Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-17, 18:47   #1921
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance krejzolko podejmujesz siê takie wyzwania?
sory ale mam dobry humor


Morgan... ideale mój cielesny znasz jakie¶ metody dziêki którym ujêdrniê cia³o? bo æwiczê systematycznie ponad miesi±c i efekty widzê ale niestety skóra nie wstêpuje siê tak jakbym chcia³a.
Zamówi³am sobie zestaw do bodywrappingu i bêdê naginaæ owiniêta foli± po chacie my¶lisz, ¿e to da co¶?
zale¿y CO æwiczysz? domy¶lasz siê pewnie ¿e ja Ci polecê trening si³owy? Efekty s± zdecydowanie najlepsze.... i gdybym sobie zdawa³a z tego wcze¶niej sprawê to nie lata³abym na te wszystkie zajêcia.
Co do owijania siê foli± to nie mam do¶wiadczenia w tej materii
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 02:40   #1922
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Pokaz co masz mysli pisz±c mleczna czekoloda i wstaw fotke aktualnego koloru w³osow, to dziewczyny z pewno¶ci± pomog± .

:
Mam kasztanowy odcien,a chcialabym taki jak na zdjeciu cos w tym stylu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Chocolate-Brown-Hair-Colors.jpg (55,4 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mleczna czekolada.jpg (22,9 KB, 34 za³adowañ)

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2015-01-18 o 02:56
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 08:18   #1923
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
zale¿y CO æwiczysz? domy¶lasz siê pewnie ¿e ja Ci polecê trening si³owy? Efekty s± zdecydowanie najlepsze.... i gdybym sobie zdawa³a z tego wcze¶niej sprawê to nie lata³abym na te wszystkie zajêcia.
Co do owijania siê foli± to nie mam do¶wiadczenia w tej materii
na zorganizowane zajecia nie chodze bo daja ,a malwgo kopa. cwicze w sumie wiekszosc silowych i troche cardio na spalanie. tzj po 1.5h silowych roboe 20-30min cardio. weszlam wczoraj na wage co mi % tluszczu obliczyla ciezko zbija sie tluszcz?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 10:47   #1924
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
na zorganizowane zajecia nie chodze bo daja ,a malwgo kopa. cwicze w sumie wiekszosc silowych i troche cardio na spalanie. tzj po 1.5h silowych roboe 20-30min cardio. weszlam wczoraj na wage co mi % tluszczu obliczyla ciezko zbija sie tluszcz?
w takim razie trening wygl±da w porz±dku, a z diet± jak???
ale waga taka domowa czy profesjonalna?? bo jak domowa to ¿aden pomiar kup sobie na allegro kaliper, kosztuje jakie¶ grosze a daje w miarê dokladny wynik, powiem Ci jaka jest najlepsza metoda obliczeñ jak ju¿ go bêdziesz mia³a
tak na marginesie - bo mi siê przypomnia³o - na si³owni sporo ludzi my¶li ¿e ja tam pracujê i pytaj± mnie o rady

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2015-01-18 o 10:50
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 11:32   #1925
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
w takim razie trening wygl±da w porz±dku, a z diet± jak???
ale waga taka domowa czy profesjonalna?? bo jak domowa to ¿aden pomiar kup sobie na allegro kaliper, kosztuje jakie¶ grosze a daje w miarê dokladny wynik, powiem Ci jaka jest najlepsza metoda obliczeñ jak ju¿ go bêdziesz mia³a
tak na marginesie - bo mi siê przypomnia³o - na si³owni sporo ludzi my¶li ¿e ja tam pracujê i pytaj± mnie o rady
profesjonalna waga
dieta wlasnego autorstwa. nie obzeram sie, nie jem slodkiego (okazjonalnie), duzo warzyw i miesa. razowe pieczywo tylko na sniadanie lub platki owsiane ale nie gotowe kupne mieszanki.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Morga nie dziwie sie, ze biora Cie za trenerke ja sama czesto prosze o rady dobrze wygladajacych mezczyzn. a oni chyba to lubia. ra jeden godzine ze mna cwiczyl a potem sie okazalo, ze jest zwyklym klientem silowni a nie trenerem
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 11:59   #1926
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Bo¿esz, ratunku! Od 2 grudnia nie farbujê w³osów (rekord). Postanowi³am sobie pofarbowaæ dopiero na urodziny (11 marca) a tak mnie ju¿ kusi od¶wie¿yæ kolorek, ¿e matko boska...
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 12:06   #1927
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

a po co takie postanowienie? rozumiem gdybys chciala do naturalnych wrocic ale trzymanie odrostu na sile nie ma sensu
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 14:26   #1928
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Takie postanowienie pt. bêdê tylko od¿ywiaæ a¿ do urodzin . Ciêzko... a odrost mi siê nawet nie rzuca w oczy teraz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 19:22   #1929
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
profesjonalna waga
dieta wlasnego autorstwa. nie obzeram sie, nie jem slodkiego (okazjonalnie), duzo warzyw i miesa. razowe pieczywo tylko na sniadanie lub platki owsiane ale nie gotowe kupne mieszanki.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Morga nie dziwie sie, ze biora Cie za trenerke ja sama czesto prosze o rady dobrze wygladajacych mezczyzn. a oni chyba to lubia. ra jeden godzine ze mna cwiczyl a potem sie okazalo, ze jest zwyklym klientem silowni a nie trenerem
hmmm.... ciê¿ko mi co¶ doradziæ bo dla mnie dieta to s± liczby ilo¶æ kalorii i makrosk³adników. Ilo¶æ kalorii najlepiej obliczyæ tu http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr natomiast je¶li chodzi o makrosk³adniki to powiedzmy 2g bia³ka na kilogram masy cia³a, 1g t³uszczy a reszta wêglowodany. Je¶li jesz odpowiedni± ilo¶æ bia³ka, a piszesz ¿e jesz sporo miêsa to raczej nie powinna¶ mieæ problemu z kszta³towaniem miê¶ni.
Widzê ¿e te¿ masz ró¿ne ciekawe przygody na si³owni
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-20, 15:42   #1930
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Przysz³y mi farby no i niestety, zamawia³am 5.00 a otrzyma³am 5.0 ale ju¿ trudno.

Pytanie do Was, czy nak³adaæ od razu na ca³o¶æ, czy najpierw odrost? Ile w ogóle trzymaæ farbê?
Przypomnê ¿e odrost mam ciemny, na poziomie 5, zimny odcien z siwkami. D³ugo¶æ mam sporo ja¶niejsz±, ciep³±, bez siwych, od pó³ roku by³ farbowany na poziom 8.
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-20, 16:29   #1931
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³y mi farby no i niestety, zamawia³am 5.00 a otrzyma³am 5.0 ale ju¿ trudno.

Pytanie do Was, czy nak³adaæ od razu na ca³o¶æ, czy najpierw odrost? Ile w ogóle trzymaæ farbê?
Przypomnê ¿e odrost mam ciemny, na poziomie 5, zimny odcien z siwkami. D³ugo¶æ mam sporo ja¶niejsz±, ciep³±, bez siwych, od pó³ roku by³ farbowany na poziom 8.
Wszystko pisze w ulotce
Wydaje mi siê, ¿e w twoim przypadku mo¿esz na³o¿yæ od razu na ca³e w³osy, ale je¶li masz ochotê, to mo¿esz siê pobawiæ i na³o¿yæ najpierw na odrosty, a po 20 minutach na resztê, bo na odrostach masz siwe, które potrzebuj± wiêcej czasu. Nie pamiêtam jak± farbe kupi³a¶, ale generalnie powinno byæ 40 minut. A wiêc najpierw 20 minut odrosty, potem nakladasz na resztê i trzymasz kolejne 20 minut.
Przynajmniej ja bym tak zrobi³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 16:31   #1932
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko pisze w ulotce
Wydaje mi siê, ¿e w twoim przypadku mo¿esz na³o¿yæ od razu na ca³e w³osy, ale je¶li masz ochotê, to mo¿esz siê pobawiæ i na³o¿yæ najpierw na odrosty, a po 20 minutach na resztê, bo na odrostach masz siwe, które potrzebuj± wiêcej czasu. Nie pamiêtam jak± farbe kupi³a¶, ale generalnie powinno byæ 40 minut. A wiêc najpierw 20 minut odrosty, potem nakladasz na resztê i trzymasz kolejne 20 minut.
Przynajmniej ja bym tak zrobi³a

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Farba koleston
Dziêkujê
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-24, 16:19   #1933
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Farba koleston
Dziêkujê
i jak siê uda³o farbowanie?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 08:57   #1934
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

laski zaczê³am chorowaæ na ¿ó³cico-rudzicê
wszyscy dooko³a mi mówi±, ¿e mam blond w³osy bez ¿ó³tka czy rudo¶ci ale ja wiem swoje.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 09:02   #1935
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski zaczê³am chorowaæ na ¿ó³cico-rudzicê
wszyscy dooko³a mi mówi±, ¿e mam blond w³osy bez ¿ó³tka czy rudo¶ci ale ja wiem swoje.
hmmm..... w takim razie szukaj innej farby Tamten kolor Ci siê wyp³uka³?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 09:14   #1936
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ha ha Goldika ¯ó³taczko-rudzice
Wspó³czujê.
U¿yj mixtona i po sprawie.

Ps. W³a¶nie siedzê z farb± na odrostach

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 09:44   #1937
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

kolor mi sie troche wyplukal, jest jasniejszy. ogolnie wydaje mi sie za jasny
zastanawiam sie czy nie przejsc na wella ct bo ona mi az tak mocno nie rozjasni. raz kladlam ct 8.73 i mi troche rozjasnila wlosy ale przez ta 3 wybijalo mocno zloto.
wiec teraz mysle nad 8.1, ewentualnie 8.71.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Morgan pochwale sie, ze wzielam udzial w Crossfit po raz pierwszy myslalam, ze umre ale satysfakcja niesamowita. wkrecilam sie tak w silownie, ze jak nie pokde co drugi dzien to jestem jak narkoman na glodzie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 09:45   #1938
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No kolor po kilku myciach zawsze siê ciut splukuje, a wiêc wygl±da ja¶niej.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 12:30   #1939
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kolor mi sie troche wyplukal, jest jasniejszy. ogolnie wydaje mi sie za jasny
zastanawiam sie czy nie przejsc na wella ct bo ona mi az tak mocno nie rozjasni. raz kladlam ct 8.73 i mi troche rozjasnila wlosy ale przez ta 3 wybijalo mocno zloto.
wiec teraz mysle nad 8.1, ewentualnie 8.71.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Morgan pochwale sie, ze wzielam udzial w Crossfit po raz pierwszy myslalam, ze umre ale satysfakcja niesamowita. wkrecilam sie tak w silownie, ze jak nie pokde co drugi dzien to jestem jak narkoman na glodzie
A robi³a¶ wcze¶niej 8.71? Bo to dobrze brzmi

Ale super ¿e siê wci±gnê³a¶ w si³owniê!!! Gratulujê przetrwania crosssfitu By³am na tym parê razy, ale taki trening nie do koñca mi pasuje. Wolê przerzucaæ ¿elazo A widzisz jakie¶ efekty je¶li chodzi o wygl±d sylwetki?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 12:49   #1940
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A robi³a¶ wcze¶niej 8.71? Bo to dobrze brzmi

Ale super ¿e siê wci±gnê³a¶ w si³owniê!!! Gratulujê przetrwania crosssfitu By³am na tym parê razy, ale taki trening nie do koñca mi pasuje. Wolê przerzucaæ ¿elazo A widzisz jakie¶ efekty je¶li chodzi o wygl±d sylwetki?
ja raz wctyg zamierzam zaliczac CF, a tak to inne cwiczenia. widze, widze. w sumie 1.5mca chodze regularnie i waga mi wzrosla o 3kg, teraz spadla o 1kg ale nie kestem juz taka lejace i miekka. ramiona wygladaja jak ramiona, nie sa takis kragle i pulchne i ciuchy robia mi sie luzniejsze w udach, pasie.
i haslo silownia zawsze mi sie z Toba kojarzy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 13:24   #1941
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A u mnie za³amka. M±¿ zdziwiony, ¿e ju¿ jestem pofarbowana. Wpatruje siê i wpatruje, po czym stwierdza, ¿e jestem ruda
A wiêc koniec oszukiwania siê.
Nak³adam teraz farbê na ca³o¶æ, chyba z mixtonem.
Na odrost da³am 6/71 i wysz³o równo. Teraz dam 7/71 z odrobin± mixtona na ca³o¶æ.
Jeszcze tylko muszê siê zdecydowaæ czy daæ Koleston czy CT bo mam obie farby.
Tak czy siak... dzi¶ dzieñ katowania w³osów

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 18:39   #1942
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 4 214
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

witajcie
od dawna mam w³oski w kolorze br±z/ ciemny br±z. farby jakich przewa¿nie u¿ywa³am to castingi "br±z", ³adnie lapa³y w³oski kolorek, od kilkumiesiêcy nie farbujê wogóle. marz± mi sie w³oski w kolorze karmelowym/ jasny brazik, nic wpadaj±cego w rudo¶ci czy czerwone tony.... no i jak tu osi±gn±c taki efekt ???? co¶ takiego jak ma Sara Manei/ ostatnie zdjêcie/
farbuj±c w³osy zawsze baczn± uwagê zwraca³am na to by nie by w³osy nie wpada³y w czerwony odcieñ.... zaze by³y to raczej chlodne odcienie
na pocz±tek delikatnie spróbowa³am rozja¶nic niektóre padma/ zrobiæ refleksy : u¿y³am rozja¶niacza w sprau Marc Athony, a wczoraj bêd±c na zakupach w rossmanie w koszyku wyl±dowa³a >> Loreal Ombre / odcien nr 1/ nie chcia³±m ombre , uzyalam jej wieæ do roz¶wietlenia pasm, od po³owy, przy twarzy polo¿y³am j± nieco wy¿ej/ uzy³am jej rozwnie¿ na w³osy clip-in ktore czasem zak³adam, jednak nie chwyci³y wogóle /
i tu moje pytania:
1. czego uzyæ by uzyskaæ kolorek mniej wiêcej taki jak na jrdnym zdjêciu/ DULCE cANDY /
2, CZY UZYC ROZJA¦NIACZA, JE¦LI TAK JAKI POLECACIE ?
3. mo¿e jaki¶ toner pozwoli zredukowaæ rudawy odcieñ ??

-----------
poni¿ej zdjêcia, jak obecnie wygl±daja moje w³oski / na pierwszym mój kolor wyj¶ciowy /, zdjêcia robione w sztucznym swietle,by lepiej by³o widac te ciep³e tony,

P.S NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA MOJE PAZNOKCIE hehe
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Acolart_11_48_35.jpg (129,3 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Acolart_18_18_02.jpg (125,1 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CameraRemote20150125_175407.jpg (106,4 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg artur-borus-sara-mannei-na-imprezie-playboy-NEWS_MAIN-97983.jpg (76,8 KB, 21 za³adowañ)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2015-01-25 o 18:43
asiulka_22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-05, 20:55   #1943
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cze¶æ Dziewczyny!
Czyta³y¶cie, ¿e w tym sezonie na g³owie nosimy kolor RONZE?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-05, 20:57   #1944
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
Czyta³y¶cie, ¿e w tym sezonie na g³owie nosimy kolor RONZE?
Jaki?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-05, 21:34   #1945
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
Czyta³y¶cie, ¿e w tym sezonie na g³owie nosimy kolor RONZE?
znaczy rudy br±z?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 05:11   #1946
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

czytalam nawet mialam taki przed ochlodzeniem
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 17:42   #1947
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki?
Taki co cudujemy, ¿eby go nie mieæ
Rudo - br±zowy
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 17:54   #1948
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ale¿ niemodne jeste¶my, a fe !
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 23:09   #1949
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ niemodne jeste¶my, a fe !
Wstyd
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-07, 12:11   #1950
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A gdzie Mcromance znikla ?
Czekam na wie¶ci jak jej farbowanie wysz³o a tu cisza
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.