Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 20:16   #2341
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez crazyy56 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy

Tak robie mikrodermabrazje na świeże rozstępy, mają coś koło 1,5 miesiąca, ale niestety są w kolorze białym bo u mnie od razu pojawiają się takie.
Na razie jestem po jednym zabiegu, ale efektów nie widze raczej, ale wiadomo po jednym to raczej sie nie zobaczy, bo potrzeba mniej więcej 10 takich zabiegow. Jutro mam druga mikro.
Na laser niestety nie mam kasy jak narazie.

Słyszałam, że na rozstępy rewelacyjny jest krem Revitol Stretch Mark. Można go zamówić przez internet i kosztuje coś koło 150 zł ale dziewczyny piszą, że są zachwycone, także chyba się na niego zdecyduje kiedyś.
Mam zamiar zamówić na allegro Roll-Cit który daje podobno bardzo dobre efekty w przypadku rozstępów. Sporo dziewczyn było zadowolonych i podobno po 2 miesiącach ich rozstępy były niezauważalne.

Oczywiście mam wielką nadzieje, że do jakiś 5 lat wymyślą coś skuteczniejszego na stare rozstępy, wkońcu mamy rok 2009 a medycyna cały czas idzie do przodu.

Pozdrawiam serdecznie!!!
Jestem po 4 "zabiegach" rollerem w warunkach domowych i jakos efektow nie widze.... zadnych. Do tej pory najlepsze efekty przynosi w moim przypadku Atre+ kwasy.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:11   #2342
crazyy56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hmm.. to w takim razie chyba zrezygnuje z kupna tego rollera jak nic nie daje.
chocolate_brown a zabiegi kwasami wykonujesz w domu czy u kosmetyczki?
Jak to robisz i jak często? bo z chęcią bym wyprubowala na moje krechy, a jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o kwasy
crazyy56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 05:59   #2343
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

crazy ja jestem po 4 mikro.., i wydaje mi sie że rozstępy ,, łagodnieją,,
i odrazu po mikro mam kwasy , ostatnio 70% ale nie piekło tak jak za pierwszym razem , miałam 30% a paliło jak cholera.
Dodam że mam 14sto letnie rozstępy i juz się do nich przywykłam o ile można przywyknąć , ale po przeczytaniu postów lee nabrałam nadzieji...... że można je chociażby spłycić, już nie mówię o całkowitej likwidacji.
Ale jesli ktos ma małe, płytkie rozstepy to myslę że je mozna całkowicie usunąć.
Ja, niestety mam i drobne małe i te głębokie rowy ale cały czas mam nadzieję że będzie lepiej.

Tych drogich ,,kuracji,, na rozstepy nie stosuję bo nie wiadomo czy pomoga.Mam na mysli fraxel, bi-one, 2000zł za jedną sesję, a trzeba mieć kilka i tylko jedna partia ciała .
Żeby efekt był murowany to napewno bym skorzystaą, ale tak jak nie wiem czy pomoże....... i jeszcze boli.ę
Także narazie mikro... i czekam na jakiś cudotwórczy kosmetyk.
a tak swoja droga rozmawiałam przed chwilą ze swoim mężem , czy mężczyżni / nie mówię o chłopcach 18 letnich/ zwracają uwagę na rozstępy.
Odpowiedział że nie , że tylko my jesteśmy przewrażliwine na tym punkcie, że oni patrzaą na twarz, cycki i pupcie / ja mam drobniusieńkie rozstępy na pupci/ , mąż powiedział że wogółe ich nie wyczuwa.
Powiedział że jestem chora i co ja sobie tymi rozstepami zawracam głowe, że naprawde oni na to nie zwracaja uwagi

Doddam jeszcze, że nigdy na plaży nie usłyszałam z ust mężczyzny jakiegos ,,zbędnego,, komentarza, natomiast kobiety ... hmmm ... obetna cię z góry na dół i obgadają do kolezanki leżącej obok na kocu.
Ja nawet kiedys usłyszałam na głos na plaży nad morzem, ,,taka młoda a juz ma rozstępy,,. ale wtedy byłam młoda, głupa i gruba i bardzo sie zawstydziłam.
a teraz po 14 latach jestem dalej młoda, mądra i szczupła i co najwazniejsze , nie wstydzę/ może lekko krępuje jak widze młode laski z płaskimi brzuchami i gładziutkim pupciami ale ja tez kiedys taka byłam....../ sie swoich rozstepów na plaży inne kobiety tez mają i co....
Tak więc na najbliższy rok zaplanowałam sobie zredukowanie rozstepów na cyckach / małe drobniutkie/, udach/ małe drobniutkie/, boczkach/ szerokie/, , wewnetrznych stron ud nawet nie ruszm bo nie ma sensu, i tam nie widać, ramion od spodu też , no i tych kilka na łydkach tez praktycznie nie widać.
Oczywiscie brzuszek skończe w tym roku i napewno zdam relacje.
Także kochaniutkie naszymi rozstepami przejmujemy sie tylko my same no i oczywiście wścibskie oko innych plazowiczek


o matko ale się rozpisłam

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-05-28 o 06:39
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:47   #2344
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez crazyy56 Pokaż wiadomość
Hmm.. to w takim razie chyba zrezygnuje z kupna tego rollera jak nic nie daje.
chocolate_brown a zabiegi kwasami wykonujesz w domu czy u kosmetyczki?
Jak to robisz i jak często? bo z chęcią bym wyprubowala na moje krechy, a jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o kwasy
Na poczatku zaznaczam, ze tam gdzie uzywam rollera, nie uzywam kwasow
raz w tygodniu nakladam 20% migdala i co 2 dzien Atrederm. Do tego 2x dziennie Pilarix, chyba z e w danym dniu nakladam kwas lub Atre.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:24   #2345
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Na poczatku zaznaczam, ze tam gdzie uzywam rollera, nie uzywam kwasow
raz w tygodniu nakladam 20% migdala i co 2 dzien Atrederm. Do tego 2x dziennie Pilarix, chyba z e w danym dniu nakladam kwas lub Atre.
a jak dlugo trwa twoja kuracja kwasowo-atredermowa??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:18   #2346
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
crazy ja jestem po 4 mikro.., i wydaje mi sie że rozstępy ,, łagodnieją,,
i odrazu po mikro mam kwasy , ostatnio 70% ale nie piekło tak jak za pierwszym razem , miałam 30% a paliło jak cholera.
Dodam że mam 14sto letnie rozstępy i juz się do nich przywykłam o ile można przywyknąć , ale po przeczytaniu postów lee nabrałam nadzieji...... że można je chociażby spłycić, już nie mówię o całkowitej likwidacji.
Ale jesli ktos ma małe, płytkie rozstepy to myslę że je mozna całkowicie usunąć.
Ja, niestety mam i drobne małe i te głębokie rowy ale cały czas mam nadzieję że będzie lepiej.

Tych drogich ,,kuracji,, na rozstepy nie stosuję bo nie wiadomo czy pomoga.Mam na mysli fraxel, bi-one, 2000zł za jedną sesję, a trzeba mieć kilka i tylko jedna partia ciała .
Żeby efekt był murowany to napewno bym skorzystaą, ale tak jak nie wiem czy pomoże....... i jeszcze boli.ę
Także narazie mikro... i czekam na jakiś cudotwórczy kosmetyk.
a tak swoja droga rozmawiałam przed chwilą ze swoim mężem , czy mężczyżni / nie mówię o chłopcach 18 letnich/ zwracają uwagę na rozstępy.
Odpowiedział że nie , że tylko my jesteśmy przewrażliwine na tym punkcie, że oni patrzaą na twarz, cycki i pupcie / ja mam drobniusieńkie rozstępy na pupci/ , mąż powiedział że wogółe ich nie wyczuwa.
Powiedział że jestem chora i co ja sobie tymi rozstepami zawracam głowe, że naprawde oni na to nie zwracaja uwagi

Doddam jeszcze, że nigdy na plaży nie usłyszałam z ust mężczyzny jakiegos ,,zbędnego,, komentarza, natomiast kobiety ... hmmm ... obetna cię z góry na dół i obgadają do kolezanki leżącej obok na kocu.
Ja nawet kiedys usłyszałam na głos na plaży nad morzem, ,,taka młoda a juz ma rozstępy,,. ale wtedy byłam młoda, głupa i gruba i bardzo sie zawstydziłam.
a teraz po 14 latach jestem dalej młoda, mądra i szczupła i co najwazniejsze , nie wstydzę/ może lekko krępuje jak widze młode laski z płaskimi brzuchami i gładziutkim pupciami ale ja tez kiedys taka byłam....../ sie swoich rozstepów na plaży inne kobiety tez mają i co....
Tak więc na najbliższy rok zaplanowałam sobie zredukowanie rozstepów na cyckach / małe drobniutkie/, udach/ małe drobniutkie/, boczkach/ szerokie/, , wewnetrznych stron ud nawet nie ruszm bo nie ma sensu, i tam nie widać, ramion od spodu też , no i tych kilka na łydkach tez praktycznie nie widać.
Oczywiscie brzuszek skończe w tym roku i napewno zdam relacje.
Także kochaniutkie naszymi rozstepami przejmujemy sie tylko my same no i oczywiście wścibskie oko innych plazowiczek


o matko ale się rozpisłam

Kubuś ja mam 16letnie paski i się nie umiem do nich przyzwyczaić.Tak naprawdę to ja chcę się ich pozbyć dla siebie.Wiem że 20-letnią laską już nie będę ale starszy wiek tez ma swoje zalety
Lee też dała mi trochę otuchy i choć wiem że do końca ich się nie pozbędę to od jesieni zacznę z nimi walczyćNarazie musze się "boczów"pozbyć
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:23   #2347
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a jak dlugo trwa twoja kuracja kwasowo-atredermowa??
Tak jednoznacznie nie moge tego stwierdzic zaczelam pod koniec kwietnia uzywac tego migdala i Salidermu, potem przeszlam na Atre, ale przesadzilam z nim i musialam odczekac jakies 1,5 tygodnia zanim skora mi sie wygoila. W tym czasie nakladalam sam Pilarix. No i jakis zcas temu znow wrocilam do Atre. Generalnie rzecz biorac widze poprawe (bo mam porownanie do rozstepow w innych miejscach).
Tak jak pisalam wczesniej, ta kuracja jest z pewnoscia bardziej skuteczna niz uzywanie rollera, chociaz wiadomo, ze rollera uzywam raz w tygodniu, a wyzej wymienione specyfiki czesciej
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 18:06   #2348
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Tak jednoznacznie nie moge tego stwierdzic zaczelam pod koniec kwietnia uzywac tego migdala i Salidermu, potem przeszlam na Atre, ale przesadzilam z nim i musialam odczekac jakies 1,5 tygodnia zanim skora mi sie wygoila. W tym czasie nakladalam sam Pilarix. No i jakis zcas temu znow wrocilam do Atre. Generalnie rzecz biorac widze poprawe (bo mam porownanie do rozstepow w innych miejscach).
Tak jak pisalam wczesniej, ta kuracja jest z pewnoscia bardziej skuteczna niz uzywanie rollera, chociaz wiadomo, ze rollera uzywam raz w tygodniu, a wyzej wymienione specyfiki czesciej
Ja podobnie używam atre i pilarix na zmianne i widze ogromna poprawe szczególnie na kolanie i boczkach
Dziś kupiłam masc nawizlajaca-zluszczajaca squmamax z tej seri co pilarix tylko z dodatkiem kwasu salicynowego.
chocolate gdzie kupilas ten kwas migdalowy moze bym dozucila na pupe
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:19   #2349
crazyy56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Super dziewczyny, że widzicie efekty po tych kremach
Jutro ide po recepte na atrederm i też będe się smarować.
Ja już jestem po mikro i tyłek piecze mnie niesamowicie hehe
Kosmetyczka jak spojrzała na nogi i tyłek to stwierdziła, że widzi lekką poprawe po tym jednym zabiegu. Za całe nogi i pupe skasowała mnie 130 zł ale to chyba dlatego, że jest znajoma mojej mamy W niektórych momentach tak mocno scierała naskórek, że aż zaciskałam zęby z bólu, ale to dobrze, bo im mocniej tym lepszy efekt

honey1012 jakiego dokładnie kremu z serii Pilarix używasz? możesz podać dokładną nazwe?

Pozdrawiam,
Klaudia

Edytowane przez crazyy56
Czas edycji: 2009-05-28 o 18:40
crazyy56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:43   #2350
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Napisałam nazywa się Squamax dzis dopiero kupuje i będe testowac zawiera 20% mocznika i 5%kwasu salicynowego
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:44   #2351
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Też się dołączam do pozytywnych opinii o Palmersie (Massage Lotion for stretch marks),naprawdę traciłam już nadzieję,że coś poza laserem mi pomoże,a tu taka niespodziankajestem na etapie drugiej butelki(jedna starcza na ok. miesiąc),masuję skórę 2 razy dziennie aż do wchłonięcia lotionu.Po 3 tygodniach moje czerwone rozstępy zrobiły sie ledwo widocznea te stare białe są coraz płytsze.Jestem zachwycona!!!
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 18:58   #2352
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez redddevil666 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosowała ziaje rebuild??? cena dość przystępna a słyszałam od mojej kosmetyczki, że ich kosmetyki są coraz lepsze
Ja sobie właśnie tą marką zlikwidowałam rozstępy na brzuchu.
Używałam kremu "reduktor rozstępów" (wcześniej stosowałam masło z tej samej serii, ale nie zauważyłam efektów).
Z tym, że rozstępy zaczęłam smarować praktycznie zaraz po tym jak się pojawiły, więc nie wiem czy na takie z dłuższym "stażem" też tak fantastycznie podziała.
Pierwsze efekty zauważyłam po (0koło) 10 dniach, więc polecam - myślę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem i szczerze wierzę, że innym też to może pomóc
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:04   #2353
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

A jak mam taką maść:
wazelina -100,
kwas salicylowy-5
mocznik-10
to mogę jej używać na rozstępy na piersi?
A jeśli używacie produktów z kwasem salicylowym np. na nogi to filtrujecie te miejsca?
Chodzi mi o to,jak to jest z przebarwieniami.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:07   #2354
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A jak mam taką maść:
wazelina -100,
kwas salicylowy-5
mocznik-10
to mogę jej używać na rozstępy na piersi?
A jeśli używacie produktów z kwasem salicylowym np. na nogi to filtrujecie te miejsca?
Chodzi mi o to,jak to jest z przebarwieniami.
Ja się nie opalam narazie i chodze w dlugich spodniach ;p ale mysle ze gdybys odkrywala dekolt do warto posmarowac filtrem wiesz lepiej zapobiegac niz leczyc...
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:16   #2355
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ja się nie opalam narazie i chodze w dlugich spodniach ;p ale mysle ze gdybys odkrywala dekolt do warto posmarowac filtrem wiesz lepiej zapobiegac niz leczyc...
O filtry pytam,bo tak naprawdę to dostałam tę maść na rękę.Dopiero ostatnio przeczytałam,że stosujecie podobne maści na rozstępy.
Więc mam rozumieć,że maści z kwasem salicylowym i mocznikiem można bezpiecznie stosować na piersi?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:23   #2356
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
O filtry pytam,bo tak naprawdę to dostałam tę maść na rękę.Dopiero ostatnio przeczytałam,że stosujecie podobne maści na rozstępy.
Więc mam rozumieć,że maści z kwasem salicylowym i mocznikiem można bezpiecznie stosować na piersi?
Z tego co wyczytałam mocznik niejest fotouczulajac ale salicynowy tak.
Ja stosuje mocznik i sobie chwale dzis wyprubuje z salicynowym i moge dac jutro znac
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:24   #2357
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Napisałam nazywa się Squamax dzis dopiero kupuje i będe testowac zawiera 20% mocznika i 5%kwasu salicynowego
Ale stosuje sie go w troche inny sposob niz Pilarix prawda? Z tego co czytalam trzeba go zmywac po kilku godzinach
Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
O filtry pytam,bo tak naprawdę to dostałam tę maść na rękę.Dopiero ostatnio przeczytałam,że stosujecie podobne maści na rozstępy.
Więc mam rozumieć,że maści z kwasem salicylowym i mocznikiem można bezpiecznie stosować na piersi?
Raczej tak
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:39   #2358
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Tak pisze ale hmm niewiem jeszcze czy bd go zmywac ;p
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:50   #2359
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nikt mi nie wciśnie że kremem nawet za 1000 zł pozbył się rozstępów całkiem bo to jest poprostu niemożliwe więc cena kremu tu nie gra roli
Oj czy ja wiem...dużo zależy od indywidualnych uwarunkowań i od tego, jak szybko się zacznie działać.
Po moich rozstępach nie ma nawet śladu, ale tak jak wspomniałam wyżej, prawdopodobnie poskutkował nie tyle krem, co szybka i systematyczna interwencja
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 20:53   #2360
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Ale stosuje sie go w troche inny sposob niz Pilarix prawda? Z tego co czytalam trzeba go zmywac po kilku godzinach

Raczej tak
Dzięki za odpowiedź.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:36   #2361
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

hej dziewczyny,
z tego, co czytałam o mikrobermabrazji to efekty nie są permanentne i paski po czasie wrócą. Nie było tam mowy jednak o terapii łączonej, np. z mezoterapią, także mam nadzieje, że wasze będą permanentne Sama chce się wybrać na mikro łączoną z mezo i IPL, ale na najbardziej przeszkadzające rozstępy idę na laser Fraxel.

Cytat:
Napisane przez cafe5latte Pokaż wiadomość
Też nie polecam lasera np. na rozstępy. Czytałam że to dużo kosztuje a efekty są średnie. Polecam serum na rozstępy Eveline, miałam wcześniej Ziaję ale było gorsze, Eveline napewno kupię jeszcze raz, bo naprawdę działa.
Jeśli piszecie coś o laserach to piszcie koniecznie o jakich czytałyście. Laser laserowi nie równy, te starsze nie dawały rady na rozstępy i były katorgą jeśli chodzi o ból, ale te nowe radzą sobie ponoć lepiej niż inne zabiegi, o Fraxelu np. czytałam dużo pozytywnych wypowiedzi.

Pozdrawiam wszystkie walczące
fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:20   #2362
crazyy56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

fafii oto co napisała dziewczyna na innym forum, również dotyczącym walki z rozstępami.

Moim zdaniem na rozstępy jak na dzień dzisiejszy nie ma skutecznego sposobu miałam mikrodermabrazje mezoterapie laser i trochę się skurczyły,u mnie jest inaczej bo te rozstępy nie były by tak widoczne jakby nie ta pomarszczona skóra na brzuchu .Ja już zdecydowałam,muszę się z nimi pogodzić .Za kilka lat chcę mieć znów dzidziusia-ostatniego jeżeli do tej pory nic nie wymyślą robię plastykę brzucha i wycinam te rozstepy.Persi też chcę sobie podnieść i akurat wtedy też wytnę rozstępy.Wiem to jest blizna ,ale teraz bliznę łatwo jest tak zatuszować laserami kremami że jest mało widoczna a rozstępy zatruwają mi życie:/

Załamkaaaa
Ale ja uważam, że samemu trzeba spróbować i się przekonać jak nasza skóra zareaguje na te zabiegi, bo dużo dziewczyn było na prawde zadowolonych z lasera czy mikrodermabrazji.

Pozdrawiam serdeczenie!!!!

Edytowane przez crazyy56
Czas edycji: 2009-05-29 o 14:46
crazyy56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:40   #2363
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez redddevil666 Pokaż wiadomość
Kobiety raczej nie eksponują swych "niedoskonałości", choć moim zdaniem dużo z nas pewne rzeczy sobie wmawia i skupia się na wadach a nie zaletach.Ale tak jesteśmy już skonstruowane ;p oglądałaś jak dobrze wyglądać nago???tam naprawde są super metamorfozy i faktem jest że makijaż, super fryz i odpowiednie ubranie sprawiają cuda i pozwalaja uwieżyć w Siebie Ja mam 21 lat i rozstępy na pupie... z okresu dojrzewania, kiedyś nawet nie wiedziałam co to i to olałam... no i mam wieczna męka ....... a co to będzie po ciąży??? narazie nie chce sobie wyobrażać choc pewnie to jest warte cudu którym jest dzidzia :p
ja tak samo mam je z okresu dojrzewania.. na udach i pupie, uda bym przetrzymala, ale pupa ?
niby ponad 80% kobiet ma rozstepy.., ale ja np. u zadnej z kolezanek, gdy przebieramy sie na wf - nie widzialam rozstepow. widac, ja nadrabiam za wszystkie tymi niteczkami od kolan az po biodra .

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Gdzieś wcześniej było o maści z mocznikiem.Ja ostatnio dostałam właśnie taką maść na zapalenie mieszków włosowych,tyle że ona oprócz mocznika zawiera kwas salicylowy i nie wiem czy to dobry pomysł,aby stosować ją na piersi?Po zastosowaniu jej(oryginalnie na ręce) miałam robić peeling,a peeling piersi mi się nie uśmiecha.
co to za zapalenie? moze masz takie kropki rozne na ramionach i przedramionach?
w ogole, powiedzcie mi, jak zaczac stosowac te kwasy? u kosmetyczek? i ona tam dobierze odpowiednio?

a co myslicie o zabawie w hormony?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:34   #2364
crazyy56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Niestety nie znam się na kwasach, a też bym chciała zastosować w domowych warunkach.

Dziewczyny ten Atrederm jest w płynie? można go kupić bez recepty w aptece, za około 30 zł? i jest to lek przeciw trądzikowi tak?
Pytam bo nie jestem pewna czy o tym samym leku mówimy a nie chce kupić czegoś innego
A chce go kupić szybko, bo zauważyłam że kilka dni temu na boczkach wyszły mi cieniutkie czerwone kreseczki i chce sie ich pozbyć. Jak myślicie ten lek pozbędzie się ich czy nie bardzo?

Edytowane przez crazyy56
Czas edycji: 2009-05-30 o 13:39
crazyy56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:09   #2365
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

witam wszystkich ... a moj problem jest taki ...nie jestem w ciazy ani nie mam dzieci nio a na udach pojawily mi sie rozstepy i nie mam pojecia jak sie ich pozbyc!!! na poczatku myslalam ze to poprostu zwykle blizny ale mysle od czego ..teraz to nie mam pojecia co zrobic jakich kremow uzywac prosze pomozcie
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:24   #2366
redddevil666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Cool Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja tak samo mam je z okresu dojrzewania.. na udach i pupie, uda bym przetrzymala, ale pupa ?
niby ponad 80% kobiet ma rozstepy.., ale ja np. u zadnej z kolezanek, gdy przebieramy sie na wf - nie widzialam rozstepow. widac, ja nadrabiam za wszystkie tymi niteczkami od kolan az po biodra .


Mi akurat na pupie nie przeszkadzaja nie sa tak widoczne pozatym ćwiczę i musze powiedzieć że nawet mi się moja pupa podoba hi hi ( ja nie mam na całej tylko tak na górze i troche po bokach) Ale moja pupa zwsze się facetom podobała i wierz lub nie rozstępów oni nie zauwarzają zwracają uwagę na kształt i jędrność bardziej mówię prawdę !!!! co nie oznacza że nic z tym nie robie ciągle eksperymentuje: cool:
redddevil666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:29   #2367
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

oj kolezanki ja tez mam rozstepy i nie mam pojecia co z nimi a zrobiły mi sie juz w wieku dojzewania a i po duzym przytyciu i chydnieciu także sa białe pregi i czerwone takie błyszczące krechy na udach wewnatrz zewnątrz i na boczkach bioder koszmar probowałam duzo kremów nawet dla kobiet w ciązy i nic
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:27   #2368
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez redddevil666 Pokaż wiadomość
Mi akurat na pupie nie przeszkadzaja nie sa tak widoczne pozatym ćwiczę i musze powiedzieć że nawet mi się moja pupa podoba hi hi ( ja nie mam na całej tylko tak na górze i troche po bokach) Ale moja pupa zwsze się facetom podobała i wierz lub nie rozstępów oni nie zauwarzają zwracają uwagę na kształt i jędrność bardziej mówię prawdę !!!! co nie oznacza że nic z tym nie robie ciągle eksperymentuje: cool:
mysle, ze mam podobnie..
ale wolalabym pupke bez kocich pregow - to bylaby jedyna podobajaca mi sie czesc mojego ciala , bo ksztalt to nawet nawet haha - nie chwala sie, co kto lubi .
tylko stosujesz cwiczenia, czy tez moze jakies kremiki na te partie cialka ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:38   #2369
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
mysle, ze mam podobnie..
ale wolalabym pupke bez kocich pregow - to bylaby jedyna podobajaca mi sie czesc mojego ciala , bo ksztalt to nawet nawet haha - nie chwala sie, co kto lubi .
tylko stosujesz cwiczenia, czy tez moze jakies kremiki na te partie cialka ?
ja duzo cwicze posladki i smaruje juz chyba wsytskim ale to na nic cwiczenia nie niwelują rozstepów a tylko poprawiają kształt pupy . a bobry na celulit np. jest nivea celulit bey czy jakoś tak w niebieskiej tubce juz go nie mam bo mi sie skonczył ładnie pachnie i po 2 tubie nie mam celulitu a moj M stwierdził ze mam bardzo gładką pupcię
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:46   #2370
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dziewczyny któras z was pisala o jakim kremie za 150zł ale nie moge znaleźć....wiecie jak sie nazywa?stretch cos tam
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.