Inglot cz. II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 09:24   #2221
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:

Powiedzcie coś więcej o lip paintach, nie znane mi to zjawisko ;>
Dołączam się do prośby u mnie Pani na wyspie powiedziała, że nie mają ich w sprzedaży;/ ale jak będzie trzeba to się gdzieś po nie wybiorę
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 10:38   #2222
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, na jakimś wątku (nie pamiętam na jakim), wyczytałam, że któraś z wizażanek kupowała w Inglocie pas na pędzle i przy zakupie dwóch dowolnych produktów cena za pas wyniosła 20zł zamiast 80zł.

Czy któraś z was orientuje się w tej kwestii na tyle, by potwierdzić lub zdementować plotkę? ;d
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 11:21   #2223
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Pacynką nakładają się lepiej, niż pędzlami


Powiedzcie coś więcej o lip paintach, nie znane mi to zjawisko ;>


Dla mnie lip painty to coś pomiędzy błyszczykiem a szminką. Nie wiem jak wrażenia innych. Myślałam o kupnie, ale za 30zł chyba wolę kupić szminkę i nie babrać się w słoiczku palcami, albo myśleć żeby zapakować pędzelek do malowania ust.
Ogólnie wyglądają ładnie, ale inne rzeczy też wyglądają ładnie, a są wygodniejsze w użyciu.


Było pytanie o pasy, to ja się spytam ogólnie o produkty, które można kupić taniej.
Miałam proponowane ostatnio i skorzystałam parę razy z kupna produktów za pół ceny (np. płyn do demakijażu, chusteczki do demakijażu, bibułki matujące itp). Pytanie moje jest takie: czy to jest tylko taka okazja przez jakiś czas, czy jest to coś stałego w Inglocie? I jak to dokładnie działa? Po prostu do zakupu innego przedmiotu można dobrać coś za pół ceny, czy zależy to od wysokości zakupów, czy można wziąć na raz tylko jedną rzecz czy jak?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 11:35   #2224
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dla mnie lip painty to coś pomiędzy błyszczykiem a szminką. Nie wiem jak wrażenia innych. Myślałam o kupnie, ale za 30zł chyba wolę kupić szminkę i nie babrać się w słoiczku palcami, albo myśleć żeby zapakować pędzelek do malowania ust.
Ogólnie wyglądają ładnie, ale inne rzeczy też wyglądają ładnie, a są wygodniejsze w użyciu.


Było pytanie o pasy, to ja się spytam ogólnie o produkty, które można kupić taniej.
Miałam proponowane ostatnio i skorzystałam parę razy z kupna produktów za pół ceny (np. płyn do demakijażu, chusteczki do demakijażu, bibułki matujące itp). Pytanie moje jest takie: czy to jest tylko taka okazja przez jakiś czas, czy jest to coś stałego w Inglocie? I jak to dokładnie działa? Po prostu do zakupu innego przedmiotu można dobrać coś za pół ceny, czy zależy to od wysokości zakupów, czy można wziąć na raz tylko jedną rzecz czy jak?
Inglot ma kilka produktów, które przy zakupie innej dowolnej rzeczy można kupić taniej. Są to raczej stałe promocje, chociaż nie wiem dlaczego nigdy nie widziałam informacji o nich ogólnodostępnej, panie promują tylko te chusteczki, bibułki i inne produkty stojące aktualnie przy kasie. No i trzeba mieć też szczęście, żeby nieświadomie kupując taki produkt objęty promocją, trafić na miłą i rozgarniętą panią, która poinformuje nas o możliwości tańszego zakupu.

Z tych stałych ofert (oprócz wspomnianych wcześniej bibułek i chusteczek, swoją drogą bibułki matujące za połowę ceny są warte uwagi) na pewno jest baza pod cienie za 19zł zamiast 30-kilku, ale raczej nie jest ona lepsza od chociażby KOBO, która w regularnej cenie kosztuje 15, czy 16zł, chociaż swojego czasu używałam bazy Inglota jako korektora.

Must have to grzebyczek do rzęs (tzn jeśli komuś nie plączą się rzęsy to jest to raczej zbędny gadżet), który regularnie kosztuje bodajże 16zł. W promocji można go dostać za 8zł.


Edit: Promocja nie zależy od wysokości kwoty jaką wydamy. Dowolny produkt uprawnia cię do zniżki, możesz kupić cień we wkładzie paluszek za 8zł (nie wiem czy jest w Inglocie coś tańszego nie wliczając promocji ? :p) Nie wiem czy możesz wziąć kilka produktów, bo nigdy nie kupowałam na zapas, ale wydaje mi się że kupując produkt przeceniony 50% (chodzi o te, które mają już tylko 6miesięcy przydatności), możesz wybrać sobie również coś ze stałej promocji.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-07-11 o 11:41
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:21   #2225
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jakimś wątku (nie pamiętam na jakim), wyczytałam, że któraś z wizażanek kupowała w Inglocie pas na pędzle i przy zakupie dwóch dowolnych produktów cena za pas wyniosła 20zł zamiast 80zł.

Czy któraś z was orientuje się w tej kwestii na tyle, by potwierdzić lub zdementować plotkę? ;d
Będę dzisiaj pod wieczór w Inglocie, więc o ile do tego czasu nie pojawi się odpowiedź na to pytanie, to zapytam i dam znać
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:33   #2226
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Będę dzisiaj pod wieczór w Inglocie, więc o ile do tego czasu nie pojawi się odpowiedź na to pytanie, to zapytam i dam znać
Dzięki wielkie.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:36   #2227
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Drozja - u mnie na wyspie ta baza już od dawna nie jest w tej 'stałej' promocji przy zakupie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 12:43   #2228
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Drozja - u mnie na wyspie ta baza już od dawna nie jest w tej 'stałej' promocji przy zakupie
A no całkiem możliwe, że co jakiś czas zmieniają te 'stałe' promocje.
Ale to nie zmienia faktu, że była i to bardzo długo, bo ja ją kupowałam jakieś dwa lata temu, a bodajże z miesiąc temu była na tym właśnie wątku dyskusja o bazach i jak wspomniałam o 'stałej' promocji, to któraś z wizażanek potwierdziła, że cały czas są. Więc jeśli coś jest "w promocji" ponad dwa lata, to na tej podstawie pozwalam sobie twierdzić, że są to promocje raczej stałe niż niestałe, chociaż wiadomo, kiedyś się musi skończyć, bo co to by była za promocja.
Nie wiem od czego to zależy.

Ale chętnie się dowiem czy jakieś jeszcze produkty mają w promocjach, bo chusteczki i bibułki proponowane przy każdych zakupach (czyli średnio dwa razy w tygodniu), już mnie znudziły.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-07-11 o 12:45
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:57   #2229
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Chyba stała się rzecz straszna mój najukochańszy pędzelek do eyelinera chyba się rozpadł malowałam sobie nim dziś rano piękną kreseczkę. Chciałam odłożyć na półkę w łazience micela i upadł mi na kafelki ów pędzelek, ale włosiem centralnie na kafelki Włosie zaczęło odstawać, ale uprałam go szybko i zostawiłam do wyschnięcia. Teraz patrzę a on owszem jest suchy, ale włosie mu sterczy z jednej strony Buuuuuuuu co mogę z tym zrobić?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 13:48   #2230
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Chyba stała się rzecz straszna mój najukochańszy pędzelek do eyelinera chyba się rozpadł malowałam sobie nim dziś rano piękną kreseczkę. Chciałam odłożyć na półkę w łazience micela i upadł mi na kafelki ów pędzelek, ale włosiem centralnie na kafelki Włosie zaczęło odstawać, ale uprałam go szybko i zostawiłam do wyschnięcia. Teraz patrzę a on owszem jest suchy, ale włosie mu sterczy z jednej strony Buuuuuuuu co mogę z tym zrobić?
Wypierz jeszcze raz i taki mokry obwiąż nitką. Jak wyschnie to zachowa swój kształt
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 14:13   #2231
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
A no całkiem możliwe, że co jakiś czas zmieniają te 'stałe' promocje.
Ale to nie zmienia faktu, że była i to bardzo długo, bo ja ją kupowałam jakieś dwa lata temu, a bodajże z miesiąc temu była na tym właśnie wątku dyskusja o bazach i jak wspomniałam o 'stałej' promocji, to któraś z wizażanek potwierdziła, że cały czas są. Więc jeśli coś jest "w promocji" ponad dwa lata, to na tej podstawie pozwalam sobie twierdzić, że są to promocje raczej stałe niż niestałe, chociaż wiadomo, kiedyś się musi skończyć, bo co to by była za promocja.
Nie wiem od czego to zależy.

Ale chętnie się dowiem czy jakieś jeszcze produkty mają w promocjach, bo chusteczki i bibułki proponowane przy każdych zakupach (czyli średnio dwa razy w tygodniu), już mnie znudziły.

Mnie też wydaje się, że ta baza to stała promocja Jakieś 3 tygodnie temu kupowałam cień 423 i proponowano mi w promocjach m. in. bazę, która notabene była tak okropnie zmacana, że produkt wylewał się daleko poza opakowanie blee...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 16:55   #2232
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Też mam jednego lip painta, używam go niemal codziennie, a ubytek znikomy
Jaki nr Tobie się spodobał?
Spodobało się kilka A najbardziej przyciągnęła moją uwagę- jak zwykle- ciemna czerwień z malinową nutą, w każdym razie tak to wyglądało w sztucznym świetle. Zrobiłam małą próbę na skórze i bardzo mi się spodobał ten efekt lśniących jak lakier ust Nie wiem, czy ilość odcieni zależy od stoiska? Widziałam ok. 10 kolorów, a wydawało mi się, że jest ich więcej w ofercie Prędzej czy później pewnie któryś będzie mój, na razie staram się myśleć rozsądnie
A do cienia wybrałam sobie bibułki matujące; jeszcze nie używałam, ale od dawna miałam ten zakup w planach, także to dobra cenowo okazja.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:06   #2233
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Właśnie się dowiedziałam że będę mieć 36h praktyk w salonie Inglota
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:08   #2234
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

też bym tak chciała
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:12   #2235
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam że będę mieć 36h praktyk w salonie Inglota
Postaraj się dowiedzieć co z tymi tęczowymi cieniami
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 21:48   #2236
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Piękna, nowa wyspa u nas
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 01:48   #2237
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Chyba stała się rzecz straszna mój najukochańszy pędzelek do eyelinera chyba się rozpadł malowałam sobie nim dziś rano piękną kreseczkę. Chciałam odłożyć na półkę w łazience micela i upadł mi na kafelki ów pędzelek, ale włosiem centralnie na kafelki Włosie zaczęło odstawać, ale uprałam go szybko i zostawiłam do wyschnięcia. Teraz patrzę a on owszem jest suchy, ale włosie mu sterczy z jednej strony Buuuuuuuu co mogę z tym zrobić?
Spróbuj go wybiałkować.
Zamocz go w białku kurzym, tak, żeby dobrze nim nasiąkł, odciśnij nadmiar, ułóż w porządany kształt i zostaw na noc do wyschnięcia. Następnego dnia delkatnie go umyj, ułóż i znów niech wyschnie, potem powinno być już dobrze.
Tak się robi m.in. z pędzlami do akrylu jeśli im się zaczną rozchodzić włosy, więc powinno podziałać także i na makijażowe
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 08:49   #2238
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Spróbuj go wybiałkować.
Zamocz go w białku kurzym, tak, żeby dobrze nim nasiąkł, odciśnij nadmiar, ułóż w porządany kształt i zostaw na noc do wyschnięcia. Następnego dnia delkatnie go umyj, ułóż i znów niech wyschnie, potem powinno być już dobrze.
Tak się robi m.in. z pędzlami do akrylu jeśli im się zaczną rozchodzić włosy, więc powinno podziałać także i na makijażowe
Spróbuje niestety sposób gooosienki nie podziałał owszem włoski sterczą mniej, ale jednak sterczą
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:59   #2239
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Spróbuje niestety sposób gooosienki nie podziałał owszem włoski sterczą mniej, ale jednak sterczą
Daj znać czy pomogło
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 14:04   #2240
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Postaraj się dowiedzieć co z tymi tęczowymi cieniami
Postaram, tylko że mam je dopiero w listopadzie najpierw muszę dokończyć kurs

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Spróbuje niestety sposób gooosienki nie podziałał owszem włoski sterczą mniej, ale jednak sterczą
Kurcze, przykro mi
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:20   #2241
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kurcze, przykro mi
Nic się nie stało, może akurat na Twój pędzelek ten sposób podziałał, a może był mniej uszkodzony. Dziś jak wrócę z pracy to od zrobię mu tą kąpiel białkową, może się uda
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:44   #2242
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, może akurat na Twój pędzelek ten sposób podziałał, a może był mniej uszkodzony. Dziś jak wrócę z pracy to od zrobię mu tą kąpiel białkową, może się uda
Ja swoj baaardzo mocno obwiązałam, a może włosie było inne? Bo do linera chyba jest syntetyczne a nie naturalne, a mój był naturalny.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:00   #2243
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja swoj baaardzo mocno obwiązałam, a może włosie było inne? Bo do linera chyba jest syntetyczne a nie naturalne, a mój był naturalny.
No ja mam ten 23T i on ma włosie syntetyczne, pewno dlatego nie pomogło
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:49   #2244
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Będę dzisiaj pod wieczór w Inglocie, więc o ile do tego czasu nie pojawi się odpowiedź na to pytanie, to zapytam i dam znać
Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie.
Niestety, dowiedziałam się, że cena tego pasa jest niezmienna i nie ma na niego promocji.

Za to tęcze mają się pojawić w polskich Inglotach pod koniec września
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:51   #2245
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Inglot cz. II

Co do pasa, to potwierdzam U mnie w Inglocie, również nie słyszeli o żadnej promocji na pasy. W ogóle u mnie są na zamówienie a cena w zależności od materiału.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:17   #2246
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Hmm...ja widziałam te nowe wkłady i nie wiem, jakoś tak nic mnie nie zachwyciło. Ładne są, ale żeby wykupić wszystkie, to raczej nie. Mam wrażenie, że dużo z tych kolorów znikłoby mi na powiece...ciężko w sumie powiedzieć po palcowych testach. Muszę zrobić drugie podejście jak będę mieć więcej czasu.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 21:35   #2247
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm...ja widziałam te nowe wkłady i nie wiem, jakoś tak nic mnie nie zachwyciło. Ładne są, ale żeby wykupić wszystkie, to raczej nie. Mam wrażenie, że dużo z tych kolorów znikłoby mi na powiece...ciężko w sumie powiedzieć po palcowych testach. Muszę zrobić drugie podejście jak będę mieć więcej czasu.
I sporo z nich było w starej ofercie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 12:27   #2248
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Heh, no to super.
A w ogóle wkurza mnie w salonach, że nie ma numerków na wierzchu, tylko trzeba wyciągać...niewygodne to, brr.

A masz/macie może ten taki brzoskwiniowy/różowy pastelowy? Nie znam numerków oczywiście, ale chyba do tej 40 były włożone.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:44   #2249
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, potrzebuję dość pilnej pomocy.
Potrzebuję złoty cień, w miarę klasycznie złoty, a nie jakiś z domieszkami innych odcieni - co byście polecały? Znajoma będzie w Inglocie za kilka godzin i może mi kupić, a ja nie wiem o co konkretnie prosić.
Przejrzę sobie Temptalię, ale jeśli macie jakieś typy to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:00   #2250
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję dość pilnej pomocy.
Potrzebuję złoty cień, w miarę klasycznie złoty, a nie jakiś z domieszkami innych odcieni - co byście polecały? Znajoma będzie w Inglocie za kilka godzin i może mi kupić, a ja nie wiem o co konkretnie prosić.
Przejrzę sobie Temptalię, ale jeśli macie jakieś typy to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
111 to bardzo ładne złotko
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.