Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 07:23   #181
uaremyheroine
Rozeznanie
 
Avatar uaremyheroine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z polnocy
Wiadomości: 834
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

jak myślicie, które są lepsze:

-renewal ageDefying kuracja 5cio dniowa
http://allegro.pl/item599719480_pask..._10_od_ss.html
-multicare + tartar control kuracja 6cio dniowa
http://allegro.pl/item603637099_pask...szt_od_ss.html
-multicare kuracja 7 dni
http://allegro.pl/item604486750_pask...szt_od_ss.html

Edytowane przez uaremyheroine
Czas edycji: 2009-04-14 o 07:26
uaremyheroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:00   #182
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Chciałam znowu powtórzyć kurację, bo trochę już czasu minęło, od kiedy wybielałam za pomocą tych pasków zęby, ale widzę, że na allegro nędza z paskami..czy któraś zna inne źródła? Co do tych 5-minutówek, to chciałabym je wypróbować, ale gdzie je teraz dostać..
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:32   #183
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

5 minutowki cresta są na allegro, dzisiaj widzialam.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:58   #184
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Od trzech dni stosuję paski Crest Whitestrips Pro Effects (pełna kuracja to 10 dni, pasków jest 40, nakleja się je dwa razy dziennie i nosi po pół godziny- takie opakowanie, jak na zdjęciu). Sporo poczytałam na temat pasków, zarówno w opisach aukcji Allegro, jak i w necie. W efekcie wybrałam paski, które nie tylko mocno działają (ze względu na duże stężenie składnika wybielającego), ale też są dłuższe- dzięki temu wybiela się więcej zębów.
Do tej pory stosowałam Blend-a-med Whitestrips, systematycznie raz do roku. Byłam zadowolona z efektów wybielania, ale z długości pasków już nie- są dość krótkie i przy szerokim uśmiechu było widać kontrast między wybielonymi "jedynkami, "dwójkami", "trójkami" i "czwórkami" a resztą. Niekomfortowe uczucie...
Te Cresty, które mam teraz, są sporo dłuższe. Co do nadwrażliwości zębów- na razie nie czuję żadnej, przy Blend-a-medach czasami mi się to zdarzało (bardzo rzadko i nie było dokuczliwe). Pierwsze zmiany zauważyłam już po dwukrotnym zastosowaniu pasków, dzisiaj ząbki są już o wiele bielsze, choć nie odrzuciłam kawy i papierosów (z natury mam białą kość zębów a u takich osób efekty zawsze będą bardziej widoczne, niż u tych, które mają ciemniejszą barwę szkliwa- warto o tym pamiętać, bo paski wybielają, usuwają osady i zażółcenia, ale natury nie przeskoczą).
Najważniejsze, by przestrzegać zaleceń na opakowaniu- nie myć zębów bezpośrednio przed i zaraz po zastosowaniu pasków oraz samowolnie nie skracać kuracji- skoro producent obliczył ją w zależności od pasków, na 7/10/14 dni, to z pewnością nie jest to jego widzimisię.

Co jeszcze wyczytałam z ulotki moich pasków (kupiłam na
Allegro za 90 zł, są z rynku amerykańskiego):

- paski można zakładać rano i wieczorem, ale można też stosować jedne po drugich, czyli np. naklejamy górę i dół na pół godziny, ściągamy, płuczemy usta i nakładamy następną parę pasków na kolejne pół godziny;

- można nosić paski raz dziennie, wtedy kuracja wydłuża się do 20 dni a efekty przychodzą odpowiednio wolniej;

- jeśli pragnie się jeszcze bardziej spektakularnego efektu wybielania, to nie ma przeszkód, by po skończeniu jednego opakowania pasków niezwłocznie zacząć następne;

- oczywiście jak mamy paski na zębach, nie jemy, nie pijemy, nie palimy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crestpro.jpg (24,8 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-21 o 13:00
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:22   #185
olimpijjja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
GG do olimpijjja Send a message via Skype™ to olimpijjja
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Odświeżam wątek Na dniach będę w Polsce i mam prosbę do wizażanek czy mogłybyście mi podpowiedzieć czy kupię paski crest w której z dużych aptek lub drogerii. Wybieram się do warszawy
olimpijjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:27   #186
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Szczerze powiedziawszy wątpię. Paski Crest'a najczęściej są sprowadzane z USA, ewentualnie paski Blend-a-Med mogłabyś znaleźć, aczkolwiek uciąć ręki nie dam. Z tego co wiem (i z własnej autopsji), to najczęstszym sposobem kupna pasków jest allegro, chociaż nie zaszkodzi spróbować poszukać w dobrze zaopatrzonej drogerii czy aptece. Może akurat będziesz miała szczęście .
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:49   #187
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

W aptekach czy drogeriach znajdziesz wyłącznie paski Blend-a-med. Marka Crest (choć producent ten sam- Procter&Gamble) funkcjonuje na rynku amerykańskim, więc pasków Crest musisz szukać raczej na Allegro.

Btw. byli u mnie znajomi, którzy na stałe mieszkają w Stanach i zobaczyli pudełko z Crestami. Bardzo chwalili ich skuteczność. Co więcej, dowiedziałam się, że są też pasty do zębów Crest, które podobno bardzo dobrze podtrzymują efekt wybielania. Będę musiała wypróbować, bo nie jestem zadowolona z Denivitu czy Pearl Drops. Słyszałam, że ostatnio wyszła jakaś nowa, wybielająca pasta Signal- obiło mi się o uszy, że skuteczna, ale jeszcze nie miałam okazji testować.
Do tej pory stosowałam Colgate Whitening, ale- jak to się mówi- "szału nie ma".
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 07:33   #188
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

a jezeli mam biala plombę na przednim zebie? to paski tez ja wybiela? chociaz troche? tzn. ta plomba jest od wewnetrznej strony zeba ale troche tez jej jest na zewnetrznej?
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:46   #189
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

W instrukcji obsługi pasków jest napisane: "Crest Whitestrips will only whiten natural teeth", więc niestety, ich używanie nie wpłynie na kolor Twojej plomby. Jedyne, co pozostaje, to wybielić zęby a jak będzie spory kontrast między nimi a plombą i będzie się to bardzo rzucało w oczy to złożyć wizytę dentyście, żeby wymienił plombę.
Jednak najbezpieczniej będzie, żebyś zasięgnęła informacji u dentysty przed wybielaniem.

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-24 o 10:47 Powód: literówka
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:19   #190
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

dzieki za informacje

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

a moze macie jakies zdjecia ząbkow po wybielaniu przez paski blend-a-medbardzo jestem ciekawa jak to wyglada
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:23   #191
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kurczę, mogę zrobić "po", ale nie mam zdjęcia "przed", więc nie będzie porównania.
Różnica jest zauważalna-jestem w połowie kuracji i efekt już bije po oczach.
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 10:47   #192
Domie
Przyczajenie
 
Avatar Domie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Wklejaj! Jestem bardzo ciekawa
Domie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:50   #193
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Kurczę, mogę zrobić "po", ale nie mam zdjęcia "przed", więc nie będzie porównania.
Różnica jest zauważalna-jestem w połowie kuracji i efekt już bije po oczach.
wklejaj chcialabym zobaczyc koncowy efekt
CZYTAM juz opinnie na forum ponad tydzien i caly czas sie zastanawiam czy ich uzyc boję sie ze beda widoczne roznice na przednim zebie.. mam co prawda maly kawalek plomby na 1-nce i juz wymienialam ja bo zołkła wiec moze nie bedzie widac tej roznicy
na tej plompie jest taka folijka i nie wiem czy moge wybielac zeby paskami;/
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 06:22   #194
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

O.K. wieczorem zrobię foty i wrzucę.

Niunia- co do folijki na plombie- szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Lepiej zapytaj stomatologa.
Instrukcja obsługi pasków nie zabrania ich użycia na plombach/wypełnieniach itd. ale informuje wyraźnie, że paski nie wybielą tych uzupełnień.

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-27 o 06:23 Powód: Literówka
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:45   #195
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Mam pytanie. 4 lata temu wybielałam zęby u stomatologa, efekt do dziś się trzyma chociaż lekko już straciły kolor. Myślicie, że tymi paskami mogę je ponownie wybielic? Nie chcę stosowac ich całe 2 tyg bo i tam mam już bardzo uwrażliwione zęby, zależy mi na "odświeżeniu koloru" stosowanie raz dziennie przez tydzień tych pasków da mi efekt?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:20   #196
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
O.K. wieczorem zrobię foty i wrzucę.

Niunia- co do folijki na plombie- szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Lepiej zapytaj stomatologa.
Instrukcja obsługi pasków nie zabrania ich użycia na plombach/wypełnieniach itd. ale informuje wyraźnie, że paski nie wybielą tych uzupełnień.
ok dzieki) CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 22:01   #197
nessie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Czesc wszystkim to moj pierwszy post na tym forum. Wlasnie zaczelam kuracje paskami Crest Supreme. Kiedys uzywalam Blend-a-Med Whitestrips i bylam zadowolona z efektu; niedawno sprobowalam Bialej Perly i jakies tam rezultaty chyba byly, chociaz raczej minimalne (a minelo juz przynajmniej 1,5 miesiaca). Mam nadzieje, ze paseczki okaza sie skuteczne... pozdrawiam
nessie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:22   #198
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hej!
Sorki za opóźnienie, już wklejam foty. Moja kuracja jest zakończona i uważam, że naprawdę było warto.
Jako, że palę i nie stronię od kawy, to muszę zainwestować w pastę wybielającą dla podtrzymania efektu.

Btw. pierwszy raz w życiu robiłam zdjęcia swoim zębom.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abc (16).jpg (33,9 KB, 1077 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abc (20).jpg (32,3 KB, 1129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abc (23).jpg (30,4 KB, 774 załadowań)

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-28 o 09:24
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:38   #199
nessie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

WOW! Są idealnie białe... widząc takie efekty od razu mam ochotę nałożyć kolejny pasek
nessie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 15:01   #200
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Hej!
Sorki za opóźnienie, już wklejam foty. Moja kuracja jest zakończona i uważam, że naprawdę było warto.
Jako, że palę i nie stronię od kawy, to muszę zainwestować w pastę wybielającą dla podtrzymania efektu.

Btw. pierwszy raz w życiu robiłam zdjęcia swoim zębom.
łał super masz zabki ja dzis zaczelam kuracje z paskami i mam nadzieje ze jak najszybciej zobacze efekty mialam troche problem z tymi paskami bo sie odkleic nie chcialy ale jakos dalam rade dzis pierwszy dzien a ja juz chce 7
one troszke mi sie odklejaly ;/ czy zle jak co chwila uciskalam folijke do zeba zeby nie spadala?
aaa i czemu te na dol paski sa takie krotkie??

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 8niunia8 Pokaż wiadomość
łał super masz zabki ja dzis zaczelam kuracje z paskami i mam nadzieje ze jak najszybciej zobacze efekty mialam troche problem z tymi paskami bo sie odkleic nie chcialy ale jakos dalam rade dzis pierwszy dzien a ja juz chce 7
one troszke mi sie odklejaly ;/ czy zle jak co chwila uciskalam folijke do zeba zeby nie spadala?
aaa i czemu te na dol paski sa takie krotkie??
mam nadzieje ze nadwrazliwosci zadne nie wystapia chociaz ciezko u mnie z tym bo zawsze mialam z nia problem ale jakos dam rade a ty anka 1709 jak dlugo czekalas na efekt? ja z natury mam zoltawa kosc wiec watpie zeby mi to cos pomoglo a jezeli nie to 2 opakowania bede musiala wykorzystac;/
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:12   #201
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Lekkie dociskanie pasków jest jak najbardziej na miejscu- taka sugestia pojawia się także w 'instrukcji obsługi", wtedy pasek lepiej przylega i żel może lepiej działać. Ja starałam się najpierw przyłożyć pasek do zębów a potem lekko naciągnąć, zawinąć i docisnąć. Wtedy nie było problemów z obsuwaniem się.
Niestety, producent sobie wymyślił, że paski na dolną szczękę są krótsze, diabli wiedzą, dlaczego. Całe szczęście, że góra jest dłuższa, niż w standardowych Blend-a-med.
Jak masz tendencje do z nadwrażliwości, stosuj do mycia ząbków pastę Sensodyne, Elmex czy jakąś inną o podobnych właściwościach. Ja przez 10 dni kuracji nadwrażliwości nie miałam, ale to oczywiście kwestia całkowicie indywidualna.
Co do efektów- pewną różnicę widziałam pierwszego dnia, po dwukrotnym zastosowaniu pasków. Po trzech dniach ząbki były już wyraźnie bielsze. Jak człowiek widzi taki efekt, to aż miło się nakłada kolejne paski.
Jeśli Twoje szkliwo jest naturalnie lekko żółtawe, to oczywiście jego koloru nie zmienisz, ale i tak będzie różnica in plus, bo paski pościągają osady i ząbki na bank staną się jaśniejsze. Ja mam białe szkliwo, więc gdyby nie te przeklęte fajki i kawa, to pewnie i bez pasków bym się mogła obejść. Ale cóż, ze wszystkiego nie da się zrezygnować.
Powodzenia.

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-28 o 16:13 Powód: Literówka
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:47   #202
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Lekkie dociskanie pasków jest jak najbardziej na miejscu- taka sugestia pojawia się także w 'instrukcji obsługi", wtedy pasek lepiej przylega i żel może lepiej działać. Ja starałam się najpierw przyłożyć pasek do zębów a potem lekko naciągnąć, zawinąć i docisnąć. Wtedy nie było problemów z obsuwaniem się.
Niestety, producent sobie wymyślił, że paski na dolną szczękę są krótsze, diabli wiedzą, dlaczego. Całe szczęście, że góra jest dłuższa, niż w standardowych Blend-a-med.
Jak masz tendencje do z nadwrażliwości, stosuj do mycia ząbków pastę Sensodyne, Elmex czy jakąś inną o podobnych właściwościach. Ja przez 10 dni kuracji nadwrażliwości nie miałam, ale to oczywiście kwestia całkowicie indywidualna.
Co do efektów- pewną różnicę widziałam pierwszego dnia, po dwukrotnym zastosowaniu pasków. Po trzech dniach ząbki były już wyraźnie bielsze. Jak człowiek widzi taki efekt, to aż miło się nakłada kolejne paski.
Jeśli Twoje szkliwo jest naturalnie lekko żółtawe, to oczywiście jego koloru nie zmienisz, ale i tak będzie różnica in plus, bo paski pościągają osady i ząbki na bank staną się jaśniejsze. Ja mam białe szkliwo, więc gdyby nie te przeklęte fajki i kawa, to pewnie i bez pasków bym się mogła obejść. Ale cóż, ze wszystkiego nie da się zrezygnować.
Powodzenia.
kurcze twoj usmiech jest zachwycajacy a masz jakies zdjecia przed kuracja?? ciekawa jestem o ile tonow wyjasnialy)
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:21   #203
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Wygrzebałam jakieś zdjęcie z imprezy sprzed kilku tygodni, to coś obok zębów, to włosy koleżanki. Niestety, rozdzielczość jest, jaka jest.

O, i jeszcze jedno, od frontu, że się tak wyrażę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abc1.jpg (10,8 KB, 917 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abc2.jpg (8,9 KB, 1170 załadowań)

Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2009-04-28 o 17:26
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:38   #204
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Wygrzebałam jakieś zdjęcie z imprezy sprzed kilku tygodni, to coś obok zębów, to włosy koleżanki. Niestety, rozdzielczość jest, jaka jest.

O, i jeszcze jedno, od frontu, że się tak wyrażę.
wow roznica uderzajaca ale szczerze powiem ze te wczesniejsze zabki tez nie byly zle gratuluje bialego usmiechu mam nadzieje ze tez bede tak swiecila usmiechem jak ty pochwale sie jak mi poszlo i wstawie jakies foty
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:45   #205
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dzięki. Wielkiej tragedii rzeczywiście nie było, ale widać różnicę i to, że paski działają. Nie można powiedzieć, że wydane na nie pieniądze to kasa wyrzucona w kubeł. A jak sobie pomyślę, ile kosztuje wybielanie u dentysty... starczy na paski przez 5 lat.
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:44   #206
8niunia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

kurcze jestem na 2 dniu kuracji i jako tako zadnego efektu nie widze..
nadwrazliwosc wystapila raz bo zapomnialam ze przed nie powinno sie myc zebow pasta a ja umylam i na dziaslach porobily mi sie jakies biale kuleczki;/mam nadzieje ze to minie
8niunia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:35   #207
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Białe kuleczki na dziąsłach? Hmm, dziwne. Chociaż faktem jest, że nigdy nie myłam zębów przed nałożeniem pasków- może to dlatego?
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:09   #208
Inka558
Raczkowanie
 
Avatar Inka558
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 85
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Planuję sprawić sobie na lato takie paski... tylko jest jeden problem. Moje górne trójki :/ są dość mocno wysunięte do przodu, takie dosłownie "wampirze". Czy będzie widać efekt na takich krzywych zębach? Tzn. czy paski dobrze się do nich przykleją, jeśli są one troszke oddalone i wyżej niż reszta? I jeszcze jedno pytanie... paski naklejamy na nie umyte zęby, a co potem? Normalnie myjemy?

Ano i czy opakowanie 14 pasków wystarczy na całą kuracje, żeby efekt był widoczny?

Edytowane przez Inka558
Czas edycji: 2009-05-03 o 21:11 Powód: .
Inka558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:36   #209
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Co do efektu na wysuniętych zębach- wszystko zależy od tego, czy dobrze paski umieścisz i dociśniesz, nie ma powodu, by nie trzymały się na wysuniętych zębach. Zadbaj tylko, by pasek dobrze przylegał także do "kiełków".
Z myciem zębów chodzi o to, by nie myć ich tuż przed lub zaraz po ściągnięciu pasków. Możesz sobie np. rano umyć zęby, zjeść śniadanie, wypić kawę i nakleić paski. Ja tak robiłam, bo mycie zębów mnie budzi i nie mogłabym normalnie funkcjonować, nie myjąc ich od razu po przebudzeniu.
A co do ilości pasków: trudno odpowiedzieć na pytanie, nie wiedząc, jakie paski wybrałaś. Zasada jest generalnie taka, że powinno się stosować pełne opakowanie, czyli tyle, ile przewidział w danym "modelu" pasków producent. Są kuracje 7,10, 14- dniowe, producent oblicza to w zależności od stężenia środka wybielającego w paskach. Dlatego nie za bardzo jest sens kupować np. połowę zestawu a widzę, że np. sprzedawcy na Allegro często dzielą opakowania i sprzedają np. 14 pasków, zamiast pełnego zestawu, który zawiera np. 28 sztuk. Trudno oczekiwać pożądanego efektu po zużyciu połowy zestawu.
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:43   #210
Domie
Przyczajenie
 
Avatar Domie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Z tymi kłami możesz mieć problem. Sama mam lekko wysunięte kły na dolnej szczęce i z utrzymaniem paska na zębach mam straszny problem, pomimo że go zakładam najbardziej starannie jak potrafię... Myślę, że na górnej szczęce powinno być prościej z naklejaniem i stabilizacją paska, ale obawiam się, że bez problemów się nie obędzie

Edytowane przez Domie
Czas edycji: 2009-05-04 o 17:44
Domie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.