Trwała - zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 22:46   #1681
sheshines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

witam, zrobilam sobie trwala jakiś miesiąc temu, na poczatku był koszmar, nie potrafiłam sobie z nimi poradzić, ciągle mi sie puszyły i w sumie chodziłam tylko w kucyku, teraz stosuje pozadnie nawilzające odzywki i jak na noc umyje włosy i wetre w nie pianke to rano sie budze z slodka burza lokow, tylko ze w niektorych miejscach zamiast lokow sa jakies zygzaki, taki kanciaste fale, widocznie powoli mi sie rozprostowywuja wlosy. w zwiazku z tym mam pytanie: po jakim czasie moge sobie zrobic kolejna trwala, dokręcić te wlosy? wcześniej miałam lekko falowane ale o wiele bardziej i sobie i innym podobam się właśnie w kręconych. wiem, że kolejna trwała bardo zniszczy moje włosy, pytanie tylko po jakim czasie nie będzie to aż tak mordercze. nie chciałabym czekać az będe mieć widoczne proste odrosty....
sheshines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:28   #1682
butterfllly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Bardzo proszę o pomoc!!! Zapisałam się już do fryzjera na zrobienie trwałej ale wciąż się waham... rozjaśniam włosy już od kilku lat (słomkowy blond), w sumie włosy nie są bardzo zniszczone, tylko suche końcówki, wciąż zachowły grubość i puszystość więc nie narzekam na nie, już od roku chcę zrobić sobie trwałą ondulację, niestety wszystkie fryzjerki odradzają mi ten zabieg tłumacząc, że włosybardzo się zniszczą i ze te końce bedą wyglądały nieelegancko. ale czytając o trwałej nie za bardzo rozumiem dlazego nie mogę jej mieć przecież wszędzie piszą ze można zrobić trwałą która nie zniszczy tak bardzo włosów a końcówki można obciąć. Prosze doradźcie co mam robić. Dzwoniłam do salonu (w którym jeszcze nie pytałam się o trwała) i przedstawili mi dwa rodzaje: zwykła i headlines, czy któraś nadaje się dla mnie czy odpuścić sobie??? Czy naprawdę na rozjaśnianych włosach nie moze być trwałej???
butterfllly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:05   #1683
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

moje propozycje, troche za pozno, zapewne juz zrobilas cos na glowce, daj znac jak ci sie nosi loczki i jak wloski na to zareagowaly
Cytat:
Napisane przez paulusia666 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam taki pytanko.jako speckalistki powinniscie mi poradzic.jak myslicie jak trwala bedzie dla mnie najlepsza-baranek ,naturalne loki czy fale?w srode mam wizyte u fryzjera i tak sie zastanawiam.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baranekv1.jpg (145,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baranekv2.jpg (126,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baranekv3.jpg (65,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baranekv4.jpg (22,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baranekv5.jpg (60,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baranek.jpg (73,7 KB, 37 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:41   #1684
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Leciutka trwała na lato.

Dziewczyny!
Niestety jestem posiadaczką włosków prostych jak druty, długość za łopatki Na okres lata zamarzyła mi się jakaś zmiania w wyglądzie i padło na trwałą - ale absolutnie nie chodzi mi o jakieś misterne loczki a tylko o miękkie fale, mniej więcej od połowy długości włosów Czy któraś z Was miała coś takiego? Jak efekty?
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:09   #1685
hepta_2
Raczkowanie
 
Avatar hepta_2
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Leciutka trwała na lato.

Właśnie też coś słyszałam o lekkiej trwałej która po miesiącu lub dwóch schodzi. Może wtedy włosy się lekko rozprostowują i tworzą się fale. Też mam włosy jak druty proste może ktoś coś słyszał o tej lekkiej trwałej ?
hepta_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:48   #1686
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Leciutka trwała na lato.

ja słyszałam o ziołowej
dziewczynki a mam pytanie. Mam naturalnie dość mocno skręcone włoski. Czy da na nich radę zrobić trwałą , ale żeby tlo były takie " hollywoodzkie fale"?
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:20   #1687
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Leciutka trwała na lato.

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
ja słyszałam o ziołowej
dziewczynki a mam pytanie. Mam naturalnie dość mocno skręcone włoski. Czy da na nich radę zrobić trwałą , ale żeby tlo były takie " hollywoodzkie fale"?
Hmm wydaje mi się, że skoro naturalnie masz mocno kręcone to żeby zrobić z nich fale to przydałoby się jakieś lekkie chemiczne prostowanie Ale nie wiem, może inne dziewczyny się orientują
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:18   #1688
Aisel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Exclamation Trwała

No więc...
Mam gęste i puszyste włosy. Kręcą mi się. Ale ten skręt nie jest taki idealny i w ogóle Po umyciu włosów w prawdzie są dość skręcone, ale potem się wszystko rozwala...
Ostatnio myślałam o trwałej... Ale mam kilka pytań:
1) Czy na moich włosach będzie to jakoś wyglądało (mam ich sporo i są puszystee), boje się, że dalej się będą puszyły i że będę miała "baranka i to baardzo puszystego" na głowie.
2) Czy bardzo trwała niszczy włosy??
3) Napiszcie jak dbać o włosy po zrobieniu trwałej, bo na pewno trzeba sie z nimi namęczyć
Błagam pomóżcie!!!

Z góry dziękuje i pozdrawiam
buziaczki
Aisel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:14   #1689
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Trwała

Używaj wyszukiwarki. Trwała bardzo niszczy włosy wysusza i łatwo o puszenie się - podejrzewam, że Twoje puszą się właśnie ze względu na suchość, częstą przy włosach kręconych. Włosy po trwałej wymagają szczególnego nawilżania i dbania o nie, poczytaj tematy poświęcone zniszczonym włosom.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:04   #1690
megaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

oj dziewczyny ja juz od 3 miesiecy ide do fryzjera zrobic sobie trwalä ale nigdy jakos nie dochodze. Zawsze jak juz sie zdecyduje to ktos mi stanie na drodze z wykladem jak bardzo se zniszcze wlosy. Mam proste wlosy do ramion, zdrowe bo nie farbowane ale co z tego jak i tak caly czas chodze w kitce nuda Chciala bym cos w koncu ze sobä zrobic, dlatego pomyslalam dlaczego nie sprobowac???? a jak sie zniszczä to trudno, przeciez odrosnä ale moze sie uda i w koncu bedzie jaks odmiana. Dziewczyny dodajcie mi prosze troche odwagi. Ale jak se zrobie to napewno wam o tym opowiem.
megaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:43   #1691
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Question trwała ondulacja

witam

mam pocieniowane wlosy, z natury sa podatne i kreca sie ale jak wyjde np na wiatr to zaraz sie rozwalaja i nie moge nacieszyc sie ladna fryzura dlatego chcialabym zrobic sobie trwala. Konkretnie chodzi mi o fale tylko bardzo zalezy mi na prostych koncowkach. Czy jest to mozliwe? zalaczam obrazek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0054fk.jpg (18,0 KB, 96 załadowań)
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 19:26   #1692
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: trwała ondulacja

jest to mozliwe tylko sama nie rob sobie tej trwalej idz do fryzjerki i niech ci nawija wlosy na grube walki i nie trzyma dlugo plynu bo nie dosc ze skreci ci mocno wlosy to moze spalic
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:05   #1693
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Dot.: trwała ondulacja

no tak, sama bym sie tego nie podjela ;P
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:33   #1694
Tharna
Raczkowanie
 
Avatar Tharna
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krzynia
Wiadomości: 43
GG do Tharna Send a message via Skype™ to Tharna
Dot.: trwała ondulacja

Podepnę sie pod temat.
Ja mam grube włosy i mam z nimi podobny problem. Niby kręcą się, ale bardzo słabo, a na drugi dzień po umyciu są już prawie proste. W dodatku są trudne do ułożenia.
Mama podsunęła mi pomysł mokrej włoszki... czyli trwałe fale. Czy po tej trwałej włosy tak samo sie niszczą? Ile czasu efekt trzyma się na włosach?
Tharna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:51   #1695
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Dot.: trwała ondulacja

Cytat:
Napisane przez Tharna Pokaż wiadomość
Podepnę sie pod temat.
Ja mam grube włosy i mam z nimi podobny problem. Niby kręcą się, ale bardzo słabo, a na drugi dzień po umyciu są już prawie proste. W dodatku są trudne do ułożenia.
Mama podsunęła mi pomysł mokrej włoszki... czyli trwałe fale. Czy po tej trwałej włosy tak samo sie niszczą? Ile czasu efekt trzyma się na włosach?
efekt trzyma sie ok 6-8 tygodni, z tym ze nie ma odrostow tylko wszystko sie "rozpada". To chyba lepiej
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:48   #1696
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: trwała ondulacja

nosilam trwala 7 lat, robilam co pol roku, u roznych fryzjerow i to co zostalo z moich wlosow... musialam sie sciac niemal na lyso, badyle

trwala jesli, to rob w najdrozszym zakladzie, nigdy na niej nie oszczedzaj, chyba, ze chcesz nosic snopek siana sklejony kremami do ukladania wlosow
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:55   #1697
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: trwała ondulacja

ja tez sie zastanawiam nad zrobieniem trwałej, takich lekkich loczkow, bo ukladanie moich wlosow niedlugo mnie wykonczy po umyciu sa ładne i puszyste choc nie kreca sie na całej długosci tylko gdzies od polowy a nastepnego dnia sa proste kolki wiec musze je zakrecic na walki/papiloty a to zajmuje sporo czasu PS. czy trwała ondulacja jest teraz modna?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:43   #1698
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: trwała ondulacja

Czy jest modna.... niekoniecznie. Ale do mojego kształtu twarzy pasują tylko loki więc robię trwałą co rok I powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona. To co ja bym Ci radziła to kupno w sklepie fryzjerskim płynu do trwałej - GOLDWELL do włosów normalnych (czyli jedynka) i poproś panią ze sklepu o utrwalacz do tego płynu. Następnie przeczytaj instrukcje i idź do fryzjerki żeby zrobiła Ci trwałą z tym właśnie płynem. Pilnuj sama czasu utrwalania włosów tak żeby fryzjerka nie "przetrzymała"i nie spaliła Ci włosów. Ja tak robię u znajomej fryzjerki i zawsze jestem zadowolona Loki po trwałej utrzymują się minimum pół roku, a kolejne pół roku nie są wcale złe bo końce się ślicznie zwijają i wygląda to cały czas bardzo naturalnie. Wszyscy się dziwią jak mówię im że mam trwałą i twierdzą że zawsze sądzili że mam naturalne loki. Ja chwalę trwałą, ale zrobioną z głową. Płyny z salonu fryzjerkiego są tanie i niezdrowe. Natomiast jak sama kupisz płyn - będziesz zadowolona. Jest kilka dobrych, ale tylko ten pamiętam. Nie wyjdzie Ci to tanio, ale moim zdaniem się opłaca Robię trwałą już od 8 lat co roku i wcale nie mam bardzo zniszczonych włosów. Pamiętaj też żeby po trwałej podciąć końcówki włosów. Jest to bardzi istotne.
ja robię teraz w tą środę. Dziś idę kupic płyn
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 11:41   #1699
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: trwała ondulacja

Byłabym bardzo ciekawa jak wygląda trwała robiona tym plynem. Czy mogłabyś zamieścić jakeś zdjęcie Twoich włosów żebyśmy mogły zobaczyć efekt?
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 14:54   #1700
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Talking Dot.: trwała ondulacja

Postaram się wkleić w czwartek (jak nie zapomnę) Pamiętaj też że efekt zależy od tego jak Ci fryzjer nakręci, od grubości wałków oraz od czasu utrwalania. Dam znać jak wróce od fryzjera Jakbym zapomniała to wyślij do mnie wiadomość to sobie przypomnę. oki?
pozdrawiam
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:19   #1701
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Dot.: trwała ondulacja

Jednak zdecydowalam sie na trwala i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona umyje wlosy wieczorem i naloze pianke. Wysusze. Rano wezme je na wode (ale tylko troszeczke) i na zel z efektem mokrych włosow. Jest duzo mniej roboty, wlosy wygladaja ladnie i nastepnego dnia (od umycia) nie rozkrecaja sie do polowy chcialam luzne loki wiec fryzjerka trzymala walki 15 minut od nasady mam uniesione wlosy i wygladaja duzo lepiej niz przed trwala)
pozdrawiam
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 07:35   #1702
lipienko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 101
Dot.: trwała ondulacja

Wrzuć fotki, pochwal się!
lipienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 09:38   #1703
AN26
Przyczajenie
 
Avatar AN26
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 20
Dot.: trwała ondulacja

Ja miałam kilka razy trwałę i byłam bardzo zadowolona, z tym że na moich włosach trwała była "trwała" tzn. loczki trzymały się aż włosy całkowicie nie odrosły ( 1,5 roku ). Najważniejsze to, aby włosy czesać tylko po umyciu, tak normalnie wystarczy woda, ręka i trochę żelu. Plusy: zawsze fajna fryzura, uniesiona przy głowie, włosy się nie przetłuszczają. Minus: trawała rozjaśnia nawet o kilka tonów, musiałam potem farbować, ale uwaga! jak się farbuje włosy po trwale wychodzi o wiele mocniejszy kolor, jasny brądz=czaarne, trzeba to uwzględnić i mniej trzymać farbę.
AN26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:55   #1704
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Thumbs up Dot.: trwała ondulacja

Cytat:
Napisane przez AN26 Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka razy trwałę i byłam bardzo zadowolona, z tym że na moich włosach trwała była "trwała" tzn. loczki trzymały się aż włosy całkowicie nie odrosły ( 1,5 roku ). Najważniejsze to, aby włosy czesać tylko po umyciu, tak normalnie wystarczy woda, ręka i trochę żelu. Plusy: zawsze fajna fryzura, uniesiona przy głowie, włosy się nie przetłuszczają. Minus: trawała rozjaśnia nawet o kilka tonów, musiałam potem farbować, ale uwaga! jak się farbuje włosy po trwale wychodzi o wiele mocniejszy kolor, jasny brądz=czaarne, trzeba to uwzględnić i mniej trzymać farbę.
a ja zapytalam fryzjerke czy mi sie rozjasnia wlosy to powiedziala ze teraz sa takie plyny ze nic sie nie rozjasni. PRAWDA
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:30   #1705
Carolynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

ja też właśnie stoję o krok od podjęcia decyzji zrobienia trwałej mam włosy za ramiona blond nigdy nie farbowane, dośc cienkie które kręcą sie trochę. Codziennie rano je albo prostuje albo kręce (lokówka lub wałki), ale mam tego dość narazie teraz przez szkołe musze wstawać codziennie o 5 rano i jak mam układać jeszcze pół godziny włosy to dziękuje bardzo chce je zapuścić jeszcze troszke, a trwała będzie takim urozmaiceniem rozumiem że za te kilka miesięcy po trwałej włosy będą w kondycji hmm słabej ale dłuższe niż teraz prawda? Pozatym będe ja bardzo dobrze odżywiać, teraz też to robie i są w całkiem dobrej kondycji mimo katowania ich. A mam takie pytanie, ile płaciłyście za zrobienie trwałej ? Jak ja zrobie swoja to pokaże też efekty, pozdrawiam

Aaa i bym zapomniała, czy osiągne podobny efekt po trwałej jak na tych fotkach??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loczki_1.jpg (87,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loczki_11.jpg (79,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loczki_12.jpg (68,7 KB, 123 załadowań)
__________________



Edytowane przez Carolynn
Czas edycji: 2008-09-06 o 16:50 Powód: zapomniałam o dodaniu zdjęć
Carolynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:47   #1706
AN26
Przyczajenie
 
Avatar AN26
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 20
Dot.: trwała ondulacja

no w sumie to nie wiem, ostatnio robiłam 3 lata temu, jak tak to git. Fajnie wiedzieć.
AN26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 07:07   #1707
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: trwała ondulacja

wyszło super, ale nia miałam czasu wkleić gotki. Postaram się zrobić w tym tyg i wkleić Płyn trzymała mi 10 min a utrwalacz 20 minut. Wyszło super! Ale fakt-ważna zasada!! WŁOSY ROZCZESUJ TYLKO PO MYCIU a potem tylko palcami, wodą i odrobiną żelu lub lepiej pianki do loków (wtedy włosy nie są takie sztywne i sklejone tylko bardziej naturalne)
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:10   #1708
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Wink Dot.: trwała ondulacja

a ja wstawie fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj prozd.JPG (31,2 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie tyl.JPG (32,8 KB, 369 załadowań)
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:50   #1709
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
trwała?

Witam moim głownym problemem jest to czy zrobić sobie może trwałą?
Na zdjęciu mam wyprostowane włosy choć z natury nie sa jakies kręcone czy falowane. Nie wiem czy dobrze wyglądała bym w takiej fryzurce wiec prosze o radę. Przy okazji jesli macie jakies pomysly na zmiane mojego wizerunku to była bym wdzięczna. Poniżej zamieszczam swoje zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anita3.jpg (96,2 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anita4.jpg (41,0 KB, 226 załadowań)
__________________
77,5-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55kgCEL

"Dieta nie będzie trwać wiecznie, a nie zadowolona z własnego wyglądu mogę chodzić do końca życia"
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:28   #1710
kejterzyna19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

dziewczynki mogłybyście poradzić mi czy robić trwałą i jaką? bo sama chyba nigdy się nie zdecyduję...

Edytowane przez kejterzyna19
Czas edycji: 2008-09-14 o 17:58
kejterzyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.