.... ..... zauroczyć się.... ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 13:21   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Post

.... ..... zauroczyć się.... ...


...
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2010-10-13 o 09:25
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:28   #2
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Wydaje mi się ,że zauroczenia są normalne. Ważne,żeby nie przerodziły się w nic więcej. Radziłabym się trzymać od tego Pana z daleka.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:36   #3
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,że zauroczenia są normalne. Ważne,żeby nie przerodziły się w nic więcej. Radziłabym się trzymać od tego Pana z daleka.
Ale ja z tym Panem współpracuje...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:38   #4
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość

Czy wam zdarzyło sie też tak kimś zauroczyć,będąc w stałym związku/małżeństwie?

A owszem. Wielu osobom się to zdarza. To, że jesteśmy w związku nie znaczy, że jesteśmy ślepi na atrakcyjne osoby płci przeciwnej

Ale to nie znaczy, że trzeba wchodzić w bliższe relacje z kimś takim... po prostu- patrzysz, no fajny, podoba ci się, rozmarzysz się w duchu i tyle...bo wiesz, że jest ktoś, kto cię kocha, czeka na ciebie w domu i z kim chcesz spędzić życie a to chyba ważniejsze niż zafascynowanie jakimś pięknisiem...
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:40   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy przechodzę jakichś kryzys,czy coś w tym stylu...
Jestem parę dni przed 30-tką i chyba zaczynam fiksować...Jestem młodą mężatką i młodą mamą.Pracuję w dużej renomowanej firmie.Ostatnio większą uwagę zaczęłam zwracać na pewnego Pana.Bardzo przystojnego Pana.Starszego odemnie o 25 lat Pana.
Pan ma oczywiście żonę a nawet wnuka.Współpracujemy razem,widujemy się niemal codziennie.Jestem chyba jakas nienormalna.Jest w nim coś co mnie w nim pociaga...
Jest okropnie seksowy ...
Nie wiem czym to tłumaczyć.Ostanio z meżem fakt,różnie nam sie układa (wrócił z dłuższego pobytu za granicą,za bardzo nie potrafił sie tu z powrotem zaklimatyzować,chciał wracać,ale mu nie pozwoliłam i od tej pory są jakieś niesnaski między nami.Wszystko mu nie pasuje itp.itd).
Nie posądzajcie mnie od razu,nie chcę wchodzić w jakieś romanse, absolutnie nie... ale facet mi się po prostu podoba i łapę się czasem,że zaczynamy flirtować,a to już sie robi chyba niebezpieczne...
Czy wam zdarzyło sie też tak kimś zauroczyć,będąc w stałym związku/małżeństwie?
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Ale ja z tym Panem współpracuje...
A co on na to?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:47   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

To normalne ze gdy sie jest po slubie albo w stalym zwiazku to zwraca sie uwage na atrakcyjne osoby plci przeciwnej i nie ma w tym nic zlego jesli konczy sie to tylko na zwracaniu uwagi na dana osobe.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:54   #7
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co on na to?
To się robią jakby podchody...nie wiem jak to nazwać...jakichś komplement ukradkowy uśmiech... czasem powie byle co żeby ze mną zagadać na korytarzu...ahhh chyba głupa jestem
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 13:58   #8
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

to jest zupelnie normalne, ludzie nie sa z lodu i maja oczy moga ich pocuiagac rozne osoby nie tylko stali partnerzy ale trzeba pamietac by sie nie wpychac w zadne takie kontakty ktore tylko szkodza
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:02   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
To się robią jakby podchody...nie wiem jak to nazwać...jakichś komplement ukradkowy uśmiech... czasem powie byle co żeby ze mną zagadać na korytarzu...ahhh chyba głupa jestem
A może on jest tylko taki miły? i do wszystkich
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:17   #10
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

warto zdać sobie sprawę, że teraz jest miło, ale później może to wiele skomplikować. Powiedzmy znajomość się rozwija, będziesz chciała to przerwać jemu się to nie spodoba i wtedy przestanie być miły. jemu na pewno to imponuje, że się podoba młodszej, ale mądrze jest tego nie rozwijać, iść po rozum do głowy
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:43   #11
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
warto zdać sobie sprawę, że teraz jest miło, ale później może to wiele skomplikować. Powiedzmy znajomość się rozwija, będziesz chciała to przerwać jemu się to nie spodoba i wtedy przestanie być miły. jemu na pewno to imponuje, że się podoba młodszej, ale mądrze jest tego nie rozwijać, iść po rozum do głowy
Dokładnie.. w relacjach między współpracownikami należy być bardzo ostrożnym. Zauroczenie jest normalne, w końcu kiedyś dopada nas proza życia, zaczyna brakować wielu rzeczy.. Proponuję spojrzeć łaskawiej na swojego męża i nie robić żadnych kroków w kierunku tego Pana , bo może z czasem źle się to dla ciebie skończyc.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 14:47   #12
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

poza tym faceci, którzy dostają kosza potrafią zmienić się o 180 stopni i bardzo zatruć życie.
xhankax właśnie, warto tą energię spożytkować na dziecko i męża, może poszukać sposobów na zbliżenie.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:59   #13
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Niestety musze przyznać, że zgadzam się z Dziewczynami.

W stałym związku bardzo łatwo jest o zauroczenie - zwłaszcza po kilku latach - gdy dopada Cię monotonia dnia codziennego, a na horyzoncie pojawia się ktoś nowy, wyraźnie zainteresowany, kto adoruje, prawi komplementy, jest przystojny i sexy. I wtedy zaczyna się a co by było gdyby.... Jako baby zawsze jesteśmy podatne na takie rzeczy, ale z drugiej strony, to całkiem normalne i wydaje się, że może taki mały romansik nie zaszkodzi...

Tylko trzeba rozważyć czego tak naprawdę chcemy i czy warto burzyć to co się budowało przez wiele lat, bo jednak nie bez powodu podjęłaś decyzję, że to właśnie z TŻ chcesz być już zawsze.
A niestety takie małe romansiki często źle się kończą, bo nigdy nie jest tak jak sobie wymarzyłyśmy... i choć pewnie bedzie fajnie na początku - ale nigdy nie wiadomo jak się skończy.

Osobiście sama bym trochę wykorzystała sytuację, choć troszkę upoiła się tym wszystkim - bo nie ma co ukrywać - każda z nas to uwielbia. Ale też nie przekraczałabym granic, bo pewnie gra nie jest warta świeczki... nawet jeśli w tej chwili myślisz inaczej!!!
Choć nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu i wiem że te wszystkie rady dziewczyn choć brzmią banalnie są najtrudniejsze do zrealizowania i zawsze jest nutka wątpliwości. A z drugiej strony to przecież mówią, że najgorzej w życiu jest żałować, że się czegoś nie zrobiło niż zrobić - choć pewnie zostane za to zlinczowana. Może warto poczekać jak rozwnie się sytuacja? Poddać się nowej przygodzie???

A może inne dziewczyny miały podobne doświadczenia? Piszcie bo jestem ciekawa jak było w podobnych sytuacjach....
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:15   #14
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
poza tym faceci, którzy dostają kosza potrafią zmienić się o 180 stopni i bardzo zatruć życie.
xhankax właśnie, warto tą energię spożytkować na dziecko i męża, może poszukać sposobów na zbliżenie.
Dokładnie tak. Nie zawsze w związku jest kolorowo, są i problemy. Ale zawsze warto walczyć o to lepsze jutro. Niestety często zaczyna się wtedy kierowanie swojej uwagi na osoby z zewnątrz.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:30   #15
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

To, o czym piszesz nie jest niczym niezwykłym. Zdarza się wielu osobom płci obojga I chyba nie jest to kwestia wieku. Jeśli zauroczenie nie wymknie się spod kontroli i pozostanie tylko w sferze myśli i ewentualnie miłych snów, potrwa chwilkę i zniknie - to ok, ale...Większość kobiet na początku mówi, że nie chce, nie dopuszcza myśli o romansie, ale potem same nie wiedzą kiedy sprawy zaszły za daleko i np. wylądowały z seksownym delikwentem w łóżku Niestety konsekwencje potrafią być bardzo gorzkie, choć na początku jest tak fajnie i ekscytująco.

PS: O swoim mężu napisałaś tak bardzo chłodno i obojętnie. "Przyjechał zza granicy i wszystko mu nie pasuje".Nie wiem jak jest między Wami, ale myślę, że mąż potrzebuje chyba Twojej uwagi i zainteresowania, zwłaszcza, że w powodu Ciebie nie wyjechał ponownie.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:11   #16
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Post Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Podoba mi sie wszystko to co tu napisałyście.Z wszystkim się zgodze w 100% !Tak jak napisała karolinkamalinka to z pewnością nie wymknie się spod kontroli a z pewnością pozostanie TYLKO w sferze marzeń...
Nie odważę się w życiu na jakichś krok dalej.
Ale to wszystko jest takie intrygujące...
To fakt,że w moim życiu nastąpiła jakaś stagnacja i monotonia i może szukam jakieś odskoczni.To zapewne tylko zauroczenie ale w pewnym sensie bardzo przyjemne...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:42   #17
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
To, o czym piszesz nie jest niczym niezwykłym. Zdarza się wielu osobom płci obojga I chyba nie jest to kwestia wieku. Jeśli zauroczenie nie wymknie się spod kontroli i pozostanie tylko w sferze myśli i ewentualnie miłych snów, potrwa chwilkę i zniknie - to ok, ale...Większość kobiet na początku mówi, że nie chce, nie dopuszcza myśli o romansie, ale potem same nie wiedzą kiedy sprawy zaszły za daleko i np. wylądowały z seksownym delikwentem w łóżku Niestety konsekwencje potrafią być bardzo gorzkie, choć na początku jest tak fajnie i ekscytująco.

PS: O swoim mężu napisałaś tak bardzo chłodno i obojętnie. "Przyjechał zza granicy i wszystko mu nie pasuje".Nie wiem jak jest między Wami, ale myślę, że mąż potrzebuje chyba Twojej uwagi i zainteresowania, zwłaszcza, że w powodu Ciebie nie wyjechał ponownie.

lepiej sama bym tego nie napisała.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:11   #18
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
to z pewnością nie wymknie się spod kontroli a z pewnością pozostanie TYLKO w sferze marzeń...
Nie odważę się w życiu na jakichś krok dalej.
cóż nie jedna osoba która zdradziła myślała w podobny sposób, bo wszystko może wymknąć się z pod kontroli bardzo szybko, tak szybko że nawet można nie zauważyć tego. i zamiast rozmyślać powinnaś zrobić krok do tyłu czyli ograniczyć kontakty do minimum i zająć się związkiem, no chyba że pojawił się problem w związku i lepiej dla Ciebie będzie wybrać chwilę zapomnienia.

a poza tym pracujecie razem, zrobisz o jeden krok za dużo możesz stracić wszystko łącznie z pracą, bo on do najmłodszych osób nie należy a odrzucony może się mścić, a to nie było by trudne tym bardziej że pracujecie w dużej renomowanej firmie...
a tak na marginesie on mógłby być Twoim ojcem...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:12   #19
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Post Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
cóż nie jedna osoba która zdradziła myślała w podobny sposób, bo wszystko może wymknąć się z pod kontroli bardzo szybko, tak szybko że nawet można nie zauważyć tego. i zamiast rozmyślać powinnaś zrobić krok do tyłu czyli ograniczyć kontakty do minimum i zająć się związkiem, no chyba że pojawił się problem w związku i lepiej dla Ciebie będzie wybrać chwilę zapomnienia.

a poza tym pracujecie razem, zrobisz o jeden krok za dużo możesz stracić wszystko łącznie z pracą, bo on do najmłodszych osób nie należy a odrzucony może się mścić, a to nie było by trudne tym bardziej że pracujecie w dużej renomowanej firmie...
a tak na marginesie on mógłby być Twoim ojcem...
DOBRZE o tym wiem ...ale czy to znaczy,że taki Pan nie może być przystojnym mężczyzną ...?
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-03-20 o 20:16
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 20:53   #20
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
DOBRZE o tym wiem ...ale czy to znaczy,że taki Pan nie może być przystojnym mężczyzną ...?
oj może, może....
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 15:40   #21
essilorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 25
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Jaka historyjka... Jak z telenoweli
essilorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:18   #22
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Ja się kiedyś zauroczyłam będąc w dłuższym poważnym związku... w przyjacielu mojego chłopaka - i to poważnie - szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, myśli skupione tylko na nim... Obłęd.
Nigdy jednak nie dałam po sobie poznać tego, byłam obojętna choć w środku mnie ściskało aż żeby coś więcej zrobić. Nigdy też nikomu się do tego nie przyznałam. I przeszło mi z czasem
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:45   #23
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: .... ..... zauroczyć się.... ...

Pan może być nawet i bardzo przystojny. Ale oprócz myślenia o swojej rodzinie i pracy powinnaś także postawić się na miejscu jego żony, dzieci i wnuków.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.