Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 08:26   #61
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Talking Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Moim marzeniem jest zobaczyć film w stylu "Było sobie życie" opowiadający o działaniu tych preparatów
O, to musiałoby być nader ciekawe
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:09   #62
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Z czarnych włosów po zastosowaniu Elgona wyszły mi takie jasno rudawo-brązowe włosy, wystraszona tym, że mogą mi ponownie wrócić do ciemnego koloru, nałozyłam farbę, kolor - średni blond, londy, i co? wyszły znowu niemal CZARNE :/ jedynie w jasnym świetle widać, że są takie niby bardzo - ciemno brązowe, a na odrostach rudo-brązowe. :/
Bardzo żałuję, że użyłam tej farby po tym rozjaśnianiu, włosy miały już taki ładny kolorek. :/
Chcę więc znowu spróbowac je rozjaśnić Elgonem, mam tylko takie pytanie jakiego koloru farby użyć, żeby wyszły mi jakieś w miare jasne te włosy i w ogóle jakie farby polecacie??
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:03   #63
olenita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a ja mam pytanie.. ile powinnam zakupic Elgonu? mam wlosy takie do ramion.. 2 komplety preparatu wystarcza (1 komplet - 2 saszetki po 30 ml)?
dziekuje za odpowiedz
olenita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:36   #64
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja miałam taki w buteleczkach po 75ml i starczyło na 3 razy. 2 na włosach do ramion, a reszta na takie z przodu do ucha a z tyłu to połowy szyji
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:45   #65
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

2 spokojnie wystarczą. U siebie robiłam na włosach do ramion i zużyłam po 1,5 saszetki. Drugie tyle zostawiłam na później,ale chyba nie będzie mi potrzebne
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 07:44   #66
olenita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

rozumiem bardzo dziękuje za odpowiedz, "zabieg" w przyszlym tygodniu... takze dam znac co i jak

pozdrawiam
olenita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:42   #67
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nikt nie odpowie? : <
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 19:49   #68
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1225583605

Już raz to wklejałam w wątku.. Robiłam Blondem z castinga ( 700) fotki są po ok 3 tygodniach ale kolor się raczej nie zmienił za bardzo przez ten czas. Może byłyby jeszcze jaśniejsze gdyby użyć np świetlistego blondu ale mi zależało właśnie na takim brązie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:05   #69
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Aha, spróbuję je w takim razie jeszcze raz rozjaśnić i nałozyć taką farbę... Dziękuje za odpowiedź.
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:08   #70
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie ryzykowałam ponownego ściągania Elgonem, bo obawiałam się ciemnienia koloru, więc w sklepie fryzjerskim kupiłam dekoloryzator Framesi, profesjonalną farbę i oxydanty. Efekt był o niebo lepszy, włosy nie ściemniały
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 09:08   #71
Nimfa-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam. Ja mój naturalny średni można powiedzieć jasny brąz zafarbowałam Castingiem bursztynowym , potem loreal referece jasny brąz bo chcialam odzyskac swoj naturalny kolor ale wyszedł jaśniejszy i widać mi odrosty teraz chciałabym uzyskać odcień taki jaki ma Marcia Cross
Chciałabym ściągnąc kolor elgonem i nalożyć potem farbę tylko nie wiem jaki odcień wybrać . Czy wogole muszę ściągać kolor? aby uzyskac taki odcień z moich?
No więc co zrobić aby przejść z koloru taki jaki mam obecnie zdjęcie nr.1 na kolor na zdjeciu nr 2 w sumie nie muszę chyba ściągać koloru ale nie wiem co zrobić z odrostami ponieważ są w kolorze orzecha włoskiego

Proszę o radę







Nimfa-18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 14:01   #72
quenth
Przyczajenie
 
Avatar quenth
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zastanawiam się nad użyciem tego dekoloryzatora. Mam włosy czarne (farbowałam je na ten kolor ok. 2 lata), mam nadzieje, że chociaż trochę kolor zejdzie. Znalazłam na allegro komplet 2x30 ml, zastanawiam się ile takich saszetek powinnam kupić (mam włosy sporo za ramiona- mniej więcej do wysokości biustu). Czy 3-4 wystarczą?
Zastanawia mnie jeszcze pewna kwestia, którą znalazłam w opisie produktu:
]W przypadku gdy po dekoloryzacji chcesz zastosować inną farbę pamiętaj aby farbowanie przeprowadzić w odpowiedni sposób ( zobacz na instrukcji do farby jak stosować ją po dekoloryzatorze) w przeciwnym razie gdy farbowanie nie będzie przeprowadzone poprawnie (np. zły stosunek oksydantu do farby, czas koloryzacji, technika nakładania farby, itp ) ściągnięty kolor może powrócić

Co to moze oznaczać? Nie wystarczy poprostu nałożyć normalnie farby? Trzeba posiadać jakiś dodatkowy oksydant? Chciałabym zafarbować włosy na intensywną czerwień (mam nadzieję, że się uda)

Z góry dziękuje za pomoc i rozwianie moich wątpliwości

Pozdrawiam
quenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 17:42   #73
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez quenth Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jeszcze pewna kwestia, którą znalazłam w opisie produktu:
]W przypadku gdy po dekoloryzacji chcesz zastosować inną farbę pamiętaj aby farbowanie przeprowadzić w odpowiedni sposób ( zobacz na instrukcji do farby jak stosować ją po dekoloryzatorze) w przeciwnym razie gdy farbowanie nie będzie przeprowadzone poprawnie (np. zły stosunek oksydantu do farby, czas koloryzacji, technika nakładania farby, itp ) ściągnięty kolor może powrócić

Pozdrawiam
Pewnie wiele użytkowniczek narzekało po zastosowaniu dekoloryzatora i ponownym farbowaniu więc dopisali coś takiego dla większego zabezpieczenia. Po elgonie włosy bardzo mocno chłoną farbę i np farbując nawet jasnym brązem możesz otrzymać znowu czarne/ bardzo ciemno brązowe. Teoretycznie powinno się iść z tym do fryzjera ale też nie wiadomo czy on będzie wiedział jaką farbe położyć żeby nie wpiły tak mocno koloru że znowu będą za ciemne. Farbami drogeryjnymi robi się normalnie ( ja nakładałam blond z castinga zeby miec taki sredni brąz). Na elgonie pisze "tylko do profesjonalnego użytku" więc opis farbowania "po" też jest profesjonalny. Tak przypuszczam
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 22:51   #74
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 569
GG do angela__
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mam pytanie do dziewczyn, które stosowaly już dekoloryzator elgon.
Jak go nakładałyśce? tzn , od nasady , po koce , pasmami po kolei? czy może wmasowywałyście go we włosy ? hmmm.
Myślę nad jego zakupem ale mam wątpliwości. I czy wogóle prosiłyście o nakładanie go jakieś fryzjerki? czy w domu da się radę z pomocą?

Po dekoloryzacji stosowałyście jakiś specjalny szampon aby ten kolor się znowu nie utlenil i nie powrócił do poprzedniego koloru? Jeśli tak , to prosiłabym o przykłady

I jeszcze co do farbowania 'po'. Jeśli użyję farby blon , złocisty blond to otrzymam kolor jasny brąz? 'mysi' , naturalny kolorek ??

Tyle pytań... Mam nadzieje że ktoś mi pomoże
__________________
W trakcie zapuszczania włosów ...
22.11.2009 start z pokrzywą i skrzypem!
angela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 05:39   #75
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez angela__ Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które stosowaly już dekoloryzator elgon.
Jak go nakładałyśce? tzn , od nasady , po koce , pasmami po kolei? czy może wmasowywałyście go we włosy ? hmmm.
Myślę nad jego zakupem ale mam wątpliwości. I czy wogóle prosiłyście o nakładanie go jakieś fryzjerki? czy w domu da się radę z pomocą?

Po dekoloryzacji stosowałyście jakiś specjalny szampon aby ten kolor się znowu nie utlenil i nie powrócił do poprzedniego koloru? Jeśli tak , to prosiłabym o przykłady

I jeszcze co do farbowania 'po'. Jeśli użyję farby blon , złocisty blond to otrzymam kolor jasny brąz? 'mysi' , naturalny kolorek ??

Tyle pytań... Mam nadzieje że ktoś mi pomoże
1. Ja nakładałam sama.. zwyczajne jak farbę.. najpierw starałam się po pasemku żeby było dokładnie później trochę wymasowałam włosy.

2.Szampon zwykły( za 1 razem schodząc z czarnego) i kolor moich włosów się nie zmienił, no ale podobno niektórym ciemnieje

3.Złocisty pewnie będzie rudawy bo po wcześniejszych farbach zostanie ci ruda poświata i pewnie to nie pokryje. Ja robiłam blondem Castinga który chyba w ogóle nie ma rozjaśniacza. Zależało mi właściwie tylko na "uspokojeniu" blond marchewki (za 2 razem po ściąganiu farby malinowej z rozjaśniaczem). Nie wiem czy zależy ci na nowym kolorze czy np dojściu do jak najbardziej naturalnych. Zwykła farba blond zawsze rozjaśnia więc możliwe że tą rudość pokryje ale pewności nie mam, ja chciałam jak najdelikatniej więc używałam castinga
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:18   #76
quenth
Przyczajenie
 
Avatar quenth
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

To jeśli o nakładaniu mowa, co się stanie po nałożeniu dekoloryzatora na odrosty(w moim naturalnym kolorze-ciemny blond)? Jeśli mam spore odrosty to chyba powinnam nie nakładać od samej nasady?
W każdym razie dekoloryzator juz zamówiony i niecierpliwie na niego czekam
quenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 10:23   #77
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez quenth Pokaż wiadomość
To jeśli o nakładaniu mowa, co się stanie po nałożeniu dekoloryzatora na odrosty(w moim naturalnym kolorze-ciemny blond)? Jeśli mam spore odrosty to chyba powinnam nie nakładać od samej nasady?
W każdym razie dekoloryzator juz zamówiony i niecierpliwie na niego czekam
Mi nic z odrostami nie zrobił ale jak masz możliwość nie nakładać na nie to zawsze plus bo to jednak chemia
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 15:11   #78
quenth
Przyczajenie
 
Avatar quenth
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ściągnełam kolor kilka dni temu- efekt był nienajgorszy- z czarnego zrobił się ciemno rudy. Niby kolor dalej ciemny ale widać było zdecydowaną różnicę. Z farbowaniem wstrzymałam się póki ci i co zauważyłam dzisiaj, włosy mi ściemniały! Dość mocno, przypominają bardzo ciemny brąz. Pewnie zrobiłam bład i nie pofarbowałam od razu


Efekt bezpośredni po dekoloryzacji:
http://i130.photobucket.com/albums/p...6/P1040648.jpg

Edytowane przez quenth
Czas edycji: 2008-12-29 o 15:13
quenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 08:04   #79
kika_^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

W poniedziałek wrociłam do domu po wizycie od fryziera i pierwsze co zrobiłam to przekopałam cały internet na temat dekoloryzacji ( kolor naturalnyto średni brąż chcialm przyciemnic o 1 ton max 2 tony no a wyszedł czarno-bordowy) pierwsza rzecza na jaka trafiłam był włsnie Elgon nie czytajac zadnych recenzji zamówiłam no i czekam z niecierpliwoscią
ale mam takie pytanie do bardziej doswiadczonych forumowiczek, mam zrobiny refleks w kolorze bląd czy po dekoloryzacji nie wyjdzie mi marchewka z tego refleksu, czy moze lepiej go owinąc folią?....
A tak na marginesie to co ja bym dała żeby znów miec swój piekny jany brązik...Jak to mówią na głupote nie mam rady
kika_^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 15:57   #80
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Od ponad pięciu lat farbuje włosy na ciemne kolory (palona kawa, rożnego typu brązy) a raz czy dwa na czarno (palletą) :/ Włosy mam długie (do pasa). Na głowie mam istne cztery pory roku: dwu centymetrowe odrosty, dalej brąz, na końcówkach ciemny brąz, gdzieniegdzie czarny i jasny brąz (ale w małych ilościach). I do tego ponad miesiac temu miałam robione refleksy. Nie jest to szczególnie widoczne (trzeba sie dobrze przyjrzeć, a nawet otoczeniu sie podobają, ale ja mam już jednym słowem; dość
Bardzo mnie kusi ten elgon, wydaje mi sie, ze jest to najrozsądniejsze wyjście z sytuacji. Tylko boję sie o to, że wyjdą mi różne odcienie, tak jak mam w tym momencie, z tym, że bedą o parę tonów jaśniejsze. I do tego jeszcze te refleksy:/ Burza mózgów Aaa drogie wizażanki, moje pytanie brzmi: Gdzie mogę nabyć ELGON COLOR ASSIST?? Na allegro na dzień dzisiejszy nie ma, dostanę w drogeriach? (w co bardzo watpię). Z góry dziekuję za odpowiedź i ewentualne porady pozdrawiam gorąco
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:38   #81
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam i łączę się w bólu z tymi Wizażankami, które przeżywają lub przeżywały tak jak ja rozterki z powodu nieudanej koloryzacji włosów.. Pokusiło mnie, żeby przefarbować z naturalnego mysiego blondu (rozjaśniany od kilku lat pasemkami, więc prawie całe były rozjaśnione) na Miodowy Blond Casting L'Oreala... omg, z tego co wyczytałam, nikomu chyba ta farba nie wyszła jak na opakowaniu! Bynajmniej nie blondy...ja mam teraz na głowie coś w rodzaju spranego, wyblakłego jasnego brązu w odcieniu lekko rudawym. Zrozpaczona co chwile myję włosy moim szamponem H&S, płucze włosy rumiankiem z dodatkiem cytryny..

Zastanawia mnie, czy Elgon pomoże i mi w tym przypadku, czy włosy nie staną się już w ogóle rude. Poza tym, większość z Was używa Elgonu, żeby pozbyć się czarnej farby tudzież bardzo ciemnej, więc może z jasnej w gruncie rzeczy farby, 'wyciągnie' mi do mojego blondu? Błagam..
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:29   #82
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie wyciągnie. Każda farba/szampon utlenia naturalny pigment włosów przez co nabierają rudawej poświaty. Jak zdejmiesz elgonem to odkryje tylko właśnie ten naturalny pigment
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:54   #83
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Aha, rozumiem, że jakbym się pokusiła o ten dekoloryzator, to byłabym już całkiem ruda? Czyli podcięłaś mi skrzydła i moja naiwna nadzieja na powrót do blondu upadła. Tzn. dzięki bardzo, za odpowiedź, rozwiałaś moje wątpliwości, ale jednym słowem 'I'm done'
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 06:56   #84
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Od 4 lat farbuję włosy na czarno wiec juz miałam troche dość w w poniedzialek pod wpływem impulsu kupiłam rozjaśniacz + rudą farbę Rozjaśniacz rozjaśnił mi tylko niektore pasma do polowy wlosow a reszta nadal jest czarna. Byl to tak ohydny kolor,ze nie mialam wyjscia i od razu nalozylam na wlosy ruda farbe. Teraz mam czarne wlosy z mnostwem czerwonych pasemek,niby zle to nie wyglada ale ja chce byc calkiem ruda No ale zniszczylam sobie troche wlosy,w dzien po koloryzacji byly strasznie suche i gumowe. Od 3 dni ratuje je naturalnymi maseczkami z oliwy,oleju, jajka itp, raz nalozylam Wax i raz odzywke z L'oreala. Wlosy juz wygladaja zdrowo i ladnie sie blyszcza,a co najważniejsze nie wypadaja ( po koloryzacji balam sie,ze bede lysa ). Czytam i czytam na temat tego Elgonu i doszlam do wniosku,ze warto bedzie sprobowac. Ale dopiero tak za miesiac. Czy to wystarczajaca przerwa pomiedzy tymi zabiegami? I zeby potem uzyskac taki odcien jak w zalaczniku to jakiegokoloru musialabym uzyc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3485_318x500.jpg (19,3 KB, 127 załadowań)
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 11:29   #85
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Czy naprawdę nikt nie może mi odpowiedzieć?
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:49   #86
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

hej ja mam pytanko takie czy myslicie ze starccza mi 2 kompety czyli w sumie 120 ml ? na wlosy po talie ??
bo zamowienie ze tak powiem juz od mnie jedzie i tak sie zaczelam zastanawiac cyz zamowic jeszcze ??
__________________
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:38   #87
Emerencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mam pytanie
Swoje włosy naturalne mam w kolorze hmm jasnego brązu i są już widoczne na kilka mm , odrosty ciemny brąz farbowany ok 2 cm, i reszta czarne.. włosy wypadają, są zniszczone, od spodu popalone, i posiadają kolor brązowy.
Dekoloryzację sobie daruję... chyba bym wyłysiała
Ale skoro ten ściagacz koloru nie niszczy, to zaryzykuję..

Boję się,bo fryzjerzy u mnie w mieście nie są zbyt dobrzy i domyślam się, ze nikt nie zajmował się ściąganiem koloru tym środkiem.. albo któryś wkręci mi, że zrobi te włosy dobrze a będzie katastrofa..
Chciałabym osiągnać na całych włosach ciemny brąz. I to co najbardziej mnie martwi.. co ja mam zrobic z odrostami ?
Zafarbować inną farbą ?( Nie będę przecież wiedzieć jaki kolor wyjdzie po nałożeniu jakiegoś tam blondu czy jasnego brązu.. fryzjer pewnie też nie
Cóż ja mam uczynić.
Emerencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:43   #88
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Używając plastikowej miski zmieszać 10/15 ml (1) z aktywatorem (2) i natychmiast równomiernie rozprowadzić dekoloryzator na całość lub na wybrane partie włosów

czyli dobrze rozumiem 1 saszetka nr 1 na 2 saszetki nr 2 ??
bo wtedy to troche bez sensu ze sprzedaja w proporcjach 1:1 a trzeba kupowac tak ze zostaje

jak wy dziewczyny mieszalyscie te saszetki ??
wlasnie przyszly moje ale mam dylemat
__________________
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:15   #89
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

1:1
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:34   #90
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
1:1
dziekuje
__________________
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.