Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-18, 20:00   #571
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Ile razy bêdziemy ci to pisaæ? NIE ROZJA¦NISZ W£OSÓW DO POPIELU OD RAZU TYLKO DO CIEP£YCH RUDO-PODOBNYCH TONÓW, POTEM MUSISZ TO TONOWAÆ FARBAMI POPIELATYMI, OPALIZUJ¡CYMI ITD, 30 RAZY NIE DOTAR£O DO CIEBIE?
ALE ja nie chce rozjasnniac do popielu !!!!! tylko 2 tony ... to dlaczego farba herbatnt "jasny blond platynowy" rozjasnil mi wlosy? o jakies 2 tony?

Dzewczyny do czego moge wykorzystac LOREAL INOA deweloper, w szafe juz rok czasu stoi cala butla ,nada se do kapieli rozjasniajacych ?



Dziewczyny tak mowicie ze nie da sie nnic rozjasnic z ciemniejszych bez wczesniejszej dekororyzacji,,to zaobaczcie jak dziewczyna z czarnych wlosow zrobila jedna farba CHLODNNY CIEMNY BLOND bez wczesniejszego rozjasniania bez dekororyzacji -- https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-18 o 21:22
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-18, 23:16   #572
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
ALE ja nie chce rozjasnniac do popielu !!!!! tylko 2 tony ... to dlaczego farba herbatnt "jasny blond platynowy" rozjasnil mi wlosy? o jakies 2 tony?

Dzewczyny do czego moge wykorzystac LOREAL INOA deweloper, w szafe juz rok czasu stoi cala butla ,nada se do kapieli rozjasniajacych ?



Dziewczyny tak mowicie ze nie da sie nnic rozjasnic z ciemniejszych bez wczesniejszej dekororyzacji,,to zaobaczcie jak dziewczyna z czarnych wlosow zrobila jedna farba CHLODNNY CIEMNY BLOND bez wczesniejszego rozjasniania bez dekororyzacji -- https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg
Ciemnych farbowanych w³osów nie ruszysz zbytnio pierwsz± lepsz± farb±, ona ma naturalne odrosty dlatego farba daje rade nadaæ im ja¶niejszy odcieñ.
Jak herbatnt rozja¶ni³ ci w³osy o 2 tony to czemu po prostu nim nie zrobisz?
I jeszcze raz bo nie rozumiesz co to znaczy do "zimnego" odcienia, je¿eli masz rudy, bo taki wywali ci po k±pieli rozja¶niaj±cej, po blond farbie z mocnym utleniaczem, i po dekoloryzacji aby otrzymaæ ch³odny odcieñ niestety musisz tonowaæ w³osy popielen albo opalem takie to ciê¿kie do zrozumienia?

Oxydant z inoi do k±pieli siê nada, wszak jest do¶æ bardzo zbity.
Powodzenia w tonowaniu rudo¶ci, tylko nie pisz potem wszêdzie 30 wiadomo¶ci i otrzymuj±c odpowiedzi nie pisz dalej usilnie tego samego

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Up

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
potrzebuje rady,(jak zwykle za☠☠☠i¶cie nietypowo) mam w³osy na poziomie dobre 7, nawet 6 kolor taki neutralny, troszkê rudo¶ci, chce uzyskaæ na g³owie ton oko³o 8 (albo taki jak na 1 zdj) do¶æ nietypowy, bo chce ¿eby by³ koloru z³ota, prawdziwego z³ota, nie typowy gold blond, po prostu z³oto, wrêcz metaliczne (pierwsze zdjêcie, tak wiem ¿e to jaki¶ sprey) ale mam problem z okre¶leniem numerami takiego z³ota, wiêc 2 sprawy:

Jak z moimi w³osami doj¶æ do jednego z tych kolorów w za³±czniku bez rozja¶niacza? Jak zgasiæ trochê rudo¶ci i wdro¿yæ to "absolutne" z³oto nie robi±c sobie z w³osów popieli itd i ¿eby nie posz³o w rudo¶æ
(my¶lê, ¿e 9% da radê, tylko farba, jaka jak to zrobiæ, poci±gn±æ dalej..?)

i druga sprawa polecacie jak±¶ farbê która wyjdzie tak?
up up

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-11-18 o 23:15
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 00:38   #573
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

[QUOTE=szklana_mgla;489907 31]Ciemnych farbowanych w³osów nie ruszysz zbytnio pierwsz± lepsz± farb±, ona ma naturalne odrosty dlatego farba daje rade nadaæ im ja¶niejszy odcieñ.
Jak herbatnt rozja¶ni³ ci w³osy o 2 tony to czemu po prostu nim nie zrobisz?
I jeszcze raz bo nie rozumiesz co to znaczy do "zimnego" odcienia, je¿eli masz rudy, bo taki wywali ci po k±pieli rozja¶niaj±cej, po blond farbie z mocnym utleniaczem, i po dekoloryzacji aby otrzymaæ ch³odny odcieñ niestety musisz tonowaæ w³osy popielen albo opalem takie to ciê¿kie do zrozumienia?

Oxydant z inoi do k±pieli siê nada, wszak jest do¶æ bardzo zbity.



A jak zrobic kapiel rozjasniajaca z oxxydantu LOREAL INOA ?
i czy orienntujesz sie moze czy w polsce mozna dostac ta farbe CLAIROL z tego filmiku ? -- https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg

Moze ktoras z dziewczyn wie ,czy mozna kupic w Polsce farby firmy CLAIROLjak tak to gdzie ?

I ostatnie pytanie ktora farba do wlosow profesjonalna jest najlepsza waszym zdaniem ? LOREAL INOA,WELLA KOLESTRON,LOREAL RICHITEE,LOREAL MAJIRIEL ,do jakich wlosow jaka najlepsza?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-19 o 01:03
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 13:41   #574
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Be¿owy blond :)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
mam taki pomiedzy ok 8 rudo-zloty blond

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Jakie fruzjerskie farby polecacie?
Dziewczyny Poleci która¶ jakie¶ farby fryzjerskie? Niedrogo i dobrze ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 17:15   #575
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

[QUOTE=Czlowiek Istota Marna;48990976]
Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemnych farbowanych w³osów nie ruszysz zbytnio pierwsz± lepsz± farb±, ona ma naturalne odrosty dlatego farba daje rade nadaæ im ja¶niejszy odcieñ.
Jak herbatnt rozja¶ni³ ci w³osy o 2 tony to czemu po prostu nim nie zrobisz?
I jeszcze raz bo nie rozumiesz co to znaczy do "zimnego" odcienia, je¿eli masz rudy, bo taki wywali ci po k±pieli rozja¶niaj±cej, po blond farbie z mocnym utleniaczem, i po dekoloryzacji aby otrzymaæ ch³odny odcieñ niestety musisz tonowaæ w³osy popielen albo opalem takie to ciê¿kie do zrozumienia?

Oxydant z inoi do k±pieli siê nada, wszak jest do¶æ bardzo zbity.



A jak zrobic kapiel rozjasniajaca z oxxydantu LOREAL INOA ?
i czy orienntujesz sie moze czy w polsce mozna dostac ta farbe CLAIROL z tego filmiku ? -- https://www.youtube.com/watch?v=pzoeI5dhKMg

Moze ktoras z dziewczyn wie ,czy mozna kupic w Polsce farby firmy CLAIROLjak tak to gdzie ?

I ostatnie pytanie ktora farba do wlosow profesjonalna jest najlepsza waszym zdaniem ? LOREAL INOA,WELLA KOLESTRON,LOREAL RICHITEE,LOREAL MAJIRIEL ,do jakich wlosow jaka najlepsza?
Co ty samym oxydantem chcesz robiæ k±piel? do k±pieli potrzebujesz rozja¶niacza, którego porcjê "rozcieñczasz" potem porcj± od¿ywki i szamponu /opcjonalnie wody/ samym rozja¶niaczem nie zrobisz k±pieli.

Clairol to farba któr± kupisz w uk, w polsce nie jest dostêpna, ka¿d± inn± ja¶niejsz± farb± nadasz trochê ja¶niejszy ton w³osom naturalnym.

Dla ka¿dego s± ró¿ne farby dobre, ja stosowa³am inoe, wella illumina, majirel, alfaparf, goldwell i pare innych i z tych wymienionych to tylko u fryzjera inoa (d³ugo trzymana), wella illumina (je¶li delikatnie wybijaj±ce z³oto nie przeszkadza) i najlepszy alfaparf przynajmniej odcienie zimne, majirel dla mnie masakra, sp³ókuje siê do rudo¶ci, wybierz sobie.
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 17:51   #576
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje rady,(jak zwykle za☠☠☠i¶cie nietypowo) mam w³osy na poziomie dobre 7, nawet 6 kolor taki neutralny, troszkê rudo¶ci, chce uzyskaæ na g³owie ton oko³o 8 (albo taki jak na 1 zdj) do¶æ nietypowy, bo chce ¿eby by³ koloru z³ota, prawdziwego z³ota, nie typowy gold blond, po prostu z³oto, wrêcz metaliczne (pierwsze zdjêcie, tak wiem ¿e to jaki¶ sprey) ale mam problem z okre¶leniem numerami takiego z³ota, wiêc 2 sprawy:

Jak z moimi w³osami doj¶æ do jednego z tych kolorów w za³±czniku bez rozja¶niacza? jak zgasiæ trochê rudo¶ci i wdro¿yæ to "absolutne" z³oto nie robi±c sobie z w³osów popieli itd i ¿eby nie posz³o w rudo¶æ
(my¶lê, ¿e 9% da radê, tylko farba, jaka jak to zrobiæ, poci±gn±æ dalej..?)

I druga sprawa polecacie jak±¶ farbê która wyjdzie tak?
O, to dobre pytanie
Google mówi, ¿e to co¶ podobnego do 7.33-8.33, mo¿e 7.34, mo¿e taki:

Siódemka jest ciemniejsza, ósemka ja¶niejsza, im jasniejsza, tym kolor jest bardziej ¿ó³ty, nie z³oty.
w sumie ten kolor w twoim za³±czniku jest ¶liczny. Mo¿e szukaj farb z literkami, nie cyframi? Matrix ma zamiast cyferek po kropce literki, np. 8A, 7G (gold w³a¶nie)?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:04
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 18:23   #577
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
O, to dobre pytanie
Google mówi, ¿e to co¶ podobnego do 7.33-8.33, mo¿e 7.34, mo¿e taki:

Siódemka jest ciemniejsza, ósemka ja¶niejsza, im jasniejsza, tym kolor jest bardziej ¿ó³ty, nie z³oty.
w sumie ten kolor w twoim za³±czniku jest ¶liczny. Mo¿e szukaj farb z literkami, nie cyframi? Matrix ma zamiast cyferek po kropce literki, np. 8A, 7G (gold w³a¶nie)?
Co to w sumie za ró¿nica czy litera czy cyfra, skoro teoretycznie przy podstaowowej palecie cyfry odpowiadaj± liczb± w kolorach? powa¿nie pytam..
Chodzi mi w³a¶nie o taki kolor i ton z tego drugiego zdjêcia z tych doczepianych, to nie jest czasem jaki¶ mocno z³oty kolor z dodatkiem be¿u? nawet lepiej gdyby mniej wchodzi³ w takie rude, ciep³e odcienie, lepiej gdyby by³ neutralniejszy

Matrixem mia³am farbowane dawno temu ale na czekolade, szybko siê wymywa³ ale do neutralnego jasnego br±zu, choæ by³o to z rozja¶nianych, troche boje siê matrixa bo nie wiem jak mi wyjdzie..

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-11-19 o 18:35
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 18:59   #578
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Bo on szybko schodzi...
A róznica? Nie wiem, paleta wygl±da inaczej zreszt±, nawet te same numerki wygl±daj± inaczej. Niektóre firmy maj± dziwaczne palety kolorów... Mo¿e mixton, dodany do ¶redniego blondu?
W³a¶nie, twój kolor nie jest zupe³nie z³oty, tylko taki trochê zgaszony, z³oto to jednak zwykle .3 po kropce.

Edit: tak siê przyjrza³am i ja tu widzê odrobinê zieleni, czyli niezupe³nie z³oto, ale troche natury.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 22:19   #579
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

jak zrobic cos takiego? zadna nie podpowie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg large (3).jpg (35,7 KB, 28 za³adowañ)
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-19, 22:56   #580
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

[QUOTE=szklana_mgla;490000 09]
Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
.
naturalnym.

Dla ka¿dego s± ró¿ne farby dobre, ja stosowa³am inoe, wella illumina, majirel, alfaparf, goldwell i pare innych i z tych wymienionych to tylko u fryzjera inoa (d³ugo trzymana), wella illumina (je¶li delikatnie wybijaj±ce z³oto nie przeszkadza) i najlepszy alfaparf przynajmniej odcienie zimne, majirel dla mnie masakra, sp³ókuje siê do rudo¶ci, wybierz sobie.

Gdzies czytalalam ze niektore farby dziela sie na takie ktore przeznaczone sa: ladnej zachowuja sie na wlosach wysokoporowatych a inne niskoporowatych,cos na styl olejow tez dziela sie na takie ktore dobre sa dla wysokoporowatych,a na niskoporowatych juz tak dobrze sie nie sprawdzaja.. Dziekuje za odpowiedz



Moje wlosy sa wysokoporowate -chlodny typ urody,najlepiej mi w chlodnych odcieniach ,ale tez nie w zbyttt szarawych bardzoo brzydko mi cieplych odcieniach ( ruudych jasnych, rudo-zoltych,,jasnych kasztanowych,zlotych,poma ranczowych -NIE pasuja te tony do mnie ,mojego typu urody,, ) GRYZA sie wrecz z moja jasna mleczna chlodnna karnacja, be¿owo-ró¿an±.
Dzieki za ostrzezeznie przed Lorel MAJIREL -rudosci szczegolnie sprane mnie oszpecaja jak najdalej od takich farb.. ja szukam cos w stylu :LIGHT ASH BROWN,"Mittel Ash brown" ,odcien "CAPUCCINO"-w chlodnej tonacji i zeby to sie nie spieralo do rudosci wiec teraz mysle o firmach :



"LOREAL INOA", "Wella Koleston" ,"Loreal dia Richesse", "L'Oréal Luocolor " ,
"Illumina color - Wella", " Color Touch - Wella " --tylko take marki mam u siebie w sklepie fryzjerskim.,i musze cos z tych wybrac.


a LOREAL INOA jak Ci podpasowala ? jakie wrazenia ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 00:20
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 00:20   #581
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

[QUOTE=Czlowiek Istota Marna;49005277]
Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ


Gdzies czytalalam ze niektore farby dziela sie na takie ktore przeznaczone sa: ladnej zachowuja sie na wlosach wysokoporowatych a inne niskoporowatych,cos na styl olejow tez dziela sie na takie ktore dobre sa dla wysokoporowatych,a na niskoporowatych juz tak dobrze sie nie sprawdzaja.. Dziekuje za odpowiedz



Moje wlosy sa wysokoporowate -chlodny typ urody,najlepiej mi w chlodnych odcieniach ,ale tez nie w zbyttt szarawych bardzoo brzydko mi cieplych odcieniach ( ruudych jasnych, rudo-zoltych,,jasnych kasztanowych,zlotych,poma ranczowych -NIE pasuja te tony do mnie ,mojego typu urody,, ) GRYZA sie wrecz z moja jasna mleczna chlodnna karnacja, be¿owo-ró¿an±.
Dzieki za ostrzezeznie przed Lorel MAJIREL -rudosci szczegolnie sprane mnie oszpecaja jak najdalej od takich farb.. ja szukam cos w stylu :LIGHT ASH BROWN,"Mittel Ash brown" ,odcien "CAPUCCINO"-w chlodnej tonacji i zeby to sie nie spieralo do rudosci wiec teraz mysle o firmach LOREAL INOA, Wella Koleston ,Loreal dia Richesse, L'Oréal Luocolor ,
Illumina color - Wella, Color Touch - Wella tylko take marki mam u siebie w sklepie fryzjerskim.,i musze cos z tych wybrac.
a LOREAL INOA jak Ci podpasowala ? jakie wrazenia ?
Jak chcesz robiæ loreal inoa to tylko u fryzjera, j± nak³ada siê specjalnie i na minimalne przedzia³ki inaczej wyjdzie brzydko i nie równo, ch³odniejsze odcienie ok, jak ju¿ siê "ocieplaj±" to bardziej na ch³odne z³oto
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 01:03   #582
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

[QUOTE=szklana_mgla;490056 54]
Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
Jak chcesz robiæ loreal inoa to tylko u fryzjera, j± nak³ada siê specjalnie i na minimalne przedzia³ki inaczej wyjdzie brzydko i nie równo, ch³odniejsze odcienie ok, jak ju¿ siê "ocieplaj±" to bardziej na ch³odne z³oto
Mialam robiona dekoloryzacje+ farbowanie w salonie Loreal Inoa -produktam Inoa i po tej dekoloryzacji mialam pomaranczowe wlosy,nalozyli mi na to kolor i trzymal sie moze do tygodnia,az znow wyszly pomaranczowo rude wlosy.. poznniej sama nakladalam farby i zadna juz sie nie trzymala dluzej niz okolo 1,5 tygodnia... znow wylazily rudosci,zolte pomarancze... a nie moge przeciez farbowac wlosow co 1,5 tygodnia... i od tamtej pory bardzoo boje sie dekoloryzacji
Az pewnego dnia kupilam sobie w sklepie fryzjerskim farbe Loreal INOA z palety chlodnych odcieni ,sama nalozylam ja nie bylo az tak zle ,tylko jakos odrosty wyszly jasniejsze a i ten odcien niby chlodny ,mial w nazwie cos z GOLD,ale byl z palety chlodnych odcieni,pytalam Sprzedawczyni ,czy on na pewno wyjdzie chlody pomimo ,ze w nazwie ma "Gold " powiedziala ze tak.....a wyszedl z takim przeblaskiem troche zlotym,nie bylo az tak zle . ale nie lubie we wlosach przeblyskow zlotych ,wiec szukam dalej ,,wlasnine cos w stylu "MITTEL ASH BROWN " ,LIGHT ASH BROWN " -prawdziwy chlody odcien,ale tez nie przesadnie szarawy wsciekly popiel badz golab z fioletem


Obecnie najbardziej mysle o :

- WELLA KOLESTON( odcien : 5/71-niby popielaty ,,ale podobno wychodzi rdzawy i zbyt ciemny,wiec odpada..,,,, 5/1 , 6/07 ,6 /1. 7. )

- "Loreal dia Richesse"( odcien -Mokka Latte 7.8,albo 6.01 -Mrozy ciemy blond ) -wydaje sie byc chlodny.

-"L'Oréal Luocolor "

- "WELLA COLOR TOUCH "odcien 5/71 podobno wychodzi prawdziwie chlody ladny popielaty i tez nie za ciemny ,bez rdzy...



firmy " ALFAPARF " u mnie sklepie niestety nie ma..w iec odpada.wiem o Wella KOLESTON tylko tyle ,ze strasznie" smierdzi " NIE WIEM moze istnieje rozjasniacz,dekoloryzator ,ktory nie rozjasnia wlosy na rude ,pomarancz ?? ... LOREAL ma jakies rozjasiacze "PLATINE" byc moze one nie robia pomaranczy,,rudosci z wlosow ,kto wie ?? .

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

[QUOTE=szklana_mgla;490000 09]
Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
..

Dla ka¿dego s± ró¿ne farby dobre, ja stosowa³am inoe, wella illumina, majirel, alfaparf, goldwell i pare innych i z tych wymienionych to tylko u fryzjera inoa (d³ugo trzymana), wella illumina (je¶li delikatnie wybijaj±ce z³oto nie przeszkadza) i najlepszy alfaparf przynajmniej odcienie zimne, majirel dla mnie masakra, sp³ókuje siê do rudo¶ci, wybierz sobie.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 04:43
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 06:58   #583
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Be¿owy blond :)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny Poleci która¶ jakie¶ farby fryzjerskie? Niedrogo i dobrze ;-)
Loreal Majirel sa dosc tanie. Najlepsze zas dla mnie Alfaparf i Wella Koleston.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 08:18   #584
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

" szklana mgla" mgla pisze ,ze LOREAL MAJIREL szybko schodz i schodzi w rudosciach

Podoba mi sie pewien odcien ,niby chlodny 5.12-jasny br±z popielato-opalizuj±cy (Loreal Majirel ) ale jak szybko schodzi i ociepla sie a rudo ,to Ja podziekuje....

"Szklana mgla" zapewe tez mialas ten odcien-5.12 ??

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Loreal Majirel sa dosc tanie. Najlepsze zas dla mnie Alfaparf i Wella Koleston.
a ktory odcien z farb WELLA KOLESTON polecisz,zeby byl chlodny naprawde,ale tez nie wsciekla popiel ,bez fioletow , cos w stylu jasny braz chlodny ,nie za ciemny i bez rdzawego polysku... zeby nie spieral sie do cieplego odcienia,rudego kasztanu.. ? moze cos w odcieniu CAPUCCINO ??(bez rudo-zoltych,,zlotych refleksow spierania sie w takim odcieniu ) ?


I KTORY DEKOLORYZATOR mam wybrac z tego sklepu ?? ktory doradzicie ? http://www.laboutiqueducoiffeur.com/...ation-cheveux/


obecnie moje wlosy przy nasadzie sa zolto -rude ,tak mi farba rozjasila ,nizej jakies 4 cm ciemny braz,,a reszta sredni braz . ,do mojego typu urody pasuja tylko chlodne odcienie i tylko takie poszukuje.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 08:29
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 09:59   #585
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

A ja polecam Artego , bardzo fajnie wychodz± naturalne ch³odne typu 6/00, 5/00 lub delikatne popiele 6/01 etc.
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 11:19   #586
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

Cze¶æ dziewczyny Podpowiedzcie jak mogê uzyskaæ odcieñ jak na zdjêciu (dziewczynka)? Mam ufarbowane w³osy na taki ¶redni br±z. Mo¿na powiedzieæ mleczna czekolada. Farba ju¿ mi sie mocno wymy³a, mam tez spore odrosty.
Czy mam szansê sam± farb± osi±gn±æ tak jasny kolor?
P.S. Jaki wgl kolor ma dziewczynka ze zdjêcia? wiem, ze to jej naturalne, ale na jakie odcienie farb mam patrzeæ? Co¶ w stylu miodowy blond?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ffn-crawford-cindy-ggg-R1.jpg (42,9 KB, 28 za³adowañ)
__________________
Ksi±¿koholiczka

Edytowane przez siabra
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:21
siabra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 11:38   #587
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ

obecnie moje wlosy przy nasadzie sa zolto -rude ,tak mi farba rozjasila ,nizej jakies 4 cm ciemny braz,,a reszta sredni braz . ,do mojego typu urody pasuja tylko chlodne odcienie i tylko takie poszukuje.
To jeszcze nie kupi³a¶? Mia³o byæ do wczoraj
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 14:56   #588
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 381
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Czy która¶ z Pañ wie, jak siê nazywa ten kolor w³osów, który nosi Behati Prinsloo- ¿ona Adama Levine?
Ewentualnie jak± farb± uzyskaæ podobny efekt?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 476250631.jpg (36,2 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 635415460823688603.jpg (34,7 KB, 31 za³adowañ)
Nigella damascena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 16:36   #589
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
" szklana mgla" mgla pisze ,ze LOREAL MAJIREL szybko schodz i schodzi w rudosciach

Podoba mi sie pewien odcien ,niby chlodny 5.12-jasny br±z popielato-opalizuj±cy (Loreal Majirel ) ale jak szybko schodzi i ociepla sie a rudo ,to Ja podziekuje....

"Szklana mgla" zapewe tez mialas ten odcien-5.12 ??

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

a ktory odcien z farb WELLA KOLESTON polecisz,zeby byl chlodny naprawde,ale tez nie wsciekla popiel ,bez fioletow , cos w stylu jasny braz chlodny ,nie za ciemny i bez rdzawego polysku... zeby nie spieral sie do cieplego odcienia,rudego kasztanu.. ? moze cos w odcieniu CAPUCCINO ??(bez rudo-zoltych,,zlotych refleksow spierania sie w takim odcieniu ) ?


I KTORY DEKOLORYZATOR mam wybrac z tego sklepu ?? ktory doradzicie ? http://www.laboutiqueducoiffeur.com/...ation-cheveux/


obecnie moje wlosy przy nasadzie sa zolto -rude ,tak mi farba rozjasila ,nizej jakies 4 cm ciemny braz,,a reszta sredni braz . ,do mojego typu urody pasuja tylko chlodne odcienie i tylko takie poszukuje.
Najpewniej tak zanim zaczê³am schodziæ do ja¶niejszych w³osów, nie jestem pewna czy dok³adnie to by³ poziom 5 ale na pewno u¿ywa³am tych z .12 do¶æ ciemnych. Dla ka¿dego inaczej wyjdzie, ale ogólnie z tego co du¿o osób pisze to majirel wychodzi po prostu rudo cokolwiek siê nie robi, szczególnie na odro¶cie, albo w najlepszym wypadku kolor mocno siê ociepla, dlatego go nie polecam, a taki aspekt ¿e jest tania jest kompletnie bez sensu, chcesz mieæ dobrze zrobione w³osy czy nie i mêczyæ siê z ociepleniami i kupowaæ znowu farbê ¿eby to oziêbiæ, super biznes oszczêdzaj±cych
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 17:39   #590
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Czy kto¶ móg³by mi pomóc? jakas mi³a duszyczka
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 17:52   #591
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iska149 Poka¿ wiadomo¶æ
jak zrobic cos takiego? zadna nie podpowie?
Moim zdaniem to wygl±da jakby by³y zrobioe ja¶niejsze refleksy grube na odrobinê ciemniejszych w³osach, chyba blond poziom 9-8 z³ocisty, 8.3, 9.3 a to ciemniejsze jakie¶ pozom 7/ 7.34/ 7.3
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 19:19   #592
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

A jest szansa,by¶ mi poda³a przyk³adowe farby? Nie wiem za bardzo co te numery oznaczaj±..ale tez pewnie lepiej jak kto¶ kto sie zna podpowie jakimi farbami cos takiego uzyskam
By³abym niezmiernie wdziêczna!
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 19:42   #593
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To jeszcze nie kupi³a¶? Mia³o byæ do wczoraj
kupilam,troche mi moze o jeden ton rozjasnilo ,dlatego tak wygladaja kupilam KOLESTON (ash pearl blond 12)

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Najpewniej tak zanim zaczê³am schodziæ do ja¶niejszych w³osów, nie jestem pewna czy dok³adnie to by³ poziom 5 ale na pewno u¿ywa³am tych z .12 do¶æ ciemnych. Dla ka¿dego inaczej wyjdzie, ale ogólnie z tego co du¿o osób pisze to majirel wychodzi po prostu rudo cokolwiek siê nie robi, szczególnie na odro¶cie, albo w najlepszym wypadku kolor mocno siê ociepla, dlatego go nie polecam, a taki aspekt ¿e jest tania jest kompletnie bez sensu, chcesz mieæ dobrze zrobione w³osy czy nie i mêczyæ siê z ociepleniami i kupowaæ znowu farbê ¿eby to oziêbiæ, super biznes oszczêdzaj±cych
Zgadzam sie z tym jak najbardziej i jestem wdzieczna za ostrzezenie przed ta farba


a moze cos sensownego z" WELLA KOLESTON" badz" LOREAL DIA RICHESSE " polecisz cos w chlodnym tonie "jasny popielaty braz" ,,badz chlodne CAPUCCINO ? i ktory mam wybrac dekoloryzator ze sklepu ? i czy dekoloryzator nakladajac omija sie 1 cm od skory glowy ? czy naklada n,ormalnie jak farbe tez na skore glowy?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 19:47
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 22:23   #594
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Omijasz skore glowy. Rene blanche jest najlepszy. Uber te¿ niczego sobie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-20, 22:49   #595
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Omijasz skore glowy. Rene blanche jest najlepszy. Uber te¿ niczego sobie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
niestety w moim sklepie nie ma " rene blenche" tylko te sa i ktory wybrac??,mozesz spojrzec w link i podpowiedziec mi ktory wybrac ??-->
http://www.laboutiqueducoiffeur.com/...ation-cheveux/

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 22:51
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-21, 20:00   #596
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

Cytat:
Napisane przez siabra Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Podpowiedzcie jak mogê uzyskaæ odcieñ jak na zdjêciu (dziewczynka)? Mam ufarbowane w³osy na taki ¶redni br±z. Mo¿na powiedzieæ mleczna czekolada. Farba ju¿ mi sie mocno wymy³a, mam tez spore odrosty.
Czy mam szansê sam± farb± osi±gn±æ tak jasny kolor?
P.S. Jaki wgl kolor ma dziewczynka ze zdjêcia? wiem, ze to jej naturalne, ale na jakie odcienie farb mam patrzeæ? Co¶ w stylu miodowy blond?
pomó¿cie proszê
__________________
Ksi±¿koholiczka
siabra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-22, 01:29   #597
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Dziewczyny PILNA sprawa ,prosze doradzcie jutro musze miec odp

Cytat:
Napisane przez siabra Poka¿ wiadomo¶æ
pomó¿cie proszê
Moim zdaniem to jest co¶ w stylu 7.34 z³ocisto-miedziany (z ma³± jej domieszk±)
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-22, 13:02   #598
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Czêsto to mieszanki kilku farb
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-22, 23:09   #599
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cz³owiek Istota Marna, nie pracowa³am niestety na ¿adnym z tych produktów. Pewnie bra³abym Loreal.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-23, 02:18   #600
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ale tez nie chce kupic opakowaia 500g.. za duzo to...


a moze ktorys z tych co na zdjeciu w zalaczniku doradzicie ?
chyba Sadze ,ze wezme

" LOREAL Majimeches" zdjece 4 od lewej( krem +saszetka+oxydant)- Marzysz o idealnych i perfekcyjnych pasemkach i baleja¿u? Ponadto chcia³aby¶, by wygl±da³a ca³kowicie naturalnie i ol¶niewa³ po³yskiem? Teraz Twoje marzenia mog± siê spe³niæ z kremem MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel.

Niesamowity po³ysk z kremem MAJIMECHESE
Dziêki niemu rozja¶nisz swoje w³osy a¿ do 5 ton. Ponadto mo¿esz byæ pewna, ¿e Twoje w³osy bêd± wygl±da³y ca³kowicie naturalnie oraz bêd± zachwyca³y swoim po³yskiem.

Sposób u¿ycia:

Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawarto¶ci± jednej saszetki kremu i stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym stê¿eniu 12%) a¿ do osi±gniêcia jednolitej, kremowej mieszanki. Nak³adaj na suche, nieumyte w³osy. Do tworzenia pasemek u¿ywaj Sweet Meches lub foliê aluminiow±. Nie u¿ywaj Quick Meches lub innych podobnych folii, które nie s± kompatybilne z Majimechese. Czas trzymania:15 minut z u¿yciem ¼ród³a ciep³a – ciep³o równomierne i umiarkowane do 500C; natomiast 35 minut bez ¼ród³a ciep³a. Obficie sp³ucz w³osy wod± i umyæ w³osy szamponem Optimiseur Post-Color .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dekoloryzator puder firmy Kerasoin.jpg (17,5 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Dekoloryzator QUICKBLOND Blue firmy Carin.jpg (13,2 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dekoloryzator QUICKBLOND White.jpg (11,9 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg krem dekoloryzator LOREAL Majimeches bez amoniaku.jpg (20,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Dekoloryzator Soft Blonde Cream WELLA.jpg (11,5 KB, 3 za³adowañ)

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-23 o 03:22
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.