Depilacja bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 10:57   #1
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592

Depilacja bikini


Wiem, że już sporo było wątków na ten temat, ale nie znalazłam żadnego pasującego do mojego.
Od kilku lat depiluję bikini za pomocą kremu. Wypróbowałam ich już sporo, jedne były lepsze, a drugie gorsze. Jednak żaden z nich w ogóle mnie nie podrażniał. Od jakiegoś półtora roku używałam kremu tej samej firmy, bo bardzo mi podpasował. Jednak od jakiegoś miesiąca-półtora zaczął mnie strasznie podrażniać. Miałam te miejsca całe czerwone, otarte i czasem zaczęły się robić małe strupki. Wypróbowałam dwa inne kremy i znowu to samo.
Teraz pytanie. Czemu wcześniej żaden krem mnie nie podrażniał, a teraz nagle zaczęły mnie "wszystkie" podrażniać?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:46   #2
lukaszewiczkarolina
Raczkowanie
 
Avatar lukaszewiczkarolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: Depilacja bikini

Prawdopodobnie dlatego, ze reakcja na alergen moze wystapić nagle i nawet po długim stosowaniu kosmetyku.
dobrym przykłądem jest stosowanie farb do włosów, np. malujemy wlosy 200 razy i nic sie nie dzieje, a za 201 razem jestesmy w swedzących bomblach.
Daj skórze chwile odpoczać...
być może tez po depilacji za szybko wybrałas sie na basen, opalać, miałaś za ciasną bieliznę?
__________________
<ciach_reklama>
lukaszewiczkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:23   #3
Paula2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja bikini

Zgadzam sie, reakcja na alergen moze wystapic nagle. A probowalas innych sposobow depilacji bikini? Moze warto przerzucic sie na przyklad na wosk - wiem, ze brzmi strasznie ale warto troszke pocierpiec dla efektu
Paula2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:46   #4
I_Love_Cosmetology
Przyczajenie
 
Avatar I_Love_Cosmetology
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez lukaszewiczkarolina Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie dlatego, ze reakcja na alergen moze wystapić nagle i nawet po długim stosowaniu kosmetyku.
dobrym przykłądem jest stosowanie farb do włosów, np. malujemy wlosy 200 razy i nic sie nie dzieje, a za 201 razem jestesmy w swedzących bomblach.
Daj skórze chwile odpoczać...
być może tez po depilacji za szybko wybrałas sie na basen, opalać, miałaś za ciasną bieliznę?
Dokładnie, reacja alergiczna może wystąpić nawet po 20 latach stosowania produktu (wiem, nie mieści się w głowie)
Może przerzuć się na inną formę depilacji, np wosk, pasta cukrowa. Włoski nie będą wrastać, jeśli będziesz używać balsamów NAWILŻAJĄCYCH i robić regularnie peelingi
I_Love_Cosmetology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:53   #5
Paula2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja bikini

To prawda, peelingi są w stanie dużo pomóc - ale najlepsze są te gruboziarniste.
Paula2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 13:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.