Chce schudnac ale jak?Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 22:39   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Question

Chce schudnac ale jak?Pomocy!


Bardzo chce schudnac (jak wiekszosc nas).Problem w tym ze pracuje od 9 do 18 i mam w tym tylko jedna godzinna przerwe.zdaje sobie sprawe ze powinnam jesc conajmniej 4 male posilki dziennie jednak przy moim trybie pracy to nie jest mozliwe.Co zatem zrobic?Jesc sniadanie, lunch w pracy i kolacje?Co na ten lunch a tym bardziej co na kolacje?Przychodze z pracy glodna jak wilk.Po 19 staram sie nic nie jesc.Co robic?????????
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 12:12   #2
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Chce schudnac ale jak?Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Dorotk@ Pokaż wiadomość
Bardzo chce schudnac (jak wiekszosc nas).Problem w tym ze pracuje od 9 do 18 i mam w tym tylko jedna godzinna przerwe.zdaje sobie sprawe ze powinnam jesc conajmniej 4 male posilki dziennie jednak przy moim trybie pracy to nie jest mozliwe.Co zatem zrobic?Jesc sniadanie, lunch w pracy i kolacje?Co na ten lunch a tym bardziej co na kolacje?Przychodze z pracy glodna jak wilk.Po 19 staram sie nic nie jesc.Co robic?????????
ja pracuje od 9 do 5 i do tego dochodzina na dojazd do pracy rano i wieczorem. Do pracy biore spory lunch i podwieczorek,ktory jem ok 16 wiec jak dojade do domu ok 18 to nie rzucam sie na jedzenie.

3 razy w tyg chodze na silownie i raz na basen. jak jestem o 18 w domu to ok 19 jade na silownie i jestem ok 1h.

Nie rozumiem dlaczego takim problem jest dla ciebie zabranie posilkow do pracy i regularne cwiczenia. Co to znaczy,ze przy Twoim trybie pracy nie jest to mozliwe? ja mam taki sam tryb i jest mozliwe.

I nie rozumiem czemu nie jesz po 19...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:56   #3
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Chce schudnac ale jak?Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Dorotk@ Pokaż wiadomość
Bardzo chce schudnac (jak wiekszosc nas).Problem w tym ze pracuje od 9 do 18 i mam w tym tylko jedna godzinna przerwe.zdaje sobie sprawe ze powinnam jesc conajmniej 4 male posilki dziennie jednak przy moim trybie pracy to nie jest mozliwe.Co zatem zrobic?Jesc sniadanie, lunch w pracy i kolacje?Co na ten lunch a tym bardziej co na kolacje?Przychodze z pracy glodna jak wilk.Po 19 staram sie nic nie jesc.Co robic?????????
Ten temat był często powielany na forum, dlatego poszukaj troszeczkę, wyszukiwarka nie gryzie, a znajdziesz naprawdę wiele podobnych wątków
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:13   #4
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Chce schudnac ale jak?Pomocy!

Dziewczynki jesli pisze ze jest ciezko albo nie jest to mozliwe to znaczy ze potrzebuje pomocy, inaczej bym nie pisala, prawda?Poza tym w wyszukiwarce nie ma tego co bym chciala. Narazie zaczynam od diety i ewentualnie cwiczen typu brzuszki, sklony, przysiady.Nie mam dostepu do silowni, basenów itp.Jestem za granicam, za 4 miesiace wracam do domu i wtedy pomysle o aerobiku moze? Narazie potrzebuje pomyslu na diete.?Jak wczesniej pisalam pracuje od 9 do 18 czasem od 10 do 18.O 14 mam dopiero pierwsza przerwe-godzinna.a od 15 do 18 nic.Wolalabym po 19-20 nic nie jadac poniewaz kiedys tak robilam i czulam sie znakomicie.Tylko jak ulozyc poprzednie posilki aby nie odczuwac glodu?Pytam na forum bo niekoniecznie znam sie na tym i potrzebuje rady.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:15   #5
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Chce schudnac ale jak?Pomocy!

Dzieki
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:20   #6
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Chce schudnac ale jak?Pomocy!

Zadnych podpowiedzi?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.