Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-06, 21:36   #4111
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez looska Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie dobry pomys³ z 3% na ca³e. Zamówiê w poniedzia³ek produkty, jak dojd± w pi±tek to ufarbujê i hmm w poniedzia³ek rano mog³abym zrobiæ zdjêcia . Przy czym nie nastawiam siê na cudo, bo to bêdzie pierwsze farbowanie (teraz jestem pewna, ¿e zostanê przy rudo¶ciach na d³ugi czas).

Ojj, marzy mi siê mieæ ju¿ normalny kolor na g³owie. Chcia³am zej¶æ do ciemnego blondu, decyzjê o czerwonym blondzie podjê³am u fryzjera spontanicznie i zakocha³am siê. Przez pierwsze kilka dni kolor naprawdê fajnie wygl±da³ (pomijaj±c nierówno¶ci, które teraz szczególnie mocno widaæ). Z moj± jasn± cerê lepiej mi w ja¶niejszych w³osach. Na zdjêciach w ciemnym br±zie wygl±dam hmm jak pos±g , w³osy dominowa³y nad cer±.
Kolor bêdzie ciemny - wiêc nie wiem czy siê dobrze zrozumia³y¶my. Który odcieñ wybra³a¶?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:37   #4112
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny pyta³y¶cie o od¿wyki drogeryjne, ja nie z watku ale ¶ledzê Was ca³y czas
Z fajnych drogeryjnych o dobrym sk³adzie mogê Wam poleciæ
-Herbal niebieska nawil¿enie po brzegi
-Gliss Kur 7 olejków taka zó³ta
-Isana Rossmann z olejkiem z babassu
-Nivea Pure Casmhmere albo Diamonds

A z szamponów to Gliss Kur czerwony z diamenikiem, bez silikonów, z mikrokryszta³kami, nab³yszcza w³oski.

Tyle ¿e ja mam do¶æ suche w³osy a Wy tu macie piêkne wiêc nie wiem czy tez takich nawil¿aj±cych od¿ywek szukacie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:47   #4113
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy579 - Wiem, ¿e ciemny, wa¿ne, ¿e rudy . Widzia³am paletê Vitalitys. Kolor i tak bêdzie ja¶niejszy od br±zów sprzed mojej dekoloryzacji. Mam ciemn± oprawê oczu i oczy te¿ bardzo ciemne, ciemny rudy powinien pasowaæ.

Proponowa³a¶ 6,4 od Art Absolute. Z pianki do prepigmentacji w ofercie znalaz³am mied¼ (o ile ona w ogóle bêdzie mia³a wp³yw na kolor, w koñcu przykryjê j± farb±).

Edytowane przez looska
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:48 Powód: literówka
looska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:58   #4114
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Wracam ze szko³y a tu prosze, coraz wiecej rudych

Kathy ale pojecha³as z tym farbowaniem, w glowie sie nie miesci co tez mozna wymyslic

Znalaz³am cos takiego Kathy co myslisz o tym sk³adzie szamponu do rudych?

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
¦rodki myj±ce, rumianek który mo¿e rozja¶nic nadaj±c z³oty odcieñ oczywi¶cie przy d³u¿szym stosowaniu, ekstrakt z cytrusów który domknie ³uskê, kwasy owocowe te¿ siê do tego przyczyni±..., alkohol niepotrzebny moim zdaniem ale za to daleko w sk³adzie, panthenol nawil¿y, dzia³a przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji naskórka. Do farbowanych bêdzie siê nadawa³ poniewa¿ nie zawiera olei oraz domyka ³uskê.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez looska Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy579 - Wiem, ¿e ciemny, wa¿ne, ¿e rudy . Widzia³am paletê Vitalitys. Kolor i tak bêdzie ja¶niejszy od br±zów sprzed mojej dekoloryzacji. Mam ciemn± oprawê oczu i oczy te¿ bardzo ciemne, ciemny rudy powinien pasowaæ.

Proponowa³a¶ 6,4 od Art Absolute. Z pianki do prepigmentacji w ofercie znalaz³am mied¼ (o ile ona w ogóle bêdzie mia³a wp³yw na kolor, w koñcu przykryjê j± farb±).
To super ¿e widzidzia³a¶ 6.4. Mied¼ ,,art color mousse,, - bêdzie dobra - tylko musisz siê ¶cis³o trzymac instrukcji.

Dobrej nocy dziewczyny, jutro mam pobudkê 6:20
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 22:00
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 06:55   #4115
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie

Stara wesja osmo w pojemniku
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...epair-Mask.htm
nowa jest unowocze¶niona i bez parabenów w tubie - du¿o lepsza, a u¿ywa³am dwie. Lubiê j± te¿ za to ¿e zawiera sk³adnik który opó¼nia przet³uszczenie skalpu i oto ona:
http://www.sklep.osmoikon.pl/?147,os...air-mask-250ml

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Widzê ¿e osmo ma te¿ maski po koloryzacji w hurtowni maj± t± seriê - jutro zajrzê na sk³ad.
Zajrzyj i daj nam tutaj znaæ
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pyta³y¶cie o od¿wyki drogeryjne, ja nie z watku ale ¶ledzê Was ca³y czas
Z fajnych drogeryjnych o dobrym sk³adzie mogê Wam poleciæ
-Herbal niebieska nawil¿enie po brzegi
-Gliss Kur 7 olejków taka zó³ta
-Isana Rossmann z olejkiem z babassu
-Nivea Pure Casmhmere albo Diamonds
Ten Gliss kur pewnie nie do rudych siê nadajê,bo juz w nazwie ma 7 olejkówi ta rossmnowska chyba te¿
Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
Moni@ to napisz co to za szampon?

Kathy a napisz mi proszê czy lepszy by³by ten sk³adowo do rudych czy ten dove co go Ty u¿ywasz?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:10   #4116
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
¦rodki myj±ce, rumianek który mo¿e rozja¶nic nadaj±c z³oty odcieñ oczywi¶cie przy d³u¿szym stosowaniu, ekstrakt z cytrusów który domknie ³uskê, kwasy owocowe te¿ siê do tego przyczyni±..., alkohol niepotrzebny moim zdaniem ale za to daleko w sk³adzie, panthenol nawil¿y, dzia³a przeciwzapalnie, przyspiesza procesy regeneracji naskórka. Do farbowanych bêdzie siê nadawa³ poniewa¿ nie zawiera olei oraz domyka ³uskê.
Dziekuje
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:14   #4117
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny przypomnia³a mi siê jeszcze jedna rzecz, o któr± chcia³am zapytaæ. Mianowicie, macie jakie¶ swoje sposoby na odmierzanie ilo¶ci farby? Czy robicie to "na oko"? Bo cholera pó³ tubki to jeszcze sobie wycisnê, ale jak mia³am daæ po 25 ml z ka¿dej tuby ¿eby razem mieæ 50 ml to ju¿ mia³am w±tpliwo¶ci, nie mówi±c o sytuacji (która pewnie te¿ mnie kiedy¶ spotka ) gdzie chcia³abym mieszaæ 3 kolory....? Bêdê wdziêczna za wszystkie rady

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:15
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 11:15   #4118
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ to napisz co to za szampon?
Wiesz anakazar, uzywam kosmetyków Alverde, niektore dosc dobrze oceniane na KWC i widze w katalogu ze maja

SZAMPON DO W£OSÓW RUDYCH
Z EKSTRAKTEM Z MALINY.
ALVERDE SHAMPOO BEZ SILIKONU I SLS


i tak mysle czy bedzie dobry

Na allegro jest po 12z³ to nie taki pieni±dz

Kosmetyki firmy ALVERDE produkowane s± wy³±cznie na bazie ro¶linnej bez ¶rodków konserwuj±cych i sztucznych barwników
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg alverde.jpg (17,9 KB, 15 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:58   #4119
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina nie latwiej kupic miarke?? po co sie meczyc?? ja odmierzam miara i po problemi. moja jest w shakerze, troche prymitywny model, w ksztalcie jaja, ale dziala dobrze. polecam, placilam niewiele pare lat temu i mimo wielu upadkow jest ok

kathy tak kombinujesz z tymi wlosami, ze masakra

Moni@ wyglada ciekawie, a za taka cene mozna probowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 12:04   #4120
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Melina nie latwiej kupic miarke?? po co sie meczyc?? ja odmierzam miara i po problemi. moja jest w shakerze, troche prymitywny model, w ksztalcie jaja, ale dziala dobrze. polecam, placilam niewiele pare lat temu i mimo wielu upadkow jest ok

kathy tak kombinujesz z tymi wlosami, ze masakra

Moni@ wyglada ciekawie, a za taka cene mozna probowac
A gdzie mogê kupiæ tak± miarkê? Mówisz o takiej spo¿ywczej? Bo mam jak±¶ tak± w formie kubka przy mikserze czy czym¶ takim, ale nie bardzo sobie wyobra¿am odmierzanie tym czego¶ o konsystencji farby...
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 12:18   #4121
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

bez problemu w sklepie z art fryzjerskimi, za taka mala typowo moja siostra placila niedawno chyba 5 zl
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 12:31   #4122
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
bez problemu w sklepie z art fryzjerskimi, za taka mala typowo moja siostra placila niedawno chyba 5 zl
Aaaaa to zmienia postaæ rzeczy Dziêki! Jutro wybieram siê po od¿ywkê Chantala to zapytam
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 12:54   #4123
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Do w³osów miedzianych i czerwonych kosmetyki ma firma CeCe. http://www.kalamis.pl/search.php Jedyna rzecz które mi siê nie podoba to ¿e stosuj±c te kosmetyki trzeba u¿ywaæ rêkawiczek ochronnych bo barwi± rêce a pewnie i nawet ubranie.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:12   #4124
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja znowu po pro¶bie do do¶wiadczonych w rudo¶ciach i maj±cych oko do kolorów. Dziewczyny wklejcie mi proszê jak±¶ fotkê czyich¶ rudych w³osów, ktore mog³yby odpowiadaæ kolorowi 6/4. Bo wujek gógl mi oferuje same próbniki, wiem jak to wygl±da na palecie, ale zawsze lepsze wyobra¿enie o kolorze daje mo¿liwo¶æ zobaczenia go na czyim¶ czerepie
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:04   #4125
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ajjj... pomalowa³am henn± khadi naturaln±, niewielki efekt je¶li chodzi o ró¿nicê, bo oszczêdnie rozrabia³am. Poza tym, koñcówki pozosta³y takie jakie s± od czasów czarnego palettu, tzn odrosty stanowi±ce ju¿ na szczê¶cie tylko 10% moich w³osów. ni ¶cinam, lubiê je!
pokazaæ jakie¶ zdjêcie?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:06
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:15   #4126
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka¿ wiadomo¶æ
Ajjj... pomalowa³am henn± khadi naturaln±, niewielki efekt je¶li chodzi o ró¿nicê, bo oszczêdnie rozrabia³am. Poza tym, koñcówki pozosta³y takie jakie s± od czasów czarnego palettu, tzn odrosty stanowi±ce ju¿ na szczê¶cie tylko 10% moich w³osów. ni ¶cinam, lubiê je!
pokazaæ jakie¶ zdjêcie?
No ba! Zdjêcia pogl±dowe zawsze w cenie
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:39   #4127
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ankazar
sk³adowo lepszy od Moni@

melina
probówkê mam od paru lat, kupiona w fryzjerskim.
miszona
je¶li to ce-ce mied¼ butelka z pompk± to u¿ywam a ona nie brudzi r±k.

By³am dzisiaj w Rossmannie i ku mojemu zdziwieniu s± ju¿ dostêpne naturalne szampony (2 rodzaje) z Alterra do suchych i matowych w³osów - sk³ady fajne. Ta do suchych bez olei natomiast do matowych z olejami - i w³a¶nie t± kupi³am, czekam na od¿ywki.
W sklepie fryzjerskim wpad³am i w oko Osmo do farbowanych - dlaczego - w miarê przyzwoity sk³ad i cena, jak wypróbujê to dam znac. A chyba zaraz umyjê w³osy bo mam puch od klimatyzacji
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:40
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:51   #4128
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

U mnie bardzo skromny odcieñ rudo¶ci, bardziej jestem br±zowa gdy nie pada dobre ¶wiat³o. Ale na zdjêciach uchwyci³am nieco efektu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (63,1 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0983.jpg (59,0 KB, 130 za³adowañ)
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:17   #4129
Nusiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie te farby? Kurczê lata³am dzisiaj po ca³ym mie¶cie i nic nie mog³am znale¼æ. Chyba zostaje mi kupiæ gdzie¶ w sieci. ; |
Ratujcie. ; /
__________________
Pawe³ko ;* - 13.04.2009 r.
a w powietrzu czuæ zarêczyny

Kiedy mówi± mi: "nie zrobisz tego"
ja odwracam siê i odpowiadam
"nie? no to k*rwa patrz!"
Nusiaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 19:21   #4130
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie bardzo skromny odcieñ rudo¶ci, bardziej jestem br±zowa gdy nie pada dobre ¶wiat³o. Ale na zdjêciach uchwyci³am nieco efektu
Jakie d³ugie i ³adne
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:31   #4131
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina miarki to dobra rzecz, 6.4 nie jestem pewna jak wyglada na zywo, ale moze wygladac jak jedyne zjdecie w moim blogu czasem, tak go sobie wyobrazam na zywo ( na ile monitor pokazuje)

kathy zamien puch na oklaply kask po klimie

sylvia doll ladne masz wlosy

a ja sobie pofarbowalam bez prepigmentacji, ostatni raz tak samo bo sie zapomnialam a prepigmentacja to mi sie przypomniala jak doszlam do czubka glowy. na szczescie wlosy porzadnie oczyszczone, po farbowaniu zakwaszone. kolor ja zwykle blyska czerwienia , ale jeszcze nie widzialam suchych jeszcze hrzywka, brwi i finito padam z nog
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:17   #4132
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna
umy³am w³osy mimo tego ¿e 2 dni po farbowaniu nie powinnam tego robic - ale czu³am wielk± potrzebê, oprócz klimatyzacji przyczyni³o siê jeszcze wiele innych czynników, - umy³am isan± babassu, potem osmo do farbowanych, od¿ywka bez sp³ukiwania i krem do loków (nie¼le na³adowa³am) - ale w efekcie l¶ni±ce rude spirale. Co do samej od¿ywki Osmo do koloru - to dziwna sprawa poniewa¿ od¿ywka przypomina konsystencj± szampon...ale bardzo fajnie zmiêkcza w³oski, wyg³adza ³uskê - trochê farby polecia³o, ale niestety widocznie tak musi byc - niestety chyba nie ma takiej od¿ywki która zatrzyma³a by ten proces. Ogólnie jestem zadowolona bo wyg³adza, a nie obci±¿a i fajnie nawil¿a. Nie zauwa¿y³am ¿eby kolor siê zmieni³. Farbowa³a¶ ca³e w³osy? czy koñce na 10 min?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-07 o 21:19
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:47   #4133
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja znowu po pro¶bie do do¶wiadczonych w rudo¶ciach i maj±cych oko do kolorów. Dziewczyny wklejcie mi proszê jak±¶ fotkê czyich¶ rudych w³osów, ktore mog³yby odpowiadaæ kolorowi 6/4. Bo wujek gógl mi oferuje same próbniki, wiem jak to wygl±da na palecie, ale zawsze lepsze wyobra¿enie o kolorze daje mo¿liwo¶æ zobaczenia go na czyim¶ czerepie
Znalaz³am tak± pani± i wydaje mi siê, ¿e to mniej wiêcej taki kolor. Mo¿e kto¶ mnie poprawi je¶li siê mylê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Sara Rue 2.jpg (70,7 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Sara-Rue.jpg (26,9 KB, 42 za³adowañ)
looska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-08, 19:17   #4134
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny jako, ¿e jeste¶cie bardzo obeznane w tym temacie, proszê was o pomoc! Chcia³abym osi±gn±æ taki kolor, jak na za³±czonym zdjêciu. Jako, ¿e nigdy nie mia³am z takimi kolorami do czynienia, chcia³abym najpierw spróbowaæ zafarbowaæ szamponem koloryzuj±cym. Jak my¶licie jaki szampon da mi taki odcieñ? Mój wyj¶ciowy kolor to ¶redni blond. Z góry dziêkujê za odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lukowa.jpg (44,4 KB, 50 za³adowañ)
__________________
Dziewczyna, która opanowa³a mechaniczn± skrzyniê biegów, poradzi sobie w ¿yciu.
Trusmilk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-08, 19:36   #4135
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jako, ¿e jeste¶cie bardzo obeznane w tym temacie, proszê was o pomoc! Chcia³abym osi±gn±æ taki kolor, jak na za³±czonym zdjêciu. Jako, ¿e nigdy nie mia³am z takimi kolorami do czynienia, chcia³abym najpierw spróbowaæ zafarbowaæ szamponem koloryzuj±cym. Jak my¶licie jaki szampon da mi taki odcieñ? Mój wyj¶ciowy kolor to ¶redni blond. Z góry dziêkujê za odpowied¼
Ja wkleja³am tu kiedy¶ tê fotkê i na moje (i chyba nie tylko moje oko, bo która¶ z dziewcz±t komentowa³a ten kolor) jest to po³±czenie czerwieni i mahoniu. Niestety szamponetek nie u¿ywam, wiêc tu nie pomogê.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-08, 20:58   #4136
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wkleja³am tu kiedy¶ tê fotkê i na moje (i chyba nie tylko moje oko, bo która¶ z dziewcz±t komentowa³a ten kolor) jest to po³±czenie czerwieni i mahoniu. Niestety szamponetek nie u¿ywam, wiêc tu nie pomogê.
Wiem, w³a¶nie z Twojego postu zaczerpnê³am zdjêcie Bojê siê farby, bo mo¿e mi byæ ¼le w tym kolorze, a szampon siê zawsze wyp³ucze.
__________________
Dziewczyna, która opanowa³a mechaniczn± skrzyniê biegów, poradzi sobie w ¿yciu.
Trusmilk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:32   #4137
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A ja jednak nie zdecydowa³am siê na zafarbowanie w³osów L'Oreal Luo Color. Co prawda farba ju¿ zamówiona i op³acona ale stwierdzi³am ¿e kolor który kupi³am jest za bardzo marchewkowy i po co niszczyæ dodatkowym farbowaniem w³osy. Dlatego te¿ dzisiaj na swoje blond krótkie w³osiska na³o¿y³am zwyk³± drogeryjn± farbê za ca³e 9 z³ - Garnier Color Naturals 6.46 czerwieñ miedziana. Jestem zadowolona z efektu koñcowego mimo i¿ wygl±dam o 5 lat starzej Jeszcze nie wiem jak wygl±daj± w³osy w ¶wietle dziennym bo farbowa³am wieczorem.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 09:43   #4138
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny mogê na tydzieñ przed farbowaniem mazn±æ w³osy szamponetk± czy sobie darowaæ?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 10:44   #4139
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mogê na tydzieñ przed farbowaniem mazn±æ w³osy szamponetk± czy sobie darowaæ?
Jak najbardziej -farba po szamponetkach jeszcze ladniej wychodzi (taka ma prepigmentacja light)

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
A ja jednak nie zdecydowa³am siê na zafarbowanie w³osów L'Oreal Luo Color. Co prawda farba ju¿ zamówiona i op³acona ale stwierdzi³am ¿e kolor który kupi³am jest za bardzo marchewkowy i po co niszczyæ dodatkowym farbowaniem w³osy. Dlatego te¿ dzisiaj na swoje blond krótkie w³osiska na³o¿y³am zwyk³± drogeryjn± farbê za ca³e 9 z³ - Garnier Color Naturals 6.46 czerwieñ miedziana. Jestem zadowolona z efektu koñcowego mimo i¿ wygl±dam o 5 lat starzej Jeszcze nie wiem jak wygl±daj± w³osy w ¶wietle dziennym bo farbowa³am wieczorem.
Marchewka i tak szybko by siê wyp³uka³a, daj fotkê?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-09, 10:51   #4140
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Marchewka i tak szybko by siê wyp³uka³a, daj fotkê?
Bêdê mog³a dopiero za kilka dni bo teraz nie ma mi kto zrobiæ zdjêæ.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.