schudnąc ..6 kg :/ ale jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 14:50   #1
znikoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 29
GG do znikoma
Question

schudnąc ..6 kg :/ ale jak?


Patrzę sobie na te wszystkie diety.. i nie moge znaleźc nic dla siebie :/
A święta niestety nieźle dały mi w kośc.A raczej ja rozpiesciłam swój żołądek, który mi teraz spokoju nie daje :/
Poza tym mobilizacja gdzies wygasła...
Nie wiem...

Otóż moze ktos zna fajny sposób na pozbycie się tych ok 6 kg.... przy umiarkowanym ruchu.Niedługo zamierzam zapisac się na siłownię czy fitness,ale póki co-musze polegac na sobie... Muszę zrzucic troszkę kilogramów,bo inaczej to się chyba załamię... Tylko,ze od długich lat nie jem mięsa,ani też ryb,a w każdej diecie podany jest jakis kąsek mięsa..:/

Kiedys łatwo i szybko zrzucałam kilogramy- jak na zyczenie..teraz niestety nie jest to takie proste...:/

Ma ktos jakis pomysł na dietę? Mobilizację,no i... moze jakies fajne cwiczenia...-ogólne, dla całej sylwetki.



pozdrawiam*
znikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:52   #2
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

ćwiczyć w domu+duzo warzyw i owoców+ograniczenie slodyczy
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:58   #3
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

chociaż 20 minutek cwiczenia i zero chleba białego makaronu i słodyczy powinno pomóc
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:38   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

cwiczenia - polecam przejżec zbiórc cwiczen w dziale fitness i dobierz sobie sama bo cwiczenia maja sprawiac Ci przyjemnosc to nie żaden przymus
siłownia jest lepsza niż fitness , o diecie poczytaj tutaj http://www.sfd.pl/Odchudzanie%2Ddla_kobiet-t64042.html pozdrawiam
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:06   #5
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Hey, proponuje diete ZERO WEGLOWODANOW. W ciagu pol roku mozna schudnac nawet 30kg ! Dieta polega na zupelnym wyeliminowaniu weglowodanow - dozwolone sa szynki, kielbasy, mieso, sery, ryby, jajka, majonez domowej roboty, kawa i herbata bez cukru, Coca-Cola Zero Cukru - mozna jesc do woli, tyle ile sie chce. Ale zadnych cukrow, ani produktow, ktore cukier zawieraja, w tym takze zero jakichkolwiek sokow. Z alkoholi jedynie czysta wodka i wino wytrawne. Podobno na poczatku stosowania tej diety chudnie sie szybko, jednak zrzucenie wiekszej ilosci kilogramow wymaga czasu. Mysle, ze warto sprobowac
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:16   #6
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

odradzam diete ZERO WĘGLOWODANÓWA!!! do tej diety trzeba mieć predyspozycje (bo nie każdy organizm dobrze reaguje na brak węglowodanów), dieta powinna być bogata we wszystkie składniki odżywcze- węglowodany także. A pozatym jak się wróci do węglowodanów, chcąc czy nie chcąc wraca przynajmniej 1/2 utraconych kilogramów...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 06:45   #7
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
odradzam diete ZERO WĘGLOWODANÓWA!!! do tej diety trzeba mieć predyspozycje (bo nie każdy organizm dobrze reaguje na brak węglowodanów), dieta powinna być bogata we wszystkie składniki odżywcze- węglowodany także. A pozatym jak się wróci do węglowodanów, chcąc czy nie chcąc wraca przynajmniej 1/2 utraconych kilogramów...
Ja również odradzam całkowity brak węglowodanów.
Ja ich mało używam ale zawsze coś łyżeczka do kawy i szklanka soku kubuś na dzień
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 08:38   #8
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Ja również odradzam całkowity brak węglowodanów.
Ja ich mało używam ale zawsze coś łyżeczka do kawy i szklanka soku kubuś na dzień
to twoje zdjęcie na Avatorze ??
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 16:42   #9
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

A ja proponuję metodę ,która w moim przypadku przynosi efekt -jem tylko do 16.00 ,a później już nic .
Na początku jest strasznie ciężko i wszyscy naokoło to odczuwają (mam na mysli wściekłość z niemożności podjadania ),ale po tygodniu widać pierwsze efekty .Przede wszystkim brak wystającego brzuszka ,a później boczki gdzieś znikają i uda szczuplejsze.
Za pierwszym razem dwa lata temu w ciągu dwóch miesięcy schudłam ok.10kg -efekt jak dla mnie piorunujący.
Teraz jest trochę gorzej jako że zbliżam się do granicy wieku (40)więc trwać to będzie trochę dłużej ale też nie muszę aż tyle chudnąć bo po takiej kuracji mam wrażenie że organizm się przyzwyczaja i wieczorami wogóle nie ciągnie mnie do jedzenia.
Jesli chodzi o jedzenie to nie stosuję żadnej konkretnej diety ,ale bardzo ograniczyłam słodycze (prawie w ogóle ich nie jem) ,a jak wieczorem dopadnie mnie jednak głód to zjadam albo graphefruita albo piję herbatkę .Można też chrupać marchewki.
Teraz jestem w trakcie od drugiego dnia świąt ,ale się jeszcze nie ważyłam więc nie wiem ile mi ubyło.Za to na pewno zauważył mąż i koleżanki
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 17:43   #10
aneczka777
Przyczajenie
 
Avatar aneczka777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
GG do aneczka777
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

!:d :d

Edytowane przez aneczka777
Czas edycji: 2009-09-16 o 10:22
aneczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 17:57   #11
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
A ja proponuję metodę ,która w moim przypadku przynosi efekt -jem tylko do 16.00 ,a później już nic .
Na początku jest strasznie ciężko i wszyscy naokoło to odczuwają (mam na mysli wściekłość z niemożności podjadania ),ale po tygodniu widać pierwsze efekty .Przede wszystkim brak wystającego brzuszka ,a później boczki gdzieś znikają i uda szczuplejsze.
Za pierwszym razem dwa lata temu w ciągu dwóch miesięcy schudłam ok.10kg -efekt jak dla mnie piorunujący.
Teraz jest trochę gorzej jako że zbliżam się do granicy wieku (40)więc trwać to będzie trochę dłużej ale też nie muszę aż tyle chudnąć bo po takiej kuracji mam wrażenie że organizm się przyzwyczaja i wieczorami wogóle nie ciągnie mnie do jedzenia.
Jesli chodzi o jedzenie to nie stosuję żadnej konkretnej diety ,ale bardzo ograniczyłam słodycze (prawie w ogóle ich nie jem) ,a jak wieczorem dopadnie mnie jednak głód to zjadam albo graphefruita albo piję herbatkę .Można też chrupać marchewki.
Teraz jestem w trakcie od drugiego dnia świąt ,ale się jeszcze nie ważyłam więc nie wiem ile mi ubyło.Za to na pewno zauważył mąż i koleżanki
no w postaci spowolnionej przemiany materii na pewno...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 06:37   #12
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

A niby dlaczego ma być spowolniona przemiana .Tak naprawdę ograniczasz tylko godziny w których jesz ,jesli chcesz możesz jeść 5 posiłków dziennie byle do określonej godziny.
A brak słodyczy jeszcze nikomu nie zaszkodził,a chyba wręcz przeciwnie .
Poza tym uważam że jest to zdecydowanie zdrowsze niż faszerowanie się różnymi wpomagaczami diety wierząc że dzięki nim się schudnie -ok na efekt trzeba cierpliwie poczekać ,ale warto.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 06:52   #13
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
to twoje zdjęcie na Avatorze ??
NIe
szkoda jak bym tak wyglądała to nie chciałabym żadnych diet
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 07:38   #14
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
A niby dlaczego ma być spowolniona przemiana .Tak naprawdę ograniczasz tylko godziny w których jesz ,jesli chcesz możesz jeść 5 posiłków dziennie byle do określonej godziny.
A brak słodyczy jeszcze nikomu nie zaszkodził,a chyba wręcz przeciwnie .
Poza tym uważam że jest to zdecydowanie zdrowsze niż faszerowanie się różnymi wpomagaczami diety wierząc że dzięki nim się schudnie -ok na efekt trzeba cierpliwie poczekać ,ale warto.
aby nie spowolnic metabolizmy je się 2-3 godz przed snem , a nie wierze że idziesz spac o 18-19... po drugie 5 posików jadasz ale nie tak że do 16.00 zjadasz 5 posikow i o wszystko ok bo zjadłam tyle ile miałam... je sie 5 posiłków co 2-3 godz ... jestem ciekawa jak wyglada twoj stan skóry i twoje mięsnie...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 08:22   #15
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
A niby dlaczego ma być spowolniona przemiana .Tak naprawdę ograniczasz tylko godziny w których jesz ,jesli chcesz możesz jeść 5 posiłków dziennie byle do określonej godziny.
A brak słodyczy jeszcze nikomu nie zaszkodził,a chyba wręcz przeciwnie .
Poza tym uważam że jest to zdecydowanie zdrowsze niż faszerowanie się różnymi wpomagaczami diety wierząc że dzięki nim się schudnie -ok na efekt trzeba cierpliwie poczekać ,ale warto.
taaa to pokaż może linka do jakiegoś specjalisty (dietetyka) który wypowiada się na temat tej diety ??
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 09:26   #16
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Koleżanki drogie ja nikogo nie namawiam do stosowania tego co ja ,padają tu różne propozycje więc pokusiłam się podzielić z wami swoją ,ale nie twierdzę że to jest najlepsza pod słońcem-nikogo na siłę do niej nie zmuszam.
Czytam na forum różne propozycje włącznie z chińskimi tabletkami na odchudzanie i wydawało mi się że nie jest to aż tak drastyczne.
W odchudzaniu potrzeba miom zdaniem wytrwałości i cierpliwości ,a jesli ktoś chce w mig schudnąć to przepraszam ale ja nie mam na to recepty.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 09:40   #17
jjustyna100
Przyczajenie
 
Avatar jjustyna100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: schudnąc ..6 kg :/ ale jak?

Proponuje nie jesc po godzinie 18!!!
Jesli masz ochote na cos slodkiego po prostu wymyj zeby!
Przed kazdym posilkiem wypij szklanke wody, to spowoduje, ze zjesz troche mniej!!!
I co najwazniejsze staraj sie duzo ruszac!!! Polecam chodzenie po schodach!!!
Trzymam kciuki i zycze powodzenia!!!
jjustyna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:10   #18
abram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
rekord 6 kg w dwa miesiace :)

Tyle przytylem , poprzednio wcinalem kilo lodow dziennie, kosztowaly 4 zl za paczke 2 kilowa, to szalalem ) ale nosilem 20 kg sadzonek swierka na plecach i walilem lopata w ziemie coby je zasadzic a pozniej wyjewchalem na zasluzony odpoczynek nad morze (baltyckie) i robilem 20 km spacery i 10 km plywania z zimnym morzu.

jest realne schudniac bez tego z 5 kg w jakims realnym czasie czy dac sobie spokoj i czekac do lata?
abram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.