po diecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 06:01   #1
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Unhappy

po diecie


hej Wszystkim! Jakiś czas temu po ciągłym oglądniu fashiontv zapragnęłm mieć sylwetkę jak te wszystkie modelki. Narzuciłam na siebie takią dietę (odmawiałam sobie niemal wszystkiego , głodziłam się) że w ciągu niecałych dwuch tygodni spadłam z 54 na 44 kg, i wszystko byłoby ok gdyby nie to że teraz za to surowo płacę zdrowiem. Masakrycznie wypadają mi włosy paznokcie się łamią, cały czas czuje się osłabiona , jestem w ogólnym rozbiciu... poprostu totalny horror. Mam małe pytanie. co zrobić żeby poczuć się lepiej a znów nie przytyć (zachować tą sylwetkę jakiej się dorobiłam)? i jakie robić ćwiczenia żeby przybrać masy w pupie ale nigdzie więcej? z góry dziękuję za wszystkie rady! buziaki i pozdrowienia!
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 07:14   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: po diecie

nie bede "krzyczala", wiesz co zrobilas, i czemu czujesz sie zle fizycznie ...

powoli podnies dostarczane kalorie, chociez nie wiem, czy nie powinnas zrobic tego drastycznie, zeby tym "powoli" nie robic sobie nadal krzywdy. ale jak bedziesz sie ruszac, to unikniesz sytuacji przybrania na wadze.

poza tym WITAMINY, zarowno z owocow i warzyw, jak te z apteki.

a mase przybierzesz w pupie przez cwiczenia silowe, nie wyobrazam sobie innego sposobu. poza tyciem oczywiscie
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 07:30   #3
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: po diecie

Oj czasami się dziwie, czemu dziewczyny podchodzą do diet tak nieodpowiedzialnie.
Fajnie jest nagle stracić 10 kilo, ale trzeba się trochę zastanowić.
Ja 10 kilo straciłam praktycznie po niecałym roku- i nie ma efektu jojo, nie ma zniszczonych włosów, paznokci.
Ale nie jestem od tego żeby na ciebie krzyczeć.
Tak jak pisała Suzana- dużo owoców, witamin, staraj się jeść inaczej.
Coś mi się wydaje, że przy tak nagłym ubytku wagi traci się również siły-, więc ćwiczenia siłowe mogą sprawiać Ci kłopot.
Nie wiem, co napisać…
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 08:01   #4
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: po diecie

ojej, czy moge zapytac ile masz wzrostu przy tych 44 kg?
ja jestem zszkokowana takim spadkiem wagi i przykro mi mowic...niedopowiedzialno scia. Osobiscieschudlam przez ponad miesiac 6 kg i tez zauwazylam wypadanie wlosow w wiekszej ilosci, wiec probuje sobie wyobrazic Twoj problem. Jesli chodzi o lepsze samopoczucie...staraj sie dostarczac wiecej weglowodanow, ale stopniowo.w malych ilosciach i czesto dosyc, jedz duzo warzyw, owocow. powinnas zauwazyc poprawe ale oczywiscie nie od razu...Twoj organizm jest wyczerpany po takim glodzeniu. znajac zycie pewnie przy odchudzaniu pilas wode i ziolowe herbatki....pij wode ale dolacz do plynow soki 100% owocowe a najlepiej warzywne (fit warzywny jest malokaloryczny za to bardzo zdrowy i ma witaminek mnostwo). Niestety przez kilka miesiecy radze łykac tabletki typu vigor lub centrum. a na wloski , paznokcie i skore(bo pewnie poszarzała) kup sobie capivit A+E (bardzo skuteczny!)pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 09:51   #5
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: po diecie

heh mam 162 cm...
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:04   #6
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: po diecie

to ja chyba gruba jestem , bo mam 164 i 10 kg wiecej od ciebie
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:18   #7
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: po diecie

Ewelinciu witaj w klubie. Ja jestem anorektyczką od Czerwca, mam nadzieje ze z tobą nie jest jeszcze tak źle. Nie wiem tego bo to zależy od twojego sposobu myślenia. Ja też schudłam w miesiąc około 10 kg. Przed odchudzaniem ważyłam ok.56kg a teraz waże 42,5kg. Moje problemy zdrowotne : m.i.n.: brak miesiączki od 4 miesięcy , ogólne osłabienie tak jak u ciebie, ZŁy chumor, napady depresji,doły,niechęć życia, ciągłe uczucie zimna itd... Więc wiesz wiem że to głupie że to mówie JA ale zacznij normalnie jeść. Ja jem normalnie w miare ( 3 posiłki dziennie) od końca czerwca i nawet z 2 kg schudłam. Zacznij jeść zdrowo tak będzie najlepiej dla nas obu.
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 12:28   #8
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: po diecie

oj dziewczyny dziewczyny hogatka trzymaj sie mam nadzieje ze wszystko wroci do normay, a ty ewelincia posluchaj rady kolezanki i zacznij jesc wiecej, zeby pozniej nie bylo za pozno. podtrzymuje to co pisalam wyzej, ale radze tez isc do lekarza albo zrobic chociaz morfologie krwi, moze sie okazac, ze masz niedokrwistosc. szczerze mowiac ewelincia ja nie rozumiem jak mozna w 2 tygodnie 10 kg schudnac... chyba trzeba nic jest kompletnie
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.