szpilki Manolo Blahnik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 10:16   #31
Glisten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 317
Dot.: szpilki Manolo Blahnik

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
Jak mówią - uderz w stół
Jesli ktoś całą swoją wizję mody ogranicza do stoiska na bazarze, to nie powinien sie nawet wypowiadac w tych tematach.
Może być swietnym muzykiem, lekarzem, pielegniarka, super człowiekiem, ale nie znawca mody.
Nie ma w tym cienia snobizmu i kompleksów, te wychodzą tylko w Twojej wypowiedzi... i jeszcze brak czytania ze zrozumieniem.
Nie obchodzi mnie kto gdzie sie ubiera, ale jeśli się na czyms nie znamy - nie powinnismy zabierać głosu, bo mozna się jedynie ośmieszyć.
Na modzie się trochę znam, uwielbiam ją, oglądałam większośc modowych seriali, zbierałam zagranczne wydania vogue i harper's bazaar, ksiazki poswiecone tejze tematyce, obserwowalam gwiazdy na przestrzeni lat, bo to moje hobby. Doskonale pamiętam Madonnę w gorsecie Gaultiera, choć miałam wtedy tylko pięć lat.
Nie wypowiadam się natomiast w tematach ekonomii i nie próbuję udawać lekarza, bo się na tym nie znam.
Czytać ze zrozumieniem potrafię. Twoja wypowiedź, a kipi pogardą dla dziewczyn które nie podążają za modą z wybiegów.To, że kto nie zna nazwisk projektantów i nie ubiera się w wyszukane ciuchy które kosztują majątek nie oznacza, że nie ma gustu i nie potrafi ubrać się z klasą.Buty z wieszaka po prostu mi się nie podobają i to że np. kosztują kilka tysięcy i mają metkę znanego projektanta nie czyni ich ładniejszymi.Być może znawczynią mody nie jestem i wcale nie mam aspiracji by nią być, ale czy to oznacza, że nie mam gustu??? Widzę jak dziewczyny zachwycają się tu np. ohydnymi torebkami za ok 1 tyś. zł tylko dlatego, że mają znaną "metkę"-ale wg ciebie to że mi się nie podobają oznacza, że nie powinnam się wypowiadać? Styl i dobry gust to nie to samo co "znanie się na modzie".
Glisten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 10:22   #32
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: szpilki Manolo Blahnik

Cytat:
Napisane przez Glisten Pokaż wiadomość
Czytać ze zrozumieniem potrafię. Twoja wypowiedź, a kipi pogardą dla dziewczyn które nie podążają za modą z wybiegów.To, że kto nie zna nazwisk projektantów i nie ubiera się w wyszukane ciuchy które kosztują majątek nie oznacza, że nie ma gustu i nie potrafi ubrać się z klasą.Buty z wieszaka po prostu mi się nie podobają i to że np. kosztują kilka tysięcy i mają metkę znanego projektanta nie czyni ich ładniejszymi.Być może znawczynią mody nie jestem i wcale nie mam aspiracji by nią być, ale czy to oznacza, że nie mam gustu??? Widzę jak dziewczyny zachwycają się tu np. ohydnymi torebkami za ok 1 tyś. zł tylko dlatego, że mają znaną "metkę"-ale wg ciebie to że mi się nie podobają oznacza, że nie powinnam się wypowiadać? Styl i dobry gust to nie to samo co "znanie się na modzie".
więc obawiam się, że nie masz pojęcia o stylu i dobrym guście, bo przedstawione buty, to klasyka i ponadczasowa elegancja... tylko kolor jest nieco szalony i małe ma znaczenie kto je wyprodukował
mogą być z aldo za 300zl, albo od balmain za 13000zl

Bzdura...

osobiście bym tych butów nie załozyła, bo uważam, że na taką klasyke nie jestem jeszcze gotowa i to przyjdzie z wiekiem, jednak daleko mi od mówienia, że są wiesniackie i mają czuba, a materiał jest gówniany, bo to swiadczy tylko o kompletnym braku wiedzy w danym temacie...

Edytowane przez 201704051536
Czas edycji: 2012-11-05 o 10:28
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:30   #33
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: szpilki Manolo Blahnik

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
więc obawiam się, że nie masz pojęcia o stylu i dobrym guście, bo przedstawione buty, to klasyka i ponadczasowa elegancja... tylko kolor jest nieco szalony i małe ma znaczenie kto je wyprodukował
mogą być z aldo za 300zl, albo od balmain za 13000zl

Bzdura...

osobiście bym tych butów nie załozyła, bo uważam, że na taką klasyke nie jestem jeszcze gotowa i to przyjdzie z wiekiem, jednak daleko mi od mówienia, że są wiesniackie i mają czuba, a materiał jest gówniany, bo to swiadczy tylko o kompletnym braku wiedzy w danym temacie...

nic dodać nic ująć..
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.