Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 11:13   #4621
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

gdyby nie to,że on chciał być w porządku wobec mojego byłego i nadal kryliśmy się,ale i to nie trwało długo.Mój cudowny i ukochany M.(który podobno bardzo wszystko przeżywa) poszedł na imprezę andrzejkową ze swoją koleżanką,która zaprosiła go gdy tylko dowiedziała sie o rozwodzie.Ja nie chciałam nigdzie iść ,ze względu na to,że myslałam,że nie w głowie mu jakieś zabawy,po tym wszystkim.
Gdy mi o tymj powiedział,nie wiedziałam co mam robić. Podjęcie decyzji zajęło mi całą noc. M. spał obok a ja patrzyłam na niego i myślałam o wszystkim.wybaczyłam...
Pojechałam do niej,nie krzyczałam,nie kłociłam się tylko powiedziałam,że bardzo go kocham.Uznałam,że to wystarczy,okazała się być osobą ,która wzięła sobie do serca moje słowa.
Do dziś ,choć M. nie zrobił nic złego,każdy telefon,jego wyjazd przeżywam bardziej niż bym chciała. nie wiem jak długo jeszcze potrwa nim on odzyska moje zaufanie.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Na dodatek,jego eks tak przerobiła córkę,że ta nie chce mnie znać ,choc wcześniej swietnie sie dogadywałyśmy.
M. nawet nie powiedział corce,że się spotykamy...podobno boi sie jej reakcji( jego zona już przyprowadziła do domu nowego faceta-ale to jest ok.)
Swięta spędziliśmy osobno,bo córka z nim chciała być .pzryjechał do mnie dopiero w drugie święto wieczorem. Sylwester miał byc tak piekny,a tu znów z planów nici,bo mała chciała byc z nim,bo eks gdzies wychodziła.ja pojechałam do rodziców...przespałam 12.00. teraz jest trochę lepiej choc mała(13lat) dalej o nas nie wie.nie wiem,jak długo to wytrzymam choc bardzo go kocham.
Wy też tak macie,czy tylko ze mną jest cos nie halo? moze ja sie nie potrzebnie przejmuje ? może to jest nortmalne?
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:27   #4622
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Eh muszę niedługo jechać do pracy po dokumenty <autobusem> i skoczyć jeszcze do tego kolesia po dane.wrrrr
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:35   #4623
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ana maria Pokaż wiadomość
gdyby nie to,że on chciał być w porządku wobec mojego byłego i nadal kryliśmy się,ale i to nie trwało długo.Mój cudowny i ukochany M.(który podobno bardzo wszystko przeżywa) poszedł na imprezę andrzejkową ze swoją koleżanką,która zaprosiła go gdy tylko dowiedziała sie o rozwodzie.Ja nie chciałam nigdzie iść ,ze względu na to,że myslałam,że nie w głowie mu jakieś zabawy,po tym wszystkim.
Gdy mi o tymj powiedział,nie wiedziałam co mam robić. Podjęcie decyzji zajęło mi całą noc. M. spał obok a ja patrzyłam na niego i myślałam o wszystkim.wybaczyłam...
Pojechałam do niej,nie krzyczałam,nie kłociłam się tylko powiedziałam,że bardzo go kocham.Uznałam,że to wystarczy,okazała się być osobą ,która wzięła sobie do serca moje słowa.
Do dziś ,choć M. nie zrobił nic złego,każdy telefon,jego wyjazd przeżywam bardziej niż bym chciała. nie wiem jak długo jeszcze potrwa nim on odzyska moje zaufanie.


---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Na dodatek,jego eks tak przerobiła córkę,że ta nie chce mnie znać ,choc wcześniej swietnie sie dogadywałyśmy.
M. nawet nie powiedział corce,że się spotykamy...podobno boi sie jej reakcji( jego zona już przyprowadziła do domu nowego faceta-ale to jest ok.)
Swięta spędziliśmy osobno,bo córka z nim chciała być .pzryjechał do mnie dopiero w drugie święto wieczorem. Sylwester miał byc tak piekny,a tu znów z planów nici,bo mała chciała byc z nim,bo eks gdzies wychodziła.ja pojechałam do rodziców...przespałam 12.00. teraz jest trochę lepiej choc mała(13lat) dalej o nas nie wie.nie wiem,jak długo to wytrzymam choc bardzo go kocham.
Wy też tak macie,czy tylko ze mną jest cos nie halo? moze ja sie nie potrzebnie przejmuje ? może to jest nortmalne?
Nie gniewaj się, ale pogubiłam się w Twojej opowieści może to przez to, ze była pisana 'ratalnie'


Kiepsko, że eks nastawia córkę TŻ przeciwko Tobie - to jest nie fair, że nie pozwala Twojemu TŻ ułożyć sobie zycia po rozstaniu, chociaż oboje maja do tego prawo.
Daj Małej trochę czasu - dla niej to też trudna sytuacja, rozstanie Rodziców Dzieci bardzo przeżywają. Poza tym im będzie starsza, tym bardziej będzie zajęta swoimi znajomymi i swoim życiem, a ponadto łatwiej jej będzie zrozumieć, że Tata też może chcieć z kimś być cierpliwości

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Eh muszę niedługo jechać do pracy po dokumenty <autobusem> i skoczyć jeszcze do tego kolesia po dane.wrrrr
be-sio! Uśmiech na Twoją piękną buźkę, głowa do góry, pierś do przodu i po-zy-tyw-ne myślenie Kochana
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein

Edytowane przez mag_a
Czas edycji: 2010-03-23 o 11:36
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:52   #4624
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ja się nie uśmiecham taki człowiek skała ze mnie
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:57   #4625
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Czas...znamy sie od 2 lat,od roku sypiamy ze sobą,od pól roku M. jest po rozwodzie...ja też bym chciała mieć juz dzieci a o ślubie nie wspomnę
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:00   #4626
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

ana maria

"Do dziś ,choć M. nie zrobił nic złego,każdy telefon,jego wyjazd przeżywam bardziej niż bym chciała. nie wiem jak długo jeszcze potrwa nim on odzyska moje zaufanie."

to jeśli nic takiego złego nie zrobił to dlaczego stracił Twoje zaufanie.
moim zdaniem powinnaś wyluzować . Wydaje mi się ze wewnętrznie wmawiasz sobie , że on mógłby Cię zdradzić .
a na tę imprezę mogłaś iść z nim
Zapomnij o sprawie i ciesz się związkiem , ludzie czasami niepotrzebnie szukaja na siłę problemów , po co Wam złe wspomnienia .
"Rozczarowania trzeba palić , nie balsamować "
i jeśli Ci na nim zależy to walcz o lepszy związek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:02   #4627
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ana maria Pokaż wiadomość
Czas...znamy sie od 2 lat,od roku sypiamy ze sobą,od pól roku M. jest po rozwodzie...ja też bym chciała mieć juz dzieci a o ślubie nie wspomnę
Dla mnie cała ta sytuacja jest straszna ja bym tak nie umiała, zachowanie faceta jak dla mnie jest niepoważne.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 12:03   #4628
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Besio zgadamy się z resztą lasek , wpadniemy do Wawy i zatańczymy pod Twoim oknem nago ciekawe czy się nie uśmiechniesz

Tylko na policje nie dzwoń hehe
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:35   #4629
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Besio zgadamy się z resztą lasek , wpadniemy do Wawy i zatańczymy pod Twoim oknem nago ciekawe czy się nie uśmiechniesz

Tylko na policje nie dzwoń hehe
Nie będę musiała mój sąsiad to policjant
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:58   #4630
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Besio zgadamy się z resztą lasek , wpadniemy do Wawy i zatańczymy pod Twoim oknem nago ciekawe czy się nie uśmiechniesz

Tylko na policje nie dzwoń hehe
Jestem za Moze być fajnie
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:10   #4631
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Jestem za Moze być fajnie
Behind niegrzeczna ty;d gdzie ty się podziewałaś
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:28   #4632
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Behind niegrzeczna ty;d gdzie ty się podziewałaś
Ja już od rana ciężko pracuję Byłam na uczelni pozałatwiać papiery na praktyki.
Ale na każdy interesujący plan zawsze jestem chętna
W ogóle to mi się włączyła tęsknota za M.
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-03-23 o 13:29
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:38   #4633
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Ja już od rana ciężko pracuję Byłam na uczelni pozałatwiać papiery na praktyki.
Ale na każdy interesujący plan zawsze jestem chętna
W ogóle to mi się włączyła tęsknota za M.
A mnie mój zaczyna wkurzać. :d W ogóle to mamy straszne rozmnożenie tych M. na forum;d
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:39   #4634
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Besio zgadamy się z resztą lasek , wpadniemy do Wawy i zatańczymy pod Twoim oknem nago ciekawe czy się nie uśmiechniesz

Tylko na policje nie dzwoń hehe
Jestem za
Będę miała dodatkową motywację, żeby cwiczyć
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:52   #4635
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mag_a Pokaż wiadomość
Jestem za
Będę miała dodatkową motywację, żeby cwiczyć
Ja w końcu regularnie uprawiam jogę i muszę przyznać że działa.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:12   #4636
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
ana maria

"Do dziś ,choć M. nie zrobił nic złego,każdy telefon,jego wyjazd przeżywam bardziej niż bym chciała. nie wiem jak długo jeszcze potrwa nim on odzyska moje zaufanie."

to jeśli nic takiego złego nie zrobił to dlaczego stracił Twoje zaufanie.
moim zdaniem powinnaś wyluzować . Wydaje mi się ze wewnętrznie wmawiasz sobie , że on mógłby Cię zdradzić .
a na tę imprezę mogłaś iść z nim
Zapomnij o sprawie i ciesz się związkiem , ludzie czasami niepotrzebnie szukaja na siłę problemów , po co Wam złe wspomnienia .
"Rozczarowania trzeba palić , nie balsamować "
i jeśli Ci na nim zależy to walcz o lepszy związek



moje zaufanie stracił z momentem ,gdy poszedł na ta zabawę z koleżanką. to nie to,że ja nie chciałam iść.Po prostu on wszystko tak przeżywał,że myślałam,że nie ma ochoty na takie wyjście,chociaż ja bardzo chciałam,to nie pytałam,bo widziałam,ze sie przejmuje tym rozwodem(tzn.mała) i jeszcze doszły wtedy problemy w pracy...
A tu zdziwienie-on nawet mi nie zaproponował takiego wyjścia.
Wydaje mi się ,ze jeśli się z kimś jest,to nie wychodzi sie na zabawy z innymi?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Własnie sie dowiedziałam ,że mój M. dostał zaproszenie na 18-stkę kuzyna. zaproszenie na jego i córkę. jest mi BARDZO ŹLE!!!!
ja zabieram go w święta na roczek chrześniaka.
to wszystko przez to,że prawie nikt z jego rodziny nie wie ,że sie spotykamy. Dla niego jest to całkiem normalne,że pójdzie,a ja mam dosyć!!!
mam dosyć samotnych obiadów w niedzielę,bo w każdą dzwoni jego córka,że chciałaby sie z nim widzieć. widzimy sie wtedy wieczorem.
A ja od przedpołudnia siedze sama, sama jem obiad, a potem siadam w oknie i patrzę na szczęśliwe rodziny na spacerze. nie mam już siły...
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:24   #4637
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ana maria Pokaż wiadomość
moje zaufanie stracił z momentem ,gdy poszedł na ta zabawę z koleżanką. to nie to,że ja nie chciałam iść.Po prostu on wszystko tak przeżywał,że myślałam,że nie ma ochoty na takie wyjście,chociaż ja bardzo chciałam,to nie pytałam,bo widziałam,ze sie przejmuje tym rozwodem(tzn.mała) i jeszcze doszły wtedy problemy w pracy...
A tu zdziwienie-on nawet mi nie zaproponował takiego wyjścia.
Wydaje mi się ,ze jeśli się z kimś jest,to nie wychodzi sie na zabawy z innymi?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Własnie sie dowiedziałam ,że mój M. dostał zaproszenie na 18-stkę kuzyna. zaproszenie na jego i córkę. jest mi BARDZO ŹLE!!!!
ja zabieram go w święta na roczek chrześniaka.
to wszystko przez to,że prawie nikt z jego rodziny nie wie ,że sie spotykamy. Dla niego jest to całkiem normalne,że pójdzie,a ja mam dosyć!!!
mam dosyć samotnych obiadów w niedzielę,bo w każdą dzwoni jego córka,że chciałaby sie z nim widzieć. widzimy sie wtedy wieczorem.
A ja od przedpołudnia siedze sama, sama jem obiad, a potem siadam w oknie i patrzę na szczęśliwe rodziny na spacerze. nie mam już siły...
To zmień to. Ja nie rozumiem faceta, rozumiem, że może nie chcieć mówić córce, ale jeśli myśli o tobie poważnie to lepiej, żeby się wcześniej dowiedziała, dzieckiem już nie jest. No i to, że facet robi tajemnicę z waszego związku strasznie mi się nie podoba, to tak jakbyście nadal byli w fazie on ma żonę, a ja chłopaka i wielka tajemnica. Jesteście razem więc takie zachowanie nie jest ok moim zdaniem.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:35   #4638
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
To zmień to. Ja nie rozumiem faceta, rozumiem, że może nie chcieć mówić córce, ale jeśli myśli o tobie poważnie to lepiej, żeby się wcześniej dowiedziała, dzieckiem już nie jest. No i to, że facet robi tajemnicę z waszego związku strasznie mi się nie podoba, to tak jakbyście nadal byli w fazie on ma żonę, a ja chłopaka i wielka tajemnica. Jesteście razem więc takie zachowanie nie jest ok moim zdaniem.


mi naprawdę bardzo na nim zależy. a on twierdzi,że potrzebuje czasu,zeby powiedzieć małej. I póżniej wynikają samotne świeta i niedzielne południa dobrze ,że jeszcze mam rodzinkę,ale też nie mówię im o tych problemach,bo nie byli zachwyceni moim wyborem,aczkolwiek uszanowali go i ich relacje z M. są naprawdę dobre.
Zastanawiałam sie czy też nie postawic go przed faktem dokonanym i po prostu nie wkleić wspólnych fotek na n-k, jego córkę i byłą zonę mam w znajomych, więc któras z nich w końcu zobaczyłaby fotki.
chociaż nie chciałabym,żeby się gniewał na mnie.
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:39   #4639
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

"Wydaje mi się ,ze jeśli się z kimś jest,to nie wychodzi sie na zabawy z innymi?"

no skoro Ci nie zaproponował to faktycznie nieładnie z jego strony.
a co do zdania wyżej to z innymi kobietami niee , ale ze znajomymi np. kolegami i koleżankami , dlaczego nie
aaa mówiłaś jemu jak Ci z tym źle ?

Besio wyczekuj w oknie gołe sexiii dupcie hehehe
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:41   #4640
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

pomysł z nk fatalny, ja bym na przykład nie wybaczyła czegoś takiego. To takie robienie czegos za plecami.... nigdy to nie wychodzi na dobre

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Właśnie się pokłóciłam z M. wrrrrrrrrrr
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:01   #4641
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Rzeczywiście. porozmawiałam z nim otej 18-stce kuzyna. powiedziałam,ze traktuję go poważnie,jako swojego partnera i kogoś kogo bardzo kocham i będzie mi przykro jeśli pójdzie. powiedziałam tez ,ze rozumiem ,ze potrzebuje czasu na to by powiedzieć córce,ze jesteśmy razem,ale też mam co do niego pewne oczekiwania skoro sie spotykamy.
M. poweidział,że nawet jeszcze nie mówił córce o tym zaproszeniu,bo to różnie moze być,a tym bardziej,że może mu coś wyskoczyć w pracy.
Ja tez powiedxziałam,że mała może być tam z jego mama. także zobaczymy co będzie 10.04. jak on tam sam pojedzie to okaże się jak bardzo poważnie mnie traktuje...

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
pomysł z nk fatalny, ja bym na przykład nie wybaczyła czegoś takiego. To takie robienie czegos za plecami.... nigdy to nie wychodzi na dobre

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Właśnie się pokłóciłam z M. wrrrrrrrrrr

Będzie dobrze
Co było powodem waszej kłotni

my od 7 dni się nie kłociliśmy,a wiecie ile razy aż mnie nosiło,żeby coś powiedzieć i wiem,że wtedy kłótnia byłaby gotowa
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:12   #4642
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Strasznie dzisiaj cięta jestem na temat naszego związku i jakoś tak od słowa do słowa i się pokłóciliśmy, bardziej ja się kłóciłam bo on próbował jakoś to załagodzić. Cóż nie moja wina, że ja jestem taka charakterna, pretensje do rodziców moich na piśmie proszę
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:31   #4643
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Besio z tego wynika , że to Ty taki mały prowokator jesteś aaa tak serio to widocznie tego potrzebowałaś
Ja jestem taka , że już po sprzeczce , zgoda , uśmiechy, a tu nagle jak mu dowalę jakimś teksem muszę mieć ostatnie słowo .
Mam nadzieje , że jak już wróci Pan M . to wszystko się ułoży
Jaki jesteś znak zodiaku Besio ? , a M?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:52   #4644
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

a juz tak sie chwaliłam,że od 7 dni sie nie kłocilismy(bo ostatnio to nie było niedługo dnia bez kłotni) a tu znowu.Jakieś 20min. trwała nasza mała wojna ale na szczęście już po....
ostatnio przeczytałam,że tak czasami jest,że w takich zwiazkach są osoby bardziej impulsywne i emocjonalne,a ja zawsze sie darłami choćby nie wiem co starałam sie mieć rację,ale teraz znalazłam lepszy sposób......po prostu mówię tak: " masz racje kochanie", albo
" przepraszam,nie chcę,żebyś sie denerwował"albo "nie chcę,żebyśmy sie kłocili" i to takim najspokojniejszym tonem na jaki mogę sobie pozwolić w tej chwili a on w tym momencie głupieje(hahahhaha) ,no bo jak może wściekać się i krzyczeć skoro ja taka kochana i słodka tego nie chcę...hahahha
ale ze mnie wredna małpa jest
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 16:37   #4645
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Będziesz specjalistką od 'bouten'? Nieźle
Taka za mnie specjalistka będzie że aż strach się bać...
Cytat:
Więc krzyk na TŻ czemu mi nie powiedział, czy nie zauważył, że dziwnie wyglądam, a On:
myślałem, że tak miało być
Faceci i moda Dla mojego ostatnio fioletowa bluzka z rozcięciem na plecach, była tą samą różową, falbaniastą oO

Padnięta jestem... ciężki dzień w pracy. Ciężkie książki... Śnią mi się już po nocach [koszmary senne] a zaraz mam jazdy. Tragedia.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:24   #4646
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Haha! Ja tez chce polatac nago pod oknem Besio! tylko zastanawiam sie czy by sie smiala czy plakala

Ana Maria, ja sie pogubilam w Twojej historii gdzies w poscie, gdzie Mag podkreslala zdania.. Dziwna ta sytuacja, bo skoro pozew jest w sadzie,to Twoj mezczyzna nie ma prawa do ulozenia sobie zycia z inna kobieta? Dlaczego tak sie ukrywacie?

Mag,ale mialas szalony dzien! Pozytywnie szalony i tak strasznie Ci zazdroszcze,ze ma Cie kto zmobilizowac do wygrzebania sie z lozka o 5 godzinie! Marzy mi sie takie aktywne zycie z Tz pod pacha albo moze nie pod pacha

A mnie krew zalewa(doslownie), bo przyszed Pan Okres.. Dziewczyny, Wy tez w okresie przejsciowym miedzy zima a wiosna jestescie takie slabe? Bo ja nie mam totalnie sil...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:36   #4647
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ana Maria, ja sie pogubilam w Twojej historii gdzies w poscie, gdzie Mag podkreslala zdania.. Dziwna ta sytuacja, bo skoro pozew jest w sadzie,to Twoj mezczyzna nie ma prawa do ulozenia sobie zycia z inna kobieta? Dlaczego tak sie ukrywacie?


historia jest długa;-) zaczyna sie na poprzedniej stronie( sorki,ze taka długa)
on juz jest pół roku po rozwodzie,a nadal utrzymuje to w tajemnicy przed córką ,choć wcześniej spotykaliśmy się już od ponad roku
__________________
Każda dziewczyna jest Aniołem... tylko po niektórych tego nie widać...
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:56   #4648
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
A mnie krew zalewa(doslownie), bo przyszed Pan Okres.. Dziewczyny, Wy tez w okresie przejsciowym miedzy zima a wiosna jestescie takie slabe? Bo ja nie mam totalnie sil...
U mnie podobnie. W ogóle zawsze przed i w trakcie mam wielką chcicę na słodycze
Cytat:
Napisane przez besio
Strasznie dzisiaj cięta jestem na temat naszego związku i jakoś tak od słowa do słowa i się pokłóciliśmy, bardziej ja się kłóciłam bo on próbował jakoś to załagodzić. Cóż nie moja wina, że ja jestem taka charakterna, pretensje do rodziców moich na piśmie proszę
Ach tam, szybciutko się pogodzicie..obowiązkowo
Cytat:
Napisane przez MorireAmore
Besio wyczekuj w oknie gołe sexiii dupcie hehehe
haha obowiązkowo bierzemy aparacik Stworzymy na NK osobisty profil 'seksowne dupcie'
ana maria - kurczę no w sumie jego córcia nie jest taka malutka, mógłby z nią pogadać, wytłumaczyć co i jak..

A ja wpadłam się pochwalić,że przed chwilą dostałam smska od K. - ten nowo poznany kolega Zapytał co słychać u jego ulubionej studentki...mmm a już myślałam,że o mnie zapomniał..Bo od sobotniej wymiany kilku smsów była cisza..ale może to te 'zasady prawdziwych mężczyzn' (kiedyś R. się nimi tłumaczył kiedy to wziąl ode mnie na impr. numer tel. i miesiąc milczał..po czym ja go na NK znalazłam hihih;p)
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-03-23 o 17:59
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:38   #4649
Serpentine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 188
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy tez w okresie przejsciowym miedzy zima a wiosna jestescie takie slabe? Bo ja nie mam totalnie sil...
Ja się strasznie czuje... Stawy żyć nie dają, głowa ciśnie, spać się chce. Czekam aż się ciśnienie ustabilizuje, słonko wyjdzie na dobre, będzie ciepło

besio ale co On właściwie robi u swojej Ex skoro ona już kogoś ma (ma kto się Nią zająć)?

behind żadnego myślenia o M!

ana maria Skomplikowane to... Ale skoro już tyle czasu minęło od rozwodu, to dlaczego on nie chce się ustosunkować do waszego związku?
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy
Serpentine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:35   #4650
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

behind ulalaaa to super
a co do kobiecych dni to ja ryczę z byle powodu i tak cały dzień , wahania emocjonalne .

eh ja nie wiem co już robić z tym moim Gamoniem .
Czasami nie czuję , że jemu zależy na mnie , a czasami daje mi tyle szczęścia . I jak zrozumieć takiego faceta

Jak tam wieczorek kobiety
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.