Czy miałyście obrzydzenie do olejowania? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 21:13   #31
lackus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

U mnie z kolei nikt za bardzo nie wie o moim początkującym włosomaniactwie.
Przeprowadziłam się do chłopaka i wszelkie eksperymenty przeprowadzam rano zanim ktoś wstanie lub późnym wieczorem, jak wszyscy pójdą spać (mieszkamy razem z jego rodzicami i siostrą) i kiedyś było mi głupio, jak jego starsza siostra mnie "przyłapała", ale później stwierdziła, że to nawet fajne jest
Tylko głupio się tak pindrzyć, jeżeli tu studia, tu pomoc w domu, tu nauka, tu trzeba się szykować do wychowywania potomka... Dlatego tak się z tym chowam :/
A chłopak na to nie reaguje jakoś tak wyjątkowo bardzo obrzydliwie. Chyba, że coś bardzo śmierdzi.
lackus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:16   #32
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez lackus Pokaż wiadomość
U mnie z kolei nikt za bardzo nie wie o moim początkującym włosomaniactwie.
Przeprowadziłam się do chłopaka i wszelkie eksperymenty przeprowadzam rano zanim ktoś wstanie lub późnym wieczorem, jak wszyscy pójdą spać (mieszkamy razem z jego rodzicami i siostrą) i kiedyś było mi głupio, jak jego starsza siostra mnie "przyłapała", ale później stwierdziła, że to nawet fajne jest
Tylko głupio się tak pindrzyć, jeżeli tu studia, tu pomoc w domu, tu nauka, tu trzeba się szykować do wychowywania potomka... Dlatego tak się z tym chowam :/
A chłopak na to nie reaguje jakoś tak wyjątkowo bardzo obrzydliwie. Chyba, że coś bardzo śmierdzi.
Nie rozumiem co ma pindrzenie się do nauki, pomocy w domu a zwłaszcza do szykowania do wychowywania potomka
Czy z olejem na głowie nie można się uczyć czy sprzątać w domu?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:44   #33
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez lackus Pokaż wiadomość
Tylko głupio się tak pindrzyć, jeżeli tu studia, tu pomoc w domu, tu nauka, tu trzeba się szykować do wychowywania potomka... Dlatego tak się z tym chowam :/
Dbanie o siebie to nie jest pindrzenie się. A olejowanie jest jedną z metod dbania o siebie, tyle że mało powszechną.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:34   #34
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Na początku zdziwienie: jak można kłaść tłuszcz na włosy...ale to się z nich zmywa, po chwili przeszło. Czasem praktykuję, ale nie na całą noc tylko kilka godzin przed myciem włosów.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:46   #35
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

"Tylko głupio się tak pindrzyć, jeżeli tu studia, tu pomoc w domu, tu nauka, tu trzeba się szykować do wychowywania potomka... Dlatego tak się z tym chowam :/"

Ja wychowuję potomka i się pindrzę przy okazji, pracuję i buduję dom - obecnie jestem na etapie wyposażenia. Kwestia organizacji i czego się tu wstydzić, gdybym nie dbała o siebie wygladałabym jak moje rówieśniczki, bez obrazy. W ogóle co to za okropne słowo z pindą się kojarzy.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:28   #36
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
"Tylko głupio się tak pindrzyć, jeżeli tu studia, tu pomoc w domu, tu nauka, tu trzeba się szykować do wychowywania potomka... Dlatego tak się z tym chowam :/"

Ja wychowuję potomka i się pindrzę przy okazji, pracuję i buduję dom - obecnie jestem na etapie wyposażenia. Kwestia organizacji i czego się tu wstydzić, gdybym nie dbała o siebie wygladałabym jak moje rówieśniczki, bez obrazy. W ogóle co to za okropne słowo z pindą się kojarzy.

Moim zdaniem to takie ,,co inni powiedzą'' albo ,,pindrzenie jest dla tych co nie mają co robić''

Niektórzy tego się boją, że ktoś powie, że nie ma czasu na głupoty, a są takie osoby niestety. Byle komuś dowalić.

Ja nigdy się nie zamierzam chować. Również nie rozumiem, przecież można połączyć dbanie o włosy z pracą, nauką, czy z wychowywaniem dziecka.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2013-04-09 o 16:30
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:40   #37
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to takie ,,co inni powiedzą'' albo ,,pindrzenie jest dla tych co nie mają co robić''
To chyba relikt dawnych czasów, kiedy dbanie o urodę miało ma celu złapanie męża przez panienkę. Po złapaniu męża należało zachowywać się jak mężatce przystało czyli m.in. ściąć włosy oraz przestać się zajmować głupotami a jeno niańczyć dzieci i dom oporządzać. Porządna kobieta nie miała czasu na takie fanaberie jak zajmowanie się urodą
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 17:42   #38
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To chyba relikt dawnych czasów, kiedy dbanie o urodę miało ma celu złapanie męża przez panienkę. Po złapaniu męża należało zachowywać się jak mężatce przystało czyli m.in. ściąć włosy oraz przestać się zajmować głupotami a jeno niańczyć dzieci i dom oporządzać. Porządna kobieta nie miała czasu na takie fanaberie jak zajmowanie się urodą

No właśnie, dokładnie. A kobity, które męża i dzieci nie mają, mają czas na głupoty
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:17   #39
lackus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nie mam nic przeciwko mojemu "pindrzeniu się", w moim przekonaniu również jest to NORMALNE dbanie o siebie. Jednak niektóre osoby z mojego otoczenia dziwnie patrzą na wszelkie eksperymenty, bo dla nich właśnie nienormalne jest, jak ktoś może robić coś więcej z włosami niż je umyć pierwszym lepszym szamponem pod ręką z promocji czy rozczesać rano i związać gumką przed wyjściem do pracy. Dla mnie też nie stanowi żadnego problemu poświecenie 10 minut na nałożenie oleju i później przez 3 godziny zajęcie się domem, dziećmi czy nauką, nie muszę się przez ten czas gapić w sufit. Chodzi o samo podejście innych osób. Tak samo spotkałam się z innymi docinkami, np: "Nie dość, że kawę marnujesz, głupotami sobie głowę zawracasz", podczas robienia peelingu skóry głowy i weź tu teraz komuś tłumacz, dlaczego to jest dobre, jeżeli ktoś na koniec odpowie "umyjesz dobrym szamponem i będziesz miała to samo". Ręce opadają.
lackus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:16   #40
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez lackus Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko mojemu "pindrzeniu się", w moim przekonaniu również jest to NORMALNE dbanie o siebie. Jednak niektóre osoby z mojego otoczenia dziwnie patrzą na wszelkie eksperymenty, bo dla nich właśnie nienormalne jest, jak ktoś może robić coś więcej z włosami niż je umyć pierwszym lepszym szamponem pod ręką z promocji czy rozczesać rano i związać gumką przed wyjściem do pracy. Dla mnie też nie stanowi żadnego problemu poświecenie 10 minut na nałożenie oleju i później przez 3 godziny zajęcie się domem, dziećmi czy nauką, nie muszę się przez ten czas gapić w sufit. Chodzi o samo podejście innych osób. Tak samo spotkałam się z innymi docinkami, np: "Nie dość, że kawę marnujesz, głupotami sobie głowę zawracasz", podczas robienia peelingu skóry głowy i weź tu teraz komuś tłumacz, dlaczego to jest dobre, jeżeli ktoś na koniec odpowie "umyjesz dobrym szamponem i będziesz miała to samo". Ręce opadają.
Takich osób przekonanych o tym, że wiedzą lepiej jest wszędzie pełno i się ich nie uniknie. Pozostaje więc tylko olać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:29   #41
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja nawet nie zaczynam dyskusji, bo i tak wiem, że ani ja ich nie przekonam, ani oni mnie, więc nie tracę nerwów
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 17:49   #42
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

ostatnio, jak przyszedł do mnie pocztą Kallos, usłyszałam ,,zaszkodzisz sobie tym nakładaniem wszystkiego na włosy''

no bez przesady wszystkiego nie nakładam
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 17:54   #43
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
ostatnio, jak przyszedł do mnie pocztą Kallos, usłyszałam ,,zaszkodzisz sobie tym nakładaniem wszystkiego na włosy''

no bez przesady wszystkiego nie nakładam
Skąd ja to znam Aczkolwiek rodzina to częściej powtarzała jak używałam więcej rzeczy do twarzy przy trądziku. bo "jakbym myła twarz mydłem i nie kombinowała więcej to bym miała ładną cerę"
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 17:57   #44
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Aczkolwiek rodzina to częściej powtarzała jak używałam więcej rzeczy do twarzy przy trądziku. bo "jakbym myła twarz mydłem i nie kombinowała więcej to bym miała ładną cerę"
jak mi coś na twarzy wyskoczy- to ,,pewnie od płynu micelarnego'', ,,za dużo kładziesz na twarz!''

p.s. mam tylko płyn micelarny, peeling ziaja nuno i jeden krem nawilżający i filtr na dzień
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:03   #45
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Aczkolwiek rodzina to częściej powtarzała jak używałam więcej rzeczy do twarzy przy trądziku. bo "jakbym myła twarz mydłem i nie kombinowała więcej to bym miała ładną cerę"
Temat rzeka

Kiedyś usłyszałam poradę od znajomej z suchą cerą, że powinnam używać tylko zwykłego kremu Nivea tak jak ona. Na pewno to świetne rozwiązanie dla kogoś z tak przetłuszczającą się skórą jak moja Zresztą ta sama znajoma z dezaprobatą oglądała moje podkłady zdegustowana tym, że jestem taka blada i do tego jeszcze mam takie jasne podkłady. Pewnie lepiej bym wyglądała w jakimś pomarańczowym

Nie warto tracić czasu na wdawanie się w dyskusje, jeśli widać od razu, że ktoś nie jest nawet w najmniejszym stopniu zainteresowany czymś nowym a odzywa się tylko po to, żeby skrytykować, bo przecież wie lepiej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:27   #46
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Temat rzeka

Kiedyś usłyszałam poradę od znajomej z suchą cerą, że powinnam używać tylko zwykłego kremu Nivea tak jak ona. Na pewno to świetne rozwiązanie dla kogoś z tak przetłuszczającą się skórą jak moja Zresztą ta sama znajoma z dezaprobatą oglądała moje podkłady zdegustowana tym, że jestem taka blada i do tego jeszcze mam takie jasne podkłady. Pewnie lepiej bym wyglądała w jakimś pomarańczowym

Nie warto tracić czasu na wdawanie się w dyskusje, jeśli widać od razu, że ktoś nie jest nawet w najmniejszym stopniu zainteresowany czymś nowym a odzywa się tylko po to, żeby skrytykować, bo przecież wie lepiej.
no właśnie dlatego jest Wizaż, gdzie przynajmniej Cię zrozumieją
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:31   #47
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
jak mi coś na twarzy wyskoczy- to ,,pewnie od płynu micelarnego'', ,,za dużo kładziesz na twarz!''

p.s. mam tylko płyn micelarny, peeling ziaja nuno i jeden krem nawilżający i filtr na dzień
U mnie utarło się pwoiedzenie "Ciagle tylko kładziesz na głowę i do gęby"
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:45   #48
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Mam taką naturę, że jak widzę kogoś z problemem to nawet niepytana próbuję doradzić . Ostatnio moja koleżanka przeszła drastyczne rozjaśnianie włosów i to aż do białości. Zaproponowałam jej, żeby zainteresowała się olejowaniem, żeby trochę te włosy wzmocnić, na co usłyszałam odpowiedź "Nie trzeba, kupiłam sobie odżywkę i szampon z serii profesjonalnej, a jak profesjonalne to musi być dobre, co nie?"
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 12:19   #49
anjali_ravenly
Przyczajenie
 
Avatar anjali_ravenly
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Obrzydzenie do samego olejowania to nie, gorzej jak zapach jest za duszący. Jedyne z czym mam problem to jak mam olej na głowie to jakaś aseksualna się robię Niby mojemu to nie przeszkadza, ale ja... ech
anjali_ravenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 13:28   #50
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Wiecie co skoro tak zbiorowo narzekamy to ja się przyznam , że mój Tż kręci nosem na wszystkie moje odżywki mowiąc, że powinnam kilka razy umyć włosy normalnym szamponem nie kłaść tej chemii i byłoby sto razy lepiej , no na pewno Do oleju jest przekonany , bo naturalny
hairytale podeślij tej koleżance jakiś ciekawy artykuł nt. tego jak reklamy i producenci robią nas w balona tymi swoimi super hasłami mi.in. 'kompletna regeneracja , odbudowa , testowane przez profesjonalistów '
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2013-04-11 o 13:31
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 13:57   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez anjali_ravenly Pokaż wiadomość
Jedyne z czym mam problem to jak mam olej na głowie to jakaś aseksualna się robię
O to to Gdzieś tam chodziło mi po głowie coś podobnego, co na swój prywatny użytek nazywam "flejowatością".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 15:39   #52
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

U mnie w pracy wszyscy są prawie pewni, że mam kochanka, i przyprawiam mężu rogi, bo zaczełam po długiej przerwie znowu aż tak dbać o siebie.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 15:58   #53
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
U mnie w pracy wszyscy są prawie pewni, że mam kochanka, i przyprawiam mężu rogi, bo zaczełam po długiej przerwie znowu aż tak dbać o siebie.
Głupota ludzka nie zna granic.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:21   #54
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
U mnie w pracy wszyscy są prawie pewni, że mam kochanka, i przyprawiam mężu rogi, bo zaczełam po długiej przerwie znowu aż tak dbać o siebie.

Aha. Chcesz zapuścić długi warkocz, by kochanek wspinał się na balkon po nim.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:54   #55
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?



"Aha. Chcesz zapuścić długi warkocz, by kochanek wspinał się na balkon po nim."
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 19:51   #56
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Wiecie co skoro tak zbiorowo narzekamy to ja się przyznam , że mój Tż kręci nosem na wszystkie moje odżywki mowiąc, że powinnam kilka razy umyć włosy normalnym szamponem nie kłaść tej chemii i byłoby sto razy lepiej , no na pewno Do oleju jest przekonany , bo naturalny
hairytale podeślij tej koleżance jakiś ciekawy artykuł nt. tego jak reklamy i producenci robią nas w balona tymi swoimi super hasłami mi.in. 'kompletna regeneracja , odbudowa , testowane przez profesjonalistów '
Nie tam, ją ciężko do czegokolwiek przekonać, ma swoje racje i niech tak zostanie, jej sprawa :P
Ale to przykre w sumie że Polki mają taką ograniczoną wiedzę dotyczącą pielęgnacji włosów, aż żal patrzeć na popalone farbami i prostownicą włosy dziewczyn w gimnazjum lub kobiet w autobusach
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:05   #57
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Nie tam, ją ciężko do czegokolwiek przekonać, ma swoje racje i niech tak zostanie, jej sprawa :P
Żeby nieść kaganek oświaty trzeba mieć w sobie jakieś zacięcie pedagogiczno - misyjne Ja takiego nie mam, więc o swoich małych, nietypowych zainteresowaniach nie opowiadam wkoło, bo nie mam w ogóle takiej potrzeby. Chyba że akurat się napatoczy rozmowa na dany temat i widzę, że ktoś jest zainteresowany, to wtedy mogę poopowiadać, ale to się zdarza rzadko, bo osób ciekawych różnych nowych rzeczy jest mało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:49   #58
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Żeby nieść kaganek oświaty trzeba mieć w sobie jakieś zacięcie pedagogiczno - misyjne Ja takiego nie mam, więc o swoich małych, nietypowych zainteresowaniach nie opowiadam wkoło, bo nie mam w ogóle takiej potrzeby. Chyba że akurat się napatoczy rozmowa na dany temat i widzę, że ktoś jest zainteresowany, to wtedy mogę poopowiadać, ale to się zdarza rzadko, bo osób ciekawych różnych nowych rzeczy jest mało.
Dokładnie. Ja także się nie wypowiadam, no chyba, że ktoś jest zainteresowany. Ostatnio nawet z koleżanką z pracy pogadałam, bo zaczął się temat włosowy i stwierdziła, że olejek arganowy jest dobry na końcówki, więc jak jej powiedziałam o olejowaniu nie robiła głupich min.

Kiedyś nawet myślałam, by założyć taki wątek o reakcjach ludzi na włosomaniactwo, pisałoby się tam różne dziwne i śmieszne przypadki, rady itp.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Nie tam, ją ciężko do czegokolwiek przekonać, ma swoje racje i niech tak zostanie, jej sprawa :P
Ale to przykre w sumie że Polki mają taką ograniczoną wiedzę dotyczącą pielęgnacji włosów, aż żal patrzeć na popalone farbami i prostownicą włosy dziewczyn w gimnazjum lub kobiet w autobusach
na studiach, przynajmniej na mojej uczelni były dziewczyny, które uważały, że farbowanie włosów, codzienne męczenie ich prostownicą, to oznaka dbania o siebie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:56   #59
Gokaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nic nie pobije moich koleżanek. Autentyczna sytuacja z końcówki września zeszłego roku.
Spotkałyśmy się mniej więcej po miesiącu nie widzenia, gadki-szmatki i jakoś tak temat zszedł nam na ogólnie rozumianą pielęgnację i kosmetyki. Postanowiłam pochwalić się koleżankom eksperymentem i rzekłam, że na jakiś czas przestaję korzystać z silikonów. Na to laski wybałuszyły oczy i mówią, że myślały że ja mam tak naturalnie, ale dobrze, że rezygnuję bo naturalnie zawsze lepiej. No to mówię, że dałam sobie trzy miesiące na próbę i najwyżej jeśli będzie gorzej to do nich (silikonów) potem wrócę. Dziewczyny na to, że teraz lepiej wyglądam i żeby mi przez myśl nie przeszło, żeby do silikonów wracać. Ja zadowolona, że może faktycznie widać moje starania dotyczące włosów, ale...


jak się później okazało ja mówiłam o włosach, koleżanki natomiast (a nadmienię, że przez wakacje trochę schudłam i ubyło mi parę centymetrów tu i ówdzie) były przekonane, że o sztucznych cyckach!
Od tego momentu jak rozmowa spada na "urodowe" tematy to idę kawę czy drinki zrobić, bo szkoda gadania...
Gokaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 22:12   #60
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez Gokaja Pokaż wiadomość
Nic nie pobije moich koleżanek. Autentyczna sytuacja z końcówki września zeszłego roku.
Spotkałyśmy się mniej więcej po miesiącu nie widzenia, gadki-szmatki i jakoś tak temat zszedł nam na ogólnie rozumianą pielęgnację i kosmetyki. Postanowiłam pochwalić się koleżankom eksperymentem i rzekłam, że na jakiś czas przestaję korzystać z silikonów. Na to laski wybałuszyły oczy i mówią, że myślały że ja mam tak naturalnie, ale dobrze, że rezygnuję bo naturalnie zawsze lepiej. No to mówię, że dałam sobie trzy miesiące na próbę i najwyżej jeśli będzie gorzej to do nich (silikonów) potem wrócę. Dziewczyny na to, że teraz lepiej wyglądam i żeby mi przez myśl nie przeszło, żeby do silikonów wracać. Ja zadowolona, że może faktycznie widać moje starania dotyczące włosów, ale...


jak się później okazało ja mówiłam o włosach, koleżanki natomiast (a nadmienię, że przez wakacje trochę schudłam i ubyło mi parę centymetrów tu i ówdzie) były przekonane, że o sztucznych cyckach!
Od tego momentu jak rozmowa spada na "urodowe" tematy to idę kawę czy drinki zrobić, bo szkoda gadania...
hahaha to chyba sporo tych centymetrów Ci musiało ubyć
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.