A ja robiê tak..
1. Myje w³oski szamponem, obecnie jakim¶ tam z Gliss Kura do frabowanych.
2. Nak³adam od¿ywkê..
3. Zak³adam jak±¶ reklamówkê na ³eb albo foliê
4. Owijam ciep³ym rêczniekiem..
5. I czasem jak mi siê jeszcze chce to nagrzewam suszark± g³ówkê.. (ciep³o wspomaga oczywi¶cie efekty )
6. I trzymam j± nieco d³u¿ej ni¿ zaleca producent bo ok. 30 min.. chocia¿ nawet niekiedy i 2 godz jak mi siê o niej zapomni

U¿ywam od¿ywki dopiero od nieca³ego miesi±ca i jestem ju¿ zadowolona jak cholera Polecam dziewczynki Jak dla mnie to cuuuudo .. którego d³ugo szuka³am ..
Oo zaciekawi³a¶ mnie tym specyfikiem

Mo¿na go dostaæ w salonach fryzjerskich?
A jak z wydajno¶ci±?
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-08, 23:46   #53
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

To ja zdradze co¶,czego jeszcze chyba na wiza¿u nie bylo....hihi
Otó¿ kiedy¶, za czasów bardzo dawnych kolezanka mojej cioci wcierala we wlosy Biostyminê . Wtedy byla ona bardzo tania. I miala dzieki temu wlosy gêste niesamowicie. Zreszt± ciocia moze potwierdzic gdyz sama widziala poprawe. Tym czasem jakis czas temu moja babcia 90-letnia by³a w szpitalu...... i przez to starsznie wlosy jej wypadly,a z tylu glowy to juz wogole miala takie "lyse placki". Po wyjsciu ze szpitala babcia byla starsznie tym faktem zasmucona. I wtedy wlasnie cioci przypomniala sie ta biostymina, co by ratowac babciê. I wyobrazcie sobie ze po codziennym (albo co 2 dzien) wcieraniu tej biostyminy, po jakichs 2 miesi±cach babci odriosly wlosy tak,ze ma gestsze i ciemniejsze niz przed pojsciem wogole do szpitala. Wcierala to po prostu codzien w skore, i zostawiala juz "na zawsze" Dodatkowo WAX raz na tydzien,ale obowi±zkowo na glowe trzeba nalozyc jakis czepek i rozgrzac bo inaczej WAX nie dziala. To zreszta tez na sobie sprawdzilam ze bez ciepla to ani rusz.Ale za to jak sie ogrzewa to dziala super!!! W koncu to wosk.........

No wiec dziweczyny polecam te Biostymine. Mozna j± kupic w tych ma³ych ampulkach w aptece cena ok 15 zl. Ja wlasnie zaczynam od jutra kuracje Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 09:57   #54
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez blaque Poka¿ wiadomo¶æ
Oo zaciekawi³a¶ mnie tym specyfikiem

Mo¿na go dostaæ w salonach fryzjerskich?
A jak z wydajno¶ci±?
Ja go kupi³am w hurtowni fryzjerskiej za 32 z³/ 150 ml nie mam pojêcia czy mo¿na go dostaæ w salonach fryzjerskich, ale my¶lê, ¿e raczej tak Wkoñcu wiele salonów u¿ywa Goldwella.

A je¶li chodzi o wydajno¶æ.. ja u¿ywam tej od¿ywki co 3-4 dni od prawie ju¿ miesi±ca.. i mam jeszcze 3/4 od¿ywki albo i wiêcej, mimo tego, ¿e zawsze du¿o jej daje

Naprawde polecam.. mia³am okropnie zniszczone w³osy farbowaniem i prostowaniem.. a terazzz s± cudowne d³uugo szuka³am czego¶ konkretnego.. olejku rycynowego te¿ u¿ywa³am.. ale mi akurat jako¶ nie chcia³o siê z nim bawiæ.. bo nie widzia³am ¿adnych rezultatów.. no mo¿e jedynie, ¿e mia³am bardziej sztywne w³osy.. a po tej odzywce juz po pierwszym uzyciu widzia³am zaskakujace rezultaty i z ka¿dym u¿yciem jest piêkniej
sooonieczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 10:03   #55
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka¿ wiadomo¶æ
To ja zdradze co¶,czego jeszcze chyba na wiza¿u nie bylo....hihi
Otó¿ kiedy¶, za czasów bardzo dawnych kolezanka mojej cioci wcierala we wlosy Biostyminê . Wtedy byla ona bardzo tania. I miala dzieki temu wlosy gêste niesamowicie. Zreszt± ciocia moze potwierdzic gdyz sama widziala poprawe. Tym czasem jakis czas temu moja babcia 90-letnia by³a w szpitalu...... i przez to starsznie wlosy jej wypadly,a z tylu glowy to juz wogole miala takie "lyse placki". Po wyjsciu ze szpitala babcia byla starsznie tym faktem zasmucona. I wtedy wlasnie cioci przypomniala sie ta biostymina, co by ratowac babciê. I wyobrazcie sobie ze po codziennym (albo co 2 dzien) wcieraniu tej biostyminy, po jakichs 2 miesi±cach babci odriosly wlosy tak,ze ma gestsze i ciemniejsze niz przed pojsciem wogole do szpitala. Wcierala to po prostu codzien w skore, i zostawiala juz "na zawsze" Dodatkowo WAX raz na tydzien,ale obowi±zkowo na glowe trzeba nalozyc jakis czepek i rozgrzac bo inaczej WAX nie dziala. To zreszta tez na sobie sprawdzilam ze bez ciepla to ani rusz.Ale za to jak sie ogrzewa to dziala super!!! W koncu to wosk.........

No wiec dziweczyny polecam te Biostymine. Mozna j± kupic w tych ma³ych ampulkach w aptece cena ok 15 zl. Ja wlasnie zaczynam od jutra kuracje Pozdrawiam
A mo¿esz dok³adnie napisaæ jak powinno siê j± stosowaæ?
I czy to jest co¶ takiego?
http://www.sklep.apexim.pl/apteka-le...iostymina.html
Cytat:
Napisane przez sooonieczka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja go kupi³am w hurtowni fryzjerskiej za 32 z³/ 150 ml nie mam pojêcia czy mo¿na go dostaæ w salonach fryzjerskich, ale my¶lê, ¿e raczej tak Wkoñcu wiele salonów u¿ywa Goldwella.

A je¶li chodzi o wydajno¶æ.. ja u¿ywam tej od¿ywki co 3-4 dni od prawie ju¿ miesi±ca.. i mam jeszcze 3/4 od¿ywki albo i wiêcej, mimo tego, ¿e zawsze du¿o jej daje

Naprawde polecam.. mia³am okropnie zniszczone w³osy farbowaniem i prostowaniem.. a terazzz s± cudowne d³uugo szuka³am czego¶ konkretnego.. olejku rycynowego te¿ u¿ywa³am.. ale mi akurat jako¶ nie chcia³o siê z nim bawiæ.. bo nie widzia³am ¿adnych rezultatów.. no mo¿e jedynie, ¿e mia³am bardziej sztywne w³osy.. a po tej odzywce juz po pierwszym uzyciu widzia³am zaskakujace rezultaty i z ka¿dym u¿yciem jest piêkniej
Pójdê i siê zapytam
Oo, to faktycznie wydajny

A nak³adasz go na ca³e w³osy(czy tylko na koñcówki?) i trzymasz w czepku, tak?
Tj. z Waxem?
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 10:39   #56
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Pójdê i siê zapytam
Oo, to faktycznie wydajny

A nak³adasz go na ca³e w³osy(czy tylko na koñcówki?) i trzymasz w czepku, tak?
Tj. z Waxem?

Blaque nak³adam go na ca³eeee w³oski i dokladnie u¿ywam go tak jak waxa.. chod¼ waxa ju¿ dawno nie u¿ywam :P bo jestem niecierpliwa i je¶li nie ma efektów szybko to rezygnuje :P
I jeszczze jak mam w³oski w czepku.. nagrzewam niekiedy troche suszark±.. ale zazwyczaj mi siê niechce wiêc w ogóle tego nie robie :P

Jak ju¿ j± kupisz i u¿yjesz to napisz jakie rezultaty Mam nadziejê, ¿e na wsyztskich podzia³a tak jak na mnie
sooonieczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 11:14   #57
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Ja tez slyszalam o wcieraniu w skore glowy Biostyminy.. sama tego nie probowalam bo 1 ampulka nie wystarczylaby mi na wmasowanie w cala glowe natomiast.. Zazywalam ja doustnie.. Nie pamietam jakie efekty dawala bo bylam wtedy mala ale skoro mama chetnie mi ja kupowala i kazala pic to chyba efekty byly
__________________
___________


14.06 Moje w³oski - 45 cm - wci±¿ za ma³o
blondi1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 12:06   #58
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4 666
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Poka¿ wiadomo¶æ

Blaque nak³adam go na ca³eeee w³oski i dokladnie u¿ywam go tak jak waxa.. chod¼ waxa ju¿ dawno nie u¿ywam :P bo jestem niecierpliwa i je¶li nie ma efektów szybko to rezygnuje :P
I jeszczze jak mam w³oski w czepku.. nagrzewam niekiedy troche suszark±.. ale zazwyczaj mi siê niechce wiêc w ogóle tego nie robie :P

Jak ju¿ j± kupisz i u¿yjesz to napisz jakie rezultaty Mam nadziejê, ¿e na wsyztskich podzia³a tak jak na mnie
Szczerze Ci powiem, ¿e u mnie efektów z Waxem te¿ jako¶ spektakularnych nie by³o
Mam go jeszcze pó³ opakowania, wiêc i tak go wykorzystam, ale ten Twój kupiê na pewno
I te¿ mam nadziejê, ¿e za conajmniej miesi±c bêdê mog³a pochwaliæ siê efektami

A powiedz mi jeszcze, czy przed zaczêciem stosowania go podcina³a¶ w³osy? Bo ja mam rozdwojone koñcówki i w ogóle takie okropne s± moje w³osy.. A podcina³am w po³owie sierpnia..
__________________
Gdyby ¿ycie by³o s³odkie jak czekolada... Jak by¶my siê czuli? Ci±gle poszukiwaliby¶my czego¶ innego, by uwolniæ siê od tej przes³odzonej md³o¶ci...
blaque jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 12:40   #59
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Cytat:
Napisane przez blaque Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze Ci powiem, ¿e u mnie efektów z Waxem te¿ jako¶ spektakularnych nie by³o
Mam go jeszcze pó³ opakowania, wiêc i tak go wykorzystam, ale ten Twój kupiê na pewno
I te¿ mam nadziejê, ¿e za conajmniej miesi±c bêdê mog³a pochwaliæ siê efektami

A powiedz mi jeszcze, czy przed zaczêciem stosowania go podcina³a¶ w³osy? Bo ja mam rozdwojone koñcówki i w ogóle takie okropne s± moje w³osy.. A podcina³am w po³owie sierpnia..
Ojej to niedawno podcina³a¶..
Ja ostatni raz podcina³am koñcówki w czerwcu.. chcê wkoñcu zapu¶ciæ w³oski.. a tak to tylko podcina³am, podcina³am i ca³y czas t± sam± d³ugo¶æ mia³am..
A je¶li chodzi o mój wcze¶niejszy wygl±d koñcówek.. to jednym s³owem masaaakra :P mia³am strasznie przesuszone i sianowate w³osy.. koñcówki suche, ³ami±ce siê, rozdwajaj±ce.. jeszcze przez wakacje w Chorwacji.. by³o gorzej- wiadomo temp. wysoka.. slonce.. sól.. ale nie da³abym siê za nic ju¿ obci±æ ani podci±æ
I stwierdzi³am, ¿e muszê je jako¶ naprawiæ.. no bo jak pójdê z tym czym¶ na g³owie do szko³y ?
No to wybra³am siê do sklepu fryzjerskiego.. i w³a¶nie babeczka mi poleci³a t± od¿ywkê.. powiedzia³a, ¿e da sobie za ni± rêke uci±æ i ¿e napewno mi pomo¿e.. no to uwierzy³am jej.. kupi³am.. i teraz mam zupe³nie inne w³osyy ! O takich zawsze marzy³am

Ta od¿ywka jest w³a¶nie do suchych, zniszczonych i trudno poddaj±cych siê stylizaji w³osów.. jest silnie nawil¿aj±ca i przywraca równowagê w³osów, przez co natychmiast staj± siê one g³adkie, ³atwe do rozczesania, l¶ni±ce i miêkkie jak jedwab
sooonieczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-09, 13:40   #60
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 1 610
Dot.: Co Zmieni³o Wasze W³osy Nie Do Poznania ?? :)

Moje w³soy najpiekniejsze by³y po kosmetyckach Kerastase. a po vita cemencie sta³y sie niczym z rekalmy - jedwabiste, g³adkie i sypkie. Tylko ta cena...
__________________
Czasami piszê sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.