Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 13:45   #691
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Różański ma lekką skłonność do przesady
tak, tak wiem dlatego nie opieram się tylko na jednej opinii (tym bardziej jego).

a zeby nie bylo OT już zacieram ręce co by tu nowego zamówić
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 14:08   #692
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
tak, tak wiem dlatego nie opieram się tylko na jednej opinii (tym bardziej jego).

a zeby nie bylo OT już zacieram ręce co by tu nowego zamówić
a tej maseczki jesiennej to nie ma teraz w ofercie, z czego ona jest?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 14:17   #693
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kozie mleko, miód i dynia
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:55   #694
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Kozie mleko, miód i dynia
brzmi zachecajaco, szkoda ze je nie maja teraz, ja fanka maseczek jestem wszelakiej masci
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 18:52   #695
biszolin
Przyczajenie
 
Avatar biszolin
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze mozna, ja tak robie, zmywam oczy wacikiem, najpierw mocze wacik i nalewam olejek -swietnie zmywa makijaz
Anitka wielkie dzięki
przyznaję,że taki patent chodził mi po głowie
a więc olejek pomarańczowy jest na liście moich zakupów w BU
mam chętkę także na serum z wit.C ale piszecie tutaj o niekorzystnym działaniu alkoholu a mam cerę naczynkową
biszolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:08   #696
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez biszolin Pokaż wiadomość
witajcie
jestem nowicjuszką na tym forum choć na "naturze" już od pół roku,dotąd kupowałam w mazidłach ale to odmierzanie mnie przerasta więc szykuję się do zakupów w biochemii i mam pytanko o demakijaż-
czy olejek myjący się do tego nadaje? tzn.do typowego demakijażu przy użyciu wacika? czyli trochę olejku na wacik i tym wycierać twarz,oczy
jakoś nie wyobrażam sobie zmywania tuszu i cieni palcami umoczonymi w olejku
jak go używacie?
ja robię tak: najpierw na płatek wylewam odrobinę olejku i zmywam dokładnie cały makijaż w tym oczy. Potem postępuję tak jak w instrukcji- na zwilżone ręce wylewam olejek i normalnie już myję tym twarz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:03   #697
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zamówiłam dzisiaj serum z 15 proc.witC (bez silikonów) i tonik z 5 proc.kwasem migdałowym. Pytanko mam czy któraś z Was już używała tego toniku, bo ponoć to jest nowość na BU. Ostatnio naczytałam się o dobrodziejstwach kwasu migdałowego i już miałam zamówić kwas w "mazidlach" i coś z niego własnoręcznie ukręcić ale jednak dla mnie BU ma tę przewagę że nie trzeba nic odmierzać, ważyć itp. Strasznie sie ucieszyłam jak zobaczyłam że jest ten tonik na BU. Co do serum z wit. C to zastanawiałam się mocno po ostatnich doniesieniach że 5 proc. jest optymalnym stężeniem a wyższe może szkodzić ale doszłam do wniosku że skoro moja cera pięknie po nim wyglądała to chyba jej służy takie wysokie stężenie? Mam jednak wątpliwości może coś jest w tych doniesieniach? Co myślicie o tym żeby użyć w serum tylko połowy wit. C z zestawu
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 21:19   #698
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gustawek Pokaż wiadomość
zamówiłam dzisiaj serum z 15 proc.witC (bez silikonów) i tonik z 5 proc.kwasem migdałowym. Pytanko mam czy któraś z Was już używała tego toniku, bo ponoć to jest nowość na BU. Ostatnio naczytałam się o dobrodziejstwach kwasu migdałowego i już miałam zamówić kwas w "mazidlach" i coś z niego własnoręcznie ukręcić ale jednak dla mnie BU ma tę przewagę że nie trzeba nic odmierzać, ważyć itp. Strasznie sie ucieszyłam jak zobaczyłam że jest ten tonik na BU. Co do serum z wit. C to zastanawiałam się mocno po ostatnich doniesieniach że 5 proc. jest optymalnym stężeniem a wyższe może szkodzić ale doszłam do wniosku że skoro moja cera pięknie po nim wyglądała to chyba jej służy takie wysokie stężenie? Mam jednak wątpliwości może coś jest w tych doniesieniach? Co myślicie o tym żeby użyć w serum tylko połowy wit. C z zestawu
jak juz ktos gdzies tu powiedzial ja bym ufala biochemiczkom niz jakims blizej nieznanego opchodzenia artykulom

o toniku sie nei wypowiadam bo nie mam, ale moja przyjaciolka swego czasu chodzila na kwasy kosmetyczki miala wlasnie robione kwasem migdalowym no i bardzo sobie chwalila te zabiegi i reczywiscie wygladala super - zreszta zamowila sobie ten tonik, jak sie z nia zobacze to sie dowiem czy dziala czy nie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 23:07   #699
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez biszolin Pokaż wiadomość
Anitka wielkie dzięki
przyznaję,że taki patent chodził mi po głowie
a więc olejek pomarańczowy jest na liście moich zakupów w BU
mam chętkę także na serum z wit.C ale piszecie tutaj o niekorzystnym działaniu alkoholu a mam cerę naczynkową
Ja również mam cerę naczynkową i serum polecała mi LV.Podobno ilośc alkoholu jest niewielka a pozostałe składniki równoważą jego działanie
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:39   #700
biszolin
Przyczajenie
 
Avatar biszolin
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

agabil
spróbuję też twojego sposobu z olejkiem + wacik
Iwona75
trochę mnie uspokoiłaś,chyba się skuszę na serum z wit.c
a więc szykuję zamówienie
biszolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 14:01   #701
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czesc kosmetykow juz wyprobowalam wiec wystawiam oceny

olejek myjacy - coraz bardziej mi sie podoba, na poczatku jakos nie radzilam sobie z nim musialam go duzo uzywac bo wydawalo mi sie, ze jestem niedomyta nastepnym razem zamowie tez pomaranczowy
hydrolaty - fajna sprawa, mam oczaroy i z zielonej herbaty, oba sciagaja skore, ale w taki fajny sposob, oczarowy chyba jest mocniejszy
peeling enzymatyczny - daje fantastyczne efekty, skora robic sie bardzo mila w dotyku, chociaz zapach powoduje we mnie wstret. ale wybacze mu to bo dziala super
maseczka morska i wulkaniczna - kolor morskiej mnie powalil ;p podobaja mi sie, ale nie wiem co wiecej napisac, bo uzylam zaledwie 2 razy
olejek serum LEMON - po 1 uzyciu wyskoczyly mi 2 male niespodzianki, nie wiem czy je wyciagnal czy co, za drugim razem bylo ok
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 17:28   #702
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Po jednorazowym użyciu czy stosowałaś przez dłuższy czas bez przerwy? Jeśli to drugie to niestety z vit c tak już jest że trzeba robic przerwy . Ja już pare razy tak się załatwiłam.
Jak dlugie przerwy nalezy robić???Ja uzywam juz róznych serów (jak to sie kurde odmienia w liczbie mnogiej???) z witamina c od pól roku, co drugi dzień. na razie jest cudnie i zalamałabym sie jakbym musiała odstawić na długo....
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:48   #703
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
olejek myjący do twarzy z biochemii urody

Dziewczyny, wklejam linka do składu tego olejku. Ja się na tym wogóle nie znam, więc powiedzcie czy jest odpowiedni dla wrażliwej cery. Może któraś go używała? Czy będzie miał działanie oczyszczające czy tylko myjące?

http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html

Warto, czy jest coś lepszego??
__________________


Edytowane przez Planet Spa
Czas edycji: 2008-03-16 o 09:53 Powód: :)
Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:46   #704
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii urody

Używam takiego olejku od roku. Do tej pory nie trafiłam na nic lepszego. Robiłam go z oleju z nasion róży ale moim zdaniem to zbędny wydatek. Doskonale sprawdza się do tego olejek dla dzieci Hip alb Baby Dream Rossmana. Do tego dodaję gliceryl cocate z mazideł, ewentualnie olejowy ekstrakt z rozmarynu jak mam (dosłownie kroplę).
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:15   #705
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii urody

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
Używam takiego olejku od roku. Do tej pory nie trafiłam na nic lepszego. Robiłam go z oleju z nasion róży ale moim zdaniem to zbędny wydatek. Doskonale sprawdza się do tego olejek dla dzieci Hip alb Baby Dream Rossmana. Do tego dodaję gliceryl cocate z mazideł, ewentualnie olejowy ekstrakt z rozmarynu jak mam (dosłownie kroplę).

ja pytałam o ten gotowy zestaw z biochemiiurody. nie znam sie na biochemii kosmetycznej, dlatego nie chce nic kombinowac. Warto go kupić? i czy taki olejek oczyszcza skórę czy tylko zmywa makijaż??
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:27   #706
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii kosmetycznej

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186064 powtarzał się temat olejku - radzę poczytac/popytac tu
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:28   #707
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii urody

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
ja pytałam o ten gotowy zestaw z biochemiiurody. nie znam sie na biochemii kosmetycznej, dlatego nie chce nic kombinowac. Warto go kupić? i czy taki olejek oczyszcza skórę czy tylko zmywa makijaż??
Olejki myjące działają na tej samej zasadzie, więc to nie ma znaczenia czy jest z tego sklepu, czy robiony z własnych półproduktów.

Też się niedawno zastanawiałam nad tym, czy to olejek do demakijażu czy do oczyszczania skóry (czy nadaje się i do tego, i do tego)??

Nie miałam nigdy czegoś takiego, ale chciałabym sobie zrobić taki olejek w przyszłości. Tyle, że potrzebne mi coś do oczyszczania, a nie zmywania makijażu.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:29   #708
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja w przysżłym tygodniu zamierzam zrobić zamówienie na BU

na pewno kupię olejek myjący, tylko jeszcze sie zastanwiam nad wersją bezzapachowć i pomarańczową, właściwie czym się różnią?

Poza tym nie wiem, który peeling i maseczka będzie najodpowiedniejszy dla wrażliwej, naczynkowej cery...
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:55   #709
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii kosmetycznej

ja tym olejkiem najpierw zmywam makijaż a potem wylewam klika kropli na zwilżone dłonie i myję normalnie twarz dla mnie to rewelacja
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 20:17   #710
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii kosmetycznej

Ja też zmywam makijaż tym olejkiem. Jestem zadowolona, bo nie szczypią mnie po nim oczy, co zazwyczaj działo się gdy używałam wszelkich mleczek do demakijażu. Dlatego polecam
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 20:56   #711
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Różnią się zapachem jedynie
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 10:53   #712
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez biszolin Pokaż wiadomość
Anitka wielkie dzięki
przyznaję,że taki patent chodził mi po głowie
a więc olejek pomarańczowy jest na liście moich zakupów w BU
mam chętkę także na serum z wit.C ale piszecie tutaj o niekorzystnym działaniu alkoholu a mam cerę naczynkową
Biszolin ja stosuje te serum z wit C - ta wersje bez silikonów - i rowniez mam troszke naczynka i mnie nie podraznia,wrecz przeciwnie lagodzi. Mozesz mieszac te serum z żelem hialuronowym wtedy będzie łagodniejsze
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:07   #713
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
ja w przysżłym tygodniu zamierzam zrobić zamówienie na BU

na pewno kupię olejek myjący, tylko jeszcze sie zastanwiam nad wersją bezzapachowć i pomarańczową, właściwie czym się różnią?

Poza tym nie wiem, który peeling i maseczka będzie najodpowiedniejszy dla wrażliwej, naczynkowej cery...
Olejek myjacy różni się tylko zapachem,
do cery naczynkowej dobry będzie peeling enzymatyczny z bromelainą, a maseczke poleciłabym jeśli masz skóre raczej suchą to różaną, jesli bardziej ku tłustej to morską
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 12:30   #714
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: olejek myjący do twarzy z biochemii urody

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
ja pytałam o ten gotowy zestaw z biochemiiurody. nie znam sie na biochemii kosmetycznej, dlatego nie chce nic kombinowac. Warto go kupić? i czy taki olejek oczyszcza skórę czy tylko zmywa makijaż??

Olejek w gotowym zestawie na Biochemii Urody jest mieszanką gliceryl cocate (emulgatora) i oleju słoniecznikowego. Tak jak pisałam ja używam mieszanki gliceryl cocate i olejku dla dziecie hippa lub baby dreama. Nie wydaje mi się aby była jakaś większa róznica. A więc moim zdaniem śmiało możesz kupić.
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 13:24   #715
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Po różnych opisywanych tu przejściach moja cera wyszła już na prostą. Donoszę, że serum 3xRose (a właściwie 2x) sprawuje się b. dobrze. Miła pani z Biochemii uspokoiła mnie, że mimo braku jednego składnika (probówka z olejkiem stłukła się w transporcie) serum nie zrobi mi krzywdy i będzie działać I faktycznie działa! Dostałam jeszcze 5% zniżkę na następne zakupy, więc jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem i podejściem do klienta.

Mniej mi podpadło serum antyoksydacyjne z zieloną herbatą - brzydko pachnie, tak jakby grzybami, w każdym razie nie jest to zapach hydrolatu oczarowego, który uwielbiam , ani nawet alkoholu. Mam też wrażenie, że po czterech dniach stało się bardziej wodniste - może to wit.c weszła w reakcję z żelem hialuronowym? Czytałam gdzieś tutaj, że właśnie kwas askorbinowy może rozłożyć ten żel. Na razie rano używam żelu h. solo, zobaczyny, czy zda egzamin.

Edytowane przez lietuva
Czas edycji: 2008-03-17 o 13:25 Powód: poprawka
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 11:52   #716
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wreszcie pofatygowalam sie na poczte, wszytsko przyszlo jest wjak najlepszym stanie
dziekuje za olejek kawowy - zapach -> czysty obled podobnie wersja pomaranczowa olejku az mam ochote go zjesc

zapachy hydrolatow tez super - zwlaszcza rumiankowy mi sie podoba
podobnie antycellulitow, ladne zielone nutki sa - o dzialaniu wkrotce
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:21   #717
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na Bu.Zamówiłam: - olejek regulujący Lemon -żel hialuronowy - serum z wit C.bez silikonów -olejek myjący. Mam pytanie w jakich proporcjach mieszać serum Lemon oraz serum z wit.C z żelem hialuronowym?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:43   #718
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na Bu.Zamówiłam: - olejek regulujący Lemon -żel hialuronowy - serum z wit C.bez silikonów -olejek myjący. Mam pytanie w jakich proporcjach mieszać serum Lemon oraz serum z wit.C z żelem hialuronowym?
Tutaj masz opisane, chyba kazdy to robi jak mu pasuje, nie musisz tego jakos specjalnie mierzyc tak na oko:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...ek%20LEMON.pdf
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:44   #719
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na Bu.Zamówiłam: - olejek regulujący Lemon -żel hialuronowy - serum z wit C.bez silikonów -olejek myjący. Mam pytanie w jakich proporcjach mieszać serum Lemon oraz serum z wit.C z żelem hialuronowym?
Proporcje nie są narzucone, miesza się je w zależnosci od skóry, jeśli sucha to wiecej olejku a mniej zelu a jesli tłusta to doddaje sie wiecej zelu
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:51   #720
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja dostałam drugą przesyłkę z BU. Wszystkiego jeszcze nie wypróbowałam.
Maseczka różana mnie zachwyciła (chyba nawet bardziej niż morska), dodaję do niej hydrolat migdałowy i kilka kropli olejku różanego. Moja skóra po niej jest promienna, nawilżona, pory pozamykane
Olejek myjący wersja podstawowa na długo u mnie zagości i już go zachwalałam nie raz
Serum z wit. C jedwabiste użyłam dwa razy na dzień pod filtry, więc na razie niewiele mogę o nim powiedzieć.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.