Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 09:45   #3091
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Vat naliczają wg swoich hong kongowych reguł kitajcowych. Jak zamawiałam w GB, to naliczało mi np za buty 19% , czy 17% (nie pamietam) VATu, bo u nich taka stawka vatu obowiązuje.
Tylko, że na truskawie to oni chyba jakies swoje tajemne przeliczniki mają. Zreszta ja ich teraz
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:25   #3092
laurorka
Raczkowanie
 
Avatar laurorka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do laurorka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie kupowalam nic na truskawce od pół roku ostatnio tylko skusilam sie na błyszczyk , chciałam wiecej dzisiaj i co ? i nic teraz trzeba szukac w sieci czegos lepszego :/
laurorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:47   #3093
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez laurorka Pokaż wiadomość
nie kupowalam nic na truskawce od pół roku ostatnio tylko skusilam sie na błyszczyk , chciałam wiecej dzisiaj i co ? i nic teraz trzeba szukac w sieci czegos lepszego :/
no właśnie tylko czego? na dodatek na allcosmeticwholesale zlikwidowali najtańszą przesyłkę-jest już niemożliwa dla Polski, teraz można wybrać taką za ok. 15$ albo ok.30$ masakra
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:48   #3094
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Zrobiłam sobie przez weekend listę zakupów, a tu I już wszystko jasne dlaczego dali te -10% .
Ale za to pokochałam minerały jeszcze bardziej
Nie wiem jak Wy, ale ja się dzisiaj żegnam z tru.
A kysz
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:54   #3095
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X






ależ Zenuś o nas dba
żegnaj truskawko
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:56   #3096
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

A ja nie zdążyłam kliknąć błyszczyka,miałam to jutro zrobić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:57   #3097
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jeszcze nie nadrobiłam wszystkiego co naskrobałycie i w zasadzie nie wiem co teraz napisać... no to koniec definitywny, ale mi przykro Bardzo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 10:57   #3098
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja sie do konca nie zegnam.. zawsze bedzie cos co koniecznie chce sie miec a na ebayu drozej..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:04   #3099
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

I może dolar kiedyś spadnie poniżej 2,50 zł. Wtedy zapowiadam come back
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:09   #3100
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimek zdrówka i szczęścia
bardzo dobrze że olałaś tvn
uważaj tam na siebie
i ofkors kciuki

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja sie do konca nie zegnam.. zawsze bedzie cos co koniecznie chce sie miec a na ebayu drozej..
nie no jak coś super będą mieli to jasne ... ale takie nieskrępowane wesołe zakupy to to juz nie będą...

Ciekawe jak to będzie od strony form-praw. wyglądało?? Skąd celny będzie wiedział ze vat juz naliczono?? i jaki to jest vat?? przecież chyba nie polskie 22%?? A jeśli nie polskie 22% to na jakiej podstawie nie naliczą nam NASZEGO vatu ponownie?? Mętnie pytam, wiem.. Jest tu jakaś specjalistka podatkowa

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to te ich chiński kalkulatorki to też o kant d..y potłuc bo nie wiem ile tego vatu oni doliczali. Skoro meteoryty przed vatem kosztowały 208 a po vacie 227zł to gdzie tu 22 % i jakim cudem oni chcą nakładać sami vat przecież to firma chińska i nie mam pojęcia na podstawie jakich przepisów im wolno to robić
oooo właśnie???
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:23   #3101
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ale numer

Też się zastanawiam na mocy jakich przepisów oni sobie naliczają VAT. Mój mąż handluje z HK ( sprowadza stamtąd samochody pod przeróbkę na karetki pogotowia) i z tego co wiem, oni nie moga naliczac VATu do swojego towaru...robi to urząd celny po tym jak kupujący zgłosi, że coś stamtąd właśnie sprowadza (ma obowiązek poinformować)...Dziwne.

Ja cię kręce jakie ceny Toć to wyższe niż w naszych stacjonarnych perfumeriach...Cienie Diora (piątki) są po 247, 50 zł A u nas kosztują 234 zł.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ciekawe jak to będzie od strony form-praw. wyglądało?? Skąd celny będzie wiedział ze vat juz naliczono?? i jaki to jest vat?? przecież chyba nie polskie 22%?? A jeśli nie polskie 22% to na jakiej podstawie nie naliczą nam NASZEGO vatu ponownie?? Mętnie pytam, wiem.. Jest tu jakaś specjalistka podatkowa
No dokładnie. Mam takie same wątpliwości.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-06-07 o 11:25
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 11:26   #3102
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale numer

Też się zastanawiam na mocy jakich przepisów oni sobie naliczają VAT. Mój mąż handluje z HK ( sprowadza stamtąd samochody pod przeróbkę na karetki pogotowia) i z tego co wiem, oni nie moga naliczac VATu do swojego towaru...robi to urząd celny po tym jak kupujący zgłosi, że coś stamtąd właśnie sprowadza (ma obowiązek poinformować)...Dziwne.
dokładnie to mi chodzi, jakim cudem oni realizują opodatkowanie NASZYM (??) podatkiem i w jakiej on jest wysokości?? przecie na oko widać ze to nie jest 22%. Może zmieni się forma wysyłki (i na przykład będą wysyłać z pl, bo np otworzyli se firmę córkę na terenie polski?)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-06-07 o 11:27
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:32   #3103
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dokładnie to mi chodzi, jakim cudem oni realizują opodatkowanie NASZYM (??) podatkiem i w jakiej on jest wysokości?? przecie na oko widać ze to nie jest 22%
No właśnie.
Nie no, jaja jak berety.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Może zmieni się forma wysyłki (i na przykład będą wysyłać z pl, bo np otworzyli se firmę córkę na terenie polski?)
A to możliwe...wtedy tak...ale to by wysrali się (pardon le mot ) z TAKIMI cenami ? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupi teraz cieni, które ma taniej w normalnym sklepie (albo ktore są w tej samej cenie po zniżce)...No, ewentulanie w jakiś super wyjątkowych okolicznościach (jak mówi ranka). Absurd.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:34   #3104
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A to możliwe...wtedy tak...ale to by wysrali się (pardon le mot ) z TAKIMI cenami ? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupi teraz cieni, które ma taniej w normalnym sklepie (ale ktore są w tej samej cenie po zniżce)...No, ewentulanie w jakiś super wyjątkowych okolicznościach (jak mówi ranka). Absurd.

coś śmierdzi z tym vatem i to bardzo...
skoro się powołują na prawo podatkowe to może by zacytowali na co konkretnie ... Bo jak celny drugi raz przypierdzieli za to samo, to trzeba wiedzieć czym się podeprzeć przy dyskusji z nimi?? Skąd ja wiem, ze ten VAt to to, co ja uważam za VAt?
tak czy siak mam dół...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-06-07 o 11:36
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:37   #3105
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ale przecież urząd celny nie zawsze pobierał vat,mnie np. nigdy się to nie zdarzyło na prawie 30 przesyłek.Tzn.,że truskawa zarabia również na tym vacie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:37   #3106
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Może kiedy się skończy definitywnie kryzys i cena Dolara spadnie, to ceny będą korzystniejsze? Moja przygoda z Tru się skończyła zanim się zaczęła, wczoraj upatrzyłam fajną szminkę Clarinsa za 85 zł,a dziś już 95-98.
A o tym tajemniczym VAT może napisali coś w jakimś regulaminie zakupów czy jakiejś polityce firmy?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:42   #3107
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19834462]
A o tym tajemniczym VAT może napisali coś w jakimś regulaminie zakupów czy jakiejś polityce firmy?[/QUOTE]nie widze właśnie. Nie wynika z dzisiejszego wzrostu cen, zeby to było 22%, a więc ja nie wiem za co zapłacimy. Wygląda to na farmazony
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:36   #3108
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a w ogóle to ostatnio jak była ta pierwsza duża podwyżka to też niby było przez Vat tak??
to już ile tych vatów??

e tam
szkoda słów
mam dziś dzień do doopy i jeszcze to
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:45   #3109
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nastąpiła kumulacja VATu
Nieee tam, to jakaś ściema jest i tyle. Robią nas w balona.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 12:49   #3110
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie chce mi się nawet pisać i gdybać i jęczeć. Truskawka się dla nas skończyła, na amen, i tyle. Jak mi na tyle sposobów pokazują, że jestem niemile widzianym klientem, ewentualnie frajerem, jeśli jednak coś kupię, to bardzo dziękuję, z chęcią wydam swoje pieniądze gdzieś indziej. Howgh.

A co do podstaw prawnych, choć się na tym nie znam, to śmierdzi mi tym, że to jakaś kreatywna księgowość, gdzie na tym rzekomym podatku VAT po prostu znaleźli sobie źródło dodatkowego zarobku. Gdyby to był VAT, to musieliby chyba wystawić pełną fakturę VAT, z wyszczególnieniem stawki i kwoty podatku. Nie chce mi się robić symulacji, ale jakoś wątpię, że tak robią. I dokąd niby ten VAT odprowadzają, skoro w Hong Kongu takiego podatku NIE MA... Do własnej kieszeni i tyle.

Ilios, proponuję, żebyś zedytowała pierwszego posta w wątku o Truskawce o aktualne informacje, po co się mają ewentualni "nowi" nacinać, sądząc, że to jakiś super sklep.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:50   #3111
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

co za......:/
to w sumie dobrze, ze kliknelam pare dni temu tusz HR i ten blyszczyk lancome w promocji...chociaz mialo mi sciagnac ok 145zl a dzisiaj w historii konta jest 156zl:/

ale jak oni takie cyrki robia to ja bardzo dziekuje...wole czegos nie miec niz kupowac u nich skoro nas tak traktuja....


W krk sie wymordowalam jak nigdy...po to, zeby po 15 min wyjsc bo juz po egzaminie bylo....za to w sobote siedze od 9-14:/

ogolnie zachwycona nie jestem, ale moze tak tragicznie nie bedzie wynki 30 czerwca chyba

Domek babci w piwnicznej stoi chociaz woda wdarla sie do srodka (po raz pierwszy od kiedy istnieje ta chatka), ale nie jest zle. Do tego ktos sie chcial wlamac bo przy drzwiach i oknach pokombinowane
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:51   #3112
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkapownia... mówisz nocnik? jestem zalamana, moj kochany syn ma swietna zabawe z bieganiem bez pieluchy, a ja laże ze sciera i mam juz dosc oduczania nie wiem jak to zrobic
a tru to kolejna porazka! strach sie bac! co oni jeszcze wymysla
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:55   #3113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

czyli ostatnio doliczyli vat i mozna bylo placic tylko w zl a teraz doliczaja kolejny vat i skutkiem tego jest przyjmowanie platnosci TYLKO w zl superrrr

swoja droga, skoro doliczaja ten vat, po to zeby paczki nie siedzialy w UC to rozumiem, ze jak nam UC nie naliczy vatu to go oddadza tak? to byloby jeszcze w miare do zrozumienia, ale tak to sa jakies glupie zarty chyba!

niech nas cmokna gdzies!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:59   #3114
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

heja..

i ja wlazłam na tę nieszczęsna stronę i jestem załamana!

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
dziewczyny, widziałyście truskawę?????????

Doliczyli do wszystkiego vat!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
No rzeczywiście wspaniała wiadomość!!!!!!

A ja tak rzetelnie strajkowałam na truskawie, że chyba już ze dwa miesiące nic nie kupiłam. Wczoraj juz miałam złamac strajk i coś sobie kliknąć, no ale stwierdziłam, że poczekam do poniedziałku i sobie na poprawe humoru, po długim weekendzie coś kupię. A teraz siędzę wkurzona na maksa.
Truskawo żegnaj!!!!
Było miło
mma to samo....
kurcze dlaczego ja nie kupiłam wczesniej??
superfit był za 106,50 teraz jest za 118 - ja w głupiej Sephorze kupię za 115!!!!!
to jakaś ja nie wiem co to!
bo nawet nie porażka!!!!!
co pisza na facebooku? na gazecei?

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

Idiotów z nas robią. Tego się nie spodziewałam. Wygląda na to, że jednak mają w d...pie nas i nasze zakupy.
Czas przeprosić się z allegro

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

I jeszcze chamy jedne piszą to w formie bonusu. Jacy to oni dobrzy. W takim razie z automatu powinni ten vat zwracać po informaci o otrzymaniu przesyłki.
Bo teraz nie dość, że każda z nas ma pewny doliczony vat niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów to do tego nikt już tego nie zwróci!!!!!!!
No kpina!!:ma d::ma d::ma d::ma d:

Kuźwa chyba z tych nerwów zaraz urodzę: baba::b aba:
poczekaj jeszcze z porodem! ;-) wal to

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
To są chyba żarty
Najwidoczniej Polak nie jest dla nich cennym klientem skoro skutecznie zniechęcili nas do zakupów.
Ja się wypinam na Strawberry
ja też... czekam na promocje w douglas i sephora... i kupie na allegro nawet jak ma byc drozej

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
A to szuje!!!
Nic tylko żegnaj Truskawko. Nie wiem jak bardzo duże promocje będą musieli mieć, abym sie skusiła na zakupy. Zresztą nie będę pisać gdzie mogą sobie je wsadzić bo nie chcę się wyrażać
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
napisałam tym dupkom, że to kpina z polskiego klineta i że chyba sobie żarty robią pisząc, że to wspaniała wiadomość iż podnoszą ceny i od dzisiaj nie zwracają vatu. Mają nas za idiotów???!! Nigdy tak niegrzecznego maila jeszcze nie wysłałam ale co tam przynajmniej mi ulżyło......a oni i tak będą go mieli w d....e
przycytuj co napisałaś napiszę im to samo....

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie no
kpina
miałam kupić blendeda z tą zniżką
ale teraz to już niech mnie w doope cmokną

szczytem już jest to że podkład który w sephorze kosztuje 180 zł na tru teraz kosztuje ponad 2oo!!
no rzeczywiście interes jak talala!!

no to koniec truskawkowania

definitywny!!

otwieram skarbonke i sobie będę zbierać kase na poświąteczną grudniową promo w sephorze -30% i wtedy sie obkupie na cały rok
i ja!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nastąpiła kumulacja VATu
Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Mejkapownia... mówisz nocnik? jestem zalamana, moj kochany syn ma swietna zabawe z bieganiem bez pieluchy, a ja laże ze sciera i mam juz dosc oduczania nie wiem jak to zrobic
a ile ten Twój synuś ma ze taka jesteś już zniechecona?
daj mu czas załapie chłopaczyna ;-) pewnie w mig!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:14   #3115
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość

a ile ten Twój synuś ma ze taka jesteś już zniechecona?
daj mu czas załapie chłopaczyna ;-) pewnie w mig!
2,5
mam nadzieje dzieki za pocieszenie, az sie lzej zrobilo, takie slowa powoduja, ze pojawia sie nadzieja
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:17   #3116
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Nie chce mi się nawet pisać i gdybać i jęczeć.
1. gdzie na tym rzekomym podatku VAT po prostu znaleźli sobie źródło dodatkowego zarobku. Gdyby to był VAT, to musieliby chyba wystawić pełną fakturę VAT, z wyszczególnieniem stawki i kwoty podatku.
2. Ilios, proponuję, żebyś zedytowała pierwszego posta w wątku o Truskawce o aktualne informacje, po co się mają ewentualni "nowi" nacinać, sądząc, że to jakiś super sklep.
1. do bani, zatem ciekawe, co będzie jak polski celnik każe płacić laurkę kumulacja jak nic

2. proponuję też zeby skreślić to zdanie o stuprocentowej oryginalności, bo mi wstyd...

może już się nachapali kasy, zenek na emeryturę i wystarczy tego biznesu... szkoda gadać...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:48   #3117
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Jestem w szoku. I na ile mi możliwości językowe translatora wystarczą to wypierdzielę im takiego maila, że się....

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Leci do mnie przesyłka od nich o wartości 300 zł. Jak wpadnie w łapy UC - a na bank wpadnie- to co ? Już mi nie zwrócą Vat-u ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:54   #3118
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Leci do mnie przesyłka od nich o wartości 300 zł. Jak wpadnie w łapy UC - a na bank wpadnie- to co ? Już mi nie zwrócą Vat-u ?
Mariola, cholera wie myślę, że powinni, bo w chwili kupowania obowiązywało pitolenie o zwrotach. Łapią Cię wciąż?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:54   #3119
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

oki oki, edytuje pierwszy post. nie wiem czy w ogole calego tego cytatu nie wywalic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:55   #3120
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. I na ile mi możliwości językowe translatora wystarczą to wypierdzielę im takiego maila, że się....

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Leci do mnie przesyłka od nich o wartości 300 zł. Jak wpadnie w łapy UC - a na bank wpadnie- to co ? Już mi nie zwrócą Vat-u ?
Cytat:
We now pre-pay VAT for all orders into Poland. All prices quoted already include VAT which means your orders will not be delayed in customs.
Napisali, ze przez to, ze ceny zawieraja Vat nie bedzie zadnych opoznien w celnym, czyli nie maja prawa byc zatrzymane.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.