Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-03, 22:00   #3511
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

lady bane normalnie za te piekne pazury to ; a ja sie mecze z nail tekiem xtra , i nadal twierdze, ze watpliwe by odzywka przechodzila przez lakier
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:10   #3512
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi A znacie jak±¶ drogeryjn± farbê, która mog³aby sobie poradziæ ?
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:25   #3513
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

vanilka m raczej wolimy uzywac profesjonalne, naturalnie ciemne wlosy ma kathy i masz tu mnostwo jej porad co do profesek, ktore stosuje
z drogeryjnych jedynie przychodzi mi na mysl feniks (kiedys uzywalam i dalo z nim rade) albo mango (dziewczyny zamiennie uzywaja to iskry)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:26   #3514
gingee
Przyczajenie
 
Avatar gingee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej dziewczyny! Wiecie mo¿e któr± farb± ze spranego jasno z³ocisto miedzianego blondu uda³o by mi siê otrzymaæ w³oski jak na zdjêciu w za³±czniku? Marzy mi siê taki intensywnie miedziany rudy wpadaj±cy w pomarañcz. My¶lê nad zakupieniem chantala jasny tycjan i zmieszaæ go z mixtonem pomarañczowym. A mo¿e znacie jakie¶ lepsze rozwi±zanie? Liczê, ¿e która¶ z Was, specjalistek w dziedzinie rudych farb, jako¶ mi doradzi z góry ogromne dziêki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 600full-christina-hendricks (1).jpg (34,2 KB, 105 za³adowañ)
gingee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:41   #3515
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêki wielkie za odpowied¼
gingee, wiem, ¿e pytasz o farbê, ale mi mniej wiêcej taki kolor wyszed³ po rudej szamponetce Delii nak³adanej na.. no jaki¶ taki jasny z³ocisty rudy
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:43   #3516
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez gingee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Wiecie mo¿e któr± farb± ze spranego jasno z³ocisto miedzianego blondu uda³o by mi siê otrzymaæ w³oski jak na zdjêciu w za³±czniku? Marzy mi siê taki intensywnie miedziany rudy wpadaj±cy w pomarañcz. My¶lê nad zakupieniem chantala jasny tycjan i zmieszaæ go z mixtonem pomarañczowym. A mo¿e znacie jakie¶ lepsze rozwi±zanie? Liczê, ¿e która¶ z Was, specjalistek w dziedzinie rudych farb, jako¶ mi doradzi z góry ogromne dziêki
Jak chcesz chantal to we¼ bardzo jasny tycjan i do³aduj mixa du¿o - wyjdzie podobnie.
Ten kolor to wygl±da jak ¿ywcem wyjêty Vitalitys 8.44, ale dla intensywno¶ci mo¿esz dodaæ mixa te¿. Ja teraz planuje tak zrobiæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:52   #3517
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki dla Ciebie i kathy

Delia1.jpg

Lecher1.jpg

Lecher2.jpg

malo widac , zdjecia strasznie przytlumily kolor 1- delia 2i 3 to lecher (jesli dobrze pamietam to pierwsze zdjecie to lecher 7 rp z kontrastem, drugi 8rtp i kontrast)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 00:07   #3518
gingee
Przyczajenie
 
Avatar gingee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki, dziêki za odpowied¼ a z Vitalitys te¿ maj± pomarañczowe mixy? Czy mo¿na mieszaæ z inn± firm±? No i te¿ nie jestem pewna ilu % utleniacz do tego...
Vanilka28, u¿ywa³am tych szamponetek, o których piszesz, rzeczywi¶cie kolor wychodzi do¶æ podobny, jednak ju¿ po jednym myciu w³osów kolor blaknie. Byæ mo¿e to wina szamponu, byæ mo¿e znacie jakie¶ które warto poleciæ, by kolorek siê tak szybko nie wyp³uka³? Je¶li ju¿ by³o o tym w tym temacie, to przepraszam
gingee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:17   #3519
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki, Kathy, Julianna dziêkujê kochane
Agusiaki masz racjê teraz jestem ruda blondi

Julianna fajny kolorek
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:58   #3520
karuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kochane rudzielce powiedzcie proszê co z tym octem jab³kowym, od razu po zafarbowaniu w³osów umyæ je roztworem octu jab³kowego? co jkai czas powtarzac zabieg??
karuka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:05   #3521
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez karuka Poka¿ wiadomo¶æ
kochane rudzielce powiedzcie proszê co z tym octem jab³kowym, od razu po zafarbowaniu w³osów umyæ je roztworem octu jab³kowego? co jkai czas powtarzac zabieg??
Zerknij do mojego blogu tam dok³adnie opisujê p³ukankê z octu, co i kiedy

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gingee Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki, dziêki za odpowied¼ a z Vitalitys te¿ maj± pomarañczowe mixy? Czy mo¿na mieszaæ z inn± firm±? No i te¿ nie jestem pewna ilu % utleniacz do tego...
Vanilka28, u¿ywa³am tych szamponetek, o których piszesz, rzeczywi¶cie kolor wychodzi do¶æ podobny, jednak ju¿ po jednym myciu w³osów kolor blaknie. Byæ mo¿e to wina szamponu, byæ mo¿e znacie jakie¶ które warto poleciæ, by kolorek siê tak szybko nie wyp³uka³? Je¶li ju¿ by³o o tym w tym temacie, to przepraszam
Vitality's ma co¶ takiego jak Art Absolute Pure - bardzo intensywne kolory do ³±czenia z farbami. W zale¿no¶ci jaki efekt chcesz uzyskac s± ró¿ne kolory: gold, red, orange. Ja siê zabieram za orange.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki dla Ciebie i kathy

malo widac , zdjecia strasznie przytlumily kolor 1- delia 2i 3 to lecher (jesli dobrze pamietam to pierwsze zdjecie to lecher 7 rp z kontrastem, drugi 8rtp i kontrast)
£adny stonowany kolor, ale czekam na zdjêcie RB
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 11:31   #3522
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zdjêcia moich w³osów s± w tym po¶cie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2613
To efekt po hennie oraz po kombinowaniu z innymi zió³kami
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:04   #3523
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Lisbeth - jakie ty d³ugie w³osy wyhodowa³a¶, jak ci siê uda³o, jest jaka¶ rada czy to raczej geny?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:09   #3524
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;24845689]Zdjêcia moich w³osów s± w tym po¶cie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2613
To efekt po hennie oraz po kombinowaniu z innymi zió³kami[/QUOTE]
piêkne! Kurcze kolor podobny do tego otrzymanego farb±, zastanawiam siê nad przerzuceniem na hennê
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:51   #3525
lusita
Przyczajenie
 
Avatar lusita
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 26
GG do lusita Send a message via Skype™ to lusita
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny
Pozwolê sobie do³±czyæ do w±tku. Rudzielcem jestem od maja i w ¿yciu tak dobrze siê nie czu³am.
Aktualnie farbujê siê garnierem 100% color, odcieñ 746 czerwona mied¼ (zdjêcia wyciête z jakiej¶ imprezy, ale co¶ tam widaæ ).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tralala.jpg (7,6 KB, 81 za³adowañ)
__________________
when I get sad, I just stop being sad and be awesome instead. true story
Wielkie Zapuszczanie:
24.06.2011- 32cm
15.08.2011- 36cm
15.09.2011- ???
...
cel I: 50cm
I <3 EVANESCENCE
lusita jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:27   #3526
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

meedzik dziekuje, ale kolorek strasznie stlumily zdjecia nawet nie wiem czemu, na komorce wygladal na duzo bardziej ognisty, przeniosiony na maila zupelnie zdechly sie zrobil. nie wiem o co biega
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:19   #3527
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witaj lusita

julianka
- bardzo ³adny kolorek, ale rzeczywi¶cie wyszed³ st³umiony. Mo¿e uda Ci siê zrobiæ lepsz± fotkê na dworzu i wstawiæ kiedy¶?

lisbeth - przepiêkine w³osy masz i wyj±tkowo ³adny kolorek!! Ja jednak gustujê w nieczerwonych i ja¶niejszych, wiêc pozostaje mi farba
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:17   #3528
karuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dzisiaj zafarbowalam wlosy farba vitalitys 8.44 nie mieszalam z 7.44 bo troche sie balam. W³osy wyszly rewelacyjne! dzieki za wszystkie porady. zakocha³am siê w tej farbie. mam nadziejê, ¿e bêdzie siê d³ugo 3ma³! mi³ego weekendu!
karuka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:24   #3529
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A wstawisz fotke?? Zawsze fajnie porównaæ
Dzisiaj by³am u fryca podci±æ koñce i jedna z fryzjerek mia³a na g³owie 8.44 - sporo ciemniejszy ni¿ mój teraz... Fakt, ¿e ona ¶wie¿o po farbie, a ja sp³ukana ju¿ Musze sie zaopatrzyæ w delie
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:37   #3530
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez karuka Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiaj zafarbowalam wlosy farba vitalitys 8.44 nie mieszalam z 7.44 bo troche sie balam. W³osy wyszly rewelacyjne! dzieki za wszystkie porady. zakocha³am siê w tej farbie. mam nadziejê, ¿e bêdzie siê d³ugo 3ma³! mi³ego weekendu!
Superdaj fotkê to porównamy
Ja jutro farbujê, ju¿ wymy³am w³osy z silikonów.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
A wstawisz fotke?? Zawsze fajnie porównaæ
Dzisiaj by³am u fryca podci±æ koñce i jedna z fryzjerek mia³a na g³owie 8.44 - sporo ciemniejszy ni¿ mój teraz... Fakt, ¿e ona ¶wie¿o po farbie, a ja sp³ukana ju¿ Musze sie zaopatrzyæ w delie
Zadowolona, masz sta³± fryzjerkê? Delia teraz na promocji w Rossmannie. Ja od wczoraj ¶piê z zwi±zanymi
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-04 o 18:35 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:40   #3531
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Tak, podcie³a mi dos³ownie 0,5cm i wyrówna³a. Wie, ¿e zapuszczam, wiêc podcina minimalnie
Nie mam sta³ej, do podcinania chodzê do tej, bo tam chodz± moje dzieci. Jednak gdybym chcia³a jak±s wymy¶ln± fryzurê to posz³abym do innej

Z tymi promocjami w rossmannach to ja nie wiem jak jest, ale jak u Was jest w promocji to u mnie zwykle nie...
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:40   #3532
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth - jakie ty d³ugie w³osy wyhodowa³a¶, jak ci siê uda³o, jest jaka¶ rada czy to raczej geny?
Genetycznie moje w³osy s± raczej przeciêtne Mo¿e trochê je wyró¿nia to, ¿e s± bardzo g³adkie. Rosn± wolno, s± raczej cienkie i o przeciêtnej gêsto¶ci. W³a¶ciwie nic specjalnego z nimi nie robiê. ¯adnych chemicznych zabiegów, suszenia, prostowania, krêcenia, stylizacji. Nawet do fryzjera nie chodzê i sama podcinam koñcówki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:23   #3533
aps2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie.
Mam pytanie co do oksydantu. Jestem nowicjuszk± w eksperymentowaniu na w³oskach i proszê o pomoc.
Dwa miesi±ce temu farbowa³am w³oski farb± Artego w salonie bardzo jasny miedziany blond 9.4 - a ¿e moje w³oski by³y jasno br±zowe kolorek wyszed³ ciemny miedziany blond. Pani u¿y³a oksydantu 6%. Kolorek bardzo mi siê podoba³ ale pojawi³y siê ju¿ spore odrosty. Zakupi³am tê sam± farbê a nie wiem czy oksydant musi byæ te¿ artego czy mo¿e byæ Joanny - jest du¿o du¿o tañszy. Proszê o pomoc
aps2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:31   #3534
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;24858205]Genetycznie moje w³osy s± raczej przeciêtne Mo¿e trochê je wyró¿nia to, ¿e s± bardzo g³adkie. Rosn± wolno, s± raczej cienkie i o przeciêtnej gêsto¶ci. W³a¶ciwie nic specjalnego z nimi nie robiê. ¯adnych chemicznych zabiegów, suszenia, prostowania, krêcenia, stylizacji. Nawet do fryzjera nie chodzê i sama podcinam koñcówki.[/QUOTE]

i to jest sekret sukcesu chyba, bo dokladnie to samo robila kiedys moja siostra i w 3 lata zapuscila wlosy od ramion do pasa prawie
piekne wlosy

kathy mysle, ze zobaczysz roznice, ja w kazdym razie dostrzeglam, po ilu tygodniach teraz farbujesz?? ja jutro ma m 3 tygodnie od farby i kolor jest bardzo ok, zniknela czerwien i jest naprawde swietnie.

agusiaki zdrajco!! teraz juz nie mam argumentu, ze Ty tez nie podcinasz koncowek
pstrykne innym aparatem moze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:54   #3535
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy mysle, ze zobaczysz roznice, ja w kazdym razie dostrzeglam, po ilu tygodniach teraz farbujesz?? ja jutro ma m 3 tygodnie od farby i kolor jest bardzo ok, zniknela czerwien i jest naprawde swietnie.
Jutro równe 5 tygodni - chcia³a bym dotrzymaæ do 6 tygodni ale...
ju¿ mam ochotê zafarbowaæ w³oski, odrost 1 cm (nie du¿y)kolor ju¿ siê wyp³uka³, na szczê¶cie nie mam jasnych koñcówek, w tej chwil mam jasny miedziany. Jeszcze siê trochê waham czy tydzieñ nie przetrzymac z Deli±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:11   #3536
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianka - ja d³ugo nie podcina³am ale teraz ju¿ musia³am, bo by³y naprawdê brzydkie koñcówki. Ja niestety u¿ywam prostownicy, nie czêsto, ale jednak i od tego koñce lubi± siê wykruszyæ
Generalnie kusi mnie, ¿eby obci±æ je do ramion, albo na fa³kê Jednak w³osy w miejscu gdzie by³ headlines s± zmêczone - ni to falowane ni proste, takie jakby napuszone. Dlatego je prostujê i ko³o siê zamyka

kathy - dasz radê z deli±. to tylko 7 dni
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:16   #3537
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki no tak jak mnie kusi scinanie, jak lekko cieniuje to zawsze mam wizje siebie z burza fal, dluzsze z tylu, krotsze z przodu, z grzyweczka w stylu BB, a potem - coz zapomne podkrecic i chodze z plaskimi zalujac, ze nie scielam na ta V-ke

kathy dasz rade (no chba, ze w tygodniu masz jakies wazne spotkanie np) w sumie moja rada to hipokryzja skoro sama maks 4 tgodnie wytrzymalam:brzy dal:
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:19   #3538
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja na fa³kê chodzi³am przez kilka lat, tyle, ¿e mia³am czekoladowe w³osy wtedy. Mega wygodna fryzurka, do pracy jak znalaz³

W awatarku te¿ mam fa³kê, tylko ju¿ nieco odro¶niêt±
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:42   #3539
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki bylam przekonana, ze scinam dopoki nie kupilam ostatnio pianki sayossa. wybor totalnie nie poprzedzony zadnymi recenzjami ani niczm takim, po prostu w rossmanie sie spieszylam i ta jako pierwsza nie musiala byc stosowana z suszarka i szczotka. zawsze za dlugo spie albo modeluje wieczorem ( z powodu wymienionego wyzej) wiec zadne kosmetyki nie zdawaly egzaminu i mialam wiecznie plaskie wlosy. po tej piance mialam uniesione wlosy przez 2 dni (to cud odkad zaczely sie przetluszczac). i teraz sie zastanawiam co dalej
mialam dzisiaj w rekach serum z a+e , ale to silikony wrrr
ps. w avatarku sliczne zdjecie

kathy jak, farbowalas???
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:12   #3540
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,
Jeszcze nie farbowa³am, ale siê zastanawiam? W sumie za tydzieñ ,,Walentynki,, wiêc mo¿e jeszcze poczekam, nie wiem....z drugiej strony mam ju¿ w³osy przygotowane i oczyszczone.
Zim± zawsze bardziej w³osy siê przet³uszczaj±, takim moim sprawdzonym sposobem na przet³uszczaj±ce w³osy tu¿ przy skórze (czasami nieprzyjemny zapach) jest ,,Dermaglin,, maska z glinki, bardzo skuteczna. Ja kupujê w saszetkach - poniewa¿ 1 saszetka w zupe³no¶ci mi wystarcza. U¿ywam tylko przy skórze
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ory-glowy.html

Napisz dok³adnie jak nazywa siê pianka.
Serum a+e Biovax zawiera w miarê przyzwoite silikony tzn zmywalne ³agodnymi detergentami.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-05 o 10:20 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.