Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 13:57   #2371
Ewaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Witam, bardzo proszę o radę. Bylabym wdzięczna, gdyby Pan doktor wypowiedzial sie na ten temat .
Otóz mama poszła mnie dzisiaj zarejestrować do ginekologa, ponieważ od 4 miesiecy nie mam okresu, a takie przerwy zdazaja sie co jakis czas i trwaja nawet czasami pol roku ( mam 17 lat i okres od ponad 4 lat ), jednak okazalo sie ze ten ginekolog przyjmuje tylko pełnoletnie pacjentki. Jakas pani pielegniarka uslyszala ze mama chce mnie zarejetrowac i jakie sa powody to powiedzila ze nie powinnam isc do zadnego lekarza ( skoro nic mnie nie boli ) bo tylko sobie zaszkodze tym wywolywaniem okresu i ta calą chemią ... ze wszytsko sie ureguluje po pierwszej ciazy... tylko ja sie zastanwiam , czy taka duze nieregularnosc mi nie zaszkodzi i czy wogole zajde w ta ciaze....
moze sprobowac tych ziolek ? co myslicie ?
Ewaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:00   #2372
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewaaa91 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o radę. Bylabym wdzięczna, gdyby Pan doktor wypowiedzial sie na ten temat .
Otóz mama poszła mnie dzisiaj zarejestrować do ginekologa, ponieważ od 4 miesiecy nie mam okresu, a takie przerwy zdazaja sie co jakis czas i trwaja nawet czasami pol roku ( mam 17 lat i okres od ponad 4 lat ), jednak okazalo sie ze ten ginekolog przyjmuje tylko pełnoletnie pacjentki. Jakas pani pielegniarka uslyszala ze mama chce mnie zarejetrowac i jakie sa powody to powiedzila ze nie powinnam isc do zadnego lekarza ( skoro nic mnie nie boli ) bo tylko sobie zaszkodze tym wywolywaniem okresu i ta calą chemią ... ze wszytsko sie ureguluje po pierwszej ciazy... tylko ja sie zastanwiam , czy taka duze nieregularnosc mi nie zaszkodzi i czy wogole zajde w ta ciaze....
moze sprobowac tych ziolek ? co myslicie ?
Idź do lekarza, może być wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania gospodarki hormonalnej, może mieć za duże lub za małe stęzenie pewnych hormonów we krwi, co blokuje okres.

ja w wieku 17 lat miesieczkowałam prawie 4 lata i wtedy mi się zaczal okres unormowywac i miałam regularnie co około 33-35 dni

Pozdrawiam, a mama niech nie słucha takiego konowała jak ta pani pielegniarka Widocznie im się limity koncza
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:33   #2373
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Miałam na dzisiaj wizytę u ginekologa i nie poszłam, bo co?! Okres dostałam :[ Ehh...nie mam słów.
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:29   #2374
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewaaa91 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o radę. Bylabym wdzięczna, gdyby Pan doktor wypowiedzial sie na ten temat .
Otóz mama poszła mnie dzisiaj zarejestrować do ginekologa, ponieważ od 4 miesiecy nie mam okresu, a takie przerwy zdazaja sie co jakis czas i trwaja nawet czasami pol roku ( mam 17 lat i okres od ponad 4 lat ), jednak okazalo sie ze ten ginekolog przyjmuje tylko pełnoletnie pacjentki. Jakas pani pielegniarka uslyszala ze mama chce mnie zarejetrowac i jakie sa powody to powiedzila ze nie powinnam isc do zadnego lekarza ( skoro nic mnie nie boli ) bo tylko sobie zaszkodze tym wywolywaniem okresu i ta calą chemią ... ze wszytsko sie ureguluje po pierwszej ciazy... tylko ja sie zastanwiam , czy taka duze nieregularnosc mi nie zaszkodzi i czy wogole zajde w ta ciaze....
moze sprobowac tych ziolek ? co myslicie ?
Matko, jacy lekarze pracują w służbie zdrowia . Idź koniecznie do lekarza, to nie chodzi o wywoływanie, ale przede wszystkim o stwierdzenie przyczyny...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:03   #2375
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: 3 testy pozytywne - BRAK CIążY CO JEST

agat11, wspolczuje.

Wyjasnie jednak dlaczego po paru dniach od poronienia testy nadal wychodzily pozytywne. Otoz kazda substancja, hormon ma swoj okres poltrwania, czyli ze jaki czas okreslony czas trzeba poczekac aby pol zwiazki "zniknelo". Np. aby zwiazek X zniknal potrzeba 4 godzin. Wiec po podaniu pacjentowi srodka X, po zbadaniu krwi po 4 godzinach stezenie tego stodka bedzie o polowe mniejsze, gdy zbadamy po kolejnych 4 godzinach to znow zmaleje o polowe od pierwszego pobrania, czyli o 3/4 od momentu podania, itd. TO samo tyczy sie hormonu betaHCG. Niestety nie wiem jaki jest jego okres poltrwania, ale nie od razu majele w chwili poronienia, tylko powoli, alesukcesywnie. I tak, mimo, ze faktycznie ciazy juz nie ma to testy moga wskazywac ciaze, bo jeszcze na tyle duzo jest tego hormonu, ze test go wykryje, ale z czasem bedzie go coraz mniej. W takim wypadku najlepiej jest robic testy z krwi, bo te jasno wskazuja ile konkternie hormonu jest. I widac, czy pozziom bety maleje czy spada.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 22:19   #2376
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Witaj, przeczytałam caly ten watek i czesc tej historii moge przypisac sobie. Wprawdzie dostalam okres w wieku 13 lat ale od poczatku byl bardzo, bardzo nieregularny (4- lub 5-miesieczne przerwy) i tak samo, w dniu kazdej zaplanowanej wizyty u lekarza dostawalam okres pozniej był regularnie, ale co 2,5 miesiaca.. dostalam tabletki antykoncepcyjne, ale po pół roku lekarz stwierdzil, że to za duzo hormonów, i później bralam zamiast 21 po 7, a nasteponie po 5 w kazdym cyklu, tylko na wywolanie miesiaczki. Podzialalo, a dawka hormonow nie byla duza. Pozdrawiam i życzę, żeby wszystko Ci się ułozyło!
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:59   #2377
moniqa16
Zadomowienie
 
Avatar moniqa16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072
GG do moniqa16
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

a ja dostałam okres wczoraj.
co z tego że poprzedni miałam 16 dni wcześniej...
__________________
PCOsiak pełną gębą.
moniqa16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 23:09   #2378
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Reyka, dzięki za słowa otuchy ! Mam nadzieję, że się ułoży

Dostałam okres w sumie 3 maja i myślałam, że już koniec jest dzisiaj i trochę mnie zaskoczyło w szkole Ile można ! Teraz pewnie, wizyta dopiero za miesiąc..

moniqa16 współczuję Ci.. jak okresu nie ma dłużej jak miesiąc - źle, ale po 16 dniach kolejna 'dobra wiadomość' to hmm..zastanawiam się co gorsze
Może wybierz się też do ginekologa jak jest to dla Ciebie uciążliwe? W Twoim przypadku tabletki anty też byłyby pomocne.
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 12:12   #2379
Nataaaalcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

hejka;-) mam powazny problem i jesli by ktos mu mogł pomoc to prosze pisac. NIe mam okresu jakies 4 miesiace bylam u lekarza i powiedzial ze to nic takiego przepisal mi tabletki antykonceocyjne na uregulowanie okresu tylko ze odkad mam tabletki nie dostalam okresu a slyszalam ze je trzeba zaczac zazywac ostatniego dnia miesiacxki i mam pytnie czy teraz skoro nie mam okresu moge zaczac zazywac?? czy to cos pomoze?? a czy sa jakies inne tabletki zeby mi sie okres pojawil jakies bez recepty??? Bardzo pilne proszeeee
Nataaaalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 12:14   #2380
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nataaaalcia Pokaż wiadomość
hejka;-) mam powazny problem i jesli by ktos mu mogł pomoc to prosze pisac. NIe mam okresu jakies 4 miesiace bylam u lekarza i powiedzial ze to nic takiego przepisal mi tabletki antykonceocyjne na uregulowanie okresu tylko ze odkad mam tabletki nie dostalam okresu a slyszalam ze je trzeba zaczac zazywac ostatniego dnia miesiacxki i mam pytnie czy teraz skoro nie mam okresu moge zaczac zazywac?? czy to cos pomoze?? a czy sa jakies inne tabletki zeby mi sie okres pojawil jakies bez recepty??? Bardzo pilne proszeeee
a czytałaś w ogóle ulotkę do tych tabletek? bo głupoty wypisujesz...
nie ostatniego dnia miesiączki tylko PIERWSZEGO!!!!!
nie, nie możesz ich zacząć zażywać i idź jak najszybciej do ginekologa!
ile Ty masz lat?

edit:
już widzę ile masz lat i się załamałam w tym momencie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 12:29   #2381
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nataaaalcia Pokaż wiadomość
hejka;-) mam powazny problem i jesli by ktos mu mogł pomoc to prosze pisac. NIe mam okresu jakies 4 miesiace bylam u lekarza i powiedzial ze to nic takiego przepisal mi tabletki antykonceocyjne na uregulowanie okresu tylko ze odkad mam tabletki nie dostalam okresu a slyszalam ze je trzeba zaczac zazywac ostatniego dnia miesiacxki i mam pytnie czy teraz skoro nie mam okresu moge zaczac zazywac?? czy to cos pomoze?? a czy sa jakies inne tabletki zeby mi sie okres pojawil jakies bez recepty??? Bardzo pilne proszeeee
Do lekarza i do książek. Dowiedz się najpierw trochę o funkcjonowaniu tego i owego... bo naprawdę ręce opadają...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 14:22   #2382
moniqa16
Zadomowienie
 
Avatar moniqa16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072
GG do moniqa16
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

możliwe, że by się przydało.
ale czuję że to wynik stresu (niedawno 18-stka - przygotowanie sporej imprezy).
z resztą uciążliwe to to nie jest, bo przebieg okresu mam wyjątkowo łagodny
__________________
PCOsiak pełną gębą.
moniqa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:34   #2383
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Jak to jednorazowy przypadek to wiadomo, że lepiej zbędnymi hormonami się nie faszerować, a jak nie masz z tym żadnych problemów to tylko pozazdrościć
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:06   #2384
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

łoł, przeczytałam wątek i w sumie aż mnie kusi, żeby napisać coś o sobie
myślałam, że tylko ja mam takie problemy :P

również nie miałam długo okresu, pierwszy raz dostałam na 16ste urodziny, 3 lata temu (maj).. później drugi okres - sierpień.. i następny- grudzień- z tym, że to było bardziej plamienie niż okres.. na tym się skończyło.. czekałam 6 miesięcy, myślałam, że może się pojawi, przecież na początku są nieregularne.. ale nic, cisza. wybrałam się do ginekologa, dostałam luteinę.. brałam ją 3 miesiące (przez ten czas okresy pojawiały się systematycznie), ale jak odstawiłam, znów cisza.. więc znów podreptałam do gina, miałam zrobione badania hormonalne (wszystko ok, tylko jednego było troszkę za dużo, ale to niby nie problem) i znów luteina, tym razem na pół roku jakoś - sytuacja się powtórzyła.. przeczekałam jakieś 3-4miesiące, w tym czasie zaczęłam już współżyć więc przy kolejnej wizycie dostałam tabletki antykoncepcyjne.. biorę je już około 9 miesięcy, wszystko jest idealnie, zero skutków ubocznych i w ogóle.. ale boję się co będzie jak je odstawię :/

od gina dowiedziałam się tylko, że jestem w jakimś tam procencie kobiet na świecie, które tak po prostu mają, nie oznacza to bezpłodności mam nadzieję, że ma rację..

w najbliższym czasie i tak mam zamiar wybrać się na jakieś dodatkowe badania i wykonanie diagnozy. może problem jednak leży gdzieś w hormonach.

niby fajnie było bez okresów, nie martwiłam się, że dostanę go w najmniej oczekiwanej chwili czy cuś.. ale z drugiej strony dowiedziałam się, że nie 'lecząc' tego mogę dostać kiedyś takie krwawienie, że wykrwawię się na śmierć.. więc lepiej nie siedzieć bezczynnie

pozdrawiam!
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:31   #2385
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

ja właśnie byłam wczoraj u ginekologa. na wywołanie miesiączki przepidsał mi Luteinę..... . Czy te tabletki zwiększaja apetyt ? Tyje sie po nich ? Bede je brać 3xdziennie przez tydzień
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:40   #2386
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie byłam wczoraj u ginekologa. na wywołanie miesiączki przepidsał mi Luteinę..... . Czy te tabletki zwiększaja apetyt ? Tyje sie po nich ? Bede je brać 3xdziennie przez tydzień
jest watek o luteinie wiec zajrzyj tam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:41   #2387
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jest watek o luteinie wiec zajrzyj tam
noooo...........dobra he
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:45   #2388
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
noooo...........dobra he
prosze:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=luteina
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:29   #2389
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
dziękuje Marwari, umiem szukać
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 21:38   #2390
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Kurcze tak przypadkiem czytam ten wątek i doszłam do wniosku że to wszystko mnie sie tez dotyczy Ostatnią miesiączke miała w styczniu do tej pory nic Zdarzało się że miałam okres co dwa miesiące ale to dlatego że kiedyś brałam tabletki anty i jak je odstawiłam to sie troche rozregulowało ale miałam się tym podobno nie przejmować.
A więc nie mam okresu 4 miesiąc.... chyba niedobrze, najwyższa pora się wybrac do ginekologa, tylko że nie pójde już do tego co wcześniej nie cieszy sie zbyt dobra opinią... ehh ale jeszcze te matury
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 07:46   #2391
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Kurcze tak przypadkiem czytam ten wątek i doszłam do wniosku że to wszystko mnie sie tez dotyczy Ostatnią miesiączke miała w styczniu do tej pory nic Zdarzało się że miałam okres co dwa miesiące ale to dlatego że kiedyś brałam tabletki anty i jak je odstawiłam to sie troche rozregulowało ale miałam się tym podobno nie przejmować.
A więc nie mam okresu 4 miesiąc.... chyba niedobrze, najwyższa pora się wybrac do ginekologa, tylko że nie pójde już do tego co wcześniej nie cieszy sie zbyt dobra opinią... ehh ale jeszcze te matury
ja w styczniu tez miałam ostatni okres , tylko od tej pory brak jego mam z immych przyczyn. Poszłam do ginekologa i zapisał mi Luteinę. Idż Malutka jak nie do tego to do innego , nie ma co zwlekać....póżniej może być gorzej.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 07:52   #2392
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Witam!

Mam podobny problem: jestem po drugim opakowaniu Yasminelle (wcześniej microgynon 21) i czekam na krwawienie, które normalnie byłoby już wczoraj. Jestem też w trakcie kuracji i łykałam codziennie Flumycon (wczoraj ostatnia tabletka) i zastanawia mnie, czy to może mieć jakiś wpływ na opóźnianie się okresu.

Aha, to jest 4 dzień przerwy.

Wiem, wiem, pewnie panikuję

Edytowane przez ArBuziak!
Czas edycji: 2008-05-11 o 08:30
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:42   #2393
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

dostaniesz jeszcze okres 4 dzien to dopiero,wiec moze sie to wszystko przesunie ze zwgledu na leki,jakie bralas
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:03   #2394
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

aj,sama jak sie okazalo mam taka sytuacje...dzis mija ostatni dzien przerwy,a okresu nie mialam...szczerze mowiac,jestem przerazona....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:14   #2395
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
aj,sama jak sie okazalo mam taka sytuacje...dzis mija ostatni dzien przerwy,a okresu nie mialam...szczerze mowiac,jestem przerazona....
Jesli nie zapomnialas o zadnej tabl.to jest wszystko ok... nie ma powodow do obaw Czasem poprostu zanika krwawienie, poczytaj na ulotce o skutkach ubocznych. u mnie na Cilescie tak bylo napisane i po 2 latach mi dopiero zanikł okres na 2 miesiace i po tym czasie wszystko znow wrocilo do normy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:28   #2396
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

wlasnie nie zapomnialam o zadnej tabletce,to mi sie nie zdarza,co najwyzej przesuniecie jej zazycia o godzine.........zaraz szukam ulotki i sprawdzam,co tam napisali ciekawego o tym...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:35   #2397
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

w mojej ulotce yasminelle nie moge sie niczego takiego doszukac niestety
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:43   #2398
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Nie martw się. Ja tez teraz nie dostalam krawienia i tez biore Yasminelle. Na stroni 19 w ulotce zerknij. Testu jeszcze nie zrobiłam ale powinno byc wszystko w porzadku bo ja tez nie zapomnialam o żadnej tabletce
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:17   #2399
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

rzeczywiscie na 19 stronce,dzieki za podpowiedz jakos mniej sie martwie,w koncu musze tabletki dzialac
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:16   #2400
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
rzeczywiscie na 19 stronce,dzieki za podpowiedz jakos mniej sie martwie,w koncu musze tabletki dzialac
No to się nie martw Ja musze w koncu zrobic test ale nie mam kiedy kupic.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.